What's new

League of Legends

Beatka

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
404
Reaction score
12
Odp: League of Legends

Z cyklu jak gra? z takimi noobami?
scaled.php

najwi?ksze moje elo to 1300 bo kurwa nie umiem wbi? wi?cej po prostu kurwa nie umiem :X
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

@up
Ja tak samo :D
@topic

Z cyklu "Granie z ruskami"
w8rix1.png
 
Last edited:

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: League of Legends

Mo?e kto? ch?tny na We?cie na zagranie kilku DUO?
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Gramy na eascie, zi?!
Przed chwila na rankedzie przeciwny team mial 5 heali i 4 exhausty. Pojebane.
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Kolejne z cyklu "Jak gra? z takimi noobami"
1ixxzc.png


@edit
To poczucie dumy kiedy carrujesz gre 4 vs 5 <3
ffd7xl.png


@edit
Ostatni raz gra?em rankeda.
 
Last edited:

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Masz takie elo na jakie zas?ugujesz bracie. Twoje 11/7 nie robi wra?enia, bo aby uci?gn?? gre musisz zrobi? 5/0 w early, docisn?? z mid i jak nie dadz? surrendera to nie daj?c free farmy enemy robisz barona i final push. Na tym elo graj? g?wnixy i nawet support mo?e carrowa?. P?AKA? MO?ESZ JAK DROBI? 4/1 KDr i przegrasz mimo tego, ?e da?e? z siebie wszystko. Swoj? drog? gdybym przegra? mida z lux to bym si? nie odwa?y? wrzuci? takiego ss'a (nie t?umacz si?, ?e m8 dawali si? gankowa?, idziesz za tak? lux na ganka i +2/3 w liczniku dla ciebie).

Po?wicz i mo?e wyjdziesz z unrankeda w nast?pnym sezonie ; DDDDD
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: League of Legends

Grzonas czemu ty grasz normale?
Nie wiedzia?em, ?e tu tyle typa gra ;d, wgl. by?em wkurwiony na lola bo 16 przegranych w dupe 890 elo, ale w tydzie? wyrobi?em si? na 1320, tylko ch?ci teraz nie ma ;d
P?? ferii przegranych to na Tibie wbijam :D.
 

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: League of Legends

214uoo7.jpg


Taka tam rozgrzewka z rana. Karthus tak si? przestraszy?, ?e wyszed?. :/
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Masz takie elo na jakie zas?ugujesz bracie. Twoje 11/7 nie robi wra?enia, bo aby uci?gn?? gre musisz zrobi? 5/0 w early, docisn?? z mid i jak nie dadz? surrendera to nie daj?c free farmy enemy robisz barona i final push. Na tym elo graj? g?wnixy i nawet support mo?e carrowa?. P?AKA? MO?ESZ JAK DROBI? 4/1 KDr i przegrasz mimo tego, ?e da?e? z siebie wszystko. Swoj? drog? gdybym przegra? mida z lux to bym si? nie odwa?y? wrzuci? takiego ss'a (nie t?umacz si?, ?e m8 dawali si? gankowa?, idziesz za tak? lux na ganka i +2/3 w liczniku dla ciebie).

Po?wicz i mo?e wyjdziesz z unrankeda w nast?pnym sezonie ; DDDDD
Na midzie mialem 4/1. Probowalem zrobic rankeda to dw?ch zdech?o i wyjebali nam kontre. A poza tym - jak gra? skoro ich ad carry w 15 minucie moze jebac po 500 tak jest nafeedowany...
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Na midzie mialem 4/1. Probowalem zrobic rankeda to dw?ch zdech?o i wyjebali nam kontre. A poza tym - jak gra? skoro ich ad carry w 15 minucie moze jebac po 500 tak jest nafeedowany...
T?umacz sobie..
Je?eli mia?e? 4/1 to jad?e? ich adcarry na combo, wi?c nie pierdol. Od tego jest apcarry.

Rzecz nast?pna. Je?eli chodzi o morgan? - flash w ?rodek teamfighta > ulti >zhonya > gg ;) Enemy nie mia?o ani jednego cleansa ani qss'a i ty to przegra?e?? Nie chcia?bym na ciebie trafi? w grze. W dodatku mia?e? 90 farmy w 36 minucie. Tyle sie powinno mie? w 9-10, wi?c nie pierdol mi o noobach w teamie skoro sam grasz jak noob. ELO HELL NIE ISTNIEJE, TO TYLKO DURNE T?UMACZENIE UNRANKED?W TAKICH JAK TY.

Sorry bracie, mo?e przejrzysz na oczy. btw ogl?dnij projekt mokatte 'do elo hell i z powrotem'. Wszystko si? da.


Wcale nie mam zjebanego elo przez nub teamy.

tu by?o img ale kto? by mi warna zajeba?

Pickuj dalej lux i p?acz, ?e masz takie elo.

DODATEK SPECJALNY: ALISTAR ZAROBI? WI?CEJ OD CIEBIE (ali supp, lux apcarry), P?ACZ DALEJ JAKICH MASZ NOOB?W W TEAMIE.
 
Last edited:

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

@up
Robi?em Flash -> ulti -> zhonya ale co mam zrobi? jak moj team idzie do jungli albo bije dragona w czasie teamfighta?
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

@up
Robi?em Flash -> ulti -> zhonya ale co mam zrobi? jak moj team idzie do jungli albo bije dragona w czasie teamfighta?

TEAM ROBI DRAGONA A TY ZACZYNASZ TEAMFIGHTA? Wi?cej mi nie musisz t?umaczy?.
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: League of Legends

Kaman.. Przesta?cie w ko?cu chwali? si? jacy to pro nie jeste?cie wy?miewaj?c innych... Nie ka?dy gra po 27 godzin na dob? i nie ka?dy urodzi? si? z talentem do tej gry co nie znaczy, ?e nie mo?e ciupa? w ni? dla zabawy/relaksu itd itp

Dla mnie np elo hell istnieje jak najbardziej bo jak kto? gra przeci?tnie, nie lami i ma zawsze statystyki na + na lejnie a 7/10 gier przegrywa przez feeder?w w teamie to w?a?nie jest to dow?d na to, ?e jednak co? si? dzieje.
Anyway kto? z ponad przeci?tnymi umiej?tno?ciami kto wie jak carrowa? ca?y team powinien wybi? si? z elo hell.
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Kaman.. Przesta?cie w ko?cu chwali? si? jacy to pro nie jeste?cie wy?miewaj?c innych... Nie ka?dy gra po 27 godzin na dob? i nie ka?dy urodzi? si? z talentem do tej gry co nie znaczy, ?e nie mo?e ciupa? w ni? dla zabawy/relaksu itd itp

Dla mnie np elo hell istnieje jak najbardziej bo jak kto? gra przeci?tnie, nie lami i ma zawsze statystyki na + na lejnie a 7/10 gier przegrywa przez feeder?w w teamie to w?a?nie jest to dow?d na to, ?e jednak co? si? dzieje.
Anyway kto? z ponad przeci?tnymi umiej?tno?ciami kto wie jak carrowa? ca?y team powinien wybi? si? z elo hell.
Ale sp?jrz na to z innej strony. Taki Grzonas m?wi, ?e ma w teamie noob?w, a sam robi wi?ksze b??dy od nich. Ci??ko jest to sobie u?wiadomi?, wiem, ale kiedy? trzeba spi?? po?lady i powiedzie? - no kurwa ja faktycznie gdybym analizowa? swoje b??dy i uczy? si? na nich to gra?bym lepiej. Gracz kt?ry gra przeci?tnie b?dzie siedzia? w tym elo 1,3k, to jest normalne. Zagra tam 200-300 gier i stanie si? ponadprzeci?tnym graczem. Tym sposobem wygra 6/10 gier. Powoli wyjdzie do elo 1,5k, gdzie r?wnie? s? feederzy i neokidy. Elo co? oznacza, jest to miernik umiej?tno?ci gracza i system elo (matchmakingu tak?e) jest jak najbardziej poprawnie funkcjonuj?cy. ELO HELL NIE ISTNIEJE.

__
Dow?d na nieistnienie elo hell. We? gracza kt?ry utrzymuje si? na poziomie 1500-1600 elo (utrzymuje si? oznacza za zagra? tam 300+ gier). Zagraj z takim panem duo a zobaczysz na co przerobi enemy team. Mimo 1 czy nawet 2 feeder?w w teamie taka osoba uci?gnie gre, bo po poierwsze zamiast p?aka? i narzeka? zmotywuje biednych m8's do dzia?ania. Po nieudanym ganku napisz co? mi?ego, zamiast krytykowa? to, ?e kumpel zaspa? pod towerem jak gankowa?e?. Mo?e ma gorszy dzie?, a mo?e poszed? do wc. TOBIE TE? SI? ZDARZA.
 
Last edited:

Night Sky

Banned
Joined
Feb 13, 2012
Messages
49
Reaction score
8
Odp: League of Legends

Pickuj dalej lux i p?acz, ?e masz takie elo.

Nie znasz tej postaci, znasz tylko noob?w co j? pickuj?, przy dobrym teamie lux jest naprawd? zrobi? cuda, wystarczy j? tylko chroni?. Jest ona papierowa przy buildzie stosowanym przeze mnie, ale posiada w zamian ogromne obra?enia. Maj?c w teamie dobrego tanka i ad carry jeste?my w stanie wygra? wi?kszo?? team fight?w. Ulti, kt?rego cd wynosi 24 sekundy + obra?enia si?gaj?ce ponad 1k z ulti i po 600-800 z pozosta?ych skilli + stun i spowolnienie lux jest naprawd? dobr? postaci? na rankedy. Jednak sam meczu nie wygram i nie wybroni? ca?ego teamu, kt?ry pada po 5 razy w 10 minucie gry...
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Nie znasz tej postaci, znasz tylko noob?w co j? pickuj?, przy dobrym teamie lux jest naprawd? zrobi? cuda, wystarczy j? tylko chroni?. Jest ona papierowa przy buildzie stosowanym przeze mnie, ale posiada w zamian ogromne obra?enia. Maj?c w teamie dobrego tanka i ad carry jeste?my w stanie wygra? wi?kszo?? team fight?w. Ulti, kt?rego cd wynosi 24 sekundy + obra?enia si?gaj?ce ponad 1k z ulti i po 600-800 z pozosta?ych skilli + stun i spowolnienie lux jest naprawd? dobr? postaci? na rankedy. Jednak sam meczu nie wygram i nie wybroni? ca?ego teamu, kt?ry pada po 5 razy w 10 minucie gry...

TY GRASZ SOLOQ. Tutaj nikt ci? nie b?dze broni? i gra? tak jak ty chcesz. Bez survi jeste? useless shitem bo po 4 aa od adcarry mo?esz si? tylko chowa?. Zreszt? przeciwna dru?yna robi te same b??dy, przy gankach podaj? obaj. Widzia?em to nie raz, ale ty najwidoczniej nie potrafisz tego wykorzysta?.
 

Night Sky

Banned
Joined
Feb 13, 2012
Messages
49
Reaction score
8
Odp: League of Legends

TY GRASZ SOLOQ. Tutaj nikt ci? nie b?dze broni? i gra? tak jak ty chcesz. Bez survi jeste? useless shitem bo po 4 aa od adcarry mo?esz si? tylko chowa?. Zreszt? przeciwna dru?yna robi te same b??dy, przy gankach podaj? obaj. Widzia?em to nie raz, ale ty najwidoczniej nie potrafisz tego wykorzysta?.

Wed?ug Twojego toku rozumowania gram solo w dru?ynie xD W?a?nie przez taki tok s? nooby "u last pick, get support/jungle/ etc." skoro od samego pocz?tku pisz? co pickuje. I tank fraguje zamiast da? te kille komu?, co zrobi z siebie co? naprawd? dobrego. A ty jakie masz elo?
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

TEAM ROBI DRAGONA A TY ZACZYNASZ TEAMFIGHTA? Wi?cej mi nie musisz t?umaczy?.
Nie, kolejno?? jest odwrotna. Czytaj ze zrozumieniem. Podaj sw?j nick w LoLu albo chod? 1 vs 1 je?li jeste? taki dobry :s
Zgadzam si? z marcinem. W teamie zawsze musi by? jaki? papier kt?ry zadaje w chuj obra?e?. Je?li team takiego nie ma, a przeciwny team chroni swojego ad carry albo ap carry, kt?ry buduje si? pod dmg to tw?j team nie ma szans. W?a?nie taka jest rola tank?w. Tank bez taunta czy shielda to g?wno nie tank, tak samo support bez heala. Elo hell istnieje, s? gracze kt?rzy ?eby zagra? sobie jako? inaczej graj? bez sensu rankeda - nawet je?li wiedz?, ?e s? beznadziejni i umiej? gra? max 2 championami. Nie wiem dlaczego tacy ludzie nie graj? draft?w. To prawie to samo, a przynajmniej nie naraziliby si? na wyzwiska i nie strz?pili nerw?w innych graczy.
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: League of Legends

Nie, kolejno?? jest odwrotna. Czytaj ze zrozumieniem. Podaj sw?j nick w LoLu albo chod? 1 vs 1 je?li jeste? taki dobry :s
Zgadzam si? z marcinem. W teamie zawsze musi by? jaki? papier kt?ry zadaje w chuj obra?e?. Je?li team takiego nie ma, a przeciwny team chroni swojego ad carry albo ap carry, kt?ry buduje si? pod dmg to tw?j team nie ma szans. W?a?nie taka jest rola tank?w. Tank bez taunta czy shielda to g?wno nie tank, tak samo support bez heala. Elo hell istnieje, s? gracze kt?rzy ?eby zagra? sobie jako? inaczej graj? bez sensu rankeda - nawet je?li wiedz?, ?e s? beznadziejni i umiej? gra? max 2 championami. Nie wiem dlaczego tacy ludzie nie graj? draft?w. To prawie to samo, a przynajmniej nie naraziliby si? na wyzwiska i nie strz?pili nerw?w innych graczy.

Mroczny Arab

dawaj sandale 1vs1
 
Top