What's new

League of Legends

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Nie, kolejno?? jest odwrotna. Czytaj ze zrozumieniem. Podaj sw?j nick w LoLu albo chod? 1 vs 1 je?li jeste? taki dobry :s
Zgadzam si? z marcinem. W teamie zawsze musi by? jaki? papier kt?ry zadaje w chuj obra?e?. Je?li team takiego nie ma, a przeciwny team chroni swojego ad carry albo ap carry, kt?ry buduje si? pod dmg to tw?j team nie ma szans. W?a?nie taka jest rola tank?w. Tank bez taunta czy shielda to g?wno nie tank, tak samo support bez heala. Elo hell istnieje, s? gracze kt?rzy ?eby zagra? sobie jako? inaczej graj? bez sensu rankeda - nawet je?li wiedz?, ?e s? beznadziejni i umiej? gra? max 2 championami. Nie wiem dlaczego tacy ludzie nie graj? draft?w. To prawie to samo, a przynajmniej nie naraziliby si? na wyzwiska i nie strz?pili nerw?w innych graczy.
Zrozum. To jest gra dla wszystkich i oni mog? gra? rankedy, nawet je?eli nie potrafi? gra? niczym. A taki papier jest g?wnem, bo bruiser go rejpi niczym psa, mimo obrony. Zagaj kiedy? morgan? z zhonya, roa, raba, banshee/qss i por?wnaj z twoj? lux. Support bez heala to g?wno? Tank bez taunta/shielda to g?wno? Pkt 1 tank?w si? w tej grze nie gra, wystarcza atmog gp na topie i powiedzmy atmallet lee w jungli. Ma?o wiesz o tej grze. 1V1? Niestety, nie gram easta, ale jak co? to ogarne sobie jakie? konto i zagramy.

Wed?ug Twojego toku rozumowania gram solo w dru?ynie xD W?a?nie przez taki tok s? nooby "u last pick, get support/jungle/ etc." skoro od samego pocz?tku pisz? co pickuje. I tank fraguje zamiast da? te kille komu?, co zrobi z siebie co? naprawd? dobrego. A ty jakie masz elo?
CZ?OWIEKUUU, jak piszesz w lobby, ?e co? chcesz to nie musisz tego dosta?. Ty jeste? lastpickiem i nie mo?esz liczy? na mida. Kto jest pierwszym pickiem ma do niego pe?ne prawo, ty pickujesz zawsze to co zosta?o.
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: League of Legends

Wed?ug Twojego toku rozumowania gram solo w dru?ynie xD W?a?nie przez taki tok s? nooby "u last pick, get support/jungle/ etc." skoro od samego pocz?tku pisz? co pickuje. I tank fraguje zamiast da? te kille komu?, co zrobi z siebie co? naprawd? dobrego. A ty jakie masz elo?

Na jakim ty elo grasz, ?e jungla to problem?
Jakby trzeba by?o jungle bra? na last picku, to bym si? cieszy? p?? nocy :)

wgl mam was w dupie wszyscy cioty jestescie
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: League of Legends

Dobra posypa?y si? warny i jak si? nie ogarni?cie to dalej b?d? warnowa?.
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Granie z Xaridem duo dobrze mi wysz?o. Mimo, ?e jego elo jest o wiele wy?sze (prawie 1500) to nie radzi?em sobie ?le, dobrze si? gra?o i tu s? efekty. (obrazek)
Niestety Xarid poszed? zagra? jakiego? 5 vs 5 premade. Postanowi?em, ?e czekaj?c na niego zagram solo queue. Teraz troche p?aczu : ju? w okienku wyboru postaci wiedzia?em, ?e co? bedzie nie tak. Ashe i Irelia mowili, ?e s? premade i id? na bota. Krew mnie zala?a, bo ca?y pozosta?y team m?wi?, ?eby Ashe wzi?? supporta a Irelia ad carry. No ale jako? to posz?o, okazalo si?, ?e Pantheon jest ca?kiem rozgarni?ty. Nie?le sobie radzi? solo top. Na downie nie bylo tak dobrze. Ashe pada? od Gravesa - w sumie 5 ded?w - a Graves coraz bardziej farmi?. W ~25 minucie mia? jakies 190 farmy i jakie? 11 killi. Ja na midzie radzi?em sobie dobrze, chocia? Gragas chodzi? na inne lane'y i nabija? kille - mia? ich 7. Na pocz?tku narobilem sobie 7/1. Niestety pozniej przyszed? Graves i zacz?ly si? teamfighty. Oczywi?cie w czasie nich nasz ukochany Maokai AFKowa?, a Irelia bi?a miniony. O Ashe nie wspomne, rzuci? arrowa na Sorake i my?la?, ?e b?dzie dobrze. Pozniej napisa? "I stuned soraka because she could heal them"... Powoli niszczyli mnie Graves, kt?ry jebal po 700 co sec i Gragas, kt?ry jeba? z beczek po 700 a z ulta po 1k +. Ostatni raz zagra?em solo.
(tak, lubie p?aka?)

ippi1c.png
 
Last edited:

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: League of Legends

25gvwd4.jpg


Carried out z irelk? - 25/1 :)
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Carried? Nie nazwa?bym tego carrowaniem, poniewa? tw?j team w miar? ogarnia? a ich team to by?o totalne noobstwo, wystarczy zobaczy? na creepy, level, itemki i zarobion? kas?. Wygraliby?cie to nawet 4 vs 5.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends

Grzonas. To si? kurwa ma? nazywa carried. Je?eli by?by? na tyle dobry ?eby si? uci?gn?? mia?by? wi?kszy procent gier wygranych solo ni? przegranych. Co jak co ale pierdolisz od rzeczy. 1vs1? PO CHUJ? Chcesz gra? 1vs1 id? na esla tam jest do tego odpowiednia liga. Tylko nie zdziw si? w momencie w kt?rym kole? ci? r?wno przemiele i nic z ciebie nie zostanie. Mi troch? zaj??o osi?gni?cie srebra, ale da si? to zrobi? samemu, a mo?liwo?ci duowania z moim premade teamem (1600-1800) mia?em. Wi?c sko?cz pierdoli?. Elo hell nie ma.
btw. Ashe to ona.
 
Last edited:

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

Srebro jest od 1400? Je?li tak, to o ile procent gier wygranych trzeba mie? ni? przegranych?
I czy gra wygrana gra z ranked teamem zwi?ksza twoje w?asne elo czy tylko teamu?

@down
Chyba ?e tak. Ale tw?j team jako? specjalnie nie feedowa? ;D
 
Last edited:

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: League of Legends

Carried? Nie nazwa?bym tego carrowaniem, poniewa? tw?j team w miar? ogarnia? a ich team to by?o totalne noobstwo, wystarczy zobaczy? na creepy, level, itemki i zarobion? kas?. Wygraliby?cie to nawet 4 vs 5.

Lolololol. Tylko, ?e ja lata?em z solo topa, przez mida na bota. I ci??em ich jak chcia?em. A ONI NIE MOGLI. To jest carried. -.-
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: League of Legends

Srebro jest od 1400? Je?li tak, to o ile procent gier wygranych trzeba mie? ni? przegranych?
I czy gra wygrana gra z ranked teamem zwi?ksza twoje w?asne elo czy tylko teamu?

@down
Chyba ?e tak. Ale tw?j team jako? specjalnie nie feedowa? ;D

Grzonas za nim co? napiszesz, jebnij si? w kant sto?u i powiedz sobie 5x "Jestem lamusem, nic nie wiem o lolu ale i tak b?de pisa?, ?eby mie? marne posty. nienawidze siebie", to powinno pom?c po 4 dniach.

Potrafisz gra? tylko z Xaridem, jeszcze w ka?dej grze staty jak ciota przykre.. Nie nauczysz si? gra? w takiej sytuacji, ciskaj duele, mia?em 890 elo w co 2 grze leaver/rusek/polak (na hell, to te? straszne) 4 dni na tigerach i zupkach chi?skich 50 wygranych + 1325 elo.
Nie chce mi si? ju? gra? :|

Wybij si? z niskiego elo to nie b?dzie noob?w, ka?dy musia? przez to przej?? wi?c nie pr?buj tego omija?. (BO TO WA?NY ELEMENT W TWOIM ?YCIU)
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends

Nie granie z ranked teamem misiaczku nie zwi?ksza twojego elo w solo q. a 1400 to jest srebro do kt?rego si? doczo?ga?em z elo 1100 bez ani jednego duo q z kt?rymkolwiek team matem z elo 1560-1800.

@ Down
Do grzonasa pisa?em, lol. Poza tym je?eli taka osoba co pierdoli jak grzonas ma si? wycarrowa? z teammatem na dajmy na to 1520 czyli z?oto, i tam ssa? pa?? to ja dzi?kuje
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: League of Legends

Nie granie z ranked teamem misiaczku nie zwi?ksza twojego elo w solo q. a 1400 to jest srebro do kt?rego si? doczo?ga?em z elo 1100 bez ani jednego duo q z kt?rymkolwiek team matem z elo 1560-1800.

Piszesz to do mnie czy co? Ne rozume
Jak nie grasz dueli to widocznie masz ma?o znajomych, gram czasami solo czasami duo zale?y czy kto? pisze. Przecie? o to chyba chodzi w grach, ?eby gra? ze znajomymi..

Do grzonasa pisa?em, ?eby nie gra? z Xaridem bo r??nica elo 500 i niczego si? nie nauczy :|
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: League of Legends

Arabie, m?drzysz si? m?drzysz, a nawet 1400 nie mia?e? : )


Dlaczego mia?by si? niczego nie nauczy?, je?li gra z lepszymi od niego i sobie dobrze radzi, to znaczy, ?e gra w miar? dobrze


@off
a i ten, dlaczego sb nie ma?
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: League of Legends

Ostatnie takie tam:

11boosz.png


Udyr lose - Anivia 0/10 w 20minucie :)
Kennen lose - Karthus i jego R :)
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: League of Legends

Super gra. mam 22 lvl :D ostatnio kupilem sobie Vayne ;D Zapraszam do gry na East&Nordic :D

Notka moderatorska:

link zosta? usuni?ty poniewa? ?ama? regulamin forum.
 
Last edited by a moderator:

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: League of Legends

@up Co ty wiesz o elo hell dziwko? //Nie mam konta dlatego pisze z Grzonasa// Marcin24
KURWA PRZEZ CIEBIE BANA DOSTANE, JAK MO?ECIE TO USU?CIE TEGO POSTA I NIE WANUJCIE //GRZONAS
Srali muchy, b?dzie wiosna // Marcin
sbkec1.jpg

PS. ?adne elo marcin
Dzi?ki ;*
 
Last edited:

Evil Spawn

Active User
Joined
Nov 4, 2011
Messages
105
Reaction score
11
Odp: League of Legends

Od?wie?enie by Marcin24

Quadra, a p??niej sp??niona penta

2druu1d.jpg


2446rkm.jpg
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends

je?eli kogo? interesuje wbicie 30lvla na eu west bardzo szybko niech si? odezwie na forum b?d? na gg z profilu. lvluje sobie smurfa i mog? pom?c.
 
Top