What's new

League of Legends

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: League of Legends

Gra kto? na we?cie i jest ch?tny na jakie? DUO?
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends


solo

5e0eff1d41096bebef2b19ab856c92c2.gif

Musia?em, no musia?em po prostu.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: League of Legends

Poprosi?em, ?eby otworzyli.
To tak, powie mi kto? jak ogarn?? tryndemere? Kompletnie nim nie ogarniam, nawet na botach lami?, ?e masakra. No i lux, ogarniam combo itp., ale nie umiem do niej obra? taktyki.

@edit
dobra luxem ju? w miar? ogarniam, jako support robi?, ale tryndamere nadal pozostaje zagadk? :<
 
Last edited:

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: League of Legends

Blagam was, ludzie.. Chwalicie si? elo na Europie.. Grali?cie kiedy? na NA? Pewnie nie, bo nie jeste?cie weteranami, za czas?w jak by? jeden cholerny serwer, i tam si? gra?o.. Echhh.. te czasy, gdy wyszed? Udyr...
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: League of Legends

Tak tak... Teraz moge powiedzie? ,?e na eu west jest wi?kszy poziom ni? na tej waszej ameryce
 
Joined
Jul 30, 2012
Messages
17
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Na eu west wcale nie jest najlepszy poziom, nawet na nordicu czasami trafiaja si? bardziej ogarni?ci ludzie. Ci, kt?rzy m?wi?, ?e na nordicu jest poziom gorszy niz na wescie, raczej nie grali na obydwu serwerach.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: League of Legends

Powiem tak, do 2000elo poziom na ka?dym serwerze jest niemal?e identyczny. I spory o 'lepszy' serwer s? bezsensowne. Ja gram na EUNE, na poziomie 1450-1500elo, aktualnie wr?ci?em do tibii wi?c w LoLa gram bardzo rzadko. Obstawiam, ?e nowy champion to ad carry, a wy?: )
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: League of Legends

Now? postaci? b?dzie ad carry, riot napisa?..
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: League of Legends

Kto jedzie na IEM w Katowicach ? :<
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: League of Legends

Z P?ocka mam daleko, raczej mnie nie b?dzie. Impreza w Warszawie ju? by?a, ale zaspa?em. Pewnie b?d? musia? d?ugo poczeka? zanim zn?w co? blisko mnie zorganizuj?. Jak szukacie mi?ej ekipy to TORG si? wybiera, zajrzyjcie : )
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: League of Legends

Ja si? pojawi?. Szukajcie Czarno-Pomara?czowych okular?w! ;D
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: League of Legends

Widze ze temat ucich?...to wrzuce co? z ;)

Podane informacje dotycz?ce RIOT nie s? oficjalne, jest to wypowied? jednego z developer?w RIOT GAMES . Ostatnimi czasy w sieci zawrza?o od buga PayPal, dzi?ki kt?remu ka?dy z nas m?g? za "darmo" wykupi? dowoln? ilo?? RP. Bug polega? na podawaniu fa?szywych danych do konta paypal, oraz generowanych numer?w kart kredytowych kt?re zosta?y obci??one nale?nymi kwotami. 48 godzin p??niej strony zosta?y zablokowane, a sam Riot zagrozi? sprawami s?dowymi dla tych kt?rzy "ukradli" poka?ne liczby RP. Riot w swojej wypowiedzi, kr?tkiej i zwi?z?ej, powiedzieli wprost ?e "Ci kt?rzy ukradli RP powy?ej 20 euro, mog? liczy? si? z konsekwencjami dotycz?cymi wykroczenia". W prawie Polskim, wykroczenie to kradzie? do warto?ci 250 PLN, za? wy?sze to ju? przest?pstwo.

65 ? 1 pkt 1 kw, kto umy?lnie wprowadza w b??d organ pa?stwowy lub instytucj? upowa?nion? z mocy ustawy do legitymowania co do to?samo?ci w?asnej lub innej osoby, podlega karze grzywny..

Tutaj te? mo?emy zobaczy? i? ci kt?rzy kradli, zostan? obci??eni mandatami oraz grzywn? w wysoko?ci warto?ci skradzionych RP. Rekordowa kradzie? dotyczy mieszka?ca z Polski, kt?ry w przeci?gu kilkunastu godzin u?ywaj?c buga, skrad? 365,000 RIOT POINTS. S? to punkty o warto?ci ponad 8 tysi?cy z?otych . Spokojnie mog? spa? ci kt?rzy u?ywaj?c buga zdobyli tylko 3600 RP o warto?ci 80 z?otych . Oni nie zostan? weryfikowany, za? ich konta zostan? zablokowane do momentu zwrotu warto?ci RP. Z podawaniem fa?szywych danych r?wnie? wi??e si? kara pozbawienia wolno?ci.

W pierwszym przypadku sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno?ci albo pozbawienia wolno?ci od 3 miesi?cy do lat 5, w drugim – karze pozbawienia wolno?ci od 3 miesi?cy do lat 5, a w wypadku mniejszej wagi – grzywnie albo karze ograniczenia wolno?ci. .

Tutaj r?wnie? przestrzegamy przed podawaniem fa?szywych danych. Procesy s?dowe b?d? wytaczane przez PayPal, oraz Riot Games. Same dane za? ze stron by?y nie przypisane do osoby, czyli nie istniej?ce, co podchodzi pod fa?szowanie danych osobowych. Taka przestroga na przysz?o??, uwa?ajcie za co si? zabieracie, gdy? to niesie za sob? ogromne konsekwencje. Oficjalne informacje dotycz?ce tej sprawy, zostan? podane w najbli?szych dniach.

Co wy na to? ;> riot straszy czy m?wi czyst? prawd? i zaraz bd mieli fal? ban?w jak przy ostatnim mas delete na rl? :D
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: League of Legends

otworzy?em oraz przenios?em do odpowiedniego dzia?u ;).
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: League of Legends

Nie wiedzia?em nawet, ?e jest specjalny dzia? o lolu tutaj...

Po tym jak dosta?em perma nie przesta?em gra? i nabi?em challengera ;D
KiUaFph.jpg


i tak dla potwierdzenia, ?e to ja ;p
vOpQp0N.jpg


Og?lnie jedno z tych dw?ch kont musze przeniesc na westa, bo tam mam tylko jakies smutne z 16 postaciami byle ranki grac
 
Top