What's new

Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Czerwiec si? zbli?a, matury za nami, a koniec roku szkolnego przed nami, tak?e czas og?osi?:

Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting!
Edycja druga.

W zesz?ym roku Jaworzno Grande odwiedzi?o 11 wspania?ych os?b i serdecznie zapraszam je znowu, w to samo miejsce o podobnym czasie, ponownie jednak imprez? og?aszam do og?lnej wiadomo?ci, gdy? wiem, ?e w zesz?ym roku kilkoro ludzi wyrazi?o ch?? przyjazdu, a z takich czy innych przyczyn zjawi? si? nie mog?o.

So?, kilka informacji organizacyjnych, czyli Mitingowe FAQ.

1. Kiedy?
9-13 lipca 2012 roku, moi kochani. Od poniedzia?ku do pi?tku. Dlaczego tym razem w tygodniu, a nie w weekend, jak rok temu? Ano, bo w weekendy nocleg jest pierdyliard razy dro?szy, a impreza w dni powszednie daje nam mo?liwo?? sp?dzenia razem 24 godzin wi?cej w swoim zajebistym towarzystwie. Podobnie jak rok temu proponuj? ogarn?? dojazdy pod tytu?em poci?g?w czy bus?w mi?dzy godzin? 10, a godzin? 16. Miejsce zbi?rki bez zmian: Katowice. Gdzie? w centrum. Dalej nie b?dzie mi si? chcia?o po nikogo chodzi?.

2. Gdzie?
From Katowice poci?giem zmierzamy do EL JAWORZNO GRANDE, BITCHES! Podr?? trwa r??nie, od p?? godziny do godziny - zale?y od ogarni?cia maszynisty, pogody i tego, czy jedziemy poci?giem z 1800 roku czy czym? nowszym. Niestety, te okolice ?l?ska nie gwarantuj? luksus?w, tote? z dworca na n??kach idziemy nad Sosin?, czyli dok?adnie tam, gdzie rok temu. Mam nadziej?, ?e uda mi si? za?atwi? ten sam domek, co w zesz?ym roku, albowiem jego zajebisto?? by?a wielka, amen. <3

3. Za ile?
Dok?adna cena za domek podana zostanie nieco p??niej, aczkolwiek wydaje mi si?, ?e rok temu noc w tygodniu kosztowa?a dwie dyszki od ?eba. Je?li ceny nie uleg?y horrendalnym zmianom, cztery noce daj? 80 z?otych op?aty za domek za osob?. Dochodzi do tego cena przejazdu z Katowic do Jaworzna, czyli oko?o 5 z?otych (za ca?y bilet) + je?li chcecie je??, pi?, pali?, ?pa?, czy robi? cokolwiek innego, co wymaga floty, musicie to sobie doliczy? do koszt?w. :D No i bilety tam i nazad z Waszych miast i miasteczek, ale to te? sami musicie sobie policzy?, bo op?at poci?gowo-pksowych z ca?ej Polski to ja nie znam. Og?lnie s?dz?, ?e trzy st?wki (+ bilety osobno) powinno by? ok, ale to sprawa indywidualna.

4. Mam 16 lat, moge wpa???!
Moje nastawienie w tej kwestii si? przez 12 miesi?cy nie zmieni?o, dlatego te? skopiuj? tekst z FAQ z zesz?ego roku:
"Po konsultacji z naczeln? lo?? kpiarzy i alkoholik?w dosz?am do wniosku, ?e nie nak?adamy ogranicze? wiekowych, miejcie jednak na tyle w?asnego ogarni?cia, ?eby samemu stwierdzi?, czy nadajecie si? na t? imprez?, czy te? nie. Informuj?, ?e organizatorki to staruszki i s? ju? pe?noletnie na ca?ym ?wiecie, nie lubi? jednak zmienia? dzieciom pieluch i zapewnia? ich rodzic?w, ?e synu? czy c?rcia na pewno b?d? si? grzecznie bawi?. Jak to ?adnie uj?? Dacomos - mo?ecie wbija?, je?li jeste?cie ?wiadomi tego, ?e mo?ecie odzyska? ?wiadomo?? na Madagaskarze i sami b?dziecie musieli ko?owa? sobie transport w kierunku domu, bo je?li znikniecie nikt nie b?dzie was szuka?. "

To chyba tyle z takich najwa?niejszych rzeczy, o reszt? mo?na pyta? na bie??co.

Wydaje mi si?, ?e informuj? o imprezie na tyle wcze?nie, ?eby ka?dy zainteresowany m?g? sobie na spokojnie ogarn?? plany czy odlo?y? odpowiedni? ilo?? floty. Ka?dy, kto b?dzie wiedzia?, ?e przyjedzie proszony jest o info na pw, ?ebym mog?a dopisa? go do wst?pnej listy uczestnik?w. Podobnie jak w zesz?ym roku 1 lipca bed? ka?dego prosi?a o ostateczne potwierdzenie obecno?ci. Macie grubo ponad miesi?c na zastanowienie si? i ogarni?cie wszystkiego, co potrzebne. ;)
Enjoy!

A jak to wszystko wygl?da?o rok temu, komentarze i wra?enia ze spotkania + chyba nawet kilka rarowych fotek mozecie zobaczy? tutaj. ;)

Plus, co do wypowiadania si? w temacie:
Legenda:
- Mo?e b?dziesz - zamknij si? do czasu a? nie b?dziesz wiedzia? czy b?dziesz
- Nie b?dziesz - zamknij si? i czytaj topic
- B?dziesz - napisz co? w topicu

Copyrights Drakonne.
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Na koniec gra w butelke.
Utopimy kogo? :)

22509_1_500_Party-Hard.jpg


52_momet-jpg


party-hard-en-ffffff-3


obama-pelosi-clintons-streisand-party-hard-ace-ventura.gif
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

1. Kiedy?
9-13 lipca 2012 roku, moi kochani.

Nie no znowu pas Nyi si? szykuje : <

Mo?e tydzie? wcze?niej lub p??niej ^^?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Inny termin nie wchodzi w gr?, bo tylko wtedy mog? mie? urlop w pracy. :p
Ale to si? nawet dobrze sk?ada, bo w zesz?ym roku tradycyjne pranie pasem solenizanta (czyt. CIEBIE, HAHAHA) przespa?am, to nadrobi?. : ))
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Czerwiec si? zbli?a, matury za nami, a koniec roku szkolnego przed nami, tak?e czas og?osi?:

Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting! Miting!
Edycja druga.

W zesz?ym roku Jaworzno Grande odwiedzi?o 11 wspania?ych os?b i serdecznie zapraszam je znowu, w to samo miejsce o podobnym czasie, ponownie jednak imprez? og?aszam do og?lnej wiadomo?ci, gdy? wiem, ?e w zesz?ym roku kilkoro ludzi wyrazi?o ch?? przyjazdu, a z takich czy innych przyczyn zjawi? si? nie mog?o.

So?, kilka informacji organizacyjnych, czyli Mitingowe FAQ.

1. Kiedy?
9-13 lipca 2012 roku, moi kochani. Od poniedzia?ku do pi?tku. Dlaczego tym razem w tygodniu, a nie w weekend, jak rok temu? Ano, bo w weekendy nocleg jest pierdyliard razy dro?szy, a impreza w dni powszednie daje nam mo?liwo?? sp?dzenia razem 24 godzin wi?cej w swoim zajebistym towarzystwie. Podobnie jak rok temu proponuj? ogarn?? dojazdy pod tytu?em poci?g?w czy bus?w mi?dzy godzin? 10, a godzin? 16. Miejsce zbi?rki bez zmian: Katowice. Gdzie? w centrum. Dalej nie b?dzie mi si? chcia?o po nikogo chodzi?.

2. Gdzie?
From Katowice poci?giem zmierzamy do EL JAWORZNO GRANDE, BITCHES! Podr?? trwa r??nie, od p?? godziny do godziny - zale?y od ogarni?cia maszynisty, pogody i tego, czy jedziemy poci?giem z 1800 roku czy czym? nowszym. Niestety, te okolice ?l?ska nie gwarantuj? luksus?w, tote? z dworca na n??kach idziemy nad Sosin?, czyli dok?adnie tam, gdzie rok temu. Mam nadziej?, ?e uda mi si? za?atwi? ten sam domek, co w zesz?ym roku, albowiem jego zajebisto?? by?a wielka, amen. <3

3. Za ile?
Dok?adna cena za domek podana zostanie nieco p??niej, aczkolwiek wydaje mi si?, ?e rok temu noc w tygodniu kosztowa?a dwie dyszki od ?eba. Je?li ceny nie uleg?y horrendalnym zmianom, cztery noce daj? 80 z?otych op?aty za domek za osob?. Dochodzi do tego cena przejazdu z Katowic do Jaworzna, czyli oko?o 5 z?otych (za ca?y bilet) + je?li chcecie je??, pi?, pali?, ?pa?, czy robi? cokolwiek innego, co wymaga floty, musicie to sobie doliczy? do koszt?w. :D No i bilety tam i nazad z Waszych miast i miasteczek, ale to te? sami musicie sobie policzy?, bo op?at poci?gowo-pksowych z ca?ej Polski to ja nie znam. Og?lnie s?dz?, ?e trzy st?wki (+ bilety osobno) powinno by? ok, ale to sprawa indywidualna.

4. Mam 16 lat, moge wpa???!
Moje nastawienie w tej kwestii si? przez 12 miesi?cy nie zmieni?o, dlatego te? skopiuj? tekst z FAQ z zesz?ego roku:
"Po konsultacji z naczeln? lo?? kpiarzy i alkoholik?w dosz?am do wniosku, ?e nie nak?adamy ogranicze? wiekowych, miejcie jednak na tyle w?asnego ogarni?cia, ?eby samemu stwierdzi?, czy nadajecie si? na t? imprez?, czy te? nie. Informuj?, ?e organizatorki to staruszki i s? ju? pe?noletnie na ca?ym ?wiecie, nie lubi? jednak zmienia? dzieciom pieluch i zapewnia? ich rodzic?w, ?e synu? czy c?rcia na pewno b?d? si? grzecznie bawi?. Jak to ?adnie uj?? Dacomos - mo?ecie wbija?, je?li jeste?cie ?wiadomi tego, ?e mo?ecie odzyska? ?wiadomo?? na Madagaskarze i sami b?dziecie musieli ko?owa? sobie transport w kierunku domu, bo je?li znikniecie nikt nie b?dzie was szuka?. "

To chyba tyle z takich najwa?niejszych rzeczy, o reszt? mo?na pyta? na bie??co.

Wydaje mi si?, ?e informuj? o imprezie na tyle wcze?nie, ?eby ka?dy zainteresowany m?g? sobie na spokojnie ogarn?? plany czy odlo?y? odpowiedni? ilo?? floty. Ka?dy, kto b?dzie wiedzia?, ?e przyjedzie proszony jest o info na pw, ?ebym mog?a dopisa? go do wst?pnej listy uczestnik?w. Podobnie jak w zesz?ym roku 1 lipca bed? ka?dego prosi?a o ostateczne potwierdzenie obecno?ci. Macie grubo ponad miesi?c na zastanowienie si? i ogarni?cie wszystkiego, co potrzebne. ;)
Enjoy!

A jak to wszystko wygl?da?o rok temu, komentarze i wra?enia ze spotkania + chyba nawet kilka rarowych fotek mozecie zobaczy? tutaj. ;)
chujowy termin. odpadam
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

A se przyjad? chyba na spontanie xd
 

Unados

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
1
Reaction score
4
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Nie wiem czy chc? prze?y? to samo co rok temu... Bez Jana to ju? nie b?dzie to samo, ale powinienem si? zjawi?. Przynajmniej dowiedzia?em si? ponad miesi?c wcze?niej, a nie jak w tamtym roku 3 dni przed xd
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Jan ju? dosta? ode mnie zadanie bojowe wykombinowania wolnego w terminie mitingu. Je?li tego nie zrobi, albo przynajmniej nie zrobi wszystkiego, by si? zjawi?, to mu urw? jego podwarszawskie j?dra i zrobi? z nich kolczyki. :)
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Z ch?ci?, ale w tym terminie og?oszenia naboru do szko?y, a to trzeba obla? z przyjaci??mi ;s odpadam, a szkoda bo fajnie by to wygl?da?o ;) Zw?aszcza pozna? wspania?? Beosi? xD
 

Unados

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
1
Reaction score
4
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Z ch?ci?, ale w tym terminie og?oszenia naboru do szko?y, a to trzeba obla? z przyjaci??mi ;s odpadam, a szkoda bo fajnie by to wygl?da?o ;) Zw?aszcza pozna? wspania?? Beosi? xD

To samo pierdolenie co rok temu, nie jedziesz to zamknij mord? i wypierdalaj, a nie spammuj, ?e m?g?by? jecha?, ale masz inn? imprez? z picolo i musz? na niej by?.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

To samo pierdolenie co rok temu, nie jedziesz to zamknij mord? i wypierdalaj, a nie spammuj, ?e m?g?by? jecha?, ale masz inn? imprez? z picolo i musz? na niej by?.

popieram, zw?aszcza ?e zosta?em przyci?ni?ty do ?ciany i zaczynam ko?owa? bilety lotnicze ?eby dotrze? do ludzi na te 4-5 dni

@edit:
mam sponsora, ale chyba nie zrobi? mu loda =|

Beosia
Drako
23:40
jak ogarniesz przyjazd
to ja ci fundn? t? chatk?.
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Tak, tak. Jestem gotowa wy?o?y? te 8 dych za Ciebie, je?li przyw??czysz swoje podwarszawskie j?dra do Jaworzna na miting. <3 Potwierdzam, potwierdzam.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

A ten kawa?ek zamiast Flux Pavilon na motyw przewodni tego tripa... ... to znaczy mitingu si? znaczy si?:
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

B?d?, co w tym roku obstawiacie ?e sie rozjebie :>?
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Jak do kurwy n?dzy b?dziecie s?ucha? moich porad, to si? ?adna szyba, ani inne szkalnopodobne rzeczy nie ulegn? zniszczeniu. M?wi?em, nie zamyka? okna. xd

Wst?pnie ok, mam 3 plany wyjazd?w do roboty za miedze, ale znaj?c ?ycie ?aden nie wypali, wi?c postaram si? by?. ; )

P.S
I oser w tym roku prosz?, nie gry? mojej ?adowarki, bo mam deficyt. :D
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Challenge na meeting: pami?ta?, ?e na nim by?em :D
(i tak wiem chuje ?e mnie wkr?cacie z tym drugim poznaniem :p)
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Ostrzegam, ?e bior? aparat, wi?c ogarnijcie twarze czy co?. B?d? zdj?cia. :3 Du?o zdj??!
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Termin lipny niestety. Nie wpadam.
 

Unados

New User
Joined
Jul 11, 2011
Messages
1
Reaction score
4
Odp: Los mytyngos in da Jaworzno Grande edyszyn 2

Termin lipny niestety. Nie wpadam.

Super, czy kto? chce jeszcze napisa?, ?e by wpad?, ale nie mo?e? Id?cie ju? chocia? moimi ?ladami i dajcie jakiekolwiek nadzieje Beosi, ?e si? pojawicie xd

Swoj? drog?, Beo, chyba masz m?skiego odpowiednika xd
 
Status
Not open for further replies.
Top