What's new

MOTM - komentarze

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Temat powsta?, aby ka?dy m?g? napisa? sw?j sensowny komentarz na temat MOTMu. Ew. tak?e do sk?adania uwag.


Notka moderatorska:
Z mojej strony uprzedzam, ?e odpowiedzi na pytania w tym temacie mo?e udziela? tylko Raoyl, b?d? jak go nie b?dzie ja.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Dobra, to ja mam pytanie. Czy ten ca?y Camelot musi by? przedstawiony z lotu ptaka, tak? Czyli nie trzeba dekorowa? pomieszcze?? :D
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: MOTM - komentarze

Dobra, to ja mam pytanie. Czy ten ca?y Camelot musi by? przedstawiony z lotu ptaka, tak? Czyli nie trzeba dekorowa? pomieszcze?? :D
Rayol said:
Skup si? raczej na przedstawieniu zamku od strony zewn?trznej i otoczenia ni? na wn?trzu.
Jednak r?b jak chcesz, chocia? Rayol wyra?nie napisa? ?e wa?niejsza jest strona zewn?trzna, zale?y od tego, jakie screeny wstawisz ;)
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Dobra, to ja mam pytanie. Czy ten ca?y Camelot musi by? przedstawiony z lotu ptaka, tak? Czyli nie trzeba dekorowa? pomieszcze??

Tak naprawd? skup si? na zewn?trznej stronie zamku ani?eli wewn?trznej + otoczenie.

Skriny ze ?rodka s? nieobowi?zkowe, ale dopuszczalne ; )
 

Szlubak

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: MOTM - komentarze

A do tej mapki mo?na doda? np pirat?w bo b?d? pasowali do pirackiego portu ;]?
 
B

Blackq

Guest
Odp: MOTM - komentarze

Tak mo?na doda? respawny potwor?w, byle zdj?cie b?dzie wykonane w map edytorze a nie z gry.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: MOTM - komentarze

Kiedy b?dzie kolejna edycja MOTM? Bo nigdzie nie widz? :(
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: MOTM - komentarze

No to ukazuj to, bo nadal nie widz?.
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: MOTM - komentarze

Szczerze z ka?dym MOTM'em coraz nudniejsze tematy. Dajcie w ko?cu jaki? temat bez architektury. Do tej pory wszystkie prace (opr?cz Krainy Hadesa) to by?y miasta, albo pojedyncze budowle. Mam nadzieje, ?e w ko?cu wszyscy olej? te MOTM'y.

@Batis To proponuje nast?pny temat kaza? zaproponowa? bez architektury, rzeczy typu kanion albo lodowiec. W takich tematach jest wi?ksze pole do popisu.
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: MOTM - komentarze

Tematy s? wybierane przez osob?, kt?ra wygra poprzedni MOTM, wi?c ja nie mam nic do gadania o tym jaki b?dzie temat.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: MOTM - komentarze

Szczerze z ka?dym MOTM'em coraz nudniejsze tematy. Dajcie w ko?cu jaki? temat bez architektury. Do tej pory wszystkie prace (opr?cz Krainy Hadesa) to by?y miasta, albo pojedyncze budowle. Mam nadzieje, ?e w ko?cu wszyscy olej? te MOTM'y.
@Batis To proponuje nast?pny temat kaza? zaproponowa? bez architektury, rzeczy typu kanion albo lodowiec. W takich tematach jest wi?ksze pole do popisu.

Po raz pierwszy si? zgodz? z Alanovem.. ;d Te tematy si? robi? nudne, ja ju? mam osobi?cie do?? domk?w i miast. Niech co? moderatorzy rusz? w t? stron? ;)
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: MOTM - komentarze

Kiedy b?dzie mo?liwo?? oddania g?osu w MOTM #10? prace oddane od prawie 2 dni a tematu z nimi jak nie by?o tak nie ma.
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: MOTM - komentarze

Witam. ;)
Widz?c ma?e zaanga?owanie ze strony u?ytkownik?w w MOTM, chcia?bym zaproponowa? kilka zmian. Oczywi?cie nie musz? zosta? one wprowadzone, aczkolwiek my?l?, ?e jakiekolwiek zmiany by si? przyda?y.

Zacznijmy mo?e od temat?w kolejnych edycji. Nie wiem czemu, ale jest jaka? dziwna moda na ci??kie tematy. Nie ka?dy potrafi odwzorowa? Babilon, czy Hades, oraz w tematach tego typu jest te? pewne ograniczenie. Praca musi odwzorowywa? dane miejsce/budynek z tematu. My?l?, ?e nie ka?dy lubi by? ograniczany. Niekt?rzy jednak wol? wykaza? si? inwencj? tw?rcz?, stworzy? co? nowego, unikalnego, co by?oby pi?kne i mog?o pokaza? ich talent. Wiem, ?e wielu si? z tym nie zgodzi, ale my?l?, ?e lepiej co? odwzorowywa? z w?asnej wyobra?ni ni? z obrazka z wikipedii, czy innej strony internetowej.
Oczywi?cie nie znaczy to, ?e tematu ma w og?le nie by?. My?l?, ?e dobrym rozwi?zaniem by?yby 2 tematy do wyboru (i tu co? r?wnie nowego), wybierane przez moderatora. Czasem pewnie zdarza si? tak, ?e u?ytkownik, kt?ry wybiera temat, podejmuje decyzj? pochopnie, nie przemy?laj?c jej (to tylko moje domys?y, wi?c nie karzcie mnie, je?li nie mam racji), a moderator zawsze mia?by czas na znalezienie tematu (mo?e nawet nie on sam, ale grupa ludzi chocia?by na shoutboxie). Dalej na ten temat nie ma co si? ju? rozpisywa?...

Drug? spraw? jest nagroda, czyli co? co ka?dy lubi. ;>
Przeszuka?em ca?y dzia? MOTM'u i nie znalaz?em ani jednej wzmianki o nagrodzie za wygran? w MOTM'ie. Mo?liwe, ?e jestem ?lepy, ale niestety nic takiego nie zauwa?y?em. Rzecz?, kt?ra nap?dza ka?dy konkurs jest wygrana. Bez niej nie ma mowy o konkursie. Ka?dy lubi si? pochwali? swoimi osi?gni?ciami, nagrodami. Niestety w tym konkursie jest to niemo?liwe. Nie chce si? dalej rozpisywa?, wi?c przejd? od razu do rzeczy.
Fajnym rozwi?zaniem by?oby wprowadzenie trofeum, medalu, kt?ry by?by dawany zwyci?zcy, a nast?pnie po kolejnym konkursie przekazywany kolejnemu wygranemu lub tej samej osobie oraz wiadomo, ile? tam punkt?w reputacji. Co do tego trofeum/medalu trzeba by by?o jeszcze ustali? (mo?e te? jaki? konkurs dla grafik?w, na temat tej nagrody?).

My?l?, ?e te 2 zmiany s? najwa?niejsze. Z reszt? nic wi?cej nie trzeba chyba zmienia?? Mo?na by jeszcze przedyskutowa? spraw? g?osowania na dane prace.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: MOTM - komentarze

Mo?e jednak wznowicie MOTM? Fajnie by by?o ^^
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: MOTM - komentarze

Przejmuj? w?adz? nad MOTMem, ju? dzisiaj ujrzycie nowy temat.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: MOTM - komentarze

Witam, widz?, ?e ?wie?ak przej?? MOTM. Wspaniale! Mo?e kto? rozwinie to wko?cu. Jednak zauwa?y?em, ?e nie ma on zielonego poj?cia o tym jak si? prowadzi MOTM. Mo?e wystarczyloby napisa? do mnie lub innej osoby, kt?ra si? tym kiedy? zajmowa?a o zasady prowadzenia tego. Pisa?em ju? do moderatora notatki, napisa?em do Fragsa. Jednak oboje zlali mnie ciek?ym moczem. Dlatego pisz? tutaj. Opisz? zasady MOTMu bo chyba nowy moderator nie ma poj?cia jak on si? rozgrywa. W po?owie ka?dego miesi?ca, zak?adany jest temat z tematem pojedynku. Prace mo?na wysy?a? do ko?ca miesi?ca. Na pocz?tku nast?pnego miesi?ca, moderator zak?ada temat z pracami i trwa g?osowanie do po?owy miesi?ca. Nast?pnie zwyci??ca wybiera nast?pny temat i tak w k??ko. Wi?c prosi?bym o zmian? tego, ?e prace mo?na wysy?a? do 26 marca gdy? jest to sprzeczne z regulaminem MOTMu, kt?ry jest zawarty w za?o?onym temacie przez moderatora.

Dzi?kuj?, dobranoc.

@down
Kobiety i Nyie g?osu nie maj?! No ale jak si? dzieje, to niech si? dzieje poprawnie...
 
Last edited:
Top