What's new

Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 0 0.0%
  • drugie

    Votes: 0 0.0%
  • pierwsze

    Votes: 78 80.4%
  • drugie

    Votes: 19 19.6%

  • Total voters
    97
Status
Not open for further replies.

cevox

Active User
Joined
May 4, 2008
Messages
83
Reaction score
4
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Je?li ju? to pierwsze, ale wydaje mi si?, ?e najlepsze by by?o z prawym.. tym czym? z pierwszego obrazka, i z demonem z drugiego.
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Oby dwa chujowe, ale g?os leci na jedynk?. Elo.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Oba chujowe, g?os na jedynk? bo bardziej podoba mi si? ?mier? z kos? od tego demona.
Co zmieni? aby by?o lepiej?
Zacznijmy od tego
eriljd.jpg

potem jakiego? grafika z prawdziwego zdarzenia

@down
Chyba jasno si? wyrazi?em - oba loga s? chujowe w ca?o?ci, a na wymy?lanie nie mam czasu ani ch?ci.
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Kaziu, mo?esz mi ?askawie powiedzie? co tu si? dzieje ?! Dlaczego tak nagle zacz?li?cie robi? te konkursy, nowe loga itp?
Logo pierwsze bardziej mi si? podoba, wi?c chcia?bym aby ono zaistnia?o na forum.
Dostali?my mo?liwo??, zgodzili si? sponsorowa? nagrody, oddali nam uprawnienia. Nikt nie powiedzia?, ?e nie dzia?amy, bo nam si? nie chce. To wi?kszo?? u?ytkownik?w wysz?a z takiego za?o?enia.Nie jest to koniec zmian, ale nie chcemy o niczym m?wi? przedwcze?nie, aby unikn?? rozczarowa?. Je?li b?dziemy mieli stuprocentow? pewno??, ?e dane przedsi?wzi?cie wejdzie w ?ycie forum, powiadomimy Was o tym.

#Font;
Je?li masz proponowa? takie zmiany, to lepiej po prostu si? nie wypowiadaj. Potrzebujemy konkretnych wskaz?wek.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

@Topic
Je?li nie przedstawicie ca?ego nowego layoutu tnet.pl to nie ma co g?osowa? czy kt?re? z tych ma zast?pi? to aktualne bo to chyba by by?a najwi?ksza pora?ka. Je?li loga maj? zast?pi? tera?niejsze przy zostawieniu reszty w takim stanie to wi?cej zielonego prosz?. Nie wiem dlaczego (mo?e jestem dziwny?) ale nie wydaje mi si?, ?e mocny niebieski pasuje do zielonego. W og?le to logo moim zdaniem bardziej pasowa?oby do jakiego? 4Story. Drugiego loga nie oceniam bo i tak odpadnie. Mo?e spr?buje co? podpowiedzie? je?li chodzi o pierwsze. To wygl?da jak 4 r??ne obrazki: Postacie, Smok, Budynek, Kosiarz. Co jest ich elementem wsp?lnym? Badziewne t?o rozja?nione przy granicach ?mierci. Je?li mia?nym co? poleci? to sugeruj? "wypier****?" wszystko opr?cz Kosiarza, kt?rego mo?na by przesun?? na lew? stron? i zostawi? napis Tibia.net.pl na fajnym, dopracowanym tle. Nie b?de wymienia? konkretnych brushy, kt?re trzeba u?y?. Radz? przekaza? m?j komentarz temu "grafikowi". Nie zape?niaj na si?? t?a! Ok? Naspamowanie obrazkami ?eby zakry? pustk? zamiast porz?dnego backgrounda ?wiadczy o niedo?wiadczeniu i amatorstwu grafika. Pozdro, Po?wicz!

@Down
Konkurs, hmm.. raczej to by by?o troch? dziwne, ?eby Tro zrobi?o konkurs na Logo w?r?d u?ytkownik?w. To powinno nale?e? do ich obowi?zk?w. Tym bardziej, ?e z post?w Kazi wynika i? maj? Grafika. A poza tym nie mam jeszcze Photoshopa po awarii. :/

@Dother
Omg, za du?o LOTR si? naczyta?e?. Tw?j pomys? odpada...
 
Last edited:

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

@up
Kazia said:
Cze??,
mam dzisiaj dla Was dwie propozycje loga dla naszego forum. Prawdopodobnie b?dzie tworzony nowy styl w tym klimacie. Wyb?r pozostawiamy Wam.
B?dzie tworzony nowy styl tak jak to wida? w 1 po?cie!!

Og?lnie to kolega wy?ej napisa? du?o prawdy...


Proponuje zrobi? konkurs na logo tneta i niech spo?eczno?c poka?e na co ich sta?.
 
Last edited:

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Logo powinno mie? jak?? atmosfer?, mo?e wojny. Na przyk?ad: po jednej stronie mog? by? ludzie, a po drugiej orki. Obydwie rasy trzymaj? w r?kach bronie i s? gotowe do walki. Ostatecznie z tych dw?ch dennych propozycji wybieram 1.
 

Dasper

Active User
Joined
Nov 25, 2010
Messages
99
Reaction score
19
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Zdj?cia, nie nadaj? si? do klimatu i kolorystyki forum. Wi?c najlepsze rozwi?zanie, to zrobienie nowego pasuj?cego loga.

Regards,
Dasper
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

IMHO to obecne logo jest lepsze od tych dw?ch nowych i fajnie by by?o, je?li by zosta?o.
Anyways to i tak te dwa s? lepsze, od tych, kt?re nam TRO pokaza?o jaki? czas temu. Jedynka.
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

@up
Kolego b?dzie nowy lay... to logo nie jest do aktualnego stylu forum !!!!
 

x1x

Banned
Joined
Apr 23, 2011
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Hmm, nie mam pomys??w na konkretne zmiany, ale oba logosy mi si? nie widz?. Nie wydaje mi si?, ?e Tromedia ze swoim podej?ciem stworzy lepszy styl ni? stworzy?/za?atwi? Ivellios. Odpu??cie sobie ten nietrafiony pomys?, bo na obecny layount nikt nie narzeka, i zajmijcie si? tworzeniem portalu, kt?ry od zawsze jest ju? w "ko?cowej fazie tworzenia". Macie zebrane informacje, obszern? baz? solucji, poradnik?w, a to wszystko pozwoli wam na postawienie zajebistego portalu. Wystarczy przekona? o tym Tro (chocia?by wspomnie? o wi?kszej liczbie odwiedzin) i podj?? kroki w kierunku lepszego jutra! : )
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Kurwa, robi? co? to ?le, nie robi? nic, jeszcze gorzej. Daj? PACC na 30 dni to kurwa za ma?o, bo zarabiaj? tysi?ce to mogli da? na 90 dni. Ja pierdole, zacznijcie si? cieszy?, ?e co? si? dzieje, to jest tylko jebane forum.

1 lepsza.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Kurwa, robi? co? to ?le, nie robi? nic, jeszcze gorzej. Daj? PACC na 30 dni to kurwa za ma?o, bo zarabiaj? tysi?ce to mogli da? na 90 dni. Ja pierdole, zacznijcie si? cieszy?, ?e co? si? dzieje, to jest tylko jebane forum.
1 lepsza.

Uwa?aj, bo si? spocisz ;d..

#Topic
Loga s? wykonane estetycznie ale nie pasuj? do klimatu forum ;/
Tnet, b?dzie taki mroczny i wgl, brrr, uee nie ?adnie :(..

Proponowa?bym zmieni? t?o i rendery na styl Elven / Orcs / Trolls <- I takie tam RPG kilamty.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
29
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Wybieram pierwsze. Do tego przyda?oby si? layout zmieni? ;)
 

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Moim zdaniem jedynka jest lepsza i nie pierdolcie, ?e oba s? s?abe, jak si? nie podoba to wykurwia? z tematu i nie g?osowa?, nie po to co? robi?, aby?cie znowu tylko narzekali.
 

ELo0n

No to cyk.
Joined
Aug 31, 2010
Messages
296
Reaction score
46
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Wydaje mi si?, ?e logo 1 jest fajniejsze.
Og?lnie bardziej mi si? podoba, jest tak jakby bardziej dodetalowane.

Regards,
ELo0n
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Hmm, nie mam pomys??w na konkretne zmiany, ale oba logosy mi si? nie widz?. Nie wydaje mi si?, ?e Tromedia ze swoim podej?ciem stworzy lepszy styl ni? stworzy?/za?atwi? Ivellios. Odpu??cie sobie ten nietrafiony pomys?, bo na obecny layount nikt nie narzeka, i zajmijcie si? tworzeniem portalu, kt?ry od zawsze jest ju? w "ko?cowej fazie tworzenia". Macie zebrane informacje, obszern? baz? solucji, poradnik?w, a to wszystko pozwoli wam na postawienie zajebistego portalu. Wystarczy przekona? o tym Tro (chocia?by wspomnie? o wi?kszej liczbie odwiedzin) i podj?? kroki w kierunku lepszego jutra! : )

Tro media r?wnie dobrze mog?oby si? nie interesowa? w og?le forum - kasa i tak by p?yn??a na ich konta. Twierdzisz, ?e na obecny layout nikt nie narzeka. Czy?by? Na forum ju? przetoczy?o si? wiele skarg, jaki to ten lay ju? nudny i wgl. Co do portalu. Wszystko po kolei, prosz?. Obecnie trwaj? prac? nad nowym layoutem. Tibia.net.pl bez portalu radzi sobie ?wietnie, wi?c mo?e on troch? poczeka?.
 

Arevil

Active User
Joined
Apr 23, 2011
Messages
80
Reaction score
1
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

Jestem za prac? numer 1. Przypad?a mi bardziej do gustu od pracy numer 2!
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

oj nie powiem, ?e s? tragiczne :p wybieram nr. 2 :)
SOLKRIN powiedz mi jedno.. loga s? bardzo do sibie podobne a ty gadasz, ?e logo pierwsze jest lepiej wykonane od drugiego! Pff! Jak na moderatora to jest to dla mnie bardzo ?mieszne... <hahaha>
 

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Nowe logo naszego forum - kt?re lepsze?

oj nie powiem, ?e s? tragiczne :p wybieram nr. 2
SOLKRIN powiedz mi jedno.. loga s? bardzo do sibie podobne a ty gadasz, ?e logo pierwsze jest lepiej wykonane od drugiego! Pff! Jak na moderatora to jest to dla mnie bardzo ?mieszne... <hahaha>

Moge sie z tob? zgodzi? Golem xx ?e s? takie same tylko w nr.1. jest tak zwany "Mag" po prawej stronie a w nr.2. jest "Demon" po lewej wi?c nie za du?a r??nica mi?dzy obrazkami opr?cz tych 2 monster?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top