What's new

obrazki ze znaków

mateoz6354

New User
Joined
Sep 12, 2020
Messages
5
Reaction score
0
Witam,

Może mi ktoś przesłać kierunki świata ze znaków do tibi? Gdzieś widziałem kiedyś taką grafikę na jednej z forum tibijskich, ale nie mogę znaleźć, może ktoś mi pomoże ? :p
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Witam,

Może mi ktoś przesłać kierunki świata ze znaków do tibi? Gdzieś widziałem kiedyś taką grafikę na jednej z forum tibijskich, ale nie mogę znaleźć, może ktoś mi pomoże ? :p
Nie mam pojęcia o co ci chodzi, ale czy o coś takiego? xD
1599942102416.png
 

mateoz6354

New User
Joined
Sep 12, 2020
Messages
5
Reaction score
0
tak, ale zrobić to ze znaków z klawiatury, <- --- west ------- est---->. Kiedyś sobie skopiowałem z jakiegoś forum, ale samemu nie potrafię zrobić bo jak coś przesunę to zaraz się cała grafika wykrzywia. xD Gram na medivi i zawsze mi się mylą kierunki a chcę sobie to dodać do czaru np. "utani gran hur " .....
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Mordeczko, naucz się kierunków. Tego w podstawówce uczą. To są tylko 4 kierunki, a nie 700. Bez przesady, że nie zapamiętasz.
5bffe1d2e9-kierunki-swiata-po-angielsku.jpg
 

mateoz6354

New User
Joined
Sep 12, 2020
Messages
5
Reaction score
0
xD. Zawsze chciałem mieć jakiś obrazek przy wrzucanym czaru. Kiedyś było pełno do tibi takich różnych obrazków ze znaków, ale widzę, że te fora gdzieś poznikały :p

. North /\ West < • >East. .\/ South

I
 
Last edited:

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Code:
.                 North                                    /\                             West <   •  >East.                           .\/                 South
 

mateoz6354

New User
Joined
Sep 12, 2020
Messages
5
Reaction score
0
Dzięki za chęć pomocy, ale ten kod wklejając do tibi jest krzywy. Nie mam ochoty go wyrównywać, bo jest zbyt prosty. Kiedyś widziałem fajną grafikę ze znaków z kierunkami, ale ładniejsza i więcej znaków było. A ta to taka prosta samemu można to napisać tylko najgorzej ustawić tekst tak, aby po wklejeniu na tibie nazwa north była na górze, west po lewej z odstępami itp.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
1.png

O coś takiego chodzi?
Ładniejszego i i rozwalonego na pół ekranu nie da rady zrobić, bo w nowym kliencie jest jakiś mały limit znaków ustawiony. Więc to + ewentualnie dodane jakieś ^v<> to max to będziesz w stanie osiągnąć.

Code:
atani gran hur "...........................North................................ West.....................................................East .............................South...............................
 

mateoz6354

New User
Joined
Sep 12, 2020
Messages
5
Reaction score
0
Dzięki, może sobie coś ulepszę jeszcze. Ja gram na medivi a nie na real tibi :) Tam to przestałem grać już jakoś 2009 roku. :p


Ps. Trochę poprawiłem :
Code:
enima magni amplio "                                        -    -----------------------NORTH------------------------

WEST<-------------------------------------->EAST- ----------------------SOUTH------------------------
 
Last edited:
Top