What's new

Od?wie?anie

Status
Not open for further replies.

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Od?wie?anie

I tak b?dzie ?le, gdy u?ytkownik za pomoc? plugina od?wie?y temat po miesi?cu to dostanie warna za od?wie?anie starego tematu.
Plugin mo?e i by?bym dobrym rozwi?zaniem, ale jest wiele spraw do przemy?lenia w zwi?zku z jego wprowadzeniem, np...
1) Posty nie b?d? wliczane.
2) Je?eli nie b?dzie blokady do 3 od?wie?e? zrobi si? spam.
3) Stare ?mieci l?dowa?y by na g?rze, a nowe posty by?y by na samym ko?cu.
I wiele wi?cej problem?w. Raczej ten plugin przysporzy wi?cej z?ego ni? dobrego. Niech zostanie tak jest, nie jest ?le nikt na to, a? tak na to nie narzeka. Nikt za warna za refresh si? nie powiesi?.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Od?wie?anie

I tak b?dzie ?le, gdy u?ytkownik za pomoc? plugina od?wie?y temat po miesi?cu to dostanie warna za od?wie?anie starego tematu.
Plugin mo?e i by?bym dobrym rozwi?zaniem, ale jest wiele spraw do przemy?lenia w zwi?zku z jego wprowadzeniem, np...
1) Posty nie b?d? wliczane.
2) Je?eli nie b?dzie blokady do 3 od?wie?e? zrobi si? spam.
I wiele wi?cej problem?w. Raczej ten plugin przysporzy wi?cej z?ego ni? dobrego. Niech zostanie tak jest, nie jest ?le nikt na to, a? tak na to nie narzeka. Nikt za warna za refresh si? nie powiesi?.
Nie wiem jak dziala ten pligun, ale normalnym by bylo jak by nie bylo przez niego zadnych postow, tylko podbicie tematu...
Poza tym ograniczenia w pluginie sa oczywiste, wiec nikt nie bedzie musial tego pilnowac, bo zrobi to plugin. A da sie to chyba zrobic...
W ten sposob poprostu warny za przedwczesne odswiezanie albo za odkopywanie tematow by zniknely, bo wszystkim zajal by sie system, jesli byl by dobrze zrobiony, a zle zrobionego nie ma sensu wypuszczac, wiec jesli juz taki bedzie to bedzie dobry.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Od?wie?anie

on podbija temat bez postu. ps: zamkni?tych temat?w nie da si podbi?.
 
Last edited:

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Od?wie?anie

Je?eli tak bardzo nalegacie na ten plugin, to m?j pomys? jest nast?puj?cy...
Plugin znajdowa? by si? pod reputacj? u?ytkownika, wygl?da? m?g?by chocia?by tak:
pluginq.png

I proponowa?bym, aby:
- Podbijanie temat?w mo?liwe co 24h,
89763872.png

- Mo?liwo?? podbicia jednego tematu do 3 razy, 4 pr?ba ko?czy si? automatycznym zamkni?ciem tematu.
11229110.png

- Blokada podbijania temat?w, kt?re nie by?y od?wie?ane co najmniej 2 tygodnie.
50822891.png

- Oczywi?cie od?wie?a? mo?e tylko autor tematu. W dzia?ach takich jak Zespo?y mo?na da? udost?pnienie, wyboru 1 u?ytkownika, kt?ry mia?by mo?liwo?? podbijania tematu za zgod? autora.
Minusem jest sprawa ze zmian?, gdy? wi?kszo?? u?ytkownik?w nie b?dzie wiedzia?a o wprowadzeniu tego pluginu, dlatego je?eli kto? napisz? refresh, automatycznie powinien pokazywa? si? komunikat, kt?ry m?g?by brzmie? nast?puj?co: "Od?wie? za pomoc? plugina" lub co? podobnego co rozwi?za?o by problem.

 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Od?wie?anie

Je?eli tak bardzo nalegacie na ten plugin, to m?j pomys? jest nast?puj?cy...
Plugin znajdowa? by si? pod reputacj? u?ytkownika, wygl?da? m?g?by chocia? tak:

I proponowa?bym, aby:
- Podbijanie temat?w mo?liwe co 24h,
- Mo?liwo?? podbicia jednego tematu do 3 razy, 4 pr?ba ko?czy si? automatycznym zamkni?ciem tematu.
- Blokada podbijania temat?w, kt?re nie by?y od?wie?ane co najmniej 2 tygodnie.
Aby dopelnic calkowitego dzialania pluginu trzeba sie zastanowic nad jeszcze jednym.
Powszechnie wiadomo(tym co znaja zasady), ze temat moze podbijac autor. Ale, kiedy autor jest np zbanowany, lub poprostu pisze z innego konta(to jest legalne), czy tez prowadzi temat z kims i ten ktos chce podbijac temat, bo ma pozwolenie autora i moda na przyklad...To nie moze uzyc pluginu i tu znow pojawiaja sie posty podbijajace. Dlatego do pluginu mozna by dodac opcje udostepnienia mozliwosci podbijania tematu tez innemu uzytkownikowi.
Dokladnie tego nie przemyslalem, wiec mozliwe, ze jeszcze cos by trzeba w tym ogarnac, albo w ogole to zostawic... Ale to wtedy nie pojdzie raczej na dobro uzytkownikow ktorzy znajda sie w takich sytuacjach.
 
Joined
Jan 11, 2012
Messages
70
Reaction score
2
Odp: Od?wie?anie

Jestem na Nie, my?licie ?e jak zmienicie regulamin to kto? go zacznie czyta??
Je?li tak to si? mylicie, nie pierwszy raz widz? tak? spraw? i to nic nie daje.
A po za tym jest dobrze tak jak jest w chwili obecnej.
I oby tak zosta?o.
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Od?wie?anie

jak zobaczy?em temat, to przeczyta?em go tak " Od?nie?anie " M?wi? kurwa, jakie od?nie?anie, ryj w laptopa w?o?y?em i ol?ni?o mnie ?e tam pisz? od?wie?anie.
Dobra, wracaj?c do tematu... Czy jestem ma tak Czy mo?e jestem na nie, je?eli wybra? bym nie, pewnie dani u?ytkownicy kt?rzy s? na Tak, Podzi?kowali by mi.
Jakbym napisa? ?e jestem na tak, dani u?ytkownicy co s? na Nie, Dali by mi w mord? no ale c??.
[Tak and Nie] Wybieram nie, poniewa? jest jak jest, zawsze tak by?o i niech tak pozostanie. Co lepsze, jak by od?wie?anie by?o co 2 dni, to by?oby jeszcze lepiej, napisze kto? ci nudny temat, gdzie nikt praktycznie nie zerka i nie pisz?, a jak napisze to jakie? bzdety, a autor tematu, co dziennie jeb jeb Od?wie?anie + 1 post +1 post,,, Dla mnie te od?nie?anie to badziew. Jestem na NIE.

BTW Help3R \/
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Od?wie?anie

Jest dobrze tak jak jest. Kobmbinujecie na si?e. Jestem absolutnie na nie.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Od?wie?anie

Jest dobrze tak jak jest. Kobmbinujecie na si?e. Jestem absolutnie na nie.

Czyli wed?ug Ciebie, gdy jest mo?liwo?? p?j?cia na r?k? u?ytkownikowi i te? moderatorowi, to lepiej jest powiedzie?, ?e jest to robione na si??. Wed?ug mnie, pomys? z buttonem jest bardzo dobry, tematy b?d? czystsze, a refresh usuniemy z u?ytku na forum.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Od?wie?anie

Czyli wed?ug Ciebie, gdy jest mo?liwo?? p?j?cia na r?k? u?ytkownikowi i te? moderatorowi, to lepiej jest powiedzie?, ?e jest to robione na si??. Wed?ug mnie, pomys? z buttonem jest bardzo dobry, tematy b?d? czystsze, a refresh usuniemy z u?ytku na forum.
Zdajesz sobie sprawe, ze osoby ktore ostatnio sie wypowiadaly przeczytaly pewnie tylko ze 3 pierwsze posty? Dlatego wszyscy sa przeciwny zmianom, ktore sa bez sensu a i tak nic nie wprowadzaja...
Dobrze by bylo napisac nowy temat o pluginie, wtedy bylo by troche inaczej, bo kazdy by wiedzial o co chodiz, a tak wszyscy wypowiadaj sie na temat czsau odswiezania z pierwszego posta...

Btw. Skoro sprawa jest juz dosc jasna, to przdalo by sie jakies zdanie kadry w tym temacie. Czy da rade wprowadzic plugin czy nie, i czy ma to sens czy go nie ma...
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Od?wie?anie

Czyli wed?ug Ciebie, gdy jest mo?liwo?? p?j?cia na r?k? u?ytkownikowi i te? moderatorowi, to lepiej jest powiedzie?, ?e jest to robione na si??. Wed?ug mnie, pomys? z buttonem jest bardzo dobry, tematy b?d? czystsze, a refresh usuniemy z u?ytku na forum.

Masz podany dok?adny czas po kt?rym mo?esz od?wie?y? temat. S? to 24 godziny, jak masz problemy z podstawow? matematyk? to zapraszam do szko?y podstawowej. Chyba nie stanowi dla Ciebie problemu s?owo "od?wie?am" albo "refresh"? Nie potrzeba do tego buttonu.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Od?wie?anie

Masz podany dok?adny czas po kt?rym mo?esz od?wie?y? temat. S? to 24 godziny, jak masz problemy z podstawow? matematyk? to zapraszam do szko?y podstawowej. Chyba nie stanowi dla Ciebie problemu s?owo "od?wie?am" albo "refresh"? Nie potrzeba do tego buttonu.
Przeszkadza ci to, ze zostanie wprowadzone takie cos? Nie bardzo, chyba, ze lubisz dawac warny za przedwczesne odswiezanie, i tracic czas sprawdzajac o ktorych godzinach zostaly napisane wszystkie posty odswiezajace. Zamiast zajac sie czyms bardziej produktywnym.
+Wszystko bylo by zalatwione przez plugin. Modowie mieli by troche mniej roboty dzieki temu.
+Nie bylo by problemow ze strony uzytkownikow, jest system to jest, nawet jak ktos nie zna regulaminut to w ten sposob bedzie go przestrzegac.
+Wyeliminuje to troche postow, chyba, ze ilosc postow na forum jest wazna rzecza dla administracji/wlasciciela...
+Ulatwi to przegladanie niektorych tematow, tak jak wczesniej pisalem, chcesz przeczytac 3 posty i odpowiedziec, ale czytasz 10 bo polowa to odswiezenia. Niby nic ale zawsze to plus.
Ja widze plusy, a minusa zadnego, nie liczac tego, ze moderatorowie lubia dawac warny/tracic czas. Oraz tego, ze na forum bedzie ogolnie troche mniej postow.
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Od?wie?anie

Temat odbiega coraz bardziej od tematu, zaczynaj? si? k??tnie i szamoty -.0 my?l? ?e Temat powinien zosta? zamkni?ty dla bezpiecze?stwa u?ytkownik?w, chyba nikt nie chce narobi? sobie wrog?w przez g?upi temat ;P. Od?wie?anie ten pomys? powinien my?l? jednak wprowadzony, co? nowego chod? bardzo ma?ego lecz po?ytecznego.

Temat do zamkni?cia!
 
Status
Not open for further replies.
Top