What's new

Petycja

Status
Not open for further replies.

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Prosz? o wpisanie si? ka?dego - g??wnie pro?ba do kadrowicz?w, kt?rzy s? za tym, aby wydali? obecn? administracje, tj. Mephisto oraz Ognistego. Temat ma zosta? nienaruszony, bo jest to zalecenie Pana Jarka. Prosz? r?wnie?, aby wpisywa?y si? tylko te osoby, kt?re s? za.
(osoby podpisuj?ce si? pod petycj? nie musz? si? obawia? ?adnych restrykcji ze strony obecnej kadry)
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Petycja

Vrekh - moderator globalny
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Petycja

Jestem za wydaleniem ich z pozycji administratora - Korzonek.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Petycja

Eturl Sous- Manager
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Petycja

Popieram - ex Global Mod.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Petycja

Popieram w stu a nawet dwustu %. Mephisto nie znam ale Ognistego mam dosy?.

Signed.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Petycja

Vxr - Moderator Tematyczny forum.
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: Petycja

Jestem za - Oem
By?y moderator
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Petycja

Solkrin - Moderator Tematyczny forum.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Petycja

Tutaj g?ownie chodzi o g?os kadry, nie musicie nikogo namawia? Ci co maj? si? wypowiedzie? - wypowiedz? si?.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Petycja

xReaper (by?y) moderator tematyczny - za.
Wszystko fajnie, szkoda tylko, ?e w wi?kszo?ci g?osy oddaj? ludzie, kt?rzy nie wiedz? nawet kim jestem ja lub Mephisto i z jakiego powodu zostali?my administratorami. Wolicie, ?eby adminem by? 15 letni Nights, kt?ry potrafi ?wieci? kolorkiem i nie ma zielonego poj?cia jak rozkr?ci? forum? Bo my mamy spore do?wiadczenie w tym co robimy i wiemy jak pchn?? to wszystko do przodu, aby ?y?o si? lepiej. Nie dali?cie nam nawet ?adnej szansy na to, aby?my pokazali co chcemy zrobi?. Poczekajcie jaki? czas, zobaczcie co zmienimy na forum i wtedy oceniajcie, ale prosz? Was- niech nie oceniaj? nas osoby, kt?re maj? 18 post?w i nawet w 0.1% nie maj? poj?cia po co jest ta petycja.
Zosta?em wydalony, za to, ?e posiada?em zdanie. Czy nie uwa?acie, ?e takie post?powanie nie jest na miejscu? Ju? kiedy? mieli?cie szanse si? wykaza? - wykazali?cie? Nie. No i koniec tematu.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Petycja

Wszystko fajnie, szkoda tylko, ?e w wi?kszo?ci g?osy oddaj? ludzie, kt?rzy nie wiedz? nawet kim jestem ja lub Mephisto i z jakiego powodu zostali?my administratorami. Wolicie, ?eby adminem by? 15 letni Nights, kt?ry potrafi ?wieci? kolorkiem i nie ma zielonego poj?cia jak rozkr?ci? forum? Bo my mamy spore do?wiadczenie w tym co robimy i wiemy jak pchn?? to wszystko do przodu, aby ?y?o si? lepiej. Nie dali?cie nam nawet ?adnej szansy na to, aby?my pokazali co chcemy zrobi?. Poczekajcie jaki? czas, zobaczcie co zmienimy na forum i wtedy oceniajcie, ale prosz? Was- niech nie oceniaj? nas osoby, kt?re maj? 18 post?w i nawet w 0.1% nie maj? poj?cia po co jest ta petycja.
I co b?dziesz mia? zapa? taki jak Fluos do mappers.pl pewnie. Po tygodniu od og?oszenia, ze bierze si? do roboty, odda? forum. A tobie przypomni si?, ?e ju? min??o troch? od twojej poprzedniej kadencji, ?e to nie jest ju? to samo i te? odejdziesz.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Petycja

Nights - by?y administrator forum
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top