What's new

Petycja

Status
Not open for further replies.

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Petycja

Ludzie zrozumcie, Ci kt?rzy jeste?cie za nami i przeciw nam. Tro interesuje g?os obecnej kadry, nie jej cz?onk?w z przed roku, czy u?ytkownik?w. Do jednej jak i drugiej strony, nie ma co robi? wojny. My mamy tutaj temat, stworzony na polecenie Tro. Wy macie sw?j, dlatego tam wyg?aszajcie swoje sugestie. Nie ma te? co si? wyzywa?, bo po co? Forum to nie ?ycie, jako ludzie wam nic nie zrobili, to forum wi?c trzeba zna? granice jak??.

Trzymajmy poziom.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Petycja

Nie wiem, do czego zmierza ten temat
Do tego by?cie stracili posad?.
- szkoda, ?e wy nawet nie zamierzacie da? nam szansy, aby?my wykazali si? cho? odrobin? dobrych ch?ci.
Ognisty kiedy? mia? szans? z kt?rej si? nie wywi?za?. Z Tob? inaczej nie by?o.
Administrator?w dostali?my kilka godzin temu, a nie by?o pi?tnastu minut, ?eby nie odezwa? si? do nas kto?, kto ma nam za z?e, ?e...
Najwyra?niej jest tego jaki? pow?d.
zaj?li?my miejsce administrator?w, przez kt?rych liczba u?ytkownik?w spad?a, a forum przesta?o si? rozwija?.
Spad?a? Ch?opie, gdzie ty by?e?. Gdyby nie Kazia, to ju? od dawna by?oby "404 Page not found."
Tyle ode mnie, mi?ej dalszej zabawy.
Nawzajem. :)

Prosz? te? wzi?? pod uwag?, ?e je?li nikt ich na tym stanowisku nie chce, to oznacza te?, ?e je?li na owym pozostan?, forum straci wiele wiernych u?ytkownik?w, czego oczywi?cie nie chcemy.

Pozdrawiam.

@down
Takiego hipokryty jak ty, to ja w ?yciu nie widzia?em. Mo?e Ci pokaza? cytaty z gadu, jak to m?wi?e?, ?e wbijasz w tnet? Zreszt? Kurtis ju? wszystko wyt?umaczy?, wi?c nie widz? sensu dla kt?rego mia? bym powtarza? jego wypowied?.
 
Last edited:

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Petycja

@Vxr
Ul?y?e? sobie?

@Topic
Outsect aka GregoRex - ex moderator

Nie podobaj? mi si? tego typu zmiany kadrowe. Mo?e i wnie?liby sporo dla forum, s? do?? inteligentni itp. ale sami widzimy, ?e przez takie nag?e zmiany robi si? burdel. (odej?cia z kadry) Tego typu rzeczy powinny si? dzia? STOPNIOWO. Wydaje mi si?, ?e Mephisto i Ognisty mogliby zosta? w kadrze, ale na innej posadzie - z pewno?ci? nie na posadzie administratora, tym bardziej, ?e ju? od dawna nie nale?? do kadry.

To co si? teraz dzieje jest CO NAJMNIEJ dziwne.

Jestem za ich wydaleniem z posady ADMIN?W.

*Stara?em si? nie by? stronniczym, wi?c nie mniej mi tego za z?e, Mephisto.
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Petycja

Jestem za wywaleniem

Kamil - by?y administrator Tibia.net.pl

Nie tak Panowie mieli?my za?atwia? sprawy. Decyzja mia?a by? podejmowana przez wi?kszo?? g?os?w, a nie za?atwianie spraw za naszymi plecami.

Nic nie wniesiecie ciekawszego od nas, radzili?my sobie ?wietnie bez Waszej pomocy i tak by?oby dalej, a teraz forum schodzi na psy i tak b?dzie p?ki na odpowiednich stanowiskach nie zasi?d? odpowiednie osoby!

Nie zdziwi? si? jak wi?kszo?? zrobi wypad z tego wielkiego ?ajna, kt?re b?dziecie sprz?ta? sami.
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Petycja

Mikepall
A ja mam wra?enie, ?e interpunkcji nie ogarniasz w ?adnym stopniu, kozio?ek. Wiem, po chuj Ci ona na stanowisko globala, nie?

Notka moderatorska:
Przepraszam, pisze z telefonu, wybaczysz? Mysle ze to jest tutaj akurat najmniejszym problemem...Czy uzyjesz to jako argument potwierdzajacy Wasze stanowisko? : O!///Majk


Widz?, ?e nawet nie wiesz kiedy u?ywa si? notki! Brawo, my?l?, ?e awans Ci si? nale?y.
 
Last edited:

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Petycja

Nie jest mi przykro. Poza tym kontem, mia?em jeszcze par? innych. Jestem tu od ponad roku, czyta?em wszystkie sprzeczki jakie by?y. Ten temat coraz bardziej przypomina mi wybory na prezydenta. :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Petycja

A ja nie wiem na chuj udzielaj? si? tu u?ytkownicy, na rozmow? by?o sobie za?o?y? inny temat. Tu mia?o by? kto jest za i dzi?kuj? a reszta post?w powinna st?d znikn??, ale wida? jak nowa kadra stosuje si? do zasady "post nie na temat".
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Petycja

Jestem za.

Vendeto - moderator tematyczny forum.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Petycja

Czyli u?ytkownicy nie maj? prawa g?osu?
U?ytkownicy maj? jak najbardziej prawo g?osu, ale twierdzenie, ?e kto? si? nie sprawdzi? na jakim? stanowisku, podczas gdy samemu nie obserwowa?o si? jego poczyna?, jest delikatnie nie na miejscu.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Petycja

Maj? prawo g?osu, oczywi?cie, ale chodzilo glownie o wypowiedzi kadrowiczow. Wypowiadac moga sie wszyscy.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Petycja

A kto u nich g?osuje za? Oczywi?cie nowi moderatorzy+ czyli g?osy nie powinny si? liczy?. Takie za?atwianie sprawy to ja mam w dupie.

#down

Zostali wydaleni przez Was bo Wam si? sprzeciwili i od pocz?tku wiedzieli, ?e takie b?d? konsekwencje. To si? nazywa zgranie, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Petycja

A kto u was g?osuje przeciw? Starzy kadrowicze, kt?rzy zostali wydaleni czy u?ytkownicy kt?rzy nie wiedz? o co w tym wszystkim chodzi?

Dajcie spok?j ludzie.
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Petycja

Kt?rzy zostali wydaleni przez Was, chocia? jutro i tak wr?c?. ?miech
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Petycja

Vrekhu, powiedz ty mi, s?onko, na chuj takie posty?

Sorki za offtop, ale nie mog? czego? takiego prze?kn??, mimo ?e raczej nie jestem za ?adn? ze stron. :<
 

Misji

New User
Joined
Jun 8, 2011
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Petycja

za ~Sass

~I kurwa! Ogarnijcie dupy, to jest petycja... -.^ Z za?o?enia, pod petycj? podpisuj? si? osoby, kt?re s? 'za', wi?c po chuj tu taki spam?! Tu nie powinno by? dyskusji, ani g?os?w przeciw...
 
Last edited:

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Petycja

Vrekhu, powiedz ty mi, s?onko, na chuj takie posty?
Sorki za offtop, ale nie mog? czego? takiego prze?kn??, mimo ?e raczej nie jestem za ?adn? ze stron. :<

By?o jasno powiedziane, ?e i tak wr?cimy, wi?c na chuj im to?


///To ma by? g?osowanie, a nie debilna k??tnia. Kasuje i przy okazji banuj? ka?dego czepiaj?cego si? usera. Const~~

To ?e wr?cicie jest tak samo wiadome reszcie jak to ?e kto? Wam zleci? t? petycj? /; /// Majk
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top