What's new

Polecaj i wygrywaj

Status
Not open for further replies.

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

?e tak powiem, wtr?c? swoje 3 grosze. Rozmowa o czym?, o czym nie ma si? zielonego poj?cia jest na pocz?tku dziennym w XXI wieku, nie prowadzi ona do niczego i nic sensownego nie wnosi, wi?c po co to robimy? ?eby wzbudzi? w kim? niech?? do danej rzeczy b?d? sprowokowa? do anulowania czynno?ci kt?re nas otaczaj?. To czy Tro Media finansuje nam konkursy czy te? nie jest tylko i wy??cznie naszym problemem, wi?c poruszanie tej kwestii przez Was nie ma najmniejszego sensu. Spotykam si? jako cz?onek administracji tego forum po raz kolejny z systemem konkurs = narzekanie, ?e do dupy, odwrotno?ci? tego jest brak konkurs?w = narzekanie, ?e forum jest do dupy. My jako kadra staramy si? dla Was znale?? z?oty ?rodek, kt?ry zach?ci Was oraz Waszych znajomych do sp?dzania na tym forum czasu, kt?ry dobrze spo?ytkuj? oraz stworzenia wizji, ?e to forum idzie na r?k? u?ytkownikom. Narzekanie na wszystko co zrobili?my i wyzywanie naszych pomys??w nie pomaga nam w tym, a jest takich sytuacji coraz wi?cej. Tyle ode mnie, zach?cam do brania udzia?u w tym konkursie.
Regards,
Korzonek.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

Spotykam si? jako cz?onek administracji tego forum po raz kolejny z systemem konkurs = narzekanie, ?e do dupy, odwrotno?ci? tego jest brak konkurs?w = narzekanie, ?e forum jest do dupy. My jako kadra staramy si? dla Was znale?? z?oty ?rodek, kt?ry zach?ci Was oraz Waszych znajomych do sp?dzania na tym forum czasu, kt?ry dobrze spo?ytkuj? oraz stworzenia wizji, ?e to forum idzie na r?k? u?ytkownikom. Narzekanie na wszystko co zrobili?my i wyzywanie naszych pomys??w nie pomaga nam w tym, a jest takich sytuacji coraz wi?cej.

Dziwisz si?, ?e jest tak du?a niech?? u?ytkownik?w? Za czas?w elda by? zorganizowany konkurs taki sam i co? U?ytkownicy zostali oszukani. To nie jest pierwsza sytuacja, kiedy to u?ytkownicy s? oszukiwani. Podaj mi przyk?ad kiedy u?ytkownicy dostali co? wi?cej ni? punkty reputacji, kolorowy podpis czy rang?. No chyba raz pacc i pendrive. Je?eli chcecie to wymy?lcie co? nowego. Nie musz? by? te? nagrody z kosmosu, bo czasami jaka? skromna nagroda da wi?cej rado?ci ni? serwery vt.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Polecaj i wygrywaj

hiroh said:
Po 1 osoby co to organizuj? nic z tego nie maj?...
Nie maj?? Je?li konkurs b?dzie naprawd? dobry, to w zamian b?d? mieli wi?ksz? ilo?? u?ytkownik?w, czy si? myl?? Zgaduj?, ?e tak po prostu, dla siebie nikt by si? nie pofatygowa? aby zrobi? jakikolwiek konkurs.

Korzonek said:
To czy Tro Media finansuje nam konkursy czy te? nie jest tylko i wy??cznie naszym problemem, wi?c poruszanie tej kwestii przez Was nie ma najmniejszego sensu.
Tylko waszym problemem? Je?li nie b?dziecie mieli pieni?dzy na rozw?j forum, a jaki? u?ytkownik b?dzie chcia? na nim przesiadywa? to wtedy chyba takowa osoba te? ma problem, racja?

Nie chc? wzbudza? flamewara, ale dzisiejsza kadra chyba troszeczk? zg?upia?a :<
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Polecaj i wygrywaj

Spotykam si? jako cz?onek administracji tego forum po raz kolejny z systemem konkurs = narzekanie, ?e do dupy, odwrotno?ci? tego jest brak konkurs?w = narzekanie, ?e forum jest do dupy.
Czyli z tego co napisa?e? mo?esz wywnioskowa?, ?e u?ytkownicy na pewno bez powodu nie narzekaj? od tak na owe konkursy.
My jako kadra staramy si? dla Was znale?? z?oty ?rodek, kt?ry zach?ci Was oraz Waszych znajomych do sp?dzania na tym forum czasu, kt?ry dobrze spo?ytkuj? oraz stworzenia wizji, ?e to forum idzie na r?k? u?ytkownikom.
To stw?rzcie taki konkurs, kt?ry potwierdzi ca?a kadra, dog??bnie go przeanalizuje, a p??niej zostanie wpuszczony w ?ycie dla u?ytkownik?w.
Ja proponuj? zrobi? konkurs na malucha, to przyci?gnie znaczn? ilo?? ludzi. Pomys? mo?e i jest idiotyczny, ale przyci?gnie wi?ksz? ilo?? os?b ni? vt, podpis pod nickiem, reputacja.
m.jpg
 
Last edited:

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

Masz racje jest idiotyczny tak samo jak Wasze narzekanie, bo dla Was ka?dy konkurs w kt?rych nagrody nie ko?cz? si? na "z?" albo "$" jest do dupy. Nie jeste?my stron? do darmowego rozdawania pieni?dzy za konkursy, tylko stron? o OT robi?ce konkursy zwi?zane z OT, Tibi? oraz rzeczami kt?re u?atwiaj? prac? z nimi. Nie m?wi? o konkursach literackich, reputach czy rangach.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Polecaj i wygrywaj

Masz racje jest idiotyczny tak samo jak Wasze narzekanie, bo dla Was ka?dy konkurs w kt?rych nagrody nie ko?cz? si? na "z?" albo "$" jest do dupy. Nie jeste?my stron? do darmowego rozdawania pieni?dzy za konkursy, tylko stron? o OT robi?ce konkursy zwi?zane z OT, Tibi? oraz rzeczami kt?re u?atwiaj? prac? z nimi. Nie m?wi? o konkursach literackich, reputach czy rangach.

Nie trafili?cie w temat jak dla mnie. Temat OTS?w wymiera wi?c sk?d bra? poleconych je?li nie s? to multi konta? Nagrody swoj? drog? nie s? zach?caj?ce (nie ka?dy u?ywa vt a jak ju? u?ywa to nie koniecznie potrzebuje serwer).
Lepiej gdyby?cie og?osili konkurs na przygotowanie jakiego? fake, ja kto si? kiedy? robi?o tibijskie fake z jakim? konkretnym tematem lub konkurs na sygnature czy nowe logo Tnetu.
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Polecaj i wygrywaj

Masz racje jest idiotyczny tak samo jak Wasze narzekanie, bo dla Was ka?dy konkurs w kt?rych nagrody nie ko?cz? si? na "z?" albo "$" jest do dupy. Nie jeste?my stron? do darmowego rozdawania pieni?dzy za konkursy, tylko stron? o OT robi?ce konkursy zwi?zane z OT, Tibi? oraz rzeczami kt?re u?atwiaj? prac? z nimi. Nie m?wi? o konkursach literackich, reputach czy rangach.


Tu sie z toba zgodze Raczej na napisie widnieje napis Tibia.net.pl
A nie Kurde Karitas Polska Lub PCK
Jak napisal ktos wczeniej nie chcecie nagrod nie bierzcie udzialu, chcecie kase w nagrodach to zapytajcie o nr konta i wplacajcie dowolne datki na konkursy bo sposobem chcem a nie mam nic nie zdzialamy :)
Wiec w skrocie nie ma co narzekac cieszcie sie ze wgl cos jest ::lol:
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

Jak napisal ktos wczeniej nie chcecie nagrod nie bierzcie udzialu, chcecie kase w nagrodach to zapytajcie o nr konta i wplacajcie dowolne datki na konkursy bo sposobem chcem a nie mam nic nie zdzialamy :)

Kochaniutki, Tnp ma ogromne przychody i niem?w mi, ?e wydanie 40 z?oty raz na p?? roku jest jakim? ciosem dla bud?etu ; )
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Polecaj i wygrywaj

Zosta?o ju? niewiele czasu. Konkurs zako?czy si? 23.11.2011 o godz 23.59.
 

Aire Zena

Active User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
126
Reaction score
3
Odp: Polecaj i wygrywaj

No to czekamy na wyniki ;>
Jeszcze troch? czasu zosta?o ;D
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Polecaj i wygrywaj

No to czekamy na wyniki ;>
Jeszcze troch? czasu zosta?o ;D

Wyniki b?d? na drugi dzie?, konkurs ko?czy si? dzisiaj o 23:59, wyniki powinny by? jutro o godzinach popo?udniowych.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

wyniki powinny by? jutro o godzinach popo?udniowych.

Prosz?, prosz? powiniene? by? chyba na managerze b?d? adminie, skoro posiadasz tak? wiedz?.

Grzesiu, czy zosta? kto? zbanowany za oszustwo?

M?g?by? przesta? wkurwia? ludzi i pisa? takie debilne posty?

M?g?by? przesta? liza? dup? kadrze? : /
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Polecaj i wygrywaj

Prosz?, prosz? powiniene? by? chyba na managerze b?d? adminie, skoro posiadasz tak? wiedz?.
M?g?by? przesta? wkurwia? ludzi i pisa? takie debilne posty?
M?g?by? przesta? liza? dup? kadrze? : /
Ja li?? dup?? Sp?jrz w lustro frajerze... Pogr??asz si? Marcin, pogr??asz.

@top
nie bra?em udzia?u w konkursie, ale z tego co widz?, nie jestem jedynym. =D
 
Last edited:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Polecaj i wygrywaj

Konkurs zako?czony. Wyniki podam, gdy sprawdz? czy nikt nie pr?bowa? nabi? licznika po przez zak?adanie multi-kont.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Polecaj i wygrywaj

Oto ranking
konkurst.png

Jak widzicie jest drobny problem z przyznaniem nagr?d, gdy? osoby ze szczytu tabeli ostatni raz by?y aktywne ponad rok temu, a wi?c w?tpi? by wiedzia?y o istnieniu owego konkursu.
Doszed?em do wniosku, ?e poczekam 2 dni na PW od os?b znajduj?cych si? w tabeli. Je?eli takowego od nich nie dostan?, wtedy nagrody zostan? rozdane osobom kt?rych logowanie zaznaczy?em kolorem zielonym, czyli s? to:
  1. [user]Blantomancior[/user]
  2. [user]GM Rudy[/user]
  3. [user]Rews[/user]

Na wiadomo?ci czekam do 26.11.2011 do godziny 12.00
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Polecaj i wygrywaj

Ostro si? ,, wzi?li " do tej roboty... Ja poleca?em bardzo bardzo dawno temu, i to dw?m osobom z gry. Mi?o b?dzie nawet za zaj?cie trzeciego miejsca HAHA!
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Polecaj i wygrywaj

Chyba Ci nikogo nie znalaz?o, tylko jaki? plebs?w co wpisywa?y bzdury xd Jak wida? konkurs zosta? olany na ca?ej linii, odpu?? sobie te nagrody...
 
Status
Not open for further replies.
Top