What's new

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 17 29.3%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 23 39.7%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 13 22.4%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 5 8.6%

  • Total voters
    58
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

wi?c prosz? bardzo ;) znajd? mi chod? jeden post m?j post w powitalni jak znajdziesz chocia? jeden (w co w?tpie) to sam zrezygnuje z rangi "aktywnego" ;)
Cho?by tutaj - rezygnuj, czekamy. Temat nie jest po to aby si? tu k??ci?, nie wiem dlaczego ?adne z mod?w wam jeszcze nie przyzna? ostrze?e?. BTW osoby z rang? aktywny, powinny nie mie? g?osu tutaj, bo to oczywiste, ?e b?d? broni? rangi, aby nie zosta? znowu zwyk?ym, szarym u?ytkownikiem. ^^

Ja osobi?cie uwa?am, ?e ranga mo?e zosta?, o ile w?a?ciwe osoby b?d? do niej dobierane i b?dzie ich wi?cej (jak na moment paru spamer?w, niezr?wnowa?onych mentalnie dzieci (ZoZoLeK9164) i dos?ownie 3-6 normalnych, przyjaznych i prawdziwych "aktywnych").
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Cho?by tutaj - rezygnuj, czekamy.

Hmm... czy?by mia? pan problem z czytaniem ? no c?? nie moja sprawa. :)

A tak wogo?le to zaczynasz sam sobie przeczy? ;)

M?wi?c, ?e temat nie jest do k??tni obra?asz mnie pisz?c, ?e jestem niezr?wa?onym menatlnie dzieckiem. Hmmm... powoli zaczynasz si? gubi? w swoich wypowiedziach panuj nad tym i nasz przysz?o?? to je?eli chcesz ?eby kto? by? dla Ciebie przyjazny to go nie obra?aj bo to dzia?a przeciwko Tobie ;)
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Odp: Ranga "Manager" i sens jej istnienia

Hmm... czy?by mia? pan problem z czytaniem ? no c?? nie moja sprawa. :)
A tak wogo?le to zaczynasz sam sobie przeczy? ;)
M?wi?c, ?e temat nie jest do k??tni obra?asz mnie pisz?c, ?e jestem niezr?wa?onym menatlnie dzieckiem. Hmmm... powoli zaczynasz si? gubi? w swoich wypowiedziach panuj nad tym i nasz przysz?o?? to je?eli chcesz ?eby kto? by? dla Ciebie przyjazny to go nie obra?aj bo to dzia?a przeciwko Tobie ;)
Sko?cz. W dupie by?e? i g?wno widzia?e?, zamiast prawi? takie g?upoty na prawo, i lewo m?g?by? zrobi? co? u?ytecznego rezygnuj?c z tej rangi. Opr?cz tego, ?e piszesz jakie? ?mieszne posty kt?re ?mia?o mo?na zaliczy? do spamu pokazujesz tylko sw?j ma?y iloraz inteligencji kt?ry z ka?d? nast?pn? wys?an? wiadomo?ci? maleje. Mam ma?? pro?b?, zamiast po raz enty si? o?miesza?, napisz co zamierzasz ?eby sko?czy? ten burdel. Sko?czmy ju? spamowa? bezsensu bo to nic nie zmieni, niech robi co chce ch?opak.
Anthony, je?eli administracja zadecydowa?a by da? Zozolkowi rang? Aktywnego to nic tu nie zdzia?asz. To jest ich decyzja i byle jaki u?ytkownik jej nie zmieni. Moim zdaniem Zozolek powinien nadal mie? rang? Aktywny. Chocia?by ze wzgl?du na to ?e udziela si? na forum
Nie jestem byle jakim u?ytkownikiem, znam swoj? warto??.
 
Last edited:

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Anthony, je?eli administracja zadecydowa?a by da? Zozolkowi rang? Aktywnego to nic tu nie zdzia?asz. To jest ich decyzja i byle jaki u?ytkownik jej nie zmieni. Moim zdaniem Zozolek powinien nadal mie? rang? Aktywny. Chocia?by ze wzgl?du na to ?e udziela si? na forum.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Anthony, je?eli administracja zadecydowa?a by da? Zozolkowi rang? Aktywnego to nic tu nie zdzia?asz. To jest ich decyzja i byle jaki u?ytkownik jej nie zmieni. Moim zdaniem Zozolek powinien nadal mie? rang? Aktywny. Chocia?by ze wzgl?du na to ?e udziela si? na forum.
Udziela si? ka?dy u?ytkownik, co ma 10+ post?w i IQ powy?ej zera [z czego Zozol ostatniego warunku nie spe?nia, ale szczeg??].

Kadra i tak jest taka, ?e robi bezsensowne ankiety, zacheca to wyrazania opinii i ma to w gl?bokim powa?aniu. Nic z tym nie robi. Nic ich nieobchodzi nic, byleby pisa? co? na tym bezsensownym forum... Syzyf Work
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?

Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?
Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]
Odezwa? si? kole?, co reputacje na bazarze u ruskich kupi?...

Prawda jest taka, ?e nie masz co jako aktywny robi? i nic nie zrobisz, tylko walisz te posty, 63 posty, z czego 10 w tym temacie, 10 w strefie aktywnych i 43 w powitalni xD.

Ranga Aktywny nie ma sensu i wida? to po ostatnim jej usuni?ciu... Wiecie czemu usuneli? Bo aktywni nie umieli si? zachowa? po ludzkiemu.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

M?wicie tak bo tej rangi nie macie. Ja tej rangi te? nie mam ale nie marudz? i uwa?am ?e powinna zosta?. I przesta?cie po sobie jecha? bo to jest i tak bez sensu skoro jeden co? napisze i za chwil? drugi odpowiada i tak w k??ko. Tak wi?c r?wnocze?nie prosz? moderator?w o zamkni?cie tego bezsensownego tematu kt?ry bez zamkni?cia b?dzie si? ci?gn?? bezkre?nie.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

M?wicie tak bo tej rangi nie macie. Ja tej rangi te? nie mam ale nie marudz? i uwa?am ?e powinna zosta?.
Nie marudze, tylko widze bezsensowno?? istnienia tej rangi.
I przesta?cie po sobie jecha? bo to jest i tak bez sensu skoro jeden co? napisze i za chwil? drugi odpowiada i tak w k??ko.
Witaj na tnecie
Tak wi?c r?wnocze?nie prosz? moderator?w o zamkni?cie tego bezsensownego tematu kt?ry bez zamkni?cia b?dzie si? ci?gn?? bezkre?nie.
Tch?rzysz, bo nie masz argument?w...

Aktywny jest bez sensu, a wy nie mo?ecie tego zrozumie?, Rey mysterio to pewnie drugie konto zezolka.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Aktywny jest bez sensu, a wy nie mo?ecie tego zrozumie?, Rey mysterio to pewnie drugie konto zezolka.
Hahh i zak?ada? bym zam?wienia graficzne u zozolka?
Niech ci jaki? moderator lub te? administrator sprawdzi nasze ip w postach i obydwa s? inne i sie nie zmieniaj?... Wi?c to chyba ty musisz by? idiot? s?dz?c ?e zozol i ja to jedna osoba...
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?
Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]
Skoro masz zamiar dr??y? nadal temat z zaczepkami to prosz? bardzo. Zamiast stroni? si? od takich tekst?w m?g?by? powiedzie?, a raczej podzieli? si? informacj? o Twojej reputacji? To, ?e robisz tandetne sygnatury kt?re nichuja, nie s? dobre i na profesjonalnym forum o grafice by?yby wygwizdane w zaledwie par? sekund to znaczy tylko jedno - w?a?nie za nie masz punkty reputacji.
odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?

Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]
Powiedzcie mi do cholery jeszcze raz, co on tutaj robi? Ja rozumiem, ?e niekt?rym taki aktywny jak najbardziej si? nale?y ale nie takiemu komu? jak Zozolek kt?ry najwyra?niej w najbli?szym czasie nie zd??y? poj?? sensu istnienia tej rangi. Czemu? Kto m?dry ocenia?by cz?owieka po punktach reputacji na cholernym forum o TIBII? W dodatku swoje punkty zdoby? robi?c sygnatury.

A w?a?nie, jeszcze jedno... Zanim kt?ry? z administrator?w wejdzie w ten temat i bez jakiegokolwiek przemy?lenia b?dzie jak z wiatr?wki strzela? warny, proponowa?bym przeczytanie wszystkich post?w kt?re sprowadzaj? si? do jednego, a mianowicie pyskowanie aktywnego kt?ry do wszystkiego prowokuje pomimo moich ch?ci zako?czenia tego w?tku.
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Je?eli nie b?dzie tego pokazywa? zwyk?ym, szarym u?ytkownikom to sko?czy jako po?miewisko tego portalu bo nie tylko ma szpanowa? przed administracj? ale dawa? przyk?ad wszystkim tutaj jako aktywny.
Nie sko?czy jako po?miewisko, wystarczy, ?e reszta kadry b?dzie zadowolona z pracy na tym forum i wykazuj? ch?? do tej pracy.
Czyli zajmuj? si? czym?, co ka?dy znudzony admin robi. To nie jest praca, to jest siedzenie i gapienie si? na list? ostatnich poczyna? moderator?w, a jak mu si? nudzi, to przyzna komu? 10-pktowe ostrze?enie z dopiskiem:
"?e tak powiem - wypie*dalaj" - I to jest sytuacja realna, z tym, ?e zrobi? to by?y Manager Uncross i znajduje sie z tym temat w 'propozycje zmian'.
Inn? sytuacj? jest 9-pktowe ostrze?enie za 'Mega g?upot?' - tu ju? niepamietam, ale sytuacja realna.
Takie wiadomo?ci kiedy? by?y publiczne, nie wynosze zadnych sekretnych spraw kadry. Wszystko publiczne.
Cotygodniowe raporty - bo moderatorzy nie maj? tyle pracy, ?eby co pi?c minut siedziec i patrzec co robi. Tylko wejdzie raz na tydzien, zbanuje pierwszego lepszego i wyjdzie. Taka jest praca managera.
Zadania przydzielone przez admina - do biedronki po snickersa i spowrotem mierz?c przy tym czas. Takie s? questy admina.
Nie zawsze admin musi si? tym zajmowa?, po to jest manager. Je?eli b?dziesz si? trzyma? swojej tezy - tezy, kt?rej nigdy nie do?wiadczy?e?, drogi Shogunie (tak ci? b?d? nazywa?) to daleko nie zabrniesz. Pos?ucha?by? pierw osoby, kt?ra w tym siedzi i si? zna, a nie wypowiada? m?dro?ci, kt?re zar?wno do mnie, jak i ca?ej kadry od Aktywnych w g?r? nie przemawiaj?. Co do punkt?w karnych od managera to ju? zupe?nie inna bajka, kt?ra powinna by? rozwi?zana przez osoby wy?sze. Jak by?o - mnie to nie obchodzi.
Aktywni, Managerowie, RedAktorzy, Support, Technicy s? niepotrzebni. Starczy tylko mod, global, admin i tyle.
Redaktorzy s? potrzebni, je?eli s? prowadzone artyku?y/gazetki itp. Czy jest prowadzone normalnie? Nie wiem, to zadanie nale?y do moda/globala/managera (niepotrzebne skre?li?). Technik?w zasady nie znam, ale podejrzewam po co oni s?. A aktywnych i supporter?w mo?na bardzo pozytywnie wykorzysta? do przer??nych cel?w. Nie powiem jakich, tnp samo musi do tego doj??.
W dupie by?e? i g?wno widzia?e?
Do tych, co pozjadali wszystkie rozumy ?wiata i nawet w kadrze nie byli. A jak byli to zostali szybko wylani. =]

Tch?rzysz, bo nie masz argument?w...
Nie widzia?em twoich argument?w, a podejrzewam trzymaj? si? wed?ug zasad "bo to daje kolorek i 5cm do przyrodzenia". To nie jest droga do sukcesu. Musia?by? si? bardziej wysili?, ?eby przekona? ludzi, ?e twoje racje s? s?uszne.

Najlepiej to niech jaki? global/manager/admin si? wypowie na temat tego syfu, co sobie narobili (tych dw?ch/trzech/czterech typoszka) i zamknie to.
 
Last edited:

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Hahh i zak?ada? bym zam?wienia graficzne u zozolka?
Niech ci jaki? moderator lub te? administrator sprawdzi nasze ip w postach i obydwa s? inne i sie nie zmieniaj?... Wi?c to chyba ty musisz by? idiot? s?dz?c ?e zozol i ja to jedna osoba...
Dobra jeden pies, czy macie 85 czy 86. Ale z tego, co piszecie, to wida?, i? jeste?cie podobni pogl?dami i w sumie raz jeden sie wypowie raz drugi a jeden spam wychodzi.

Dobra, wescie to zamknijcie, bo nie ma sensu rozmawiania z neo. Pozatym i tak kadra nic nigdy nie zrobi?a i nic nigdy nie zrobi. Amen. Enter. Kaijin. Rumunospento.

@anthony UP - zgadzam si?

@elderzif
Redaktorzy s? potrzebni, je?eli s? prowadzone artyku?y/gazetki itp. Czy jest prowadzone normalnie? Nie wiem, to zadanie nale?y do moda/globala/managera (niepotrzebne skre?li?).
Uwa?aj, bo skresle.
A aktywnych i supporter?w mo?na bardzo pozytywnie wykorzysta? do przer??nych cel?w. Nie powiem jakich, tnp samo musi do tego doj??.
Seksualnych.
Na forum ,,graffika.pl" by go nie wy?miali tylko napisali co? w stylu ,,Niez?e prace". Licz si? ze s?owami. Reputacje ma za dobre prace. Daj? mu je ci kt?rzy zam?wili prace i dostali to czego chcieli. Jak m?wisz ?e s? hu**** to zr?b lepsze. Na pewno nie zrobisz. Tylko gada? potrafisz.
Na tym forum tak?e by powiedzieli co? w stylu "nice boy" i usi?owali zgwa?ci?.

Ale je?li jest tak zajebisty jakim go opisujesz to zapraszam go na pojedynek literacki w kt?rym jedynym sensownym wyj?ciem b?dzie wylizanie mi moich st?p od pi?t do palc?w.
Niestety by? wygra?.
Kolejny pretekst kt?ry bardzo mnie rozweseli? to ten o dobrze wykonanych pracach, wspomnia?em, ?e tutaj tylko cz?stka u?ytkownik?w wie w og?le o co chodzi w grafice i jakim programem si? j? wykonuje, dlatego zostawi? to bez wi?kszego komentarza.
paintem xD
Prosz? was bardzo, sko?czcie ju? te wypisywanie g?upot skoro do niczego nie dojdziecie. Dla mnie jest on ju? sko?czony, wypisa?em wszystko co by?o w mojej g?owie i bez przeszk?d m?g?bym napisa? jeszcze wiele, ale oszcz?dz? sw?j czas, a jemu nie narobi? ju? wi?cej wstydu bo jeszcze si? powiesi.
To ostatni m?j post dotycz?cy tych waszych rozwa?a? na temat aktywnych.
zgadzam sie z twoim postem! pozdro
 
Last edited:

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na forum ,,graffika.pl" by go nie wy?miali tylko napisali co? w stylu ,,Niez?e prace". Licz si? ze s?owami. Reputacje ma za dobre prace. Daj? mu je ci kt?rzy zam?wili prace i dostali to czego chcieli. Jak m?wisz ?e s? hu**** to zr?b lepsze. Na pewno nie zrobisz. Tylko gada? potrafisz.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na forum ,,graffika.pl" by go nie wy?miali tylko napisali co? w stylu ,,Niez?e prace". Licz si? ze s?owami. Reputacje ma za dobre prace. Daj? mu je ci kt?rzy zam?wili prace i dostali to czego chcieli. Jak m?wisz ?e s? hu**** to zr?b lepsze. Na pewno nie zrobisz. Tylko gada? potrafisz.
Je?eli masz zamiar ocenia? mnie w formie grafika, to owszem lepszych prac nie zrobi?. Ale je?li jest tak zajebisty jakim go opisujesz to zapraszam go na pojedynek literacki w kt?rym jedynym sensownym wyj?ciem b?dzie wylizanie mi moich st?p od pi?t do palc?w. Kolejny pretekst kt?ry bardzo mnie rozweseli? to ten o dobrze wykonanych pracach, wspomnia?em, ?e tutaj tylko cz?stka u?ytkownik?w wie w og?le o co chodzi w grafice i jakim programem si? j? wykonuje, dlatego zostawi? to bez wi?kszego komentarza.

Prosz? was bardzo, sko?czcie ju? te wypisywanie g?upot skoro do niczego nie dojdziecie. Dla mnie jest on ju? sko?czony, wypisa?em wszystko co by?o w mojej g?owie i bez przeszk?d m?g?bym napisa? jeszcze wiele, ale oszcz?dz? sw?j czas, a jemu nie narobi? ju? wi?cej wstydu bo jeszcze si? powiesi.

To ostatni m?j post dotycz?cy tych waszych rozwa?a? na temat aktywnych.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

@Rey Misterio
Sko?cz liza? dup? ludziom, kt?rzy maj? range. ?a?osne...

@ZoZolek
Pierdolnij si? par? razy w ryj 5 kilowym m?otkiem zanim co? napiszesz.
odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?

Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]
Ja pierdole, n/c cz?owieczku. To, ?e ma 17 pkt. reputacji to nie oznacza, ?e jest gorszy od ciebie. Ty dosta?e? reputacje za zrobienie sygnatur.

@Topic
Ranga aktywnych, jak ju? wcze?niej wspomnia?em, nie ma sensu. Jest to g?wno o kt?re dzieci neo si? bij?, tak czy siak, zrobicie jak b?dziecie chcieli. Osobi?cie uwa?am, ?e ranga AKTYWNEGO jest zb?dna na forum, lepiej j? zmieni? na range Donatora. Tak jak wcze?niej wspomnia? Antek, forum kokos?w nie zarabia, a wi?kszo?? kasy nawet na forum nie idzie.
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

odezwa? si? kurde kozak co ma 17 pkt. reputacji i szpanuje ... :/ ?eby? t? dum? czasem nie wybuch?

Prosz? Ci? sko?czy z tym cyrkiem bo sam sobie robisz problem ;]]
Bo?e, kolejne dziecko kt?re patrzy tylko na cyferki obok a nie na warto?? posta.

@topic
Ju? tutaj pisa?em, ?eby ranga Aktywni zosta?a, poniewa? jest to ci?g?? motywacj? do pracy.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Moim zdaniem ranga aktywni powinna zosta?, i tak nie wiem jak zdoby? j? jak mia?em czas i by?em aktywny mi nikt jej nie da?. To chyba tylko po znajomo?ci ale to ju? mniejsza o to. Ta ranga nowych zach?ca do przebywania na forum bo mo?e kt?remu? si? uda zdoby? j? :).

Pozdrawiam
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Moim zdaniem ranga aktywni powinna zosta?, i tak nie wiem jak zdoby? j? jak mia?em czas i by?em aktywny mi nikt jej nie da?. To chyba tylko po znajomo?ci ale to ju? mniejsza o to. Ta ranga nowych zach?ca do przebywania na forum bo mo?e kt?remu? si? uda zdoby? j? :).
Pozdrawiam
To zale?y bo niekt?rzy aktywno?? odbieraj? jako bezsensowne stukanie w klawiatur?. Tutaj chodzi o dobre i pomocne posty.
Jestem za tym aby ranga zostala poniewaz aktywni musza sie wyrozniac
Czy do was dalej nie dociera, ?e wyr??nianie aktywnych spoza ca?ego t?umu innych u?ytkownik?w jest g?upie, zb?dne i niepotrzebne? Nie dosy?, ?e s? vipowie, supporterzy to teraz jeszcze wyssana z palca ranga aktywnych ludzi kt?rzy tak na prawd? nie przejawiaj? aktywno?ci na forum.
 
Last edited:

Mateusz56

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Jestem za tym aby ranga zostala poniewaz aktywni musza sie wyrozniac
 
Status
Not open for further replies.
Top