What's new

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 0 0.0%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ranga "Aktywny" jest zupe?nie zb?dna na forum

    Votes: 17 29.3%
  • Nie, "Aktywni" powinni zosta?!

    Votes: 23 39.7%
  • Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

    Votes: 13 22.4%
  • Nie mam sprecyzowanego zdania w tej kwestii

    Votes: 5 8.6%

  • Total voters
    58
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Czy do was dalej nie dociera, ?e wyr??nianie aktywnych spoza ca?ego t?umu innych u?ytkownik?w jest g?upie, zb?dne i niepotrzebne?
Dlaczego? Pomaga?em wielu osobom, aktywnie bior? udzia? w ?yciu forum i ciesz? si? z tego, ?e zosta?em wyr??niony. Szanuj? twoje zdanie, ale rozwi? je, bo nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat tak uwa?asz.

Nie dosy?, ?e s? vipowie, supporterzy to teraz jeszcze wyssana z palca ranga aktywnych ludzi kt?rzy tak na prawd? nie przejawiaj? aktywno?ci na forum.
VIPowie i supporterzy, to inna bajka. Ranga VIP jest dla wa?nych i zas?u?onych os?b (dawni moderatorzy itp.).
Poza tym znowu m?wicie o aktywnych zbyt og?lnie. M?wi?c, ?e aktywni s? ?wier?m?zgami i spammerami automatycznie obra?asz mnie i kilku innych, kt?rzy nie maj? z tym nic wsp?lnego.

Zapraszam do naszych statystyk.

Do moderator?w: Ten post nie ma za zadanie wszcz?? jak?kolwiek k??tnie, po prostu chc? aby wreszcie doceniano aktywnych i wyra?ano DOK?ADNIE swoj? opini? na ten temat. To, ?e jedna, czy dwie osoby, a nawet wi?kszo?? (chocia? tak nie jest) po prostu nie ogarniaj?, to nie znaczy, ?e od razu macie skre?la? "przydatne" osoby. G?osu w tym po?cie nie oddam, bo ju? odpowiada?em w tym temacie.

Bez flame'a plax. Cze.

@Legilimens
Dla ?cis?o?ci - to ja jestem GregoRex.
Po dok?adnej analizie twoich wypocin ?miem stwierdzi?, ?e tw?j umys?, to bardzo ciekawe i zarazem smutne zjawisko. Napisz? maila do babki od biologii z twoimi z?otymi my?lami i wygram browara :D
 
Last edited:

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Dlaczego? Pomaga?em wielu osobom, aktywnie bior? udzia? w ?yciu forum i ciesz? si? z tego, ?e zosta?em wyr??niony. Szanuj? twoje zdanie, ale rozwi? je, bo nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat tak uwa?asz.
Tak, tak pomaga?♣e?.... tacie w piwnicy chyba. Jedyne w czym pomagales to innym aktywnym w tym, ze przyczepiles sie do jakiego? admina/moda i blagales na kolanach o aktywnego.
VIPowie i supporterzy, to inna bajka. Ranga VIP jest dla wa?nych i zas?u?onych os?b (dawni moderatorzy itp.).
Wazne i zasluzone: czyli admin nie patrzy kto jest naprawde wazny na forum, tylko daje pierwszemu lepszemu, co ma ile? tak post?w i ile? tam czasu na forum, albo napisze list spamu na 3 strony blagaj?c na kolanach...
Poza tym znowu m?wicie o aktywnych zbyt og?lnie. M?wi?c, ?e aktywni s? ?wier?m?zgami i spammerami automatycznie obra?asz mnie i kilku innych, kt?rzy nie maj? z tym nic wsp?lnego.
Nikt i tak ci tu nieuwie?y w te pierdo?y. Oczywisto??, ze aktywny broni rangi krzeslem zamiast tibii xD
Do moderator?w: Ten post nie ma za zadanie wszcz?? jak?kolwiek k??tnie, po prostu chc? aby wreszcie doceniano aktywnych i wyra?ano DOK?ADNIE swoj? opini? na ten temat. To, ?e jedna, czy dwie osoby, a nawet wi?kszo?? (chocia? tak nie jest) po prostu nie ogarniaj?, to nie znaczy, ?e od razu macie skre?la? "przydatne" osoby. G?osu w tym po?cie nie oddam, bo ju? odpowiada?em w tym temacie.
Bez flame'a plax. Cze.
Nie ma sensu jakakolwiek rozmowa, bo aktywni nic nie robi?, a to, ?e broni? rangi to obowi?zek i musz? na koniec doda? posta liziarskiego do moderatora.

Ten post wog?le do mnie nie trafia, aktywni broni rangi i wcisnie wszystko, co mozliwe, zeby nie stracic jej.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Tak, tak pomaga?♣e?.... tacie w piwnicy chyba. Jedyne w czym pomagales to innym aktywnym w tym, ze przyczepiles sie do jakiego? admina/moda i blagales na kolanach o aktywnego.
Cz?owieku, jaki ty jeste? popierdolony. Przykro mi m?wi?, ?e kto? na forum jest g?upszy od Archiego, ale, kurwa, pora?asz mnie swoim debilizmem.

Przypierdalaj si? dalej do obecnych aktywnych, ale zostaw w spokoju osoby, kt?re ci??ko pracowa?y na swoje. Taki GregoRex, na przyk?ad, w chuj d?ugo siedzia? na forum (jeszcze za moich czas?w), raportowa?, pomaga?, pisa? posty. By? AKTYWNY. Czemu nie mia?by dosta? AKTYWNEGO?
Wazne i zasluzone: czyli admin nie patrzy kto jest naprawde wazny na forum, tylko daje pierwszemu lepszemu, co ma ile? tak post?w i ile? tam czasu na forum, albo napisze list spamu na 3 strony blagaj?c na kolanach...
Rozumiesz, co osoba w chuj od ciebie inteligentniejsza m?wi? VIP jest, kurwa, rang?, kt?r? dostaje osoba b?d?ca W KADRZE ile? tam czasu i moderuj?ca jak nale?y, ale zarazem nie tak zajebista jak zas?u?ony (ave ja).
Nie ma sensu jakakolwiek rozmowa
To na chuj dalej rozmawiasz i tylko podnosisz ci?nienie niekt?rym osobom (ave ja x2)?
bo aktywni nic nie robi?, a to, ?e broni? rangi to obowi?zek i musz? na koniec doda? posta liziarskiego do moderatora.
Ja si? za to mog? za?o?y?, ?e z obecnych aktywnych znasz g?ra trzy osoby, a oceniasz grup? po kilku nubskich postach. No, albo jeste? tak popierdolony, ?e lubisz wkurwia? ludzi.
Ten post wog?le do mnie nie trafia, aktywni broni rangi i wcisnie wszystko, co mozliwe, zeby nie stracic jej.
Do ciebie w og?le co? trafia? Z pustego, kurwa, nawet Salomon nie naleje. Ja nie rozumiem jak cz?owiek bez inteligencji w?asnej mo?e COKOLWIEK zrozumie?.

A?, kurwa, ?al serce ?ciska i dup? wychodzi, jak si? widzi taki kretynizm na forum. Na stare lata chyba zmieniam si? w Norberta i zaczynam si? wkurwia? na idiot?w.

Jakiemu? inteligentnemu globalowi+ radzi?bym wyjeba? tego kretyna ze spo?eczno?ci TNET-owskiej, bo nic dobrego z jego "u?ytkowania" forum nie wynika.

Musia?em napisa? to, co napisa?em. Wybaczcie, ludzie s?abej psychiki.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Cz?owieku, jaki ty jeste? popierdolony. Przykro mi m?wi?, ?e kto? na forum jest g?upszy od Archiego, ale, kurwa, pora?asz mnie swoim debilizmem.
Przypierdalaj si? dalej do obecnych aktywnych, ale zostaw w spokoju osoby, kt?re ci??ko pracowa?y na swoje. Taki GregoRex, na przyk?ad, w chuj d?ugo siedzia? na forum (jeszcze za moich czas?w), raportowa?, pomaga?, pisa? posty. By? AKTYWNY. Czemu nie mia?by dosta? AKTYWNEGO?
Rozumiesz, co osoba w chuj od ciebie inteligentniejsza m?wi? VIP jest, kurwa, rang?, kt?r? dostaje osoba b?d?ca W KADRZE ile? tam czasu i moderuj?ca jak nale?y, ale zarazem nie tak zajebista jak zas?u?ony (ave ja).
To na chuj dalej rozmawiasz i tylko podnosisz ci?nienie niekt?rym osobom (ave ja x2)?
Ja si? za to mog? za?o?y?, ?e z obecnych aktywnych znasz g?ra trzy osoby, a oceniasz grup? po kilku nubskich postach. No, albo jeste? tak popierdolony, ?e lubisz wkurwia? ludzi.
Do ciebie w og?le co? trafia? Z pustego, kurwa, nawet Salomon nie naleje. Ja nie rozumiem jak cz?owiek bez inteligencji w?asnej mo?e COKOLWIEK zrozumie?.
A?, kurwa, ?al serce ?ciska i dup? wychodzi, jak si? widzi taki kretynizm na forum. Na stare lata chyba zmieniam si? w Norberta i zaczynam si? wkurwia? na idiot?w.
Jakiemu? inteligentnemu globalowi+ radzi?bym wyjeba? tego kretyna ze spo?eczno?ci TNET-owskiej, bo nic dobrego z jego "u?ytkowania" forum nie wynika.
Musia?em napisa? to, co napisa?em. Wybaczcie, ludzie s?abej psychiki.
Ty mi lepiej powied? co chcesz takim napinaniem zyska?? Opr?cz pierdolenia nie pokazujesz nic wi?cej, a no i oczywi?cie fiolet pozwala Ci pyskowa? na ka?dym kroku do u?ytkownik?w nawet ich nie znaj?c, a jak znaj?c to po paru postach - tak jak napisa?e? o aktywnych, tak traktuj jego nawet je?li jest u?ytkownikiem. Czemu on ma kogokolwiek szanowa? skoro oni najwyra?niej nie szanuj? jego i mieszaj? z b?otem? Dam sobie r?k? uci??, ?e w momencie kiedy on mia?by rang? aktywnego to wtedy by?by? za wyrzuceniem tej grupy, tak my jeste?my w tym momencie wi?c to zrozum. Nast?pnym razem jak b?dziesz pisa? to mniej ?aciny i wi?cej m?zgu u?yj.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Ty mi lepiej powied? co chcesz takim napinaniem zyska?? Opr?cz pierdolenia nie pokazujesz nic wi?cej, a no i oczywi?cie fiolet pozwala Ci pyskowa? na ka?dym kroku do u?ytkownik?w nawet ich nie znaj?c
Na tnecie to norma

Cz?owieku, jaki ty jeste? kochany. Przykro mi m?wi?, ?e kto? na forum jest m?drzejszy od Archiego, ale, pupcia, pora?asz mnie swoim inteligenctwem.
Przypupcialaj si? dalej do obecnych aktywnych, ale zostaw w spokoju osoby, kt?re ci??ko pracowa?y na swoje.
Niem?w, ?e kto? taki istnieje.
Taki GregoRex, na przyk?ad, w chuj d?ugo siedzia? na forum (jeszcze za moich czas?w), raportowa?, pomaga?, pisa? posty. By? AKTYWNY. Czemu nie mia?by dosta? AKTYWNEGO?
Powiedzmy, ?e wtedy by?em na forum i widzia?em. Gregorex to te? kolejna osoba, pozatob?, kt?ra jest tak pora?ona inteligencj?, ?e nie m?wi po Polsku tylko po '?acinie'
Rozumiesz, co osoba w chuj od ciebie inteligentniejsza m?wi? VIP jest, kurwa, rang?, kt?r? dostaje osoba b?d?ca W KADRZE ile? tam czasu i moderuj?ca jak nale?y, ale zarazem nie tak zajebista jak zas?u?ony (ave ja).
W?a?nie widz?, jaka kultura siedzi w zas?u?onych i je?li aktywni do tego d???, to prosz? usu?cie to forum, bo boje si? puczu.
m?g?by? mnie o?wiecic, bo nieznam tak dobrze ?aciny.
Ja si? za to mog? za?o?y?, ?e z obecnych aktywnych znasz g?ra trzy osoby, a oceniasz grup? po kilku nubskich postach.
Nie m?w, ?e tam jest wi?cej, ni? 3 osoby, bo oceniaj?c liczb? ich po aktywno?ci, to nie ma ?adnego.
takpopierdolony, ?ewkurwia?ludzi.
chyba zapisze sie na kurs ?aciny
Z pustego, kurwa, nawet Salomon nie naleje. Ja nie rozumiem jak cz?owiek bez inteligencji w?asnej mo?e COKOLWIEK zrozumie?.
Ja nie wiem, jak kto? m?wi?cy nonstop po ?acinie mo?e zrozumie? j?zyk Polski.
A?, kurwa, ?al serce ?ciska i dup? wychodzi, jak si? widzi taki kretynizm na forum. Na stare lata chyba zmieniam si? w Norberta i zaczynam si? wkurwia? na idiot?w.
Kretynizm na forum rozwija si? w?a?nie przez takie osoby jak ty, kt?rzy po tygodniach banowania nudz? si? i wszystkich wyzywaj?.
Jakiemu? inteligentnemu globalowi+ radzi?bym wyjeba? tego kretyna ze spo?eczno?ci TNET-owskiej, bo nic dobrego z jego "u?ytkowania" forum nie wynika.
1. Rozkazywanie moderatorowi.
2. Oczywi?cie znaj?c ?ycie wystarcz? pierdo?y pisane przez takiego lenia i nieroba, ?eby zbanowa? 10 ludzi.
3. Ban czy nie, nie wa?ne, bo twoja g?upota zawsz? b?dzie drog? przegranych.


Aktywni nie s? wog?le czym? wa?nym na forum. Bo posiadanie fioletowanego koloru, albo pogrubienia prowadzi do dosy? niepoprawnych zachowa?, jak wida? po mefi?cie.
 
Last edited:
Joined
Nov 1, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Dlaczego? Pomaga?em wielu osobom, aktywnie bior? udzia? w ?yciu forum i ciesz? si? z tego, ?e zosta?em wyr??niony. Szanuj? twoje zdanie, ale rozwi? je, bo nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat tak uwa?asz.
VIPowie i supporterzy, to inna bajka. Ranga VIP jest dla wa?nych i zas?u?onych os?b (dawni moderatorzy itp.).
Poza tym znowu m?wicie o aktywnych zbyt og?lnie. M?wi?c, ?e aktywni s? ?wier?m?zgami i spammerami automatycznie obra?asz mnie i kilku innych, kt?rzy nie maj? z tym nic wsp?lnego.
Zapraszam do naszych statystyk.
Do moderator?w: Ten post nie ma za zadanie wszcz?? jak?kolwiek k??tnie, po prostu chc? aby wreszcie doceniano aktywnych i wyra?ano DOK?ADNIE swoj? opini? na ten temat. To, ?e jedna, czy dwie osoby, a nawet wi?kszo?? (chocia? tak nie jest) po prostu nie ogarniaj?, to nie znaczy, ?e od razu macie skre?la? "przydatne" osoby. G?osu w tym po?cie nie oddam, bo ju? odpowiada?em w tym temacie.
Bez flame'a plax. Cze.

To tak dziewczynki, zgodz? si? z pani? w 100% !111!!!!11!!!111!!!!1!!!11! :curse:
On ma kurwa racje i go macie s?ucha?.

btw. outsect to nie jest gregorex... tylko maj? tak samo na imi?, nazwisko, miejscowo?ci i s?ita?ne dziewcz?ce g?osiki !1!!1!!!111!!

Tylko bez warna mi tutaj modowie, oke?
 

ELo0n

No to cyk.
Joined
Aug 31, 2010
Messages
296
Reaction score
46
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

@Legilimens
Troche cie ponios?o ziomek , nie odbijajcie ju? od tematu i przesta?cie si? sprzecza? ...
Aha nie istniej? osoby aktywne oraz takie kt?re lubi? pomaga? ?
Gdy by np. nie ja nie rozwi?za? by? problemu ze skryptem /ban...
We? si? cz?owieku zastan?w zanim co? napiszesz,
wyzywasz aktywnych, zas?u?onych itp. , a sam spammujesz w dziale "Pomoc OT" i chcesz ?eby ci pomogli...
My?l cz?owieku, bo to ci nie wychodzi ^.^


@Selvera part dwa
outsect to GregoRex, w?a?nie pisze z nim na gg wi?c nie wprowadzaj innych w b??d...
btw. wiem , ?e sie zbijasz xd

@topic
Aktywni powinni pozosta? na forum, dobrze , ?e jest wynagrodzenie dla os?b kt?re pomagaj?, a dostaj? za to pojazd na siebie ...

Pozdrawiam, ELo0n
 
Last edited:

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na wst?pie chcia?bym co? powiedzie?: Jacy wy jeste?cie pojebani! W tym temacie osoby ogarni?te idzie zliczy? na palcach jednej d?oni, a przy ilo?ci wypowiadaj?cych si? to na prawd? wyczyn.

Ale przechodz?c do meritum... Osobi?cie jestem za wywaleniem tej rangi a zamiast niej wprowadzenia nagradzania aktywnych u?ytkownik?w mo?liwo?ci? ustawienia ruchomego avataru czy podpisu nad nim. By?oby to na pewno lepsze wyj?cie, poniewa? nie rzuca si? to tak w oczy i co mniej ogarni?te osoby <macha do Legilimens> przesta?y by dawa? upust swojej zazdro?ci czy nie spe?nionym ambicjom. Poza tym taki przywilej jest mniej zobowi?zuj?cy ni? ranga i mo?na by go dawa? wi?kszej ilo?ci u?ytkownik?w i rzadziej by? by tracony. Oczywi?cie je?li kto? typowo by zlewa? sobie spraw? i wchodzi? na forum raz na tydzie? to by mu si? odebra?o ten ruchomy avatar czy podpis...

Sama raga wed?ug mnie jest zbyt du?? nagrod? za "aktywne udzielanie si? na forum" i mo?e wywo?ywa? spory takie jak w tym temacie. Bior?c pod uwag? niezbyt udan? przesz?o?? tej rangi i argumenty, kt?re wymieni?em wy?ej jestem za wprowadzeniem mojego pomys?u, kt?ry r?wnie? poda?em wy?ej.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Czy reputacja og?lnie musi gra? rol?, kto pierwszy zdob?dzie Aktywnego lub VIPA?
Nie, poniewa? jestem przekonany, ?e ta ranga mo?e pozosta?. Komu by mog?a przeszkadza?? Osobom, kt?re w pewien spos?b jeszcze nie zdoby?a t? rang? i na dodatek jeszcze lametuj? gdzie nie maj?. Ranga Aktywny jest dla os?b, kt?rych lubi? pomaga?, a administracja lub moderacja nagradza ich tak? nagrod?.

Pozdrawiam.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

@Legilimens aka Shogun Nakago
Powiedz mi prosz? jakie s? twoje argumenty, kt?re nie wymy?li 10 latek niemaj?cy o tym zielonego poj?cia, by t? rang? usun??.
"Ta ranga cz?sto s?u?y do tzw. lizodupstwa." Odpieram te zarzuty. Dosta?em t? rang? nie wiem kiedy, nie wiem od kogo, nie wiem za co ani po kiego grzyba. Do nikogo nie pisa?em, ?eby go otrzyma?, ba. Nawet si? z tego ?miej?. Chocia? wysil si? dla samego siebie i wypisz co w tym konkretnego jest ?le.
?le dopasowani ludzie? - mog?e? si? wysili? i poskar?y? to osobie z wy?szego szczebla.
Kto? ci? naje?d?a?? - widocznie nie potrafisz ignorowa? debilizmu, mimo ?e go sam tworzysz.
A mo?e masz pomys? jak go wykorzysta?? - czemu nie napiszesz? Gdyby na forum, kt?rego menad?eruj? by?a takowa ranga bym j? z pewno?ci? wykorzysta? w bardzo dobrych celach (nie seksualnych, jak ty to stwierdzi?e?). Ale co ja b?d? m?wi?. I tak tego posta olejesz, bo po raz kolejny udowadniam, ?e mam racj?. A je?eli nie - prosz?, by? nie odpisywa? kilkoma szczeniackimi wyrazami, bo to tylko tworzy twoj? opini? - negatywn? opini?.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na tnecie to norma
Niem?w, ?e kto? taki istnieje.
Powiedzmy, ?e wtedy by?em na forum i widzia?em. Gregorex to te? kolejna osoba, pozatob?, kt?ra jest tak pora?ona inteligencj?, ?e nie m?wi po Polsku tylko po '?acinie'
W?a?nie widz?, jaka kultura siedzi w zas?u?onych i je?li aktywni do tego d???, to prosz? usu?cie to forum, bo boje si? puczu.
m?g?by? mnie o?wiecic, bo nieznam tak dobrze ?aciny.
Nie m?w, ?e tam jest wi?cej, ni? 3 osoby, bo oceniaj?c liczb? ich po aktywno?ci, to nie ma ?adnego.
chyba zapisze sie na kurs ?aciny
Ja nie wiem, jak kto? m?wi?cy nonstop po ?acinie mo?e zrozumie? j?zyk Polski.
Kretynizm na forum rozwija si? w?a?nie przez takie osoby jak ty, kt?rzy po tygodniach banowania nudz? si? i wszystkich wyzywaj?.
1. Rozkazywanie moderatorowi.
2. Oczywi?cie znaj?c ?ycie wystarcz? pierdo?y pisane przez takiego lenia i nieroba, ?eby zbanowa? 10 ludzi.
3. Ban czy nie, nie wa?ne, bo twoja g?upota zawsz? b?dzie drog? przegranych.
Aktywni nie s? wog?le czym? wa?nym na forum. Bo posiadanie fioletowanego koloru, albo pogrubienia prowadzi do dosy? niepoprawnych zachowa?, jak wida? po mefi?cie.
Shogun, tak? A Ty jeste? na tyle pojebanym dzieckiem, ?e dajesz fotki na tneta z rodzink? ;D Wjedziesz na mnie swoimi tekstami? ;<
@ Topic
Zwisa mi i powiewa czy ta ranga jest czy nie. Wielkiego znaczenia nie ma, ale Ci, kt?rzy chc? mie? tak? rang? to oczywi?cie b?d? si? wysila?, tak?e jest to plus.
 
Last edited:

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na tnecie to norma
Niem?w, ?e kto? taki istnieje.
Powiedzmy, ?e wtedy by?em na forum i widzia?em. Gregorex to te? kolejna osoba, pozatob?, kt?ra jest tak pora?ona inteligencj?, ?e nie m?wi po Polsku tylko po '?acinie'
W?a?nie widz?, jaka kultura siedzi w zas?u?onych i je?li aktywni do tego d???, to prosz? usu?cie to forum, bo boje si? puczu.
m?g?by? mnie o?wiecic, bo nieznam tak dobrze ?aciny.
Nie m?w, ?e tam jest wi?cej, ni? 3 osoby, bo oceniaj?c liczb? ich po aktywno?ci, to nie ma ?adnego.
chyba zapisze sie na kurs ?aciny
Ja nie wiem, jak kto? m?wi?cy nonstop po ?acinie mo?e zrozumie? j?zyk Polski.
Kretynizm na forum rozwija si? w?a?nie przez takie osoby jak ty, kt?rzy po tygodniach banowania nudz? si? i wszystkich wyzywaj?.
1. Rozkazywanie moderatorowi.
2. Oczywi?cie znaj?c ?ycie wystarcz? pierdo?y pisane przez takiego lenia i nieroba, ?eby zbanowa? 10 ludzi.
3. Ban czy nie, nie wa?ne, bo twoja g?upota zawsz? b?dzie drog? przegranych.
Aktywni nie s? wog?le czym? wa?nym na forum. Bo posiadanie fioletowanego koloru, albo pogrubienia prowadzi do dosy? niepoprawnych zachowa?, jak wida? po mefi?cie.

Zacytuj? s?owa mojego senseia (Ave Vrael). "W dupie byli?cie, g?wno widzieli?cie a krzyczycie najg?o?niej". Takie jest twoje stanowisko, miotasz si? po k?tach z idiotycznymi argumentami. Niestety dyskusja przez internet zawsze taka jest, dla tego si? ju? w nie nie wdaje wy mu nic nie udowodnicie, on nie udowodni nic wam. Sytuacja Patowa.

I na koniec.
"Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem ci nawet pies ci? jeba?, bo to mezalians by?by dla psa"
Julian Tuwim - "Na pewnego endeka, co na mnie szczeka"​
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Szkoda, ?e sonda si? sko?czy?a, bo bym zag?osowa?a, ale skoro ju? nie mog?, to wy??cznie w po?cie swe zdanie wyra??.

Ranga powinna istnie? nadal, ale w nieco innej formie

Z?a jest nazwa, to po pierwsze, albowiem userki wbijaj? posty z nadziej?, ?e dostan? ow? rang? i kolorek (nie wszyscy, ofc <macha Eldryzifowi>), a potem, kiedy ju? si? to uskuteczni albo przestaj? by? tak aktywni, jak wcze?niej, albo w og?le ich udzielanie na forum ogranicza si? wy??cznie do ukrytych dzia??w. Kiepskie s? rekrutacje; nieustaj?ca rotacja userk?w i ci?g?e wymienianie starych aktywnych na nowych aktywnych to b??d, bo kto? szary, zwyk?y i niezaanga?owany w ?ycie forum (na przyk?ad ja, duh) nie ogarnia po pewnym czasie, co si? dzieje i kto to jest ten ca?y XYZ z rang?. Mo?e po prostu zr?bcie rang?, kt?r? otrzymywaliby userzy nie tyle? super-uber-pro-aktywni, ale INTELIGENTNI, wyr??niaj?cy si? SENSOWNYMI POSTAMI, POMOCNI innym userkom, ROZGARNI?CI oraz DBAJ?CY O ROZW?J FORUM. To takie proste.

A Shogun jest dalej idiot?; niestety wraz ze zmian? nicku ten fakt si? nie zmieni?.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

@Legilimens
Aha nie istniej? osoby aktywne oraz takie kt?re lubi? pomaga? ?
Istniej?, ale kadra nigdy nie potrafi poprawnie oceni?, komu zas?u?enie przydzieli?, a komu zmieni? range dla lacha.
Dosta?em t? rang? nie wiem kiedy, nie wiem od kogo, nie wiem za co ani po kiego grzyba. Do nikogo nie pisa?em, ?eby go otrzyma?, ba. Nawet si? z tego ?miej?.
Podobnie w ciemnym lesie wesz?a dziewica, nic nie widzia?a, nie oczekiwa?a, zosta?a zgwa?cona i sie smieje.
A Shogun jest dalej idiot?; niestety wraz ze zmian? nicku ten fakt si? nie zmieni?.
Dobra, dobra, nie m?wie, ?e robisz Vraelowi pierogi za chyba pi?ciopletni? range 'zaselurzony'. Na tym forum za lizodupstwo albo piero?ki dostaje sie aktywnego ;lub zasluzonego. A ci, co pomagaj? to banuje si?, zalo?e si? ?e Eloon dostanie niedlugo bana. Gelio te? ostatnio mial banusa
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Ranga "Aktywni" i sens jej istnienia

Na tym forum za lizodupstwo albo piero?ki dostaje sie aktywnego ;lub zasluzonego. A ci, co pomagaj? to banuje si?, zalo?e si? ?e Eloon dostanie niedlugo bana. Gelio te? ostatnio mial banusa
Od kiedy zas?u?onych rozdajemy za friko, krzykaczu?

Pierdolicie jak pot?uczeni, ostatnie dwie strony niczym nie sprowadzaj? si? do sensu istnienia tego tematu, dlatego go zamykam, a wojownikom m?wi?: wyluzujcie, bo b?dziecie mieli zmarszczki szybciej ni? Wasi dziadkowie, elo!
 
Status
Not open for further replies.
Top