What's new

Rozmowa og?lna

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Specyficzny, lu?ny bardzo temat. Je?li nie chce Ci si? pisa? d?ugich, nudnych post?w w zwyk?ych w?tkach a chcesz si? po prostu pochwali? ostatnim meczem, znale?? koleg?w, szukasz kogo? na szybk? gr?, albo potrzebujesz odpowiedzi na jakie? proste pytania, lub po prostu chcesz porozmawia? o lolu - pisz tu.
Mo?na powiedzie?, ?e przymkniemy w tym temacie oko na regulamin forum, ale trzeba si? stosowa? do tego poni?ej.

Co mo?na robi??:
  • Pisa? kr?tkie posty, eg. 'wlasnie wbilem na diamond 3 jestem zajebisty'.
  • Lekko double-postowa?. Oczywi?cie bez przesady :).
  • Bluzga? (ofc. nie jak szewc, jak?? kultur? zachowajmy).

Czego nie mo?na robi??:
  • Rozmawia? o rzeczach kt?re nie dotycz? gry.
  • Obra?a? innych.
Regulamin zatwierdzony przez Rebuilda.

No i chyba to tyle, w sumie nie wiem co jeszcze wstawi?. Jakby? mia? jakie? w?tpliwo?ci to pisz do mnie, dodam do regulaminu.
Zachowajmy lu?n? atmosfer?, jak na bibie :)

See you in tib... kurwa. See you in League of Legends.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Rozmowa og?lna

To ja zaczne lekko.
Czemu ludzie sie tak ta gra podniecaja? Przegralem kilka godzin, kilkanascie meczy zobaczylem o co chodzi i mi sie znudzilo. W kolko latanie po tej samej malej mapie i kazda gra wyglada prawie tak samo, no... czasem sie trafi jakas fajna akcja. Ale to i tak gowno bo wszedzie zawsze jest to samo. Jak by bylo z 50 map zamiast bohaterow gdzie wszystko dziala tak samo tylko grafika skilla jest inna to moze by bylo lepiej...
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

bo jest zajebista

---Aktualizacja---

poza tym jedna mapa to bardzo dobry pomysl
kazdy moze obcykac wlasne taktyki, to w sumie tak jakbys kazde boisko pilkarskie mial w innym ksztalcie :D

---Aktualizacja---

btw zalozylem nowe konto tydzien temu gracie?
west ofc
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Rozmowa og?lna

To ja zaczne lekko.
Czemu ludzie sie tak ta gra podniecaja? Przegralem kilka godzin, kilkanascie meczy zobaczylem o co chodzi i mi sie znudzilo. W kolko latanie po tej samej malej mapie i kazda gra wyglada prawie tak samo, no... czasem sie trafi jakas fajna akcja. Ale to i tak gowno bo wszedzie zawsze jest to samo. Jak by bylo z 50 map zamiast bohaterow gdzie wszystko dziala tak samo tylko grafika skilla jest inna to moze by bylo lepiej...


ty na wszystko narzekasz :) idz zr?b co? lepszego to na 100% nie zagram. Po prostu nie potrafisz w to gra?. tyle w temacie.



Hmm,xReaper racja. zajebista gra i tyle;p z pocz?tku te? nie ogarnia?em i si? wkurza?em xd ale jak wpadasz i kosisz ludzi to ?apiesz ch?? na gre:) Czasami potrafie siedzie? kilka godzin a innym czasem nie gra? kilka tyg xd
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

noo obowiazki wiadomo zawsze pierwsze ;dd


ofc lol zalicza sie do obowiazkow
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Rozmowa og?lna

noo obowiazki wiadomo zawsze pierwsze ;dd


ofc lol zalicza sie do obowiazkow


jaki masz nejm w lolu?:D jc sobie zapisze,gdybym gra? to bym napisa? :D jc m?j Tixxivur. chyba xd
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

starego konta Ci nie podam
nowe: wacu?

---Aktualizacja---

euw ofc

@down
alex ich :D?
 
Last edited:

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Rozmowa og?lna

Nie chcecie zagrac jakiegos premade'a teraz? ;>
Ja Kha'zix
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Rozmowa og?lna

Kiedy za pierwszym razem odpali?em gr? mia?em o niej takie samo zdanie jak Kikimora, po jakim? czasie zn?w odpali?em, bo kuzyn mnie nam?wi? to gra?em jaki? czas i nawet si? wkr?ci?em, p??niej przesta?em gra?, bo Tibia ;D
Btw. gra?em na Northcie, bo na europejskich za du?o polak?w, kt?rzy gr? nic nie pokazuj? tylko na czacie spinaj?, co chwila tylko "Wypierdalaj na mida, ja tu by?em pierwszy t?pa kurwo babilo?ska".
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Rozmowa og?lna

Ja gram w te gre z przerwami, nie jak jakis maniak

Mam takie okresy, ze chce mi sie grac przez 24h
a pozniej przez tydzien wogole nie gram
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

Ja za? nigdy nie czu?em si? na si?ach, ?eby zagra? z rz?du wiecej ni? 4 gry. Od samego siedzenia na krze?le mnie boli ty?ek, poza tym p??niej ju? si? zaczyna nudzi?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Rozmowa og?lna

wlasnie wbilem na diamond 3 jestem zajebisty!!

@up
Co to za gra w ktora nie mozna pograc dluzej bo sie nudzi? A w dodatku jeszcze jej bronisz i mowisz, ze jest zajebista jednoczesnie pozniej piszac, ze jednak sie nudzi po 4 meczach...

Co do roznego ksztaltu boisk pilkarskich, dobry pomysl! A tak serio, nie ogladam pilki bo to nudna i chujowa gra. 1,5 godziny siedzenia na 3-5 minut akcji pod bramka czy cos? A reszta bieganie w kolko za pilka...
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

Aha
 
Last edited:

Tayan

Advanced User
Joined
Oct 20, 2012
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Rozmowa og?lna

@ G?rnik / Od?wie?? temat, bo sam zacz??em gra? w lola :p.

Co do roznego ksztaltu boisk pilkarskich, dobry pomysl! A tak serio, nie ogladam pilki bo to nudna i chujowa gra. 1,5 godziny siedzenia na 3-5 minut akcji pod bramka czy cos? A reszta bieganie w kolko za pilka...

Poogl?daj balet, lub ?y?wiarstwo figurowe, to przypadnie Ci do gustu. Poza tym, po co wychodzi? na dw?r, skoro ci?gle ta sama mapa i w dodatku s?aba grafa.


Co do lola gram 3 tydzie? i wychodzi mi jako-tako, trudno si? przyzwyczai? z nowymi postaciami, ale og?lnie podoba mi si?. Gra jest raczej dla os?b lubi?cych PvP i czuj?cych si? dobrze w tych klimatach.
 

Marcinos24

Active User
Joined
May 19, 2013
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Rozmowa og?lna

Gram w lola 2 lata i jeszcze mi si? nie znudzi? :(
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Rozmowa og?lna

Lol op. Mo?na zdoby? RP w cenie 20 z? bior?c udzia? w konkursach, kt?re robi pewien caster - zwie si? Dis:


Prawie codziennie przynajmniej 1 konkurs, zapraszam.
 

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: Rozmowa og?lna

Zapraszam do udzia?u w turniejach FirstPick :).

Nast?pny planujemy na 7 czerwca, wi?cej info na facebooku lub na g??wnej.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Rozmowa og?lna

jezu ale ten patcher jest zjebany
najpierw w 15 min doszlo mi do 50% i jeszcze 20mb do pobrania... poszedlem sobie zrobic kanapki, wracam tu 33% i extra 15 mb, wiec mowie "dobra chuj, to tylko 15mb". po parunastu minutach zrobilo sie 99%, ale musialem wyjsc na pare h do miasta. wracam, patrze a tu back do 33% (wtf xd) i kolejne 500mb do sciagniecia i wedlug lola download powinien zabrac -42 minuty. OMG, riot troll lvl 99999
 
Top