What's new

Szukasz logo?!

Status
Not open for further replies.

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Szukasz logo?!

@UP,
To masz to samo, tylko z inn? czcionk?...
469_napis2.png
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Szukasz logo?!

Wiadomo ze na darmowk? nie po?wiece wielu godzin pracy

W takim razie nie oferuj "promocji" je?li odwalasz fuszerk?, bo sam zaproponowa?e?, ?e zrobisz za darmo.

Ja si? tylko zastanawiam, kt?ry z was m?g?by si? pochwali? tak zajebistym logo by z czystym sumieniem powiedzie?, ?e ten typek to amator (b?d? jak kto? inny wcze?niej powiedzia? - poni?ej poziomu amatora). Nie no, wed?ug mnie je?eli ci?niecie go za brak profesjonalizmu a nawet za amatorstwo to poka?cie swoje prace, wtedy mo?ecie tak m?wi?. Czekam.

Jaki sens maj? pojedynki na kilka klikni???

Czytam wasze komentarze i nie moge uwierzyc, ze wy wierzycie w jakas bzdure tak bardzo, ze prawie sta?a sie ona dla was prawd?. Do zrobienia napisu kt?ry zamiesci? kolega wy?ej rzeczywiscie potrzeba wy??cznie layer style i jednej textury. Ja takich nie robi?. Na m?j napis sk?ada si? kilkadziesi?t warstw i operacji. Nie bede jednak wchodzi? z laikami w dyskusj? i kontynuuj? temat. Pozdrawiam

Czekamy na plik .psd, zobaczymy te Twoje warstwy ;)

Przeanalizowa?em Twoje prace i, jako profesjonalny u?ytkownik GIMP'a i Painta, stwierdzam co nast?puje. Te prace nie s? warte czterdziestu z?otych, na wielu forach widzia?em du?o lepsze i DARMOWE wykonania zlece? graficznych.

@Down
Widz?, ?e kolega nie potrafi si? sensownie obroni?. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu frajer?w, kt?rzy si? nabior? na Tw?j "profesjonalizm". ; )
 
Last edited:

fragarak

Advanced User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
160
Reaction score
2
Odp: Szukasz logo?!

Aha, dziekuje za opini? specjalisty. Od?wie?am
 
Joined
Feb 10, 2011
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Szukasz logo?!

Jaki sens maj? pojedynki na kilka klikni???
Nie chodzi o pojedynki, chce zobaczy? wasze prace. Niekoniecznie musicie tutaj wstawia? obrazki, wystarczy link do galerii. Do tej pory sprawdzi?em 'God Keno', ?aden z 2 serwer?w, kt?re poda? pod nickiem (nie wiem jak to tutaj si? nazywa) nie dzia?a. Sprawdza?em te? zapowied? serwera "Bloodykills.pl" jego autorstwa i je?eli logo "TORGOT" jest zrobione przez niego to chyba p?kn? ze ?miechu.
Odst?puj?c od 'God Keno' i jego profesjonalizmu chce zwr?ci? uwag? na prace SanninStory - faktycznie, praca (mowa o tej drugiej, wi?kszej) nie jest z?a ale nie pr?buj nawet por?wnywa? jej z pracami fragaraka. Tutaj u?y?e? zaledwie domy?lnych kszta?t?w czcionki, pare rozja?nie?, cieni i wypuklenia. Po pracach fragaraka od razu wida? (i jak sam napisa?), kszta?ty glyph?w s? inne ni? te domy?lne, przerobione wg. wizji autora. A prac? "XevoX" potraktowa?bym za demo cho? uwa?am ?e i tak jest bardziej profesjonalne ni? napis SanninStory-ego. Wci?? czekam na linki.
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Szukasz logo?!

fragarak
130x105 litera "M" w stylu z?ota takiego jak na tym obrazku
2vns01d.jpg
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Szukasz logo?!

Dobra ostatni raz si? tutaj udzielam, pewnie i tak nic nie trafi z mojego posta do autora.

*"Szukasz logo?" - Zajrzyj pierw w google co to znaczy logo.
*B?dziesz si? sprzecza?, ?e layer-style to 1% - wklej nam swoje tutaj psd - ka?dy Ci? zostawi w spokoju.
*Dlaczego ka?dy pisz?, ?e jeste? amatorem? Nie do??, ?e przedstawi?e? swoje "przyk?ady" (jako same napisy) to za promocj? "darmow?" odjeba?e? fuszerk?.
Piszesz ty, oraz tw?j jaki? tam dupoliz, aby to inni przedstawili swoje prace, twierdz?c, ?e "oni" nie s? amatorami, stary to nie o to tutaj chodzi... Ka?dy zna si? w miar? na grafikach, wie co gdzie i jak kto robi, widzieli ju? wiele ( w tym ja ), sam troch? siedzia?em w programach typu PhotoShop (oraz ostatecznie w nim zosta?em) i wiem, ?e to co tutaj przedstawi?e? mo?na znale?? free psd na stronkach typu freepik i tak dalej.
Je?eli si? z tym nie zgadzasz, na prawd? daj jakie? argumenty a nie odpowiedzi typu:

Nie no wporzo, pojedynek?
Co Ci to da? Amator vS Amator2? Co tutaj udowodnisz? Zajrzyj na fora typu graffika.pl - zjedz? Ci? tam ?ywcem (haa!) nawet nie spojrz? na twoje prac? (w chu daleko do "przeci?tnych")

Tyle z mojej strony, doszlifuj skille, daj lepsz? swoj? "Galeri?", wtedy mo?esz wo?a? 40pln za jak?? us?ug? ( jak narazie, za to co widz? jak robisz to z?ot?wki bym nie wyda? ) =)

Ode mnie masz ju? spok?j, ciekawe ile z tego skuma?e? i co wywnioskujesz.
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Szukasz logo?!

Nie chodzi o pojedynki, chce zobaczy? wasze prace. Niekoniecznie musicie tutaj wstawia? obrazki, wystarczy link do galerii. Do tej pory sprawdzi?em 'God Keno', ?aden z 2 serwer?w, kt?re poda? pod nickiem (nie wiem jak to tutaj si? nazywa) nie dzia?a. Sprawdza?em te? zapowied? serwera "Bloodykills.pl" jego autorstwa i je?eli logo "TORGOT" jest zrobione przez niego to chyba p?kn? ze ?miechu.
Odst?puj?c od 'God Keno' i jego profesjonalizmu chce zwr?ci? uwag? na prace SanninStory - faktycznie, praca (mowa o tej drugiej, wi?kszej) nie jest z?a ale nie pr?buj nawet por?wnywa? jej z pracami fragaraka. Tutaj u?y?e? zaledwie domy?lnych kszta?t?w czcionki, pare rozja?nie?, cieni i wypuklenia. Po pracach fragaraka od razu wida? (i jak sam napisa?), kszta?ty glyph?w s? inne ni? te domy?lne, przerobione wg. wizji autora. A prac? "XevoX" potraktowa?bym za demo cho? uwa?am ?e i tak jest bardziej profesjonalne ni? napis SanninStory-ego. Wci?? czekam na linki.

Serwery nie dzia?aj? poniewa? sko?czy?em z 7.6, natomiast co jaki? czas odpalam serwery 8.6 - ostatni server z 2 tygodnie temu (teloria.pl) mia? 590 graczy online. Dzi?ki ze mi przypomnia?es o zmianie opisu :) co do torgot to ja nic tam nie robilem.
 
Joined
Feb 10, 2011
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Szukasz logo?!

Piszesz ty, oraz tw?j jaki? tam dupoliz
Opanuj si? cz?owieku bo ja niemi?y te? potrafi? by?. Pisz?c w ten spos?b dajesz nam do zrozumienia ?e nie wyszed?e? (przynajmniej mentalnie) z gimnazjum a twoje teksty s? tak ?a?osne, ?e p?aka? si? chce.
Twoje argumenty bez uzasadnie? s? co najmniej g?upie. Odnosz?c si? do Twojej wypowiedzi w kt?rej piszesz do autora, ?e nie wie co to logo odsy?am ci? do wikipedii ma?y inteligencie:
Autor od pocz?tku pisa? o logotypie nie o ?adnym logo. Uzasadnienie:
oferuj? stworzenie w pe?ni oryginalnego, dopasowanego w ka?dym calu do Twojego ?wiata LOGOTYPU!
Jedynym b??dem by?o ustawienie nazwy tematu na powy?sz?.
I jeszcze raz Ci powtarzam, lepiej mnie nie wyzywaj bo mog? Cie zniszczy? mentalnie. Robisz z siebie po?miewisko pisz?c w ten spos?b.
 
Last edited:

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Szukasz logo?!

@UP,
"I jeszcze raz Ci powtarzam, lepiej mnie nie wyzywaj bo mog? Cie zniszczy? mentalnie. Robisz z siebie po?miewisko pisz?c w ten spos?b."
Seriously?
Po co te gro?by, nikt nigdy nikogo nie zniszczy moralnie przez internet, chyba, ?e kto? jest na prawd? w ogromnym do?ku Emocjonalnym...

@Topic,
Autorowi zalecam "Zamkni?cie Tematu" i otwarcie nowego z innym tytu?em i z czyst? kart? pr?bowa? trafi? do ludzi.

Pozdrawiam.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Szukasz logo?!

#2x up

Nie umiesz czyta? ze zrozumieniem cz?owieku ;) Przeczyta?em ca?y ten temat dok?adnie pisz?c, ?e
*"Szukasz logo?" - Zajrzyj pierw w google co to znaczy logo.
a daj?c w temacie przyk?ad napis?w ( czcionek + layer style ) to wed?ug niego chyba tak wygl?da LOGOTYP.

Pisz?c w ten spos?b dajesz nam do zrozumienia ?e nie wyszed?e? (przynajmniej mentalnie) z gimnazjum a twoje teksty s? tak ?a?osne, ?e p?aka? si? chce.
Nie znasz mnie, wi?c mnie nie oceniaj - napisa?em to co uwa?am o tym ca?ym "temacie" i jego autorze ( kt?ry, chyba ma spory problem z swoim ego )

Nie mog?, mia?em ju? tutaj wi?cej nie pisa?, ale zawsze jaki? "inteligent" si? trafi co przeczyta par? post?w i si? m?druje ;)

I jeszcze raz Ci powtarzam, lepiej mnie nie wyzywaj bo mog? Cie zniszczy? mentalnie.
?ycz? Ci powodzenia, kontroluj ego bo chyba kawa?ek kabla za bardzo z ciebie cwaniaczka zrobi? =)
Nie da?em argument?w do, kt?rej wypowiedzi? Mo?e tej?
mo?na znale?? free psd na stronkach typu freepik i tak dalej.
Ka?dy kto chc? mo?e tam zajrze? lub na jak?? inn? stronk? i obstawiam, ?e bez problemu znale?liby .psd z tymi jego napisami. Nie b?d? szuka? bo mam to gdzie? tak jak autora tego tematu.
Pisz? to co uwa?am i z w?asnego do?wiadczenia wiem jak tutaj "wiele" os?b dzia?a z grafikami (przypuszczam, ?e autor tego tematu ma tak samo z tym)

Do tej pory nie zosta?em obdarowany linkiem do galerii, ?adnego z powy?szych. Bior?c pod uwag? wasze wypowiedzi (nie m?wie o Tobie SanninStory bo wida?, ?e posiadasz troche kultury) widz? tylko hejty. Hejty hejter?w, kt?rzy boj? si? wstawi? linki do w?asnych galerii

Serio? Naucz si? czyta? ze zrozumieniem.

aby to inni przedstawili swoje prace, twierdz?c, ?e "oni" nie s? amatorami, stary to nie o to tutaj chodzi... Ka?dy zna si? w miar? na grafikach, wie co gdzie i jak kto robi, widzieli ju? wiele ( w tym ja ), sam troch? siedzia?em w programach typu PhotoShop (oraz ostatecznie w nim zosta?em)
#Ka?dy ma chyba oczy i wie co jest amatork? a co profesjonalizmem nie?

Nie chodzi o to, ?e kto? boi si? wstawi? link do galerii (wi?kszo?? w tym temacie nie ma). Jedynie chodzi o autora tematu napisa?em ju? co uwa?am na ten temat i nie b?d? si? ju? powtarza? - bo jak narazie to ty mentalnie nie wyszed?e? z gimnazjum i nic do ciebie ch?opcze nie dociera;)

Mam jedno pytanie - czemu pogrubi?e? nawias
?eby "g?upi" mia? zagadk?, a hejter do czego si? przyjeba? ;)
 
Last edited:
Joined
Feb 10, 2011
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Szukasz logo?!

Po co te gro?by, nikt nigdy nikogo nie zniszczy moralnie przez internet, chyba, ?e kto? jest na prawd? w ogromnym do?ku Emocjonalnym...
Zniszczy? moralnie mo?esz... w sumie nie mo?esz zniszczy? moralnie. Zniszczy? mentalnie mo?na. Dziecko jeszcze b?dzie mia?o koszmary w nocy wi?c nawet nie b?d? pr?bowa?.
To by?a apelacja do Rews-a, nie do Ciebie. Wyzywanie i to zw?aszcza w ten spos?b jest ?a?osne.
Do tej pory nie zosta?em obdarowany linkiem do galerii, ?adnego z powy?szych. Bior?c pod uwag? wasze wypowiedzi (nie m?wie o Tobie SanninStory bo wida?, ?e posiadasz troche kultury) widz? tylko hejty. Hejty hejter?w, kt?rzy boj? si? wstawi? linki do w?asnych galerii. Nie li?e dupy nikomu, uwa?am jedynie, ?e te grafiki s? dobre. Nie da?bym za nich 40 z?otych ale wida?, ?e skill jest.

Edit:
Nie mog?, mia?em ju? tutaj wi?cej nie pisa?, ale zawsze jaki? "inteligent" si? trafi co przeczyta par? post?w i si? m?druje ;)
Przed napisaniem ka?dego posta czyta?em temat od g?ry do do?u ka?d? stron?. Nie znam Ci? i si? z tego ciesze. My?l, ?e m?j kr?g znajomych poszerzy? si? o nast?pnego idiot? nie dawa?aby mi spokoju.

Mam jedno pytanie - czemu pogrubi?e? nawias
(przynajmniej mentalnie)
To jest kluczowa cz??? tego zdania. Gdyby? wykazywa? cho? troch? kultury to te zdanie by nie pad?o.
 
Last edited:

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: Szukasz logo?!

Omg. Dajcie spok?j. Prace spoko mo?e nie zbyt orginalne ale ?adnie si? komponuj?.
A porfesjonalist? jest kto? kto utrzymuje sie z wykonywanego zawodu - wed?ug mnie :D
np. tynkarz jest tynkarzem bo mu za to p?ac? i robi to przez d?ugi czas a nie raz u szwagra :D

Ja profesjonalist? zdecydowanie (jeszcze) nie jestem ale zapraszam do mojej galeri =) :D
http://tibia.net.pl/threads/568205-Galeria-nuddl?p=1646754#post1646754
 

fragarak

Advanced User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
160
Reaction score
2
Odp: Szukasz logo?!

KOCHANI!

Po pierwsze!
Dziekuj? za nakre?lenie b??d?w, kt?re pope?ni?em w tym temacie i co do cz??ci si? jak najbardziej zgadzam. U?y?em s?owa LOGO (co chyba rzeczywi?cie by?o b??dem), poniewa? na wielu stronach spotka?em si? z u?ywaniem tego terminu w zwi?zku z napisem. Nawet wpisujac w google grafika LOGO i dana mark? wyskoczy sam napis tak?e poj?cie LOGO jest wzgl?dne. Nie rozumiem natomiast dlaczego tak bardzo si? tego doczepiacie skoro wyra?nie temat jest zwiazany z kreowaniem napis?w.(To musi by? frustracja ?yciem rozpoczynaj?cych postow? walk?)

Po drugie!
Przyznaje racj? ?e napisy, kt?re zamie?ci?em na forum s? ?rednie a napis kt?ry zrobi?em za darmo jest po cz??ci fuszerk?. Nie mam co do tego usprawiedliwienia, poniewa? wiem ?e licz? si? fakty a nie gdybanie a wszystkie prace kt?re robi?em, usuwa?em bo nie mia?y ?adnego zastosowania. Jednakowo? za op?at? oferuje PE?NY PROFESJONALIZM, czy w to wierzycie czy nie.

Po trzecie!
B?d? wci?? obstawa? przy tym ?e moje napisy to nie tylko LAYER STYLE, a w dodatku uzycie tej funkcji jest oczywiste bo przeciez o to si? opiera temat skoro oferuj? logotypy WYT?OCZONE(idioci?)

Po czwarte!
Bardziej wci?gne?a was k??tnia ni? sam temat. Czy nigdy nie pojmiecie, ?e ten kto chce zje?? bu?k? z d?emem - kupi bu?k? z d?emem, a ten kto jej nie lubi, poprostu nie wchodzi do sklepu. Po co wi?c piszecie jakie to ?a?osne s? te napisy skoro nie chcecie ich kupi?. Komu b?dzie odpowiada?a cena i design, najzwyczajniej si? zg?osi.

Po pi?te, ostatnie!
Gdy b?d? mia? troch? czasu, zrobi? i z pewno?ci? zaprezentuj? inne napisy. Pozdrawiam wszystkich :)
 
Status
Not open for further replies.
Top