What's new

- Waypoints [TA] Skrypty za free

Status
Not open for further replies.

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Mogl bym to zrobic ale to troche zejdzie :p
Napisz do mnie na gadu moze jutro wieczorkiem zrobie tylko pow co dokladnie chcesz itp.
 

Skurvensen

New User
Joined
Jan 4, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Witam, potrzebuj? wpt na trolle ab z depositerem. by?aby taka mo?liwo??? pi?terko tylko 1 ponad samym dnem :)
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Odswiezam sorki ale mialem duzo nauki i nie moglem robic wpt , tylko na gg pare wpt udostepnilem.
Wszystkie zalegle postaram sie dzis zrobic i udostepnic
 

Excawator

New User
Joined
Jan 28, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Potrzsebuje skrypta na expa Kt?ry bedzie manasowa? sie od x many do fulla i ?eby sie nie zacina? cavebot ;/
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Excawator na co chcesz? to logiczne jest eh.
Jak chcesz wedlug tych danych moge ci zrobic wpt na raty ale chyba to nie bd zadawaljacy wpt xD
Napisz na co chcesz i jak ma byc ustawiony
Nie zamieszczaj bez sensu postow
 

Excawator

New User
Joined
Jan 28, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

O to chodzi ze mam skrypta na manasowanie sie i dzia?a np jak mi zejdzie mana do 1200 to mi manasuje sie do fulla czyli tam 5000 tylko ze jak ju? za??cze cave bota zeby mi sam ?azi? do sie nieda bo sie zacina jak jest za??czone manasowanie bo chcia?bym sobie sotawiac botka na noc na Grimach ;p
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

szczerze mowiac srednio rozumiem co do mnie mowisz :p
Wstaw na speed ten wpt na grimy to go przerobie/naprawie chociaz o sprawdzeniu nie ma mowy xD
Najwyzszy moj bot kina to jakis 100 xD
 

Excawator

New User
Joined
Jan 28, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Tu masz tego skrypta auto 200 if [$mp <= 3200 && if $zm != 0] {set $zm 0} | if [$mp >= 5105 && $zm != 1] {set $zm 1} | if [$zm == 0 && $caveboton] {setcavebot on | gmana self} | ifnot [$zm == 0 && $caveboton] o to chodzi ze wszystko dzia?a bot chodzi zabija i wgl tylko jak przychodzi sie manasowac to bot czy tam cavebot sie zacina i sie manasuje a jak skonczy sie manasowac to bo nie idzie juz po waipointach
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Prosilem o wrzucenie tego na speed nie koniecznie chodzi o manasowanie moze byc inna wlaczona funckja ktora blokuje wpt. Musze miec obraz calego ustawienia a nie mam lvl ze by wleciec na grimy nawet na utamie nie wiem czy bym to przebiegl a szkoda mi blessow na takie zabawy , a bot kiny mam na faccu nie bd aktywowal premum scrolli
 

przecierex

Active User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
135
Reaction score
6
Odp: [TA] Skrypty za free

Cze??, m?g?by? mi co? ogarn?? na 39 knighta pod kase/mniejszy exp ale ?eby co? lecia?o, na ghostlandzie/ab zamek nie mam ?adnego po?ytku gdy biegaj? 60+
i je?eli m?g?by? jeszcze co? doradzi? do 15 kina(waspy do? thais te? biegam, ale z trzy 40 lvle biegaj? wok?? i **** jest )


@edit
knight facc,ju? jest 40lvl, ale m?wi? Ci, na cycach p??noc thais od 80 do 130lvli biegaj?, ghostland 60-90, ab zamek 60-90 >_<

a co do tych swampow, to przed updatem boci?em tam ale teraz nie mam na tej nowej mapce to w sumie m?g?by? poda? a na te chickeny te? tylko powiedz mi te? gdzie one s? dok?adniej i gdzie zacz?? ew. to zrobi? sobie nowego knighta i 8lvlem puszcze go tam.
Z g?ry dzi?ki
 
Last edited:

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Pewnie to moje boty haha :D
39 kine pacc/facc>?
15 kina> piorka > medicine pouch czyli swamp trolle> mozesz na waspy ale na abek ale czesto padaj mi tam boty :p(najmniej na chciknach no chyba ze sie ktos uzwmnie na ciebie :p
 

eydam

New User
Joined
Jan 30, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

Masz mo?e jakie? dobry wtp na corymy najlepiej z depositerem?
 

roxia1

New User
Joined
Jan 18, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [TA] Skrypty za free

poprosi? bym wpt na fibule + bankier i gobliny+ bankier i depoziter
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Fibula ale co dokladniej? dragi? mino? roty?
Nie expilem tam za bardzo bo to syf a nie expo wiec nie wiem :p
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Odswiezam>> Dzis wrzuce jakes wpt ale o poznych godzinach >> na rano bd :p( Scraby , earthy itp. moze ktos ma jakis pomysl na Soreczka 40 Pacc (nie gralem ms wiec trzeba sprobowac ;)
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Skrypty za free

Arko nie chodzi o to ze Skprt jest zly tylko o to ze tobie nie dziala
Moze miec to pare przyczyn> jaki masz sytem ? troche jest inaczej na 7 niz na xp
A wiec 3 takie wazniejsze ogolnie bledy do TA wiec >1 > ustaw otwieranie tibia auto jako administrator i z dodatkiem servic pack( malo zwiazane z tym ale warto sporobowac)
2> muszisz miec python 24 dll niby trzeba ogolnie ale np. mi dziala bez ale juz pozniej skrpty typu stanie na ukos i uciekanie nie dzialaja
3>Jest opcja ze muszisz zainstlowac pythona 2.4.3-4 ktorys z tych ale w folderze z tibia auto < nie byle gdzie >
Python 2.4.3 >>
Bez skanu nie chce mi sie czekac bo TV podlaczam i mam problem..-.-
zeskanuj sobie
 
Status
Not open for further replies.
Top