What's new

Thrak - Fabryka Miko?aja

Status
Not open for further replies.

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Jako i? w tamtym temacie komentowa? nie mo?ecie, zak?adam temat w showroomie. P?acze i j?ki pisa? tutaj.

10xa539.jpg

2lu2xko.jpg

25zqil5.jpg

rswuc4.jpg


#down
Albo jeste? g?upi, albo nie ogarn??e?, ?e jest to mapa showoff'owa. Wi?c z takimi komentarzami id? na torga. :|
 

michalek630

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
210
Reaction score
14
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

@First :p

Wed?ug mnie mapa fajna ale za du?o g?wien wsz?dzie ...
Ja bym tego nie wsadzi? do otsa bo gracz by nie przeszed? na drugi koniec pokoju, wi?kszy burdel ni? u mnie w pokoju :curse:
OCENA: 6/10
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Je?eli to Miko?aj ma tak? Fabryk? to mu zazdroszcze.
Praca bardzo starannie wykonana du?o detali i szczeg???w najbardziej spodoba? mi si? ten "W?z" Miko?aja. Z tego co wiem Miko?aj jest Gruby a w pierwszym ScreenShot po lewo widz? pokuj do kt?rego nie mo?na si? dosta?.Jednak?e widz? tam kilka pomieszcze? kwadratowych ale jest to praca Shoffroom wi?c tego nie trzeba poprawia?.Widz? tak?e ?e wszystkiego nasra?e? po Chu** co to Miko?aja chyba tam z 2 Tyg. nieby?o.
Ocean 9.9/10 :D
 
Last edited:

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Heh bardzo fajna mapa ale najlepiej podoba mi si? ta choineczka na ?rodku fabryki.
Nie zbyt ogarniam o co w niej chodzi.
Wszystkiego tu jest pelno.
6/10
Szkoda ?e to jest mapa showoffowa .
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Czemu si? tam Jelenie pasi? .... Mo?e ma?a wada wzroku ?????(ta Miko?aj Uje?d?a? jelenie????)
nachla?e? wszystkiego i zrobi?e? to co jest u mojego wujka ......tylko troch? bardziej ?wi?tecznej xD
7/10 tylko mnie zastanawia po co jemu zestawy do badan i alchemii ???
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Generalnie bardzo fajnie zrobione, ale jak ju? niekt?rzy wspomnieli, za du?o 'syfu'. Niby du?o detali, ale tutaj s? one 'niezdrowo' dobrane.
8/10
 

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Najebane pe?no szczeg???w, lecz wygl?da to bardzo dobrze. Naj?adniej wed?ug mnie prezentuj? si? ten "W?z" na torach ko?o choinki, moja ocena 10/10.
 

Pepsi Zero

New User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Dobra trampku.
Postaram sie bardzo ostrym krytykiem wobec ciebie.
Po pierwsze we? se na logiczne my?lenie ?e Miko?aj mieszka na biegunie.
Czyli ma tam te? swoj? fabryk?.
Podejrzewam ?e taka fabryka mia?a by te? dach ?eby nie lecia? mr?z albo ?eby krasnoludkom nie by?o zimno.;)
Nie podoba mi si? ?e ?mieci jest wi?cej n i? zabawek.
In nie wiem jak? rol? ma ten pokoik z tymi sto?ami jak w dp.
a tak to dobrze 3/10
 

JN1996

User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Nareszcie praca porz?dnego mappera, czyli to co zkomentowa? warto. Du?o urozmaice? typu zabawki, ozdoby ?wi?teczne. Dla mnie niekt?re ?mietki to jakby resztki zabawek robionych przez pomocnik?w. Staranna, trzymaj?ca klimat fabryki i "mi?a dla oczu praca". Ocena 9/10
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Jak dla mnie nic dodac nic ujac. Praca bardzo ladna wykonanana starannie i co dla mnie najwazniejsze widac ze robiona dla zabawy. Wszystko wyglada na zaplanowane: jest zagroda reniferow, magazyn, linia prdukcyjna, i slynna choinka na srodku(nie kazdy moze wiedziec o co chodzi). W skali 10/10. A jeszcze mam taka prozbe czy moglbys zrobic jednego ss'a z gry ale jak Ci sie nie chce to spoko.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Detali nie ?a?owa?e? i bardzo dobrze. Chocia?, jak powiedzia? Vrael wali po oczach, to i tak daje to dobry efekt. W?o?y?e? w to troch? pracy i nie posz?o to na marne. Jednak ja si? tylko dziwi?, po jakiego mu ten w?z w ?rodku jak i tak nim nie b?dzie mia? jak wyjecha?. xd

Pozdrawiam.

edit:

No niby tak, ale jak wyjdzie z tego rogu jak go blokuje ta belka i r?g pomieszczenia po prawo? xd W?z nie m?g?by si? z?o?y? w p??. No chyba, ?eby go elfy rozebra?y. :p
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Jednak ja si? tylko dziwi?, po jakiego mu ten w?z w ?rodku jak i tak nim nie b?dzie mia? jak wyjecha?. xd
Jak nie b?dzie mia?, jak b?dzie =>
2jezp8m.png


#e.
Ale pieprzysz, m?j drogi.
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Bardzo dobra praca, a przede wszystkim bardzo oryginalny pomys?. Oceniam na 10/10, za wykonanie, pomys? oraz czas, kt?ry bez w?tpienia w?o?y?e? w stworzenie tak owocnej mapy. :)
 

Gearuka

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
114
Reaction score
8
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

diooooobra, tym razem, odchodz?c od mej osobistej tradycji, komentarz b?dzie kr?tki i zwi?z?y. Podoba mi si?. Og?lnie bardzo fajnie ci to wysz?o, trzyma si? kupy, nie ma ju? losowych pierd?? z palety doodad, widocznie uczysz si? na b??dach. Tylko w tej takiej ch?odni da?bym jakie? inne ?ciany ni? drewno, solidniejsze typu Stone Wall, Brick Wall, Frozen Wall czy co? w tym stylu. Chyba lepiej by pasowa?o. Powodzenia.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Praca bardzo ?adna. S? urozmaicenia itp. ale troch? za du?o element?w jest w niekt?rych miejscach.
Prac? oceniam na: 8/10

Pozdrawiam.
 

Sheeze

User
Joined
Jun 4, 2009
Messages
32
Reaction score
2
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

To jest zajefajne nic doda? nic uj?? ?wietna mapka cho? przyznam ?e troch? nawali?e? tu tych detali ale spoko mapa:D


[evil]9/10[/evil]
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Jedyne co spierdoli?es to ten motyw z niekt?rymi dachami. Mog?e? r?wnie? zrobi? tak? ogroomn? choin? po?rodku fabryki^^
Reszta jest zajebista. Uwa?am ?e ?mieci jest w sam raz a te "sanie" to ju? mistrzostwo =d
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Tak wiele pyskaczy nie raz chcia?o mi wpierdoli?, tudzie? zr?wna? z gleb?. A teraz nikt nie komentuje. ;'< Macie okazje powytyka? mi b??dy, to to zr?bcie.

Chyba id? si? poci?? ; <

#down

-.^?
 
Last edited:

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Rzeczywi?cie dobra praca. Wida?, ?e umiesz nie tylko krytykowa? innych ;)

Pe?no detali - nie zawsze wychodzi to na dobre, jednak teraz "wyszedn??o" to wspaniale :p

8/10... chocia?... nie p?akaj, masz 8,5/10 ;(

@Up:
Jeste? pewien? Mam ci b??dy powytyka??

TAKA OCZOJEBNA PRACA RZE SIE PAT?E? RZAL POCO TO ROBILES IDIOTA Z CIEBIE!!!!1111!!

Nie bierz se tego do serca, kox mapper z ciebie ;)
 
Last edited:
G

Grickle

Guest
Odp: Thrak - Fabryka Miko?aja

Hello x]

Zastanawia?e? si? kiedy? czy tworzenie map jest sztuk?? Je?li tak to by? mo?e doszed?e? do b??dnych wniosk?w. Mapping ni? nie jest. Mapowanie to nic innego jak zdolno?? do tworzenia map wedle potrzeb spo?eczno?ci, kt?ra b?dzie z niej korzysta?. Czy ktokolwiek b?dzie korzysta? z Twojej fabryki, kt?ra tak naprawd? jest zlepkiem pikselk?w nie maj?ca nic wsp?lnego z klimatem, sztuk? czy nawet kawa?kiem porz?dnej mapy OT? Skoro jeste? taki produktywny i potrzebujesz wyra?a? swoje niespe?nione ambicje poprzez mapping to mo?e postaraj si? do??czy? do jakiego? projektu? Na razie tracisz czas, tworzysz chujowe mapy i my?lisz, ?e jeste? elo mapperem, a tak nie jest. My?lisz, ?e s?ysz?c "9/10" od global moderatora forum (kt?ry de facto sam jest przeci?tnym mapperem) mo?esz by? przekonany o swoich zdolno?ciach w tej dziedzinie?


Je?li o sam? map? chodzi to pod wzgl?dem technicznym nie jest niczym wyj?tkowym. Brak skomplikowanych element?w, brak zmys?u estetycznego. Czy grafika tibijska jest przystosowana do tego typu pomys??w? Odpowiedzi? jest wielko?? sa? w por?wnaniu do grafiki mob?w takich jak deer (z niewiadomych dla mnie powod?w jelenie s? u Ciebie reniferami). Sanie! Drewniane sanie z kamienn?, pop?kan? posadzk?. Z ko?ami! Wiadomo, post?p dotyka ka?dego ale nie wiedzia?em, ?e miko?aj przeszed? ju? z p??z na 4 k??ka. Ja wiem, ?e skrzaty miko?aja to bardzo weso?e stworzenia ale nie wiem czy maj? czas lepi? ba?wany gdy mn?stwo dzieci czeka na prezenty.


Reasumuj?c,

  • mapa pod wzgl?dem technicznym nie jest niczym szczeg?lnym
  • brak jej klimatu, kt?ry powinien by? jej podstawowym atutem
  • b??dy logiczne s? a? nadto widoczne

Jak wida? kreatywno?? nie jest Twoj? najmocniejsz? stron?, mo?e spr?buj wykorzysta? swoje ch?ci do mappowania w inny spos?b. Na razie uwa?asz si? za elo mappera, a w rzeczywisto?ci nie uczestniczysz w ?adnym projekcie, raz na jaki? czas stworzysz chujow? map?, kt?ra spodoba si? dzieciom.

Peace.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top