What's new

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:1586;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1586;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:2231;a:5:{s:12:"polloptionid";i:2231;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:5849;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5849;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11456:"a:1:{i:3

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:7974;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7974;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:15113:"a:1:{i:5

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:15474;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15474;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:22429:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    412
Status
Not open for further replies.

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Od pocz?tku wiedzia?em, ?e padnie serwer dobrze, ?e przesta?em gra? po 4 dniach oj iSanto po co tworzy?e? co?, gdzie nie masz czasu? R?k do pracy? Czy po prostu potrzebowa?e? par? z? zarobi?? Bo tak teraz to niestety wygl?da nie m?wi?c o bugach, ale gra by?a zapowiadana na dobry RPG, a ja tam z RPG nic nie widzia?em niestety taka prawda.
 

KregoXx

Advanced User
Joined
Dec 23, 2014
Messages
166
Reaction score
3
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Jak skontaktwa? si? z kim? z ADMINISTRACJI TNP ? Demetri by?a bezpo?rednio wspierana przez TNP PRAWDA?
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Zgadza si?, bo iSanto by? tutaj globalem i dogada? si? z administracj?. Mo?esz kontaktowa? si? z Eturlem, ale to nic nie da. ^^
 

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

chuj 30zl nie tak duzo, no ale czuje sie okradziony jakby nie bylo :).... Czemu zawsze z przekladanymi porjketami, ktore maja byc dopiete na pro elo guzik, tak sie konczy?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Dziwni jeste?cie troch?... Popatrzcie na rl tibie, g?wniany projekt od zera, dodawanie co? bez przerwy, mapa kawa?ek po kawa?ku i inne bajery, cz?owiek mia? czas ?eby powoli wszystko ogarnia? kiedy si? zaczyna?o gra? a tutaj wszystko odpalone na ju?, by?o zrobi? tak jak tibia kiedy?, odpalasz kawa?ek mapy i te inne g?wna i dodawa? ci?gle co? po trochu. Nie ma si? co dziwi? ?e wjebali wszystko odrazu i co? si? zjeba?o, na zasranej rl tibi odpalaj? testy, bawisz si? przez jaki? czas i jak co? jest ?le to ludzie to odrazu zg?aszaj? zanim to wejdzie. Santo tak samo jak si? zajmowa? tym forum, tak samo zajmuje si? swoim serwerem.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Trzeba przyzna? ze Asimov ma racje, za du?o na raz chcieli.
Wydaje mi si? ze bajery typu dewiliry skills mogli by sobie odpu?ci? na pocz?tek.
A dodawanie muzyki no fajne ale to obci??a tylko klienta, take mam wra?enie bynajmniej.
By?a jeszcze mowa o filmikach wiec to ju? by by? dopiero kosmos.
 

Hanco

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Dok?adnie Asimov, po za tym ze za du?o na raz to jeszcze za wysoki exp stage i malo tabliczek gdzie? co? jak?

---------- Tre?? dodana o 12:33 ----------
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Teraz tylko poszuka? odpowiedzi iSanto w stylu, ?e ma do?? tekst?w, ?e serwer nie wystartuje i a jak ju? to padnie i je tu wklei? xD
Anyway i tak si? dziwi?, ?e kto? w to gra? bo mnie zapowied? odrzuca..
 

Hanco

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

zapowied? przyci?ga, gorzej z zadebugowanym projektem, santo co teraz? od nowa czy co?
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Zastanawia mnie po chuj on jeszcze trzyma ten serwer xD

---------- Tre?? dodana o 14:13 ----------

Zastanawia mnie po chuj on jeszcze trzyma ten serwer xD
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To jego serwer wi?c mo?e z nim zrobi? co b?dzie chcia?. Szkoda, ?e sko?czy? jak EK.
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Siema, gra?em na tym serwerze :X

Tutaj jest zmianka dla tych co wp?acali na serwer: "Wszystkie wp?aty na serwer s? ?wiadome i dobrowolne. Przed dokonaniem wp?aty dobrze sie zastanow, pieniadze nie beda zwracane." Doro?li ludzie kt?rzy nie wiedz?, ?e donate to dobrowolna wp?ata, nie kupno czego?. Nie robi?e? zakup?w od firmy czy w charakterze handlu.

Co do serwera, hmm... Ci??ko by?o si? odnale?, niewiedzia?em w kt?r? strone i?? ?eby zacz??. polecia?em za most tam po lewej wilki. po prawej chyba jakie? "Bandit" i ju? mia?em ma?e zamotanie. Bug?w by?o masa, strasznie wnerwia?o mnie to, ?e nie mog?em przemieszcza? si? klikaj?c na mapke jak mia?em pokona? du?y dystans bez u?ycia strza?ek czy klikania -_- i w tym wiele szczeg??ow. miasteczko bardzo ciasne... Moim zdaniem w og?le nie przypomina?o mi to real tibia. Cho? by?o w tym kierunku robione... Gdyby real tibia nie by?o tak ograniczona i urozmaicana dla $ przez cipsoft co popsu?o j? na zawsze, to by nikt nie marzy? o stworzeniu remake ;P
 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Przez tego typu serwery Tibia upada. Zniech?ca potencjalnych graczy, a szkoda. Jak si? nie ma na co? czasu i umiej?tno?ci, to nawet nie zaczyna si? projektu.

Do moderator?w i Administrator?w tego Forum:
Z Amberem, gdzie najwi?ksza liczba graczy na starcie wynosi?a 90, a po kilku dniach serwer upad? ze wzgl?du na bardzo du?? liczb? b??d?w w grze i liczb? graczy nieprzekraczaj?c? 10-ciu, to zawi?zali?cie wsp??prac?. Mnie natomiast, administratorowi serwera, gdzie gra 100+ aktywnych graczy dziennie bez przerwy, baner za 30 pln miesi?cznie. Szkoda mi tego forum; mam nadziej?, ?e z torg.pl co? si? uda :)
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Przez tego typu serwery Tibia upada. Zniech?ca potencjalnych graczy, a szkoda. Jak si? nie ma na co? czasu i umiej?tno?ci, to nawet nie zaczyna si? projektu.

Do moderator?w i Administrator?w tego Forum:
Z Amberem, gdzie najwi?ksza liczba graczy na starcie wynosi?a 90, a po kilku dniach serwer upad? ze wzgl?du na bardzo du?? liczb? b??d?w w grze i liczb? graczy nieprzekraczaj?c? 10-ciu, to zawi?zali?cie wsp??prac?. Mnie natomiast, administratorowi serwera, gdzie gra 100+ aktywnych graczy dziennie bez przerwy, baner za 30 pln miesi?cznie. Szkoda mi tego forum; mam nadziej?, ?e z torg.pl co? si? uda :)

Memsoria to kt?ra edycja :hah:?
Nie pisz ?e przez tego typu serwery Tibia upada bo oni zrobili co? w?asnego, unikalnego, nowego.
Obstawiam ?e du?o bardziej si? napracowali ni? ty wi?c nie wiem jakim prawem takie co? piszesz..
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Memsoria to kt?ra edycja :hah:?
Nie pisz ?e przez tego typu serwery Tibia upada bo oni zrobili co? w?asnego, unikalnego, nowego.
Obstawiam ?e du?o bardziej si? napracowali ni? ty wi?c nie wiem jakim prawem takie co? piszesz..

liczy sie rezultat, a nie starania, btw dajcie tematowi umrzec w spokoju :/
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Memsoria to kt?ra edycja :hah:?
Nie pisz ?e przez tego typu serwery Tibia upada bo oni zrobili co? w?asnego, unikalnego, nowego.
Obstawiam ?e du?o bardziej si? napracowali ni? ty wi?c nie wiem jakim prawem takie co? piszesz..

 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Memsoria to kt?ra edycja :hah:?
Nie pisz ?e przez tego typu serwery Tibia upada bo oni zrobili co? w?asnego, unikalnego, nowego.
Obstawiam ?e du?o bardziej si? napracowali ni? ty wi?c nie wiem jakim prawem takie co? piszesz..

Tak, rzeczywi?cie. Pracuj? nad tym serwerem ju? si?dmy rok (wcze?niej pracowa?em w innym projekcie, kt?ry podupad?, a to co zrobi?em postanowi?em wykorzysta? do stworzenia Memsorii). Nie wiem, kiedy ten Wasz Demetri wystartowa?, ale na pewno nie wcze?niej ni? m?j serwer.

Odno?nie edycji - ?rednio co p?? roku jest kolejna, na innych serwerach z tego typu EXP stage i map? mo?ecie liczy? na resety co 2 tygodnie, wi?c nie rozumiem, do czego si? dopierdalasz. ?e mam trzyma? serwer na jednej edycji? To nie jest RL Mapa.

I czy ja nie zrobi?em niczego unikalnego podczas tworzeniu nowych map, skrypt?w na m?j serwer? ?mieszne. Nie ka?dy serwer jest skopiowany z otland/tnet.

Troch? mi ?al tego Forum, jak widz?, kt?re osoby uzyska?y tutaj moderatora, a kt?re zosta?y zdegradowane z tej funkcji.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Tak, rzeczywi?cie. Pracuj? nad tym serwerem ju? si?dmy rok (wcze?niej pracowa?em w innym projekcie, kt?ry podupad?, a to co zrobi?em postanowi?em wykorzysta? do stworzenia Memsorii). Nie wiem, kiedy ten Wasz Demetri wystartowa?, ale na pewno nie wcze?niej ni? m?j serwer.

Odno?nie edycji - ?rednio co p?? roku jest kolejna, na innych serwerach z tego typu EXP stage i map? mo?ecie liczy? na resety co 2 tygodnie, wi?c nie rozumiem, do czego si? dopierdalasz. ?e mam trzyma? serwer na jednej edycji? To nie jest RL Mapa.

I czy ja nie zrobi?em niczego unikalnego podczas tworzeniu nowych map, skrypt?w na m?j serwer? ?mieszne. Nie ka?dy serwer jest skopiowany z otland/tnet.

Troch? mi ?al tego Forum, jak widz?, kt?re osoby uzyska?y tutaj moderatora, a kt?re zosta?y zdegradowane z tej funkcji.

Dopierdalasz si? do nich a to oni odjebali kawa? dobrej roboty.
Nie wysz?o - no c?? oni zrobili co? nowego a ty?

Opierasz si? ?e tak napisze na dobrze wypromowanym typie serwer?w. (tzw. evo)
Wi?c nie wiem czym ty si? chwalisz.

Tyle z mojej strony ;)
elo
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

masowa czystka widz?, he.

a temat juz zamknijcie. serwera szkoda, ale spamem nic nie zrobicie.
 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

lol, posty zwyklych uzytkownikow usuwacie, ale juz swoich moderatorow to nie usuniecie. Co za hipokryzja.

To forum ju? upad?o
 
Status
Not open for further replies.
Top