What's new

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:1586;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1586;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:2231;a:5:{s:12:"polloptionid";i:2231;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:5849;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5849;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11456:"a:1:{i:3

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:7974;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7974;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:15113:"a:1:{i:5

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:15474;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15474;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:22429:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    412
Status
Not open for further replies.

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

@UP
Wcale nie :)
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]IC PO ILE CHODZi PACC?
 

Karpio

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
369
Reaction score
57
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

[MENTION=67851]m3ssi4sh[/MENTION]
Ta cz??? z op??nionym startem jest pobierana z www i zajmuje si? tym santo :D
To nie jest cz??? samego launchera XD
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Potwierdzam, bardzo mi?o si? gra, powoli kszta?tuje si? fajna spo?eczno??. Robi? postacie i grac w wolnych chwilach :)
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]


update.png

Dzisiaj o 3:00 wprowadzony zosta? update serwera wraz z poprawkami bug?w.





mapBugs.png

Wiele zg?oszonych przez graczy b??d?w mapy zosta?o poprawione. Ci??ko tutaj mi wymieni? wszystkie jakie by?y jednak wi?kszo?? dotyczy?a niedzia?aj?cych schod?w/drabin itp.


npc.png

*NPC Cercil w Forei skupuje teraz wi?ksz? ilo?? creature produkt?w.
*NPC w Ricci Nowym Oxenfurcie zosta? naprawiony, skupuje teraz loot bez "oszukiwania" graczy.
*W Vasenberg zosta? dodany NPC skupuj?cy magic sulphur oraz rots.
*W Sarlea Laqua zbrojmistrz skupuj? teraz focus cape.
*Poprawione liter?wki u niekt?rych NPC.
*Poprawiona cena round dwarven shield u NPC Rosalie.
*Dodany NPC od statku w Charmarea, Yurtown oraz The Rawenlaw Kingdom.


mounts.png

Dodane nowe mounty z tibii 10.41+

19.gif


26.gif


31.gif



MapSp.png

Dodane brakuj?ce spawny potwor?w, zaznaczone czerwonymi elipsami/okr?gami:

D7KdKAJ.png



monsters.png

Dodane p?ynniejsze animacj? potwor?w z tibi 10.41+

latest

latest



advertisemnt.png

Wykupili?my pod?wietlenie serwera na otservlist.org
save_1.png



Zapraszamy do gry!
 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
15
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Z ch?ci? bym zagra?, ale te wasze wymagania, by ?ci?gn?? klienta Demetri World...

---------- Tre?? dodana o 10:35 ----------

Z ch?ci? bym zagra?, ale te wasze wymagania, by ?ci?gn?? klienta Demetri World...
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To nie s? wymagania, a wskaz?wki co zrobi? je?eli klient nie dzia?a.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
670
Age
9
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To s? wymogi. Kt?re jak s? nie spe?nione to klient nie dzia?a. A nie tak pierdo?owato jak ty sobie to t?umaczysz.
A skoro wygl?da to jak wygl?da, to po prostu macie ciulowo zrobionego klienta. Pewnie poziom trzyma podobny jak wasza strona, dlatego s? z nim problemy. Na serwer nie zagl?da?em nawet, wi?c nie oceniam (mo?e trzyma lepszy poziom ni? strona i klient?), ale prezentowanie si?w taki spos?b sprawia, ?e nawet nie mam ochoty (jak zreszt? masa ludzi, co wida? po populacji na serwerze).
 

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

@up: jakie wymogi xD niczego nie instalowa?em, ?ci?gn??em klienta i odpali?em, nic wi?cej nie by?o potrzebne... jak masz zainstalowane wszystkie sterowniki to dzia?a bez problemu :)
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To s? wymogi. Kt?re jak s? nie spe?nione to klient nie dzia?a. A nie tak pierdo?owato jak ty sobie to t?umaczysz.
A skoro wygl?da to jak wygl?da, to po prostu macie ciulowo zrobionego klienta. Pewnie poziom trzyma podobny jak wasza strona, dlatego s? z nim problemy. Na serwer nie zagl?da?em nawet, wi?c nie oceniam (mo?e trzyma lepszy poziom ni? strona i klient?), ale prezentowanie si?w taki spos?b sprawia, ?e nawet nie mam ochoty (jak zreszt? masa ludzi, co wida? po populacji na serwerze).

Na nowszych systemach zazwyczaj nie trzeba nic doinstalowywa? poniewa? windows ma nowsze frameworki ju? zainstalowane. Je?eli chcesz gra? na windowsie xp, kt?ry ju? nie jest wspierany przez microsoft to niestety ale trzeba na w?asn? r?k? doinstalowa? niekt?re rzeczy. Ja na windows 10 nie musia?em nic dodatkowego instalowa?, aby klient dzia?a? poprawnie.

Ale sk?d mo?esz to wiedzie?, skoro nawet nie pobra?e? klienta, a oceniasz go.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
670
Age
9
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Na nowszych systemach zazwyczaj nie trzeba nic doinstalowywa? poniewa? windows ma nowsze frameworki ju? zainstalowane. Je?eli chcesz gra? na windowsie xp, kt?ry ju? nie jest wspierany przez microsoft to niestety ale trzeba na w?asn? r?k? doinstalowa? niekt?re rzeczy. Ja na windows 10 nie musia?em nic dodatkowego instalowa?, aby klient dzia?a? poprawnie.

Ale sk?d mo?esz to wiedzie?, skoro nawet nie pobra?e? klienta, a oceniasz go.

To, ?e wymogi s? spe?nione w jakich? warunkach i s?osoby kt?re nie musz?robi?nic, ?eby klient dzia?a?, nie wystarczy.
Ja nie musz?osobi?cie sprawdza? czy dzia?a u mnie, czy dzia?a na takim i takim systemie czy nie i robi? listy gdzie dzia?a a gdzie nie. Dla mnie jest jeden zasadniczo wa?ny argument tutaj istotny. To?e kurwa nie jedna, nie dwie, nie pi?? os?b mia?o z tym problemy. A to ju?jest problem. I niezale?nie od tego czy na jakim? tam systemie nie trzeba nic doinstalowywa?.
Robisz gr? i klienta dla graczy, wi?c spraw ?eby dzia?a?a ?atwo prosto i przyjemnie dla wszystkich. Albo przynajmniej si?o to postaraj. Cipsoft np wrzuca do linuxowej paczki dodatkowe liby, ?eby odpala? klienta na nich w razie kiedy na twoim systemie by nie dzia?a?. U was trzeba pobiera?sprawdza? i doinstalowywa? pierdyliard rzeczy je?li nie dzia?a (tak, te kilka krok?w opisanych na stronie downloadu to jest zdecydowanie za du?o). Czemu nie zajmuje si? sprawdzaniem tego wszystkiego instalator na przyk?ad? Bo mnie boli takie przygotowanie tego. Ja chc? ?ci?gn?? i gra?, nawet je?li przy okazji instalator mi doci?gnie p?? internetu ?eby to dzia?a?o. A nie, ?eby po wej?ciu na stron?pobierania mi na p?? ekranu wyskakiwa?y komunikaty typu "mo?esz doinstalowa?to, uruchomi? tak bla bla bla".

Mo?esz twierdzi?, ?e nie mam racji.
Mo?esz twierdzi?, ?e to wszystko jednak dzia?a, a ja si? myl?.
Mo?esz twierdzi?, ?e zajebisty serwer lata pracy wszystko wysz?o i jest sukces.
Mo?esz te? twierdzi?, ?e te 26 os?b online to jest wszystko ?adnie pi?knie i to te? jest sukces.

Ja tylko wyra?am swoj? opini?, wygl?da to dla mnie jak wygl?da. Mo?esz si?dalej ze mn? wylicza?kto ma wi?cej racji, ale czy to ma sens? Profesjonalizmu okazanego zero ;)
A kilka stron post?w w tym temacie pokazuje te?opinie innych ludzi, mi?dzy innymi o tym o czym ja pisz?.
 

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Nie lepiej ola? instrukcj?, pobra? i odpali?? XD Wybacz ale to co piszesz jest strasznie pedantyczne, wi?kszo?? po prostu pobra?a klienta i zacz??a gra?. Ty natomiast zrobi?e? du?e oczy przy li?cie pomocnych tip?w co zrobi? jakby jednak klienta wywala?o xD
 

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

@ Placek
Gosciu nie kumam Cie... Nie odpala Ci auto... bo nie zatankowales. wiec w intrukcji masz napisane, ze nalezy odkrecic bak i nalac paliwo, a ty wyskoczysz z 'macie robic tak by latwo sie uzywalo tej fury a nie ze musze spelniac wymogy!' ?

Klienta dziala bez problemu, to sa opcje zapasowe jak ktos smiga na windows 98.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Santo, kiedy dostan? zwrot punkt?w? Spamuje od wczoraj i nic, dzisiaj mi si? pacc sko?czy? a nie mam zamiaru wydawa? wi?cej..
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Nie by?o mnie wczoraj popo?udniu. Jak wr?c? z uczelni ko?o 16 napisz do mnie w grze.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Prawie 16 :)
 

Hanco

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Serv pad??
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Santo.. dodajcie jakie? ostrze?enie do questa, ?eby uda? si? z teamem czy co?. Bo sie wpierdalam na smoki a tam jaki? Boss co mnie na strza?a ma i nie ma jak wyj?? nawet od niego.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
88
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

santo.. Dodajcie jakie? ostrze?enie do questa, ?eby uda? si? z teamem czy co?. Bo sie wpierdalam na smoki a tam jaki? boss co mnie na strza?a ma i nie ma jak wyj?? nawet od niego.
rpg.

#edit
Dzieje si? co?? xD
 

serwisps2

Active User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
90
Reaction score
2
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Wszystko jest pi?knie panowie tylko UpTime le?y.
Nie wiem czemu ale zawsze jak mam wolny czas po po?udniu (po 15) to serwer jest offline albo dzia?a jak chce :/
S?abo a coraz wi?cej os?b jest zainteresowanych.
Jak maj? ludzie wbija? skoro Uptime jest nieregularny :/
 

R3ebok

New User
Joined
Jul 23, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

g??wny zapis serwera jest o 15, trwa do 10min jak wsz?dzie, wbija? mordy i nakurwia?
 
Status
Not open for further replies.
Top