What's new

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • Mo?e.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:1586;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1586;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:2231;a:5:{s:12:"polloptionid";i:2231;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11:"Oczywi?cie.

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:3896;a:5:{s:12:"polloptionid";i:3896;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:7800:"a:3:{i:22

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:5849;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5849;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:11456:"a:1:{i:3

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:7974;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7974;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:15113:"a:1:{i:5

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:10329;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10329;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:18770:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:15474;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15474;s:6:"nodeid";s:7:"2443677";s:5:"title";s:22429:"a:1:{i

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    412
Status
Not open for further replies.

Hanco

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To jest pierwszy ots na kt?rym wog?le nie przejmuj? si? ilo?ci? os?b online - sama gra sprawia mi przyjemno?? i niez?? zabaw? po za tym z dnia na dzie? widz? ?e gra coraz wi?cej ludzi - 7/10 os?b tych co wbij? to ju? zostaj?, by? spadek popularno?ci do 10-20 ale przed chwil? ( no jako? godzin? temu ;p ) 40 ludzi online ! podejrzewam ?e b?dzie coraz lepiej, ten powie temu, ten temu i w ko?cu sie zbierze wiara bo ots jest czym? niewiarygodnym !! JAK ZACZ??EM LATA? SMOKIEM NAD MIASTAMI ITP TO MI SZCZENA OPADLA, MYSLALEM ZE TEN SMOK STOI W MIEJSCU I TYLKO CZAS JEST ODLICZANY A TY LECISZ NORMALNIE Z MIASTA DO MIASTA TAK JAKBYS BYL NA +5 I WIDZIAL WSZYSTKO Z G?RY ! PATRZYSZ NA TYPKOW CO EXPIA POD TOBA I WIDZISZ LUDZI W MIESCIE JAK NAD NIMI LECISZ :d MEGAA
 

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Amm...zr?b co? z tym krzakiem bo nie da si? go ?ci??.

BC28st7.jpg
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
257
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Nie da sie zejsc z budowli na necro xd
2Sa4gKJ.jpg
 

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Proponuje dodac jakis changelog na stronce, zeby bylo widac ze jakies zmiany wprowadzacie bo ten co jest to troche kuleje :p
Co do samego launchera to wypada?oby usun?? info o op??nionym starcie :D
 
Last edited:

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
88
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Pierwszy dzie? z ?ycia demetrii - tytu?: ping 18000.
ping.png

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Jak dla mnie powinniscie wypierdolic w pizdu tego clienta, da? podstawowego cipsoftu, a z botami walczyc manualnie i tyle.
Chyba, ?e satysfakcjonuje was 10~graczy online
 

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Jak dla mnie powinniscie wypierdolic w pizdu tego clienta, da? podstawowego cipsoftu, a z botami walczyc manualnie i tyle.
Chyba, ?e satysfakcjonuje was 10~graczy online

Je?eli mieliby przej?? na klienta cipsoftu musieliby zrezygnowa? z nowych sprit?w hehe, jednak?e te? chyba jestem za tym aby by? najnowszy klient cipsoftu z tego wzgl?du, ?e:

- nie przycina (nie ma lag?w).
- ma go wi?cej os?b, cz?sto jest tak, ?e nie chce si? pobiera? nowego klienta i st?d ma?o os?b na custom klientach.
- mo?liwo?? botowania (co do tego mam pomys?, a mianowicie to aby bot by? zakazany jednak?e tylko gm, senior tutor m?g?by tak? osob?, kt?ra zosta?a przy?apana na botowaniu odsy?a? na 24h do wi?zienia w?wczas gracze, kt?rzy graj? r?cznie mogliby raportowa? osoby, kt?re boc?.

Zrobi? jeszcze raz nab?r tester?w pu?ci? test serwer poprawi? b??dy, kt?re nie zosta?y poprawione. Do sms sohpa da? wszystkie mounty, bliet na wyj?cie z wi?zienia (bot), pacc, jaki? scroll na exp x2 na tydzie? za jak?? grubsz? sum? i by?oby ok :D
 

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Kilka stron komentarzy na temat serwera a iSanto nic. Serwery robi si? dla graczy a nie pod 'widzimisi?' administratora. Przy takiej ilo?ci graczy jak obecnie zapewne b?dzie musia? dop?aca? do interesu a? wko?cu mu si? znudzi i zamknie.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Do sms sohpa da? wszystkie mounty, bliet na wyj?cie z wi?zienia (bot), pacc, jaki? scroll na exp x2 na tydzie? za jak?? grubsz? sum? i by?oby ok :D

Ty tak na serio czy tylko sobie jaja robisz?
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
88
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

To? to ju? przegi?cie XD
233_orce_xd.png
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Gdzie sellne massive mace i fierce axe?
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
88
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Dobra kurwa macie tu passki, bo ja ko?cz? gr? HE_HE 622226/942102, jaki? g?wniany pallek 38 lvl z chujowymi skillami, bez eq.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
31
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

[MENTION=322409]iSanto[/MENTION] [MENTION=2563]Karpio[/MENTION]
Witam mam drobny problem z klientem, instalowa?em pliki ze strony i pobiera?em oddzielnie nic jednak to nie pomog?o
15gH6x3.jpg

YV7thSq.jpg
 

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Zrobi? jeszcze raz nab?r tester?w pu?ci? test serwer poprawi? b??dy, kt?re nie zosta?y poprawione. Do sms sohpa da? wszystkie mounty, bliet na wyj?cie z wi?zienia (bot), pacc, jaki? scroll na exp x2 na tydzie? za jak?? grubsz? sum? i by?oby ok :D

Ty chory jeste? chyba, ?adnych bilet?w.. ?adnego wi?zienia na 24h dla bota tylko od razu delete postaci i po problemie. Nie po to robili klienta na kt?rym nie pograsz na bocie, ?eby dodawa? teraz do sms shopu ticket na uwolnienie botera, kt?ry p?jdzie boci? dalej po jego wykupieniu lub przeczekaniu 24h. Karaniem bot?w ch?tnie mog? zaj?? si? sam, ca?kowicie nieodp?atnie :) Jednak w?tpi?, ?eby zmienili clienta, za du?o pracy w?o?yli ?eby tak po prostu sie podda? teraz. Jedynie czego brakuje to reklama i wiadomo?ci od Karpia czy Santo co aktualnie robi? bo pozatym, ?e Santo czasem loguje do gry to ?adnych wie?ci nie ma a szkoda :(
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Witam,
tutaj znajduj? si? wszystkie zmiany/poprawki jakie wprowadzili?my na serwerze:

---------- Tre?? dodana o 15:45 ----------

Witam,
tutaj znajduj? si? wszystkie zmiany/poprawki jakie wprowadzili?my na serwerze:
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Szkoda serwera, bo robiony niby przez par? lat, a tu taka lipa :/ nie m?wi?c o tym, ?e nie zbyt do RPG jest jak w pierwszym mie?cie dooko?a miasta dok?adnie par? krok?w masz wszystkie expa… to takie evo jest, tylko ?e zamiast tp masz expy przy mie?cie wszystkie… opr?cz tego, co jedynie mi nie pasuje to podej?cie do tworzenia tego serwera ani news?w ?adnych ani w og?le ?adnych informacji co robi? co b?dzie wprowadzone czy naprawiane no nic w??czy? iSanto i stoi jak by mia?o ju? tak by? je?li np. nie ma si? czasu na tworzenie serwera to po co jego odpalili w og?le? Bo je?li nie maj? czasu, bo ?ycie real to niech go wy??cz?, bo jak tam ma by? to lipnie b?dzie, ale mam nadzieje, ?e poprawi si? to wszystko w innym przypadku nawet tych 5 graczy Nie b?dzie gra?o p??niej b?dzie pomys? ?eby reset zrobi? i poprawi? wszystko i tak w k??ko jak to bywa z serwerami RPG.

Edit: nie zauwa?y?em posta z poprawkami... gdzie forum? to wszystko powinno by? w jednym miejscu a nie rozsiane po stronach :)
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Szkoda serwera, bo robiony niby przez par? lat, a tu taka lipa :/ nie m?wi?c o tym, ?e nie zbyt do RPG jest jak w pierwszym mie?cie dooko?a miasta dok?adnie par? krok?w masz wszystkie expa… to takie evo jest, tylko ?e zamiast tp masz expy przy mie?cie wszystkie… opr?cz tego, co jedynie mi nie pasuje to podej?cie do tworzenia tego serwera ani news?w ?adnych ani w og?le ?adnych informacji co robi? co b?dzie wprowadzone czy naprawiane no nic w??czy? iSanto i stoi jak by mia?o ju? tak by? je?li np. nie ma si? czasu na tworzenie serwera to po co jego odpalili w og?le? Bo je?li nie maj? czasu, bo ?ycie real to niech go wy??cz?, bo jak tam ma by? to lipnie b?dzie, ale mam nadzieje, ?e poprawi si? to wszystko w innym przypadku nawet tych 5 graczy Nie b?dzie gra?o p??niej b?dzie pomys? ?eby reset zrobi? i poprawi? wszystko i tak w k??ko jak to bywa z serwerami RPG.

Edit: nie zauwa?y?em posta z poprawkami... gdzie forum? to wszystko powinno by? w jednym miejscu a nie rozsiane po stronach :)

Jak myslisz, ze wszystkie expy sa obok miasta to pozwol mi spytac, ktory level wbiles? ;P
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Pisa?em chodzi mi o pocz?tkowe LVL i pierwsze miasto… innych wysp nie zwiedzi?em… ale jak to jest serwer RPG i kto? wchodzi i ma na pocz?tek wszystko dooko?a miasta to jak my?lisz czuje ten smak RPG? Czy wchodzi do gry wali train, a p??niej wychodzi z miasta i leci dooko?a a? nie wbije wymaganego LVL, ?eby i??, gdzie indziej, bo zadania bynajmniej na pocz?tku to id? zabij przyjd? :) nie hejtuje tylko m?wi? jak to widz? z mojego punktu widzenia. :)
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Jak wskaza?e? pocz?tkowe level chyba powinny mie? dost?p jak najbli?ej? Bo jakby? chcia? inaczej?

I nie zauwa?y?em misji na pocz?tkowe lvl z zabijaniem. Misje to znajd?, przynie?, oddaj, itp., itd.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Tibia.net.pl OTS - Demetri World [RPG] [W?asna Mapa][2 kwietnia 2016][www.demetri-world.net]

Blisko to nie znaczy dooko?a miasta par? krok?w… to powinno by? dopasowane tak, ?eby klimat by?… ale co ja ci b?d? pisa?, skoro ty nie rozumiesz o czym ja pisze… dla przyk?adu dam ci Altaron… czy tam masz wszystko dooko?a? Nie wszystko rozpracowane tak, ?eby mia?o sens, a tu jest po prostu jebni?te typowo dooko?a miasta nie chce mi si? rozpisywa?, bo je?li kto? to zrobi? to ju? tego nie zmieni i b?dzie upiera? si? przy swoim… serwer jest iSanto i mo?e robi? co chce, ale po prostu kto? jak wejdzie do gry nie widzi tego tak jak to jest zapowiedziane nie ma tego klimatu RPG i graczy te? nie ma, a to oni tworz? w wi?kszo?ci ten klimat.

ps: Tak jak pisa?em ja tylko napisa?em jak to widz? ja :), ale widz? te?, ?e je?li kto? daje opinie zaraz znajduj? si? osoby, kt?re od razu broni? serwer, mimo ?e argumenty s? wyssane z palca byle, ?eby napisa? co?.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top