What's new

TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

35 poziom :)
poziom35.jpg
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Jako , ?e nikt nie pisze to ja si? zmusz? , hmm , jaki jest tam top 1 ? , szybko si? tam expi ? dziwi mnie , ?e tobie si? chce gra? tak na TibiaMe :D
No to co mog? ?yczy? , jak najwy?szego lvl , du?o kasiory etc. :D

Na czym ty tam expisz?

Pozdrawiam - Nivek
 

achmeda

Advanced User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
223
Reaction score
2
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

mnie juz przesta?o to bawi? wbilem 23 lvl i sko?czy? mi sie pakiet internetowy i nie kupuje wi?cej :)
exp exp go to 100 lvl ^^
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Na w7 najwy?szy lvl to 135, a og?lnie najwy?szy to 146 :) Expi si? dosy? powoli. Ja aktualnie expi? na Trollach (196 expa za 1) Ostatnio nie mam prawie w og?le czasu na gr? ale czasami si? co? wbije ;)
Nowy amulet :p
screensnap000094.jpg
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

@Autor-Na jakim Telefonie grasz?
@Topic-Dobry pomysl ja osobiscie gralem kiedys teraz juz nie bardzo ale moze powroce do starej zabawy :p
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Jak widz? to grasz na kompie w to =)
A og??em to jak? kome masz?

Gra?em w to kiedy?, ale dla mnie jest trudne do ogarni?cia, og??em ta pierwsza wyspa -.^
Wbijaj 50lv+ ;)
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Praktycznie wszystkie screeny by?y robione na kom?rce :p (Chyba tylko 1 z kompa)
Ja gram na Nokii 5230. Niestety spad?a z oko?o 3m, aktualnie jest w naprawie i nie mam jak gra? :(
Wszed?em chwil? pogra? na kompie :p
fafsar.jpg

Gdy mi si? sko?czy premium my?l?, ?e kupi? zn?w nowe. Mo?e si? za du?o nie gra ale czasami szczeg?lnie w d?ugie zimowe wieczory spoko jest chwil? poexpi? :D
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Kupi?em z 2 miechy temu telefon Nokia 500. Niby wszystko fajnie: WiFi, 1Ghz procek. Niestety, chocia? by? ten procek telefon nie posiada? ?adnego GPU przez co nie da?o si? gra? w TME ani te? inne gry 3D, kt?re na mojej starej nokii 5230 ?miga?y ?adnie. :/ Ostatnio wyszed? update, kt?ry troch? zoptymalizowa? zu?ycie procka przez TME. Co prawda w LandscapeMode nie pogramy poniewa? wszystkie tekstury migaj?, telefon tnie si? ale jak mamy ustawiony pionowo telefon to gra o dziwo dosy? p?ynnie dzia?a i rzadko migaj? tekstury.

2 miesi?ce temu wprowadzono Platinum. Co on daje? Je?eli kupimy Platinum mamy do?ywotniego VIP'a dzi?ki kt?remu dostajemy Stamina bonus jak na RL. Opr?cz tego za kupione platinum mo?emy kupi? do?ywotni dost?p do u?ywania teleport?w, statk?w.

Wybieraj?c pomi?dzy 30dniami premium i 700Platinum wybra?em to drugie. Co prawda przy premium mia?bym 30 dni wszystkiego + do?ywotniego VIP + 240platinum ale rzadko graj?c nie wykorzysta?bym tego w pe?ni (a do tego po 1h grania telefon ma chyba z 50stopni :( ) Kupuj?c 700 platyn wykupi? sobie do?ywotni dost?p do teleport?w, jaki? outfit i podr??e na wyspy na kt?rych b?d? expi? teraz i w przysz?o?ci.
63658996.png

scr000004d.jpg

Podoba mi si? to, ?e teraz nie potrzebne jest premium do wbicia >19lvl. Mo?na expi? bez ?adnego pomniejszonego do?wiadczenia nawet na wysokim lvl bez pacc
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

tibiamem.png

Nast?pnie wykupi?em dost?p do wyspy St.Nivallis, nowy outfit i mo?liwo?? korzystania z teleport?w.
tibamem2.png
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Dzisiaj troch? poexpi?em :D
scr000007u.jpg

Zaktualizowa? symbiana z Anny do Belli. Czyta?em wiele komentarzy, ?e niby mia?a si? ci??, posiada wiele b??d?w, a stary symbian tylko w serwisie mo?na przywr?ci?. Pomimo tych wszystkich komentarzy zaryzykowa?em i zupdatowa?em telefon. By?em mile zaskoczony. Telefon przesta? si? ci??, wy??cza?. Zwi?kszy?a si? jego wydajno??. Wreszcie mog? pogra? w AngryBirds :D Teraz graj?c w normalnym trybie w TME nigdy nie mignie ?adna tekstura, a w landscape mode tylko troch? mrugaj?. (Jest to ogromna r??nica, na Annie w LS mode nie da?o si? gra?, a telefon po kilku minutach si? wy??cza?). Do tego mam taki pasek wysuwany z g?ry jak na Androidzie tylko bardziej u?yteczny. Mog? bardzo szybko tutaj w??czy? dane mobilne (czyli czy net ma by? z pakietu), wifi, bluetooth, wyciszy? telefon, zmieni? tryb na 3G/GSM lub podw?jny.
scr000009ey.jpg


Zapraszam do komentowania i wstawiania w?asnych zdj?? :)
 

dyziken123

User
Joined
Nov 14, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

jak grac na pc w tibie me
 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

wystarczy wej?? na stron? tibiame.com i wcisn?c przycisk play. :)

co to screen?w. Nie?le lecicie z tymi lvl'ami. :D oby tak dalej.
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Loot z trolli :D
scr000006q.jpg

Kolejny outfit wykupiony :p
tibiameoutfit.png
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Nied?ugo wyjazd na rehabilitacj? to zam?wi?em jeszcze 700 platyn :p Jak b?dzie nudno to mo?e 40-50lvl wbije ;D
tibiame35cc.png
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Gratuluj? tak wysokiego lvl'a. Ja nigdy nie mia?em okazji zagra? w TibiaME i po prostu jej nie ogarniam. Jakie masz itemy, gdzie expisz aktualnie? Czy pacc jest drogi?
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Z EQ nic nie zmienia?em (ss z tamtej strony)
screensnap000094.jpg

Ca?e EQ daje mi 59% protekcji przed uderzeniami wi?c jest to naprawd? du?o :)
sadsx.png


Expi? na trollach do 40lvl. P??niej zmieni? EQ na ochron? przed lodem i p?jd? na Ice Dragony.

Pacc kosztuje oko?o 71z?/120dni lub 22z?/30dni. Moim zdaniem nie op?aca si? go kupowa? odk?d wprowadzili Platinum i znie?li limit lvl (bez Pacc mo?na wbi? >19lvl. Dawniej tak nie mo?na by?o.) 700platinum kosztuje 22z? i zyskujemy miano do?ywotniego VIP (50% expa wi?cej na staminie, mo?emy sobie wykupi? dost?p do teleport?w, wysp itd.) Za ten jeden pakiet 700 platyn mo?na wykupi? wszystko co najpotrzebniejszy i spokojnie nam to pozwoli osi?gn?? 50+lvl i jeszcze kupimy outfit ;D P??niej drugi pakiet mo?emy przeznaczy? na np. mo?liwo?? wystawiania przedmiot?w na rynku, powi?kszanie depozytu, wykupywanie bonusu 100/200/300% expa/h lub wykupienie dost?pu do innych wysp. Po tym wszystkim PACC ju? nie jest nam potrzebny :p
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

I jest kolejny awans :D
65398907.jpg
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Nikt nie dodaje zdj??? :( Szkoda, bo ciekawie ogl?da si? awanse z wersji mobilnej :)

Ja kilka dni temu postanowi?em zn?w troch? pociupa? :p Kupi?em nowy kolorek outfita z PlatinumShopa ;)
scr000022.png


Takie hity cz?sto si? nie zdarzaj? ^.^
scr000026.png


:p
scr000041.png


1,300,302 expa :)
scr000042.png


FreeItems lecz zbyt ciekawych przedmiot?w nie by?o :(
scr000044.png


I po kilku jak nie wi?cej godzinach mozolnego expienia wreszcie nast?pi? moment awansu :)
scr000046.png
 

przecierex

Active User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
135
Reaction score
6
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

No ?adnie Ci idzie w to,gratuluje lvlu i ?ycz? 100lvl ,do kt?rego ka?dy na pocz?tku d??y.
ps: nie ogarniam po?ow? rzeczy,kt?re si? znajduj? na screenach xD
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.

Lecimy dalej :D
4go6.jpg
 
Top