What's new

Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Xamsh

Banned
Joined
Aug 5, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Auto-border jest niedozwolony?
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Auto-border jest niedozwolony?

Hah, a sk?d takie pytanie? Autoborder jest dozwolony, to od Ciebie zale?y jak wykonasz prace, liczy si? efekt ko?cowy.
 

Xamsh

Banned
Joined
Aug 5, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Dobra dzi?ki za odp. Nie by?em pewien, bo w regulaminie pisze "Prace musz? by? wykonane r?cznie". :)
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Dawa? jeszcze jedno miejsce jest wolne :D
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

"Pow?d?", nie ma to jak temat na czasie, gratulacje.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

"Pow?d?", nie ma to jak temat na czasie, gratulacje.
Problematyka Ci obca, czy jak? Temat oryginalny, ale liczy?em, ?e sam go wylosuj? - pad?o inaczej, wi?c trudno.

Regards,
Sey~
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

ale liczy?em, ?e sam go wylosuj?
Drugi absurd, organizator startuje w konkursie. :)
Problematyka nie jest mi obca, ale w Tym turnieju nie wyst?puj? sami proo meny jak Ty, nie ka?dy potrafi poradzi? sobi? z takim tematem.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Drugi absurd, organizator startuje w konkursie. :)
Problematyka nie jest mi obca, ale w Tym turnieju nie wyst?puj? sami proo meny jak Ty, nie ka?dy potrafi poradzi? sobi? z takim tematem.
Z komnat? tajemnic te? sobie nie poradzili. Nie uwa?am si? za proo mena w ?adnym wypadku, a wr?cz przeciwnie, po cztero-pi?ciomiesi?cznej przerwie w mappingu jestem do bani i nie oczekuj? wysokiej pozycji.

Pozw?lcie, ?e rozwiej? tylko par? problem?w, kt?re par? os?b ma:

Po pierwsze powiem, ?e nie wygl?da to fajnie, gdy kadra zajmuje miejsca w turnieju, dodatkowo osoba prowadz?ca owy konkurs sama w nim startuje, chyba jest co? nie tak.
Kadra, czy nie kadra, cho?bym si? mia? spoci? pr?buj?c kontrolowa? Twoje my?li, Ty zag?osujesz na kogo b?dziesz chcia?: pomy?lmy, dlaczego autorzy nie s? wyjawiani a? do zako?czenia g?osowania?
Odno?nie organizowania konkursu, by?o ju? takich turniej?w i konkurs?w od groma i nie by?o jakich? specjalnych problem?w. Antek startowa?, Beoska startowa?a i par? jeszcze os?b (m?wi? tu o literackim) i wszystko by?o ok. Ja prowadz? turniej tak jak powinienem, uczciwie w moim powa?aniu i nie przekr?cam niczego (pomimo, ?e pad? mi temat najgorszy z mo?liwych - przynajmniej wed?ug mnie, bo w mappowaniu g?r jestem strasznie s?aby).

a mi ten pojedynek smierdzi i widac na pierwszy rzut oka za praca numer jeden jest od owego pana organizatora po co wogule jest cytat z wikipedi?
Cytat z wikipedii jest po to, ?eby osoby nie wiedz?ce o co chodzi w danej tematyce by?y w stanie w jaki? spos?b ocenia? prace. ?eby nie by?o nie?cis?o?ci - w drugiej turze idzie jeszcze jeden temat do kt?rego b?dzie do??czony cytat z opisem tematu pojedynku.

Je?eli kto? ma jakie? problemy odno?nie prowadzenia turnieju, to mo?e sobie spokojnie sprawdzi? system w jakim ustalam przeciwnik?w i tematy. Je?eli to nie wystarcza, to trudno.

Regards,
Sey~
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Czemu pojedynek Fluos'a nie zosta? opublikowany ?
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Poniewa? Fluos si? troszke sp??ni?, a rywal nie odda? pracy. :)
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Popej zostaje wyrzucony z turnieju za oszustwo i g?osowanie na samego siebie poprzez multikonta (miszel13).

Tym samym, do nast?pnej rundy poprzez walkower przechodzi Czarna Mamba!

Co to jest? Pojeba?o? Jakie multikonto? Wida? jaki z ciebie "Global Mod" a nawet nie potrafi ogarn?? co to multikonto. G?wno wiesz o internecie i dostawcach internetu z tego co widz?, bo wyjeba?e? mnie bezpodstawnie z turnieju. Musisz chyba dorosn?? aby zosta? Global Modem. Ja pr?buj? by? coraz lepszy w tym co robi?, staram si? jak mog? i chc? by? lepszy. Patrz? a tu kt?rego? dnia pisz? ?e rozpoczyna si? turniej mapperski i s? zapisy. Chcia?em si? zmierzy? z innymi i zobaczy? ile mi brakuje jeszcze aby by? tak dobry jak co najmniej po?owa z was a ty mi to zwyczajnie odbierasz i oczerniasz na oczach innych.

PozdrO dla ciebie ;* kocham ci??!
Popej.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Ja to odbieram tak, i? Seylit poczu? zbyt du?e zagro?enie z Twojej strony, bo co by by?o, gdyby to czci godny super moderator w nastepnej turze trafi? na Popeja, kt?ry zdecydowanie wygra? by pojedynek, s?dze i? woli, aby mia? tyci ?atwiej. Niech zwyci??a za?o?yciel konkursu, hip hip hurrraa!

Cz?owieku mo?e Popej mieszka w bloku i jest tam strefa napalonych tibijczyk?w i zrz?dzenie losu sprawi?o i? maj? konta na Tym forum - ip zostaje to samo.
Mo?e poprostu posiada radi?wke, to te? takie same uzyskamy IP.
Wpierw poka? jakie? konkretne dowody bo do kurwy n?dzie samo IP to nie wszystko, dowied? si? co? wi?cej o operatorze, o zamieszkaniu pokrzywdzonego i o dok?adnym jego adresie.

Wybacz, ale konkurs przez Ciebie to dno.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

@popej
M?g?bym to podci?gn?? jako destruktywne zachowanie i ju? by? si? nie pochwali? pracami na forum. Ogarnij si? i uspok?j bo takie co? do niczego nie prowadzi. Tak? spraw? za?atwiaj przez prywatn? wiadomo?? a nie na forum ludzi. Obra?aj?c kadrowicza tylko sobie kopiesz do?ek pod sob? zamiast si? z niego wyci?gn??. Pamietaj, tylko spokojem mo?esz co? za?atwi?.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

@up
Niech m?wi co chce. Mnie to i tak lotto.

@topic
Bez wzgl?du na to czy Popej zrobi? sobie multikonto, czy poprosi? kumpla o g?os, zosta? wycofany z konkursu. Co do zrz?dze? losu, Fluos, to niestety jest ich na tyle du?o, ?e przesta?em w nie wierzy? jako usprawiedliwienie wszystkiego co si? wok?? dzieje. Posiadaj?c wsp?lne IP trzeba liczy? si? z tym, ?e taka sytuacja mo?e powsta? i by?o wiele okazji poinformowa? mnie o tym, ?e dzielisz protok?? z innymi osobami.

Regards,
Sey~
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

by?o wiele okazji poinformowa? mnie o tym, ?e dzielisz protok?? z innymi osobami.
A kim Ty jeste?? Przecie? takie sprawy zg?asza si? administracji.
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Bez wzgl?du na to czy Popej zrobi? sobie multikonto, czy poprosi? kumpla o g?os, zosta? wycofany z konkursu. Co do zrz?dze? losu, Fluos, to niestety jest ich na tyle du?o, ?e przesta?em w nie wierzy? jako usprawiedliwienie wszystkiego co si? wok?? dzieje. Posiadaj?c wsp?lne IP trzeba liczy? si? z tym, ?e taka sytuacja mo?e powsta? i by?o wiele okazji poinformowa? mnie o tym, ?e dzielisz protok?? z innymi osobami.

Mam radi?wk? jakby co i w mojej sieci cz?sto jest od?wie?anie i awarie owego dostawcy.
Nie wiem kiedy jest owe od?wie?anie wi?c nie wiem kiedy kto? posiada moje IP (bo u mojego dostawcy od?wie?anie sieci ??czy si? ze zamianami IP), wi?c je?eli nie wiem kiedy jest od?wie?anie to oczywiste ?e nie wiem kiedy kto? mo?e posiada? moje IP.
Dodajmy jeszcze do tego to, ?e ostatnio kto? z odbiorc?w tak zaspamowa? serwis pokerstars.pl i go?cie si? tak wkurzyli, ?e Dulin (mo?e kto? zna) musia? zablokowac porty inne pierdo?y.

PozdrO!
Popej.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

A kim Ty jeste?? Przecie? takie sprawy zg?asza si? administracji.
Ekhem, organizatorem konkursu, kt?ry powinien wiedzie? o takich sprawach zw?aszcza wtedy, kiedy IP jest sprawdzane w przypadku g?osuj?cych?

@up
Czyli po prostu pech. Je?eli chcesz si? odwo?a?, zr?b to w odpowiednim dziale - tam podyskutujemy, bez innych wpieprzaj?cych si? w co drugie s?owo. Tyle w tej sprawie.

Regards,
Sey~
 
Last edited:

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Za bardzo sceptycznie podchodzicie do ca?ego tego zamieszania. Oczywi?cie, Popej m?g? poprosi? koleg?, ?eby zag?osowa? na jego prac?, ale m?g? tego tak?e nie robi?. Je?eli jego osiedle jest du?e i prawie co druga osoba w bloku ma radi?wk?, to mo?e nie wiedzie?, ?e ten kto? ma tutaj konto, right?
Zreszt?, sey~ mog?e? dog??bnie sprawdzi? informacje na temat ip Popeja i tego drugiego. U mnie na osiedlu prawie ka?dy ma to samo ip, tylko niekt?rzy posiadaj? inne adresy ip.
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

@up
No w?a?nie, a ostatnio jeszcze te problemy. Sk?d mam wiedzie? kto mo?e mie? moje IP?
Sey~ wiem, ?e niekt?rzy na ciebie jad? za to, ?e startujesz w tym turnieju i chcesz pokaza?, ?e dobrze ten turniej prowadzisz, ale bez przesady. Mog?e? chyba napisa? na PW najpierw i ca?? spraw? by si? wyja?ni?o a nie zaraz mnie wyrzucasz.

PozdrO!
Popej.

@edit
Jeszcze te pi?? warn?w, kt?re si? nie usuwaj? -.-
 
Last edited:

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Odp: Walki mapper?w - pytania i komentarze!

Sey~ i za co niby mu da?e? jeszcze te 5 warn?w ?
My?lisz ?e jak masz globala to se wszystko mo?esz? oczywi??ie ?e nie :)
Pierw pomy?l p??niej r?b :).
Wog?le ten turniej to jaki? niewypa? :
-ma?o os?b
-Ka?dy sobie oddaje kiedy chce prace
-To nie turniej tylko jaki? mini turniej chyba ....

Topic@

Czemu Fluos nie odda? swoich prac jeszcze :)? i dlaczego skre?li?e? go z listy ??

# Fluos2 vs. Astobales ? Temat: Pow?d? - tych dw?ch ju? nie ma

Bardzo mnie ciekawi jak chcesz teraz zrobi? kontynuacje konkursu je?li nie ma liczb parzystych ?
3 osoby b?d? walczy?y naraz? Prosz? ci? aby? ogarn?? i wstawi? na miejsce fluosa i astobalesa kogo? innego w 3 to ju? nie turniej :*

Down &

Lol. Wogole i tak jestem przeciw ?eby organizator konkursu sam w nim startowa? to jaki? skandal...
 
Last edited:
Top