What's new

Vendeto - pyskaty bezczel

Status
Not open for further replies.

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
No, witam.
Pytajcie o co chcecie, byleby pytanie/a by?y w miar? normalne i aby sta?y na jakim? tam poziomie.
Postaram si? odpowiada? Wam dok?adnie, skrupulatnie oraz tak, aby wszystko by?o jasne.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

Sk?d ten nick?
Przyj?li Ci? do KKK z takim kolorem?
Wiek?
Odpyskuj.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

Sk?d ten nick?
Przyj?li Ci? do KKK z takim kolorem?
Wiek?
Odpyskuj.

1. Generalnie to u?ywam nicku Dax/Daxey/Daxeron, a Vendeto wymy?li?em sobie na poczekaniu podczas rejestracji, prawie 3 lata temu, my?la?em nad nickiem a, ?e ca?kiem fajnie brzmi i wygl?da to sobie taki ustawi?em.

2. No, w?a?nie to jest paradoks.

3. 15 lat.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Czym ty si? w?a?ciwie zajmujesz, jako support?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Czym ty si? w?a?ciwie zajmujesz, jako support?

Przede wszystkim pomagam u?ytkownikom w sprawach tibijskich, ale tak?e staram si? trzyma? poziom i wspiera? rozw?j forum, poprzez np. raportowanie z?ych post?w.
P?ki co nic wi?cej nie spoczywa na naszych barkach.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

I kto wami nadzoruje?
 

Szud

Advanced User
Joined
May 17, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Age
30
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

Jaki masz og?lny stosunek do u?ytkownik?w?
Nie czujesz si? w pewien spos?b "wa?niejszy" ze wzgl?du na swoj? rang? na forum i nie "je?dzisz" po innych?
Czy uwa?asz, ?e w dobry i skrupulatny spos?b wywi?zujesz si? ze swoich obowi?zk?w jako jeden z cz?onk?w supportu?
Jaki jest tw?j stosunek do pozosta?ych "wsp??pracownik?w"?
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Co s?dzisz o tym forum?
2. Po co do??czy?e? do grona support?w?
3. Nadal chcesz robi? z siebie idiot?, czy b?dziesz si? zachowywa? w miar? normalnie?

Zgodnie z Regulaminem, niedozwolonym jest zadawanie pyta?, zwi?zanych z czyj?? wiar?. To tak, dla przypomnienia.//Rea~
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

I kto wami nadzoruje?

P?ki co nie mog? odpowiedzie? na to pytanie, aczkolwiek zapewniam Ci?, ?e akurat m?j opiekun to osoba kompetentna.

Jaki masz og?lny stosunek do u?ytkownik?w?
Nie czujesz si? w pewien spos?b "wa?niejszy" ze wzgl?du na swoj? rang? na forum i nie "je?dzisz" po innych?
Czy uwa?asz, ?e w dobry i skrupulatny spos?b wywi?zujesz si? ze swoich obowi?zk?w jako jeden z cz?onk?w supportu?
Jaki jest tw?j stosunek do pozosta?ych "wsp??pracownik?w"?

1. Taki jak zwykle, zale?y od u?ytkownika, przewa?nie jestem pozytywnie nastawiony i nie mam w zwyczaju "zaczepiania" u?ytkownik?w b?d? wje?d?ania na nich.

2. Nie. W ?aden spos?b, nie wa?ne jak? rang? piastowa?em na TNET, za wyj?tkiem u?ytkownika by?y jeszcze 3 inne, nigdy nie czu?em si? lepszy od zwyk?ego usera, czu?em jedynie na swoich barkach wi?ksz? odpowiedzialno??.

3. Zacz??em dopiero wczoraj, wi?c p?ki co nie mog? jednoznacznie stwierdzi?, ?e dobrze pracuj?, aczkolwiek robi? to co zwykle - raportuje z?e posty, pomagam w Pomocy z Tibi?, wi?c my?l?, ?e jak na razie wywi?zuje si? ze swoich obowi?zk?w i chc?, aby tak pozosta?o.

4. Szczerze to wi?kszo?ci z nich nie znam, opr?cz Virtelia, jednak my?l?, ?e wszyscy to normalni, fajni ludzie i uwa?am, ?e dobrze b?dzie si? nam pracowa?o w Supporcie. Mam do nich stosunek przyjazny, ?aden z nich nigdy mi nie podpad?.

1. Jakie s? twoje pogl?dy polityczne i/lub religijne?
2. Co s?dzisz o tym forum?
3. Po co do??czy?e? do grona support?w?
4. Nadal chcesz robi? z siebie idiot?, czy b?dziesz si? zachowywa? w miar? normalnie?

1. Nie interesuj? si? polityk?, aczkolwiek uwa?am, ?e to co robi PO to skandal. Co do religii, hmm... Tutaj musia?bym napisa? znacznie d?u?sz? wypowied?, ale spr?buj?. Wi?c tak, jestem wyznawc? Ko?cio?a Rzymskokatolickiego, staram si? duchowo zachowywa? si? odpowiednio i przestrzega? dogmat?w religii tj. np. dekalog. Je?li chodzi o moj? frekwencj? w ko?ciele, to nie zawsze jest ona wysoka, zale?y. Jednak nie uwa?am si? za osob?, kt?ra jest jak to si? m?wi "wierz?ca niepraktykuj?ca", poniewa? sam czasami snuj? refleksje na temat ?wiata, Boga i tak dalej. Osobi?cie uwa?am, ?e i tak nigdy nikt nie ?miertelny nie odkryje tej tajemnicy w swoim ?yciu, przed ?mierci?. To po prostu tajemnica naszej wiary, wi?c skoro religia to wiara, to trzeba wierzy? w to, co ma nadej??, co ma by? po ?mierci itp. Nie podoba mi si? coraz wi?ksze zak?amanie, hipokryzja, pazerno?? na pieni?dze itp. ze strony duchownych, oczywi?cie nie wszystkich, jednak wi?kszo??. Ja sam - mieszkam w Poznaniu i nale?? do parafii Matki Boskiej Bolesnej, by?em ?wiadkiem w?a?nie takiego wr?cz chamstwa ze strony tego? ko?cio?a. Ot?? na przeciwko owej ?wi?tyni znajduje si? Liceum nr VIII im. Adama Mickiewicza, jedno z najbardziej elitarnych lice?w w Poznaniu, praktycznie od zawsze (swoj? drog? mog? si? pochwali?, ?e moja mama je sko?czy?a) okaza?o si?, ?e ziemia, na kt?rej stoi gmach nale?y do ko?cio?a... i tu zacz??a si? afera. Nie chc? mi si? tego opowiada?, ale gdyby to by? jaki? dom publiczny czy te? inna niemoralna instytucja to spoko, ale to jest szko?a, zreszt? jak pisa?em wy?ej - jednak z najlepszych w Poznaniu... Nie chc? mi si? ko?czy?, podsumuj? to tym, i? jest to ?enada. Ja osobi?cie staram si? modli? do Boga, a nie do ksi?dza, staram si? s?ucha? Boga, a nie kap?ana, to samo tyczy si?
spowiedzi ?wi?tej.
btw.
Je?li jeste? zainteresowany t? histori? z "?semk?" to poczytaj tutaj ->

2. Co s?dz? o forum, hmm. Wed?ug mnie to nadal jest dobre i trzymaj?ce poziom forum, my?l?, ?e TNET si? nadal rozwija i b?dzie si? rozwija?, chocia? by? kryzys, to uwa?am, ?e wszystko si? jako? pouk?ada. Zwyczajnie lubi? to forum, ludzi na nim oraz jestem do niego "przywi?zany".

3. Do??czy?em, poniewa? chc? robi? to co teraz - pomaga? ludziom oraz przyczynia? si? do rozwoju forum, chcia?bym po prostu da? tutaj co? od siebie, poniewa? jestem tutaj ju? prawie 3 lata (22.05 b?d? 3) i mam sentyment do tego forum.

4. Naturalnie, ?e b?d? si? zachowywa? jak nale?y, jako u?ytkownik co jaki? czas pozwala?em sobie na nieco... dziwne wybryki, aczkolwiek jako cz?onkowi kadry zwyczajnie mi nie przystoi. Poza tym chc?, aby kadra trzyma?a poziom.
 
Last edited:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

P?ki co nie mog? odpowiedzie? na to pytanie, aczkolwiek zapewniam Ci?, ?e akurat m?j opiekun to osoba kompetentna.
Niby dlaczego?
@Dobra, ju? wiem.
 
Last edited:

Sagitarius

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
74
Reaction score
4
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1 Masz ju? plany na wakacje ?
2 Jakie masz oceny w szkole
3 Czy liczysz na wy?sz? range ?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1 Masz ju? plany na wakacje ?
2 Jakie masz oceny w szkole
3 Czy liczysz na wy?sz? range ?

1. ?adne konkretne. ;-)

2. Nie najgorsze. :D
Informatyka - 4
Matematyka - pewnie 2
WF - 4
Historia - 4/5
Biologia - 3
Chemia - 3
Sztuka - 2 <3
Fizyka - pewnie 2
J. polski - 3/4
J. angielski - 4
J. niemiecki - 4/5

Og?lnie ?rednia jako? 3.50~3.60 my?l?, jedna z lepszych w klasie.

3. Mo?e w przysz?o?ci, je?li sprawdz? si? na stanowisku i "g?ra" uzna, ?e si? nadaj?, to pewnie nie odm?wi?, ale nie wybiegajmy tak daleko w ewentualn? przysz?o??.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

Twoje ulubione zaj?cie w czasie wolnym?
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Jeste? m?odym, pyskatym beszczelem, tak?
2. Marzysz o czym? wi?cej ni? moderator?
4. Co s?dzisz o Bubinie?
5. By?e? kiedy? czarnuchem - support?
6. Zauwa?y?e?, ?e nie ma pytania trzeciego?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Jeste? m?odym, pyskatym beszczelem, tak?
2. Marzysz o czym? wi?cej ni? moderator?
4. Co s?dzisz o Bubinie?
5. By?e? kiedy? czarnuchem - support?
6. Zauwa?y?e?, ?e nie ma pytania trzeciego?

1. Taa.
2. Nie umieszcza?bym tego w sferze marze?. Owszem, chcia?bym, staram si? sumiennie wykonywa? swoje obowi?zki i je?li dosta?bym jak?? propozycj? to nie odm?wi?bym, acz - nie jest to moje 'marzenie ?yciowe'.
4. Nie znam go zbyt dobrze, jest teraz nowym, m?odym mud?ynem pal?cym si?do pracy.
5. Tia, przed modem.
6. Ta.
 

SoulRaven

New User
Joined
Jul 6, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Dlaczego pyskaty bezczel? - Jak by?o to sorry nie czyta?em tego ; )
2. Nie wpierdalasz si? ju? przez balkony?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Dlaczego pyskaty bezczel? - Jak by?o to sorry nie czyta?em tego ; )
2. Nie wpierdalasz si? ju? przez balkony?

1. A tak jako?, pyskato.
2. Sporadycznie, ale staram si? roz?adowywa? energi? na si?ce i na bieganiu, bo przez wpierdalanie si? przez balkon mog? by? r??ne konsekwencje. :(
 

Morien

Advanced User
Joined
May 5, 2011
Messages
190
Reaction score
9
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Ile temu przyby?e? na to forum?
2. W jaki spos?b trafi?e? na to forum?
3. Od ilu lat grasz w Tibi??
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Vendeto - pyskaty bezczel

1. Ile temu przyby?e? na to forum?
2. W jaki spos?b trafi?e? na to forum?
3. Od ilu lat grasz w Tibi??

1. Zarejestrowany: 22 maj 2008 - ponad 3 lata temu.
2. Przypadkowo, zak?ada?em swojego pierwszego OTS i szuka?em jakiego? silnika. Spodoba?o mi si? i zosta?em na d?u?ej. :)
3. Od wersji 7.8, nie wiem ile to lat.
 
Status
Not open for further replies.
Top