Co nowego?
Tibia.net.pl

PO ZMIANIE SKRYPTU FORUM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM. "ZRESETUJ HASŁO(klik)", ABY SIĘ ZALOGOWAĆ .

JEŻELI NIE PAMIĘTASZ STAREGO E-MAILA ZAJRZYJ NA NASZEGO "DISCORDA(klik)" LUB "NAPISZ E-MAILA(klik)"

Vimpexx

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7
Odp: Vimpexx

Jestem starym u?ytkownikiem forum i robi? tutaj porz?dek :)

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7

Szczerze? Nie pami?tam, kto? z forum pewnego OTSa, kt?rego temat prowadz? na tym forum, lecz avatar ma 7~ lat.

DenZ

Zasłużony
Liczba reakcji
28

Jak si? nazywasz? oraz ile masz wiosen :D

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7

Nazywam si? Mateusz i mam 26 wiosen, ?wie?o sko?czone :)

czesctereska

Stały bywalec
Liczba reakcji
10

Czemu tak rzadko bywasz na forum? ^^
Mnie wszyscy nienawidz?, we? troch? tej nienawi?ci :D

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7

Czemu tak rzadko bywasz na forum? ^^
Mnie wszyscy nienawidz?, we? troch? tej nienawi?ci :D
Rzadko bywam, bo aktualnie brak PC, lecz za nied?ugo si? to zmieni i wr?c? z konkursami itd :)

Jak widzisz tnp za dwa lata?
Bez jakiejkolwiek reklamy b?dzie ci??ko o u?ytkownik?w, zostan? pewnie Ci, co s? do tej pory. Aczkolwiek mam pewien plan, ale nie b?d? go zdradza?. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak b?d? mia? ju? PC.

Marcin24

Ja i Kazia
Liczba reakcji
218

Bez jakiejkolwiek reklamy b?dzie ci??ko o u?ytkownik?w, zostan? pewnie Ci, co s? do tej pory. Aczkolwiek mam pewien plan, ale nie b?d? go zdradza?. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak b?d? mia? ju? PC.
Dlaczego nie chcesz zdradzi? planu? Nie s?dzisz, ?e publikuj?c swoje plany rozwoju forum mog? one zosta? ocenione przez do?wiadczonych u?ytkownik?w na forum?

Flixer123

Stały bywalec
Liczba reakcji
2

Dok?adnie w ko?cu to my tworzymy te Forum i my?l?, ?e dzia?ania, kt?re wprowadza Administracja powinny by? ujawniane przed wprowadzeniem poniewa? nie jedna osoba mo?e wnie?? do owego projektu co? nowego co spodoba si? wszystkim i b?dzie lepsze. Co 100 g??w to nie jedna ;)

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7

Dlaczego nie chcesz zdradzi? planu? Nie s?dzisz, ?e publikuj?c swoje plany rozwoju forum mog? one zosta? ocenione przez do?wiadczonych u?ytkownik?w na forum?
B?d? m?g? zdradzi?, ale i tak musz? czeka? na PC, ?eby Wam to ?adnie rozpisa? i om?wi? kilka rzeczy z wy?szymi 😀

Marcin24

Ja i Kazia
Liczba reakcji
218

Czy nie uwa?asz, ?e bez zaanga?owania tromedii nie jeste?cie w stanie zrobi? nic sensownego na forum opr?cz kilku konkurs?w, kt?re zostan? zamkni?te z powodu braku zainteresowania?

vimpexx

Déjà vu
Liczba reakcji
7

Czy nie uwa?asz, ?e bez zaanga?owania tromedii nie jeste?cie w stanie zrobi? nic sensownego na forum opr?cz kilku konkurs?w, kt?re zostan? zamkni?te z powodu braku zainteresowania?
W?a?nie to te? u?ytkownicy tworz? te forum, je?li widz?, ?e prawie nikt nie bierze udzia?u w konkursach, to nawet mi si? tego dalej robi? nie chce. Gdyby ka?dy kto wchodzi na forum wzi?? udzia?, widzia?bym ?e ka?dy ch?tnie si? udziela, to robi?bym tego du?o wi?cej, a co za tym idzie - ruch na forum by?by wi?kszy :)
Aczkolwiek czekam na odpowied? jednego z serwer?w i mam nadziej?, ?e wypali jeden wi?kszy konkurs :)

Do góry