What's new

Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

Status
Not open for further replies.

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Witam, mam propozycj?, mo?e wszystkim u?ytkownikom zwi?kszycie limit wiadomo?ci w skrzynce do 200? By?o by to na pewno pomocne, ci??ko jest zapami?ta? wszystkie wiadomo?ci, a stare s? usuni?te i co wtedy? ehh ...

Pozdrawiam!
 

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

My?l? ,?e nie ma potrzeby powi?ksza? limitu prywatnych wiadomo?ci.Forum to nie gadu-gadu i jak chcesz porozmawia? ze znajomymi z forum to wymie?cie si? email/gg.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

O wi?cej przestrzeni osobistej mo?esz prosi? w toalecie. Na forum, nie ma co walczy? bo jest to w og?le nie potrzebne tym bardziej, ?e wiele przyg?up?w (na przyk?ad ja) ma wi?kszo?? wiadomo?ci za otrzymane ostrze?enia.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

To si? co jaki? czas zmienia, chyba z ilo?ci? post?w. Nowy u?ytkownik ma 50 i to tak ro?nie, ro?nie, ro?nie. Ja obecnie mam 900.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

@up
To nie ro?nie wraz z liczb? post?w, tylko jest uwarunkowana przez obecnie posiadaj?c? rang?. Aktywny ma 350, mod ma 900, a admin jeszcze wi?cej. Tak mi si? przynajmniej wydaje.

A zmiana mi w niczym nie przeszkadza. Og?lnie rzecz bior?c jest mi to oboj?tne.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

Ro?nie ro?nie, u?ytkownikom nie jest potrzebna wi?ksza ilo?? poniewa? nie zape?ni? jej ca?ej w 100%, to mog? Ci zapewni?. B?d? aktywny, zdobywaj rang? a zwi?kszy Ci si? limit skrzynki.

Regards,
Xaviz.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Wi?cej przestrzeni 'osobistej'

C??, dla u?ytkownik?w jest ustalona sta?a, odg?rna liczba, kt?ra nie zmienia si? w ?adnym przypadku - nie ma to nic wsp?lnego ze zmian? ilo?ci post?w. Jest ona ustalona na 150 i nie b?dziemy jej zmienia?, poniewa? nie jest to do niczego potrzebne. Mo?ecie usuwa? wiadomo?ci i tyle, nie b?dziemy obci??a? TNETu.
 
Status
Not open for further replies.
Top