What's new

-Windows 8 windows 8 oroblem

Status
Not open for further replies.

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Witam, mam dosc spory problem. Dxiewczyna soobie sciagnela gta sa na pc uruchomila i po wylaczeniu gry i zrestartiwaniu kompa pojawi? sie czarny pulpit, uruchomilem pulpit ctrl alt del i explorr.exe, aczkolwiek nie moglrm otworzyc xadnej przegl?dark, za kazdym uruchomieniem tak jest. Aktualizowalem sterowniki, w regedit tez zrobillem z ta powloka i zrobilem w koncu odswiezanie systemu iiiiii sie ladnie pieknie zrobilo i nie moge trraz w ogole skonfigurowa? tego odswiezania, bo mam czarny ekran i nic sie nie pojawiantak samo nie pojawia sie ctrl alt fel, moge jakos to inacxej zrobic i cofnac do ustawie? fabrycznych i poniwnie zainstalowac windows, ALE BEZ UZYWANIA KLUCZAA WINDOWS. Prosze o powazne opinie. Sorry, ale z telefonu pisze.
 

Slumek541

Active User
Joined
Jul 29, 2013
Messages
89
Reaction score
1
Age
27
Odp: windows 8 oroblem

probowales odpalac kompa w trybie awaryjnym? mozesz tez uzyc powrotu do kopi bezpieczenstwa o ile taka zrobiles przez komende w cmd ale jesli nawet tam nie mozesz wbic to nie wiem
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: windows 8 oroblem

Nie mam jak odpali? trybu awaryjnego na windows8, bo nie mam w og?le ekranu startowego, jest tylko nazwa u?ytkownika i zapraszamy i dalej czarno i tylko kursor wida?.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: windows 8 oroblem

Ja proponuje nie dopuszcza? dziewczyny do komputera. Pozdrawiam.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: windows 8 oroblem

MO?E TAK, zrobil si? czarny ekran, bez pulpitu, odpali?em pulpit z ctrl, alt, del, zrobi?em aktualizowanie sterownik?w, zrobilem w regedit i gdy to nie poskutkowa?o zrobi?em od?wie?anie komputera czy tam systemu. Mia?em przygotowanie do konfiguracji tego i nichuja nie mog? tego zrobi?, bo mam czarny ekran, a pulpitu nie uruchomi?, bo nie pojawia mi sie w og?le ekran po klikni?ciu ctrl, alt, del XD
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: windows 8 oroblem

zbootuj windowsa, shift+f12, wypierdol stery do grafiki
 

XaMeS

Banned
Joined
Jul 14, 2008
Messages
198
Reaction score
11
Age
28
Odp: windows 8 oroblem

A spr?buj przywr?ci? system..

1. CTRL + ALT + DELETE > Plik > Uruchom nowe zadanie > przegl?daj > z boku "Komputer(otw?rz w nowym oknie)" > U g?ry "Komputer", a nast?pnie Panel sterowania.
Je?eli nie pomo?e to nie wiem.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: windows 8 oroblem

KK, mo?na zamkn??. Sam si? naprawi? XDDDDDDDDDDDDD
 
Status
Not open for further replies.
Top