Witam
Chodzi o to ze edytowalem klienta tibia na moje ip, teraz przy kazdym logowaniu wywala mi blad w silniku
'[Warning - Protocol::RSA_descrypt] First byte != 0 (IP: 127.0.0.1)
natomiast w tibi zwykly komunikat ze nie moge sie zalogowac 'Cannot connect to a login server'
Prosze o wasza pomoc, jestem bardzo zmotywowany i chce zrobic wlasny serwer w tibi
Juz nawet zmienilem system operacyjny na linuxa (ubuntu) prosze o pomoc z gory dziena 
Chodzi o to ze edytowalem klienta tibia na moje ip, teraz przy kazdym logowaniu wywala mi blad w silniku
'[Warning - Protocol::RSA_descrypt] First byte != 0 (IP: 127.0.0.1)
natomiast w tibi zwykly komunikat ze nie moge sie zalogowac 'Cannot connect to a login server'
Prosze o wasza pomoc, jestem bardzo zmotywowany i chce zrobic wlasny serwer w tibi
Juz nawet zmienilem system operacyjny na linuxa (ubuntu) prosze o pomoc z gory dziena 

