Inne Witam blad w tibia 8.6 zmiana klienta (SILNIK)

Status
Zamknięty.

sebdogg22

User
Zarejestrowany
Dołączył
Styczeń 28, 2015
Posty
21
Liczba reakcji
1
Witam
Chodzi o to ze edytowalem klienta tibia na moje ip, teraz przy kazdym logowaniu wywala mi blad w silniku
'[Warning - Protocol::RSA_descrypt] First byte != 0 (IP: 127.0.0.1)
natomiast w tibi zwykly komunikat ze nie moge sie zalogowac 'Cannot connect to a login server'
Prosze o wasza pomoc, jestem bardzo zmotywowany i chce zrobic wlasny serwer w tibi :) Juz nawet zmienilem system operacyjny na linuxa (ubuntu) prosze o pomoc z gory dziena ;)
 
Odp: Witam blad w tibia 8.6 zmiana klienta (SILNIK)

W configu masz ustawiony port logowania 7171 a w kliencie 7172, lub na odwr?t. :wink:
 
Odp: Witam blad w tibia 8.6 zmiana klienta (SILNIK)

Uporalem sie z tym bledem, musialem odblokowac porty 7171,7172 w routerze.
Natomiast teraz wystepuje problem z tibia, wchodzac do gry mapa jest zbugowana, aczkolwiek w rme mapa wyglada normalnie :) Please for help
 
Ostatnia edycja:
Odp: Witam blad w tibia 8.6 zmiana klienta (SILNIK)

Upora?em si? z tym b??dem, musia?em odblokowa? porty 7171,7172 w routerze.
No albo albo :P
co to znaczy, ?e mapa jest zbugowana? Co si? dzieje? Wywala Ci? z gry?
 
Odp: Witam blad w tibia 8.6 zmiana klienta (SILNIK)

Juz jest wszystko w porzadku, musialem zamienic items.otb/xml z oryginalnego datapacku na nowy ktory uzywam + rekompilacja :(
Szukam kogos zaawansowanego kto pomoglby mi w problemach z konsola (skryptami) zaplace PISAC GG (52935336)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry