What's new

Witcher OTS [Zapowied? II]

Status
Not open for further replies.

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Jako zapowied? pierwsz?, mo?ecie potraktowa? m?j post w dziale 'Zespo?y'...
z1f.png

Wied?min - ?owca potwor?w. Skazany przez natur?, na wszelkiego rodzaju mikstury i alchemi?. Nieocenian? pomoc? s? mu wszelkie rodzaje mieczy, no?y, topor?w... Posta? raczej ma?o magiczna, pos?uguj?c? si? jednak znakami znanymi z ksi??ki... Czarodziej - Posta? skazana na magi?, u?ywaj?ca wszelkiego rodzaju czar?w, amulet?w itd. Odpowiednio rozwijana, mo?e posi??? wiedz? dotycz?c? tworzenia run czy alchemii... Wied?mini zaczn? swoj? przygod? w twierdzy Kaer Morhen, a czarodziej w wie?y mag?w. Na oko?o Kaer Morhen b?d? miejsca do ?wicze?, a sama twierdza b?dzie olbrzymim budynkiem podobnie, jak olbrzymia wie?a mag?w, licz?c? mn?stwo komnat i pokoi. Gra nie b?dzie nastawiona na expienie. Gracz b?dzie chodzi? po wielkim ?wiecie, pe?nym wied?mi?skich miast i potwor?w. Zlecenia b?dzie si? przyjmowa?o od NPC. Wykonanie zlecenia nie b?dzie proste. Gracz b?dzie musia? zdecydowa? jakiego miecza u?y?, aby zabi? danego potwora (srebrny czy zwyk?y), jakie mikstury b?d? potrzebne (a te nie b?d? tanie) i jak? technik? trzeba b?dzie potwora ubi?. Oczywi?cie za pomy?lne wykonanie zadania czeka? b?dzie nagroda, chocia? cz?sto, trzeba j? b?dzie jednak wydrze? si??... ?wiat pe?ny ludzi, potwor?w, elf?w i innych ras. ?wiat pe?ny miast (wszystkie miasta znane z ksi??ki!), a zarazem pusty. ?wiat w kt?rym gracz b?dzie czu? przepe?niaj?cy go klimat. Podczas swej przygody, gracz natknie si? na innych graczy, potwory a tak?e na wspania?e, cz?sto irytuj?ce i rozgadane NPC. Poziomy zdobywa? b?dziemy zabijaj?c potwory, kt?re cz?sto b?d? naprawd? nie?atwym przeciwnikiem. Ju? teraz chc? zakomunikowa?, ?e gra nie b?dzie nastawiona na zdobywanie poziom?w do?wiadczenia (chod? to, b?dzie r?wnie? wa?ne). Serwer b?dzie posiada? mas? w?asnych grafik (w wi?kszo?ci te, znane z ksi??ki). Outfit?w jako takich, nie b?dzie. Gracz b?dzie mia? jeden wygl?d, kt?ry b?dzie zmienia? si? w zale?no?ci od item?w, jakie b?dzie mia? na sobie (gdy w ekwipunku b?dzie srebrny miecz, na plecach postaci b?dzie widnia? srebrny miecz, gdy miecz zostanie zdj?ty lub zaczniemy atakowa? jakiego? potwora czy gracza - miecz zniknie! Wprowadzone zostan? nowe efekty czar?w i znak?w. Grafiki broni i przedmiot?w, znanych z normalnej tibii nie b?d? potrzebne, wi?c zostan? wyrzucone. Na mapie znajd? si? wszystkie miasta znane z ksi??ki. Oczywi?cie gracz b?dzie m?g? odkry? r?wnie? mniejsze czy wi?ksze wyspy. Miasta pe?ne b?d? dom?w, karczm, bibliotek czy ?wi?ty?. W karczmie b?dzie mo?na sp?dzi? mi?o czas (chlanie ;]) lub wynaj?? pok?j (na tej samej zasadzie co kupno domku, lecz, na okre?lony czas). W bibliotekach znajdziemy pe?no ksi?g i zwoj?w, a w ?wi?tyniach porozmawiamy z kap?anami. Serwer cechowa? b?dzie w?asny klient, kt?ry b?dzie w ca?o?ci po Polsku! Zamiast tradycyjnego napisu informuj?cego o awansie levela, gracz zobaczy co? w stylu "Twoje do?wiadczenie ro?nie!". R?wnie? NPC b?d? m?wi?y wy??cznie w naszym ojczystym j?zyku.
16948790.png

Potwory i nieludzie. Gracz b?dzie musia? na swej drodze sprosta? wielu wyzwaniom. A b?dzie si? czego ba?! Te najsilniejsze i najstraszniejsze bestie pojawia? si? b?d? okresowo! Nie b?dzie to ju? bezmy?lne atakowanie, gracze (samotnie, gracz nie b?dzie mia? ?adnych szans na pokonanie bossa) b?d? musieli si? porz?dnie natrudzi?, zanim zdo?aj? zabi? besti?. Na pewno wielk? atrakcj? b?dzie to, ?e najsilniejszymi potworami sterowa? b?dzie kto? z nas (ekipa Witcher OTS)! Taki system, by? ju? wprowadzony kiedy? (w realnej tibii) i sprawdza? si? na prawd? znakomicie! Profesj?. Jak ju? wcze?niej wspomnia?em, gracz b?dzie m?g? wybra? jedn? z dw?ch klas: Wied?min lub Czarodziej. Na wyborze samej klasy jednak si? nie sko?czy! Posta?, b?dzie mo?na rozwija? dodatkowo w dw?ch profesjach! Do wyboru b?dziemy mieli m.in. takie profesj? jak: kowalstwo, alchemi?, zakl?cia (profesja zarezerwowana wy??cznie dla mag?w), krawiectwo, rybo??wstwo czy Zielarstwo. Przed wyborem profesji trzeba si? b?dzie dobrze zastanowi?. I tak na przyk?ad, gracz kt?ry zdecyduje si? na alchemi?, b?dzie m?g? wytwarza? w?asne mikstury (w?r?d kt?rych znajd? si? mikstury uleczaj?ce czy przywracaj?ce man?). Posta? rozwijana w profesji kowalstwa, b?dzie mog?a wytwarza? i sprzedawa? bro?, a gracz kt?ry jako jedn? z profesji wybierze rybo??wstwo b?dzie sprawnej ?owi? ryby. Walka pomi?dzy graczami. Tak jak w ka?dej grze, b?dziemy mogli zmierzy? si? w pojedynkach z innymi graczami. Wied?mini b?d? si? mogli zmierzy? mi?dzy sob? jak i z pot??nymi magami. Walk nie b?dzie mo?na toczy? wsz?dzie. Nie b?dziemy mogli si? zmierzy? w ?wi?tyniach, na targach czy w budynkach urz?dowych. Je?eli kt?rykolwiek z graczy przegra i umrze, jego przeciwnik b?dzie m?g? zabra? jego wszystkie posiadane w momencie walki przedmioty (w grze, nie b?dzie czego? na wz?r aola czy bless?w)...
ddz.png

Je?eli masz wyobra?ni? i znasz si? na tym co robisz, to do??cz do nas ju? teraz! Obecnie poszukujemy:
  • Mapper?w [3/4]
  • Skrypter?w [2/3] [Gelio]
  • Programist?w [1/2] [Smok_]
  • Grafik?w [1] [krecioo]
  • Os?b odpowiedzialnych za fabu?? i nowe pomys?y [1/2] [Smok_]
Wi?cej informacji o naborze tutaj!
Wkr?tce III czesc? zapowiedzi...
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

Ots mi si? bardzo podoba, nigdy nie gra?em na ots'sie z takimi ?e tak powiem nowo?ciami zobaczymy jak to si? sprawdzi, oczekuj na ots-sa i my?l? ?e b?dzie si? fajnie gra?o
 

Geass

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
69
Reaction score
9
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

Je?eli kt?rykolwiek z graczy przegra i umrze, jego przeciwnik b?dzie m?g? zabra? jego wszystkie posiadane w momencie walki przedmioty (w grze, nie b?dzie czego? na wz?r aola czy bless?w)
Brzmi ciekawie, ale nie jestem pewien czy spodoba si? graczom. Dajmy na to, ?e mam wysoko rozwini?t? posta? z dobrymi przedmiotami etc. inni gracze strapuj? mnie wi?ksz? grup? i zabij?, co w tedy? Straci?em ca?y sw?j ekwipunek, ja osobi?cie czu? bym si? jak po 'hacku' ;| Mo?e to tylko moje odczucia, ale chyba wola? bym ?eby traci?o si? np. ca?e z?oto noszone przy sobie + 1 item z eq, ni? wszystko co mamy ubrane.

pozdrawiam, Geass aka peXu.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

Brzmi ciekawie, ale nie jestem pewien czy spodoba si? graczom. Dajmy na to, ?e mam wysoko rozwini?t? posta? z dobrymi przedmiotami etc. inni gracze strapuj? mnie wi?ksz? grup? i zabij?, co w tedy? Straci?em ca?y sw?j ekwipunek, ja osobi?cie czu? bym si? jak po 'hacku' ;| Mo?e to tylko moje odczucia, ale chyba wola? bym ?eby traci?o si? np. ca?e z?oto noszone przy sobie + 1 item z eq, ni? wszystko co mamy ubrane.
pozdrawiam, Geass aka peXu.
Bardzo ciekawe. Mo?liwe, ?e jednego gracza, b?dzie mog?o atakowa? maksymalnie trzech graczy o wy?szych levelach.
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

?adnie napisana zapowiedz. Moim zdaniem czytelnie i zrozumiale :D
Czekam na serwer.
 

kapsel498

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
25
Reaction score
3
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

Przyznaje OTS na pewno wam wyjdzie! Zapowied? wy?mienita Pozdrawiam!
 

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

I to jest OTS na kt?rym zaczn? znowu maniaczy? tak jak od czasow DBL 1.3-1.6.4 ;] Zapowied? zaje***** czekam na next i na OTS.

P.S na kiedy przewidujecie START?
 

Drazhen

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

No niez?e ale bezsensu ?e wszystko si? b?dzie tracic przy smierci..
 

kalinaNBA

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

No wszystko git fajnie si? zapowiada ale te? nie pasuje mit, ?e przy dedzie wszystko strac? ;/


editt// a mo?na poda? mniej wi?cej dat? wyruszenia serva?
 

adamigo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
167
Reaction score
16
Odp: Witcher OTS [Zapowied? II]

Dat? ? Jak sko?czy si? w wakacje to b?dzie MEGA SZYBKO!
 
Status
Not open for further replies.
Top