What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dacie zna? jak jaki? meeting w moich okolicach b?dziecie robi?? =<
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Teraz czas na pytania kobiece ;D
1. Jeste? ?adna ?
2. Masz celulit ?
3. Czemu nadmiernie u?ywasz emotikonek ? Jeste? typem - si3mka .xdd c0 t@m yyy... ? Po jej komentarzach, raczej ?atwo wywnioskowa?, ?e takowego stylu nie u?ywa...//Rea~
Wyj?tkowo kobiece pytania, nie ma co. Jestem tak ?adna, ?e wprawiam w zak?opotanie ka?dego m??czyzn?, kt?ry na mnie spojrzy, rotfl. Por?wnaj wcze?niejsze moje wypowiedzi do tego, co? tam naskroba?. Dla mnie ilo?? emot?w jest w sam raz.
1.Dlaczego zablokowa?a? mnie na Gadu-Gadu? (by?em grzeczny ; p)
2.Co uwa?asz w ?yciu za najwa?niejsze?
3.Jak d?ugo zamierzasz ?y? na tym forum pe?ni? post?w i aktywno?ci(metaforyczne)?
Pierdoli?e? bezs?su, a ja nie mia?am czasu na czytanie tych wypocin. Co uwa?am za najwa?niejsze? Chyba dobr? zabaw?. Wynika to chyba z faktu, ?e na og?? jestem osob? rozrywkow?.
Nie jestem w stanie tu i teraz tego okre?li?. Mo?e zdarzy? si? tak, ?e wstan? rano z ???ka i stwierdz?: pierdole, nie chce mi si? siedzie? ju? na tym forum.
Dacie zna? jak jaki? meeting w moich okolicach b?dziecie robi?? =<
Mitingi s? cz?sto. Zreszt? mnie pasuje ka?dy termin w maju i czerwcu. Trudniej w wakacje mnie z?apa?. Musia?by? pogada? z Sassinem, bo to pewnie u niego si? sko?uje nocleg (chyba, ?e trafisz na innego ch?tnego xd!). Tylko pami?taj, Sassin jest nieobliczalny i pierwszy do picia. Ostatnio zlizywa? piwo ze sto?u, bo kto? wyla?. A po zbakaniu przy ka?dym kroku kwiczy: ?iiiii. Przemy?l to dobrze! Og?lnie, to czuj si? zaproszony ju? teraz i sam strzelaj w terminy.
 

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Co ci? tak naprawde natkn??o, aby zawita? na tym forum? M?wi? o czasach, gdy jeszcze by?a? zwyk?ym userem.
2. Jakie jest twoje najwi?ksze marzenie?
3. Skoro twierdzisz, ?e znasz idealnie ortografie, to mo?e si? zmierzymy? ;>
4. Twoje plany na przysz?o???​
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Jak tam Tw?j piesek xdd?
2. Lubisz ?wirka =D?
3. Wyja?nij dok?adnie czemu nie lubisz swojego imienia.
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Co ci? tak naprawde natkn??o, aby zawita? na tym forum? M?wi? o czasach, gdy jeszcze by?a? zwyk?ym userem.
2. Jakie jest twoje najwi?ksze marzenie?
3. Skoro twierdzisz, ?e znasz idealnie ortografie, to mo?e si? zmierzymy? ;>
4. Twoje plany na przysz?o???​
1. Prawdopodobnie chcia?am zareklamowa? sw?j serwer, ale by?o to na tyle dawno, ?e mog? si? myli?.
2. Nie mam marze? na tyle 'wielkich', by pasowa?y do Twojego pytania.
3. Je?li tylko wymy?lisz jak, gdzie i kiedy.
4. Zadba? o moje ogony. Ostatnio wszystkie szybko zdychaj?. =d
1. Jak tam Tw?j piesek xdd?
2. Lubisz ?wirka =D?
3. Wyja?nij dok?adnie czemu nie lubisz swojego imienia.
1. Oh, zamknij si?. Znajd? mu pann?, to b?dzie m?g? j? rucha? do woli.
2. Nie. No... mo?e odrobink?. Rotfl, wariat.
3. Nie lubi? go, bo jest pospolite. Zawsze chcia?am mie? na imi? Mercedes albo Sekstynia!
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Zagrasz kiedy? z nami w jaka to melodia na vt?
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jaki jest sens w robieniu na si?? czego? w czym i tak si? nie ma szans? (chodzi mi o takie rzeczy ?e np kto? nie umie rysowa? a go do tego zmuszaj?, albo kto? nie umie grac w nog? i tez go zmuszaj?, itp)
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

3. Nie lubi? go, bo jest pospolite. Zawsze chcia?am mie? na imi? Mercedes albo Sekstynia
Pyta?em ju? o to.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Gdy pokaza?em Ci m? fotk?, relacje pomi?dzy nami si? zmieni?y?
 

edged

User
Joined
May 4, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jaki osi?gne?a? maksymalny lvl na RL Patrycjo? :D
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Zagrasz kiedy? z nami w jaka to melodia na vt?
Nie, s?aba jestem w te klocki. Ogarniam tylko reggae.
Gdy pokaza?em Ci m? fotk?, relacje pomi?dzy nami si? zmieni?y?
Oczywi?cie, bananowy panie. Biega? z takim fiutem na wierzchu to wstyd i ha?ba dla narodu.
Jaki osi?gne?a? maksymalny lvl na RL Patrycjo? :D
106.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Nie uwa?asz ?e nadawanie stanowisk w kadrze dla os?b kt?re 3 dni temu prowadzi?y w?asne forum o tej samej tematyce co tnet jest g?upie, a nawet idiotyczne? Kolega ju? raz nie zda? okresu, wi?c poszed? dalej robi? swoje forum o Tibii, po 3 dniach od pseudo rezygnacji z admina na tamtym forum otrzyma? tu moda, wed?ug mnie taka decyzja jest idiotyzmem, o czym mo?na si? przekona? na przyk?adzie werny. Co o tym s?dzisz, bo ja my?l? ?e kolega dosta? moda ze wzgl?du pokazania fiuta dla laski z neta.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Co o tym s?dzisz, bo ja my?l? ?e kolega dosta? moda ze wzgl?du pokazania fiuta dla laski z neta.
To teraz w necie ludzie pokazuj? sobie fiuty? Lipa =/

1. Masz takie dni, ?e chcia?aby? wr?ci? do czas?w, kiedy by?a? m?odsza?
2. Pr?bowa?a? makumby? xd
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Nie uwa?asz ?e nadawanie stanowisk w kadrze dla os?b kt?re 3 dni temu prowadzi?y w?asne forum o tej samej tematyce co tnet jest g?upie, a nawet idiotyczne? Kolega ju? raz nie zda? okresu, wi?c poszed? dalej robi? swoje forum o Tibii, po 3 dniach od pseudo rezygnacji z admina na tamtym forum otrzyma? tu moda, wed?ug mnie taka decyzja jest idiotyzmem, o czym mo?na si? przekona? na przyk?adzie werny. Co o tym s?dzisz, bo ja my?l? ?e kolega dosta? moda ze wzgl?du pokazania fiuta dla laski z neta.
Ja doskonale zdawa?am sobie spraw? z tego gdzie Reaper administruje. Mieli?my ma?a umow?, wywi?za? si? z niej, wi?c dosta? drug? szans? wykazania si? jako pr?bny - nie on pierwszy i nie ostatni.
Wnioskuj? te?, ?e nie zrozumia?e? ?artu sytuacyjnego, kt?ry wynikn?? podczas naszej rozmowy z Tobim.
To teraz w necie ludzie pokazuj? sobie fiuty? Lipa =/
1. Masz takie dni, ?e chcia?aby? wr?ci? do czas?w, kiedy by?a? m?odsza?
2. Pr?bowa?a? makumby? xd
1. Nie, przedszkole by?o okropne!
2. Pi?am tylko kakao.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. dlaczego nagle polubi?a? zielony i zielone?
2. my?lisz, ?e niekt?rzy u?ytkownicy z tego tematu s? ?mieszni pr?buj?c nawi?za? z tob? jak?kolwiek konwersacje nawet gdy wiedz?, ?e nie b?dzie mia?a sensu, ale i tak mimo to nadal pisz? <dziwny fetysz> ?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. dlaczego nagle polubi?a? zielony i zielone?
2. my?lisz, ?e niekt?rzy u?ytkownicy z tego tematu s? ?mieszni pr?buj?c nawi?za? z tob? jak?kolwiek konwersacje nawet gdy wiedz?, ?e nie b?dzie mia?a sensu, ale i tak mimo to nadal pisz? <dziwny fetysz> ?
Nagle? A dlaczego zawierasz swoj? tez? w pytaniu? Obawiam si?, ?e tym sposobem sobie nie pomagasz. ?yj? reggae ju? jakie? 4 lata, wi?c nie powiedzia?abym, ?e to nag?e przej?cie na rastama?ski tryb ?ycia.
Dlaczego ?mieszni? Dlaczego nie b?dzie mia?a sensu? Rotfl, za du?o twojego widzimisi? w tych pytaniach. Owszem, z kretynami nie rozmawiam, ale nie ka?dy kto tu zagl?da jest idiot?. Je?li trafi si? jaka? pokrewna duszyczka albo kto? z kim b?d? mog?a popierdoli? o wszystkim i o niczym, to pr?ba nawi?zania konwersacji ze mn? nie b?dzie bezsensowna.
 

Laik

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
23
Reaction score
6
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

"Je?li kto? jest odmienny, to jest skazany na samotno??." - ile w tym prawdy o Tobie?
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Owszem, z kretynami nie rozmawiam, ale nie ka?dy kto tu zagl?da jest idiot?. Je?li trafi si? jaka? pokrewna duszyczka albo kto? z kim b?d? mog?a popierdoli? o wszystkim i o niczym, to pr?ba nawi?zania konwersacji ze mn? nie b?dzie bezsensowna.

1. Pierdolisz? o_O
2. Ty no na serio?
3. Ale tak na prawd? my?lisz?
4. Skoro tak, to czemu si? do mnie na gg nadal odzywasz? ]:->

P.S
Tak, ja chc? przyliza? Kazi, bo chc? wr?ci? jako aktywny.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy mam pozwolenie na reaktywacj? MiL mastash? Pytam tu, bo jak pisa?em na PW naszym administratorom to mi nie odpowiedzieli.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy mam pozwolenie na reaktywacj? MiL mastash? Pytam tu, bo jak pisa?em na PW naszym administratorom to mi nie odpowiedzieli.
Ja si? tym konkursem zajmuj?, sprawd? dzia? mity i legendy.

@Kaziu
Na jakie studia chcia?aby? si? uda??
 
Status
Not open for further replies.
Top