What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Wybacz Kaziu, ?e Ci si? wjebie, musz?.

Drogi marcinku, czy s?dzisz, ?e zachowanie, jakim reprezentowa?e? rang? Zas?u?ony by?o okej? S?dz?, ?e to w?a?nie tematami w propozycjach zmian, je?li dobrze pami?tam, przegi??e? ostateczn? lini?. P?aka?e?, ?e nikt nie chcia? Ci? przyj?? z powrotem do kadry, jak s?dzisz, czemu tak by?o? Wizerunek ludzki ka?dy kszta?tuje sam, czy to na forum, czy w realnym ?yciu. Ty na sw?j pracowa?e? kilka lat. Podczas, gdy jako tako si? ogarn??e? Kazia wyci?gn??a do Ciebie r?k?. Zacz??e? pajacowa? i teraz masz jeszcze do niej jakie? za?alenia? U?wiadom sobie, ?e jest to jedynie forum, na kt?rym Ty i tak musisz struga? barana. To og?lnie wydaje si? do?? zabawne, bo krytykujesz innych, a sam zaczynasz udowadnia? (chocia? w sumie to przejawia?o si? ju? wcze?niej), ?e tnet jest dla Ciebie czym? wi?cej, tak, m?wimy tutaj dalej o zwyczajnym forum, kt?re jest pod w?adz? Korzonka (ahh.. ju? mi si? nie chce Ciebie komentowa?, jeden temat wystarczy? - joke) i Tro. Tak, krytykuj dalej Kazie i jej poczynania, a ja Ci przypominam, ?e to w?a?nie Ty, drogi marcinku, mia?e? odej?? na zawsze z forum i tylko pokazujesz, jak jeste? s?aby w swych postanowieniach.

Aby post nie podlega? kasacji....

Kaziu, rafaka twierdzi, ?e na jego 18-stke zbieramy ludzi z pomorza i wbijamy do ?l?zak?w, zgadzasz si??

#edit
Pozw?l, ?e odnios? si? tylko do ostatniego zdania, bo reszta to ?miech - piszesz to na forum, wi?c wszystko to dotyczy wszystkich u?ytkownik?w zalogowanych tutaj.

#down
No wybacz, Ty mi rozkazywa? nie b?dziesz ; d
#
O jakiej zasadzie m?wisz?
 
Last edited:

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

@up
Odpisujesz na wszystko albo nie odpisujesz na nic.
@up
Taka jest zasada i wypada?o by ustosunkowa? si? do wszystkiego, widocznie nie masz argument?w jak ju? napisa?. End.

@topic
Posiadasz jakie? kwiaty egotyczne?
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Ale? przek?adam, trafnymi propozycjami zmian, niestety nic wi?cej nie mog? zdzia?a? na u?ytkowniku.
Dlaczego Twoje nastawienie tak bardzo si? zmieni?o w stosunku do mnie?
Je?eli hedoni?ci s? nastawieni do sprawiania sobie przyjemno?ci nawet cen? cierpienia innych to czy zabieranie rangi sprawi?o Ci przyjemno??? (Oczywi?cie zabranie rangi nie sprawi?o mi ?adnego cierpienia b?d? przykro?ci)
Jakie s? moje pytania? (opisz to inaczej ni? "g?upie" oraz pomi? wszelkie synonimy)
Dwie propozycje zmian nie czyni? z ciebie Homo sapiens. Mo?esz poczuwa? si? co najwy?ej do cz?owieka jaskiniowego, kt?ry dzielnie trwa w przekonaniu o swojej wielko?ci, a g?upot? skrz?tnie owija w dowcip. Je?li kto? utrafi w samo sedno, ty obracasz ca?a sytuacj? w ?art. Swoj? drog? jeste? mega ciekawym cz?owiekiem, bo wolisz, ?eby ludzie odbierali ci? jako pajaca, a nie kretyna.

Ty si? zmieni?e?, wi?c moje nastawienie r?wnie?. Dobrze wiesz, ?e by?am jedn? z nielicznych os?b, kt?re uwa?a?y, ?e u?ywanie m?zgu nie jest ci obce.

Ma?o wiesz o hedonistach. Ale teraz pole do popisu dla ciebie! Obr?? swoj? niewiedz? w przedni ?art, kt?ry sprawi, ?e ca?a rzesza ludzi uzna Ci? za pajaca, bro? bo?e nie za kretyna!

Nudne.

Kaziu, rafaka twierdzi, ?e na jego 18-stke zbieramy ludzi z pomorza i wbijamy do ?l?zak?w, zgadzasz si??
Jasne, ale ja nie p?ac? za zabaw?, huhs. xd

Posiadasz jakie? kwiaty egotyczne?
Pod moj? opiek? usychaj? kaktusy, wi?c staram si? nie dotyka? kwiat?w - nigdy na dobre im to nie wysz?o.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

?a?osne - tu dalej nic si? nie zmieni?o... xd
Czemu jak proponowa?em Krecia na moda, to us?ysza?em 'spierdalaj', a teraz go ma?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

?a?osne - tu dalej nic si? nie zmieni?o... xd
Czemu jak proponowa?em Krecia na moda, to us?ysza?em 'spierdalaj', a teraz go ma?
Bo tylko go proponowa?e?. Nikt nie wyja?ni? mi ca?ej sytuacji do czasu, a? Krecioo wys?a? PW, w kt?rym przedstawi? bieg wydarze?.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jesteś adminką już dość długo, najlepiej więc się orientujesz, co się dziej na forum. Masz jakieś konkretne plany co do jego rozwoju i zmian, czy p?ki co dalej stagnacja?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jeste? admink? ju? do?? d?ugo, najlepiej wi?c si? orientujesz, co si? dziej na forum. Masz jakie? konkretne plany co do jego rozwoju i zmian, czy p?ki co dalej stagnacja?
Reforma pracy moderator?w, wprowadzenie nowego stylu forum - kt?ry de facto zosta? ju? wybrany, czekamy na jego recolor - aktualizacja skryptu tneta i dodatnie portalu. Te trzy ostatnie sprawy nie s? ju? teraz zale?ne od nas - kadry, a od TRO. Data wprowadzenia tych zmian szacowana jest na koniec bie??cego roku. Do tego reaktywacja gazetki, WT, OTlista (ale to w ramach portalu) i, by? mo?e, rozdzielenie dzia?u HP z komputerami i informatyk?.
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jak sądzisz ,z jakiego powodu pandy są zagrożone i możliwe ,że wyginą?


@Topic

Czemu uważasz ,że to jest kretyńskie pytanie?Może mnie to interesuje i chcę wiedzieć co inni o tym myślą?
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jak s?dzisz ,z jakiego powodu pandy s? zagro?one i mo?liwe ,?e wygin??
Twoje krety?skie teksty nikogo ju? nie ?miesz?...

@topic
Grasz obecnie w jakie? ciekawe gry?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Grasz obecnie w jakie? ciekawe gry?
Gram w Gothica i Wied?mina 2, ale na og?? nie jestem jaka? pasjonatk? gier.
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy uważasz, że stosunek seksualny Marcina i jego kota to byłby mezalians dla kota?
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy uważasz, że stosunek seksualny Marcina i jego kota to byłby mezalians dla kota?
Nawet stosunek seksualny Angeliny Jolie z tobą nie byłby mezaliansem. Chciałeś błysnąć, nauczka na przyszłość jest taka - nie warto używać sł?w, jeżeli nie znasz ich dokładnego znaczenia.

1. Jak zazwyczaj przyjmujesz krytykę? Odpierasz ją czy zwyczajnie olewasz?

@down
Na taką reakcję liczyłem. Potwierdziła ona moje domysły na tw?j temat. A to, że jestem szarym użytkownikiem, kt?ry tworzy społeczność forumową, czyli 'pionem' jak to ty ująłeś, nie jest niczym złym i nie wiem dlaczego wśr?d gimnazjalist?w wylewających swoje złości na forum, to słowo przyjęło się jako obelga.

@down2
Nie miałem zamiaru trafiać, gdyż dokładnie wiedziałem do jakiej szkoły uczęszczasz, a zwrotu 'gimnazjalist?w', nie użyłem chcąc się odnieść do twojej osoby.
 
Last edited:

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Kaziu, czy dostane unbana na konto "Virtelio"?

Koniec flamewaru.
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Jak zazwyczaj przyjmujesz krytyk?? Odpierasz j? czy zwyczajnie olewasz?

Ani tak, ani tak. Chocia? wiele zale?y od sytuacji i os?b, kt?re ta krytyk? w moj? stron? kieruj?, to zazwyczaj na jaki? czas zatrzymuje si? przy tych s?owach i staram okre?li?, czy b?d? dla mnie przydatne, czy mog? pozwoli? dotrze? im do mojej czarnej dziury w m?zgu i pu?ci? w niepami??.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jak traktujesz Sassina?
Czy jego anielski wp?yw na Ciebie pozwoli mi awansowa? na admina? :D
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Jak traktujesz Sassina?
Czy jego anielski wp?yw na Ciebie pozwoli mi awansowa? na admina? :D
Jak kogo? wyj?tkowego, chyba nawet na to nie ma okre?lenia. Ma taryf? ulgow? na wszystko, nie krzycz? na niego (a przynajmniej staram si? nie krzycze?), zna mnie - prawdziw? i niek?aman? mnie, nie przeklinam przy nim, nawet nie pal?... i chyba wie o mnie wi?cej, ni? ca?y tnet razem wzi?ty, zna pobudki, kt?re zatrzymuj? mnie na tym forum - w zasadzie jako jedyna osoba chodz?ca po tym bo?ym ?wiecie. Jest po prostu kim? wyj?tkowym.

Nie, kurwa, co to to nie. Tobie ju? nic nie pomo?e, padalcu.

Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam dziubka!
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

~<333

serio tylko ja o tym wiem? ; o
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Nie, kurwa, co to to nie. Tobie ju? nic nie pomo?e, padalcu.
Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam dziubka!

To chocia? punkty reputacji, albo zmian? podpisu pod nickiem? : D

Dzi?ki za pozdrowionka <3
 

Vorlax

User
Joined
Jun 1, 2011
Messages
32
Reaction score
2
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Czytasz mang??
 
Status
Not open for further replies.
Top