What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Co my?lisz o piekle? Wed?ug Ciebie ono istnieje czy nie istnieje? Je?li istnieje to czy jest takie jak opisywa?o je wiele os?b - np. ?w. s. Faustyna? (tu masz fragmenty z jej dzienniczka, w kt?rym opisuje piek?o, w kt?rym pono? by?a z rozkazu Bo?ego - )
2. Jeste? wierz?ca? Je?li tak to chodzisz do ko?cio?a czy nie?
3. Czytujesz Bibli?? (ja nie, po prostu jestem ciekawy)
4. Uwa?asz, ?e wi?kszo?? ludzi b?dzie pot?pionych?
5. By?a? kiedy? op?tana, b?d? uczestniczy?a? w jakim? egzorcyzmie? ;d
6. Czy przez to, ?e zada?em Ci te pytania uwa?asz mnie za fanatya? :F
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

"Je?li kto? jest odmienny, to jest skazany na samotno??." - ile w tym prawdy o Tobie?
Tyle ile jest jej w tym cytacie. Niewielu ludzi mnie akceptuje w pe?ni - dok?adnie jest ich dw?ch - kilkoro wi?cej znosi moje towarzystwo, a ca?a reszta omija szerokim ?ukiem.
1. Pierdolisz? o_O
2. Ty no na serio?
3. Ale tak na prawd? my?lisz?
4. Skoro tak, to czemu si? do mnie na gg nadal odzywasz? ]:->
P.S
Tak, ja chc? przyliza? Kazi, bo chc? wr?ci? jako aktywny.
1. Niet, nie mam kogo.
2. W zasadzie to tylko dla Ciebie.
3. Szczerze m?wi?c to k?ami?, ?eby ci si? podliza?.
4. Bo zawsze masz dla mnie cieplutkie niusy.

Ja si? tym konkursem zajmuj?, sprawd? dzia? mity i legendy.
@Kaziu
Na jakie studia chcia?aby? si? uda??
Weterynaria/psychiatria. Jeszcze sama nie wiem.
1. Co my?lisz o piekle? Wed?ug Ciebie ono istnieje czy nie istnieje? Je?li istnieje to czy jest takie jak opisywa?o je wiele os?b - np. ?w. s. Faustyna? (tu masz fragmenty z jej dzienniczka, w kt?rym opisuje piek?o, w kt?rym pono? by?a z rozkazu Bo?ego -
2. Jeste? wierz?ca? Je?li tak to chodzisz do ko?cio?a czy nie?
3. Czytujesz Bibli?? (ja nie, po prostu jestem ciekawy)
4. Uwa?asz, ?e wi?kszo?? ludzi b?dzie pot?pionych?
5. By?a? kiedy? op?tana, b?d? uczestniczy?a? w jakim? egzorcyzmie? ;d
6. Czy przez to, ?e zada?em Ci te pytania uwa?asz mnie za fanatya? :F
1. Piek?o to obrazowe i emocjonalne przedstawienie z?a oraz ?ycia ludzi, kt?rzy s? ?li. To po prostu nacechowane z?em miejsce, kt?re zosta?o przedstawione tak a ni inaczej, by straszy? ma?e dzieci, a?eby krzywdy kotkowi nie zrobi?y, w?s?w nie wyrywa?y i much nie topi?y. Nie m?wi?, ?e takie miejsce nie istnieje, ale nie twierdz? te?, ?e wygl?da tak, jak przedstawili to w biblii.
2. Nie chodz? do ko?cio?a, ale by?abym ignorantk?, gdybym usi?owa?a przekona? siebie i innych wok??, ?e nie wierz?. Nie mog? dok?adnie sprecyzowa? w co wierz?, ale opieram si? na pogl?dzie, i? co? wy?ej tam jest. Mimo to, koncepcja uciele?nionego boga, kt?ry podczas bezsennych nocy rozmy?la o losach ludzkich istot, od czasu do czasu decyduj?c si? na nadzwyczajn? interwencj?, od zawsze wydawa?a mi si? nadzwyczaj absurdalna. Mog?abym si? tu rozwodzi? nad problemem Abrahama. Taka ma?a dygresja:
"- Czy mo?e istnie? jaka? przyczyna tego wszystkiego?
- A czy dostrzegasz jaka? przyczyn? cierpie?, kt?re s? udzia?em ludzko?ci?
- Ot?? to. Fakt, ?e co? nie jest widoczne, nie dowodzi, ?e to co? nie istnieje...
- W?a?nie, Sol. Nareszcie zaczynasz pojmowa? zasady gry?"
Mniej wi?cej tak to w moim ?wiecie zacz??o funkcjonowa?.
3. Niet, nie mam nawet jej w domu. Znam tylko kilka przypowie?ci. Bardziej interesuje mnie ca?a sytuacja z punktu widzenia historycznego.
4. Dobre mi sobie. Pot?pionych? Pot?pionych za co? Nie, nie wydaje mi si?. W ko?cu dostali?my t? jeban? "woln? wol?", czy? nie? Poniek?d b?g sam pot?pia?by swoje decyzje.
5. Nie, ale kiedy by?am w psychiatryku u mojego znajomego, widzia?am faceta, u kt?rego podejrzewali op?tanie. Przynajmniej tak m?wiono. Ja bynajmniej w to nie wierz?, nie do tego stopnia, by cz?owieka chorego psychicznie uznawa? za op?tanego, a zdarza?o si? to wielokrotnie.
6. Khym, khym... uwa?am Cie za osob?, kt?r? intryguj? poniek?d te tematy i szukasz rozm?wcy, z kt?rym m?g?by? polemizowa?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Wierzysz w koniec ?wiata?
2. Jeste? altruistk??
3. Twoje ulubione zaj?cie?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Wierzysz w koniec ?wiata?
2. Jeste? altruistk??
3. Twoje ulubione zaj?cie?
Wierz?, ?e kiedy? nadejdzie kres Ziemi, ale nie wierz? w te religijne pierdo?y, o kt?rych ostatnio tak g?o?no. (s?dy ostateczne, czy cu?)
Khym... wychodz? z za?o?enia, ?e odpowiadam w swojej prezentacji szczerze, a co za tym idzie - nie, nie jest altruistk?. Niecz?sto zdarza mi si? dzia?a? bezinteresownie, a je?li co? mnie natchnie, to zwykle s? to bliskie mi osoby b?d? znajomi.
Sporo tego. Ostatnio cz?sto basen i za?ywanie odrobiny s?o?ca, kt?re gdzie? tam si? przedziera przez chmury.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. A ja wyobra?asz sobie koniec ziemi?
2. My?lisz, ?e unicestwi to ca?e ?ycie?
3. Czy uwa?asz m?j humor za infantylny?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. A ja wyobra?asz sobie koniec ziemi?
2. My?lisz, ?e unicestwi to ca?e ?ycie?
3. Czy uwa?asz m?j humor za infantylny?
Nie wyobra?am sobie. Pewnie go nie doczekam, wi?c nie zamartwiam si? na zapas.
Nie unicestwi?o go za pierwszym razem, nie unicestwi i teraz. Zreszt?... co mnie to interesuje? =d
Niet, moja kr?wko.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Wiesz mo?e sk?d ?ci?gn?? darmow? muzyk? na iphona? :>

Nie okradaj swoich idoli, kradzieju :< // Marcin
 
Last edited by a moderator:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Wiesz mo?e sk?d ?ci?gn?? darmow? muzyk? na iphona? :>
Nie okradaj swoich idoli, kradzieju :< // Marcin
Nie e, ?wierszczu.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Tw?j ulubiona nuta?
B?dziesz na karaoke, huehuehue?

@down
Nie dla psa kie?basa, Kazia jest moja! ;p
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy nie zachowuj? si? infantylnie? :<
Co s?dzisz o mojej dekapitacji?
Co tam s?oneczko?
 
Last edited:

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dlaczego w twoim avatarze jest ?aba?
 
Joined
Jul 3, 2011
Messages
21
Reaction score
6
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Dlaczego Marcinek tak usilnie stara Ci si? podliza??
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Dlaczego Marcinek tak usilnie stara Ci si? podliza??

Chc? wr?ci? do kadry :<

1. Dlaczego ZombieDisco ma chory nick?
 
  • Like
Reactions: Sco
Joined
Jul 3, 2011
Messages
21
Reaction score
6
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Chc? wr?ci? do kadry :<
1. Dlaczego ZombieDisco ma chory nick?
pr?bujesz by? ?miesznym, a robisz z siebie jeszcze wi?kszego idiot? ni? tego za jakiego ju? Ci? tu uwa?aj?.

1. Jaki najbardziej lubisz gatunek film?w?
2. Nakurwiasz z bongo?
3. Co tam?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Tw?j ulubiona nuta?
B?dziesz na karaoke, huehuehue?
@down
Nie dla psa kie?basa, Kazia jest moja! ;p
Intrygantka od Kacezeta.
Czy nie zachowuj? si? infantylnie? :<
Co s?dzisz o mojej dekapitacji?
Co tam s?oneczko?
Jeste? na tyle du?ym ch?opcem, aby samodzielnie dokona? samooceny.
Chyba nauczyli mnie innego znaczenia tego s?owa.
Dlaczego w twoim avatarze jest ?aba?
To jest D?ABA, a znalaz?a si? tam, bo jest rastama?ska i inna od wszystkich znanych mi ?ab. Rozumiesz, nowy gatunek.
1. Dlaczego Marcinek tak usilnie stara Ci si? podliza??
Bo chce wr?ci? do kadry, o czym zreszt? poinformowa? Ci? w po?cie poni?ej.
pr?bujesz by? ?miesznym, a robisz z siebie jeszcze wi?kszego idiot? ni? tego za jakiego ju? Ci? tu uwa?aj?.
1. Jaki najbardziej lubisz gatunek film?w?
2. Nakurwiasz z bongo?
3. Co tam?
Horrory.
Zdarza?o si?.
Ciesz? si? wolno?ci?.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Chyba nauczyli mnie innego znaczenia tego s?owa.

Dekapitacja - inaczej ?ci?cie g?owy.


Jakiego znaczenia Cie nauczyli?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dekapitacja - inaczej ?ci?cie g?owy.

Jakiego znaczenia Cie nauczyli?
Popatrzcie, kto? tu si? babra spirytyzmem!
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Ogl?da?a? filmik?
Podoba? Ci si??
Czy nadal uwa?asz si? za Hedonistk?, zbieraj?c mi rang? i siej?c spustoszenie wok?? ludzi, kt?rzy maj? w?asne, odmienne zdanie?
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Ogl?da?a? filmik?
Podoba? Ci si??
Czy nadal uwa?asz si? za Hedonistk?, zbieraj?c mi rang? i siej?c spustoszenie wok?? ludzi, kt?rzy maj? w?asne, odmienne zdanie?
Nie.
Nie.
A c?? ma hedonizm do twojego roz?alenia? Skoro starasz si? u?wiadomi? ka?dego, ?e masz m?zg i potrafisz go u?ywa?, prze??? czyny ponad bezsensown? paplanin?, kt?r? ka?dy ma w nosie.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Skoro starasz si? u?wiadomi? ka?dego, ?e masz m?zg i potrafisz go u?ywa?, prze??? czyny ponad bezsensown? paplanin?, kt?r? ka?dy ma w nosie.

Ale? przek?adam, trafnymi propozycjami zmian, niestety nic wi?cej nie mog? zdzia?a? na u?ytkowniku.
Dlaczego Twoje nastawienie tak bardzo si? zmieni?o w stosunku do mnie?
Je?eli hedoni?ci s? nastawieni do sprawiania sobie przyjemno?ci nawet cen? cierpienia innych to czy zabieranie rangi sprawi?o Ci przyjemno??? (Oczywi?cie zabranie rangi nie sprawi?o mi ?adnego cierpienia b?d? przykro?ci)
Jakie s? moje pytania? (opisz to inaczej ni? "g?upie" oraz pomi? wszelkie synonimy)

Wybacz Kaziu, ?e Ci si? wjebie, musz?.
Drogi marcinku, czy s?dzisz, ?e zachowanie, jakim reprezentowa?e? rang? Zas?u?ony by?o okej? S?dz?, ?e to w?a?nie tematami w propozycjach zmian, je?li dobrze pami?tam, przegi??e? ostateczn? lini?. P?aka?e?, ?e nikt nie chcia? Ci? przyj?? z powrotem do kadry, jak s?dzisz, czemu tak by?o? Wizerunek ludzki ka?dy kszta?tuje sam, czy to na forum, czy w realnym ?yciu. Ty na sw?j pracowa?e? kilka lat. Podczas, gdy jako tako si? ogarn??e? Kazia wyci?gn??a do Ciebie r?k?. Zacz??e? pajacowa? i teraz masz jeszcze do niej jakie? za?alenia? U?wiadom sobie, ?e jest to jedynie forum, na kt?rym Ty i tak musisz struga? barana. To og?lnie wydaje si? do?? zabawne, bo krytykujesz innych, a sam zaczynasz udowadnia? (chocia? w sumie to przejawia?o si? ju? wcze?niej), ?e tnet jest dla Ciebie czym? wi?cej, tak, m?wimy tutaj dalej o zwyczajnym forum, kt?re jest pod w?adz? Korzonka (ahh.. ju? mi si? nie chce Ciebie komentowa?, jeden temat wystarczy? - joke) i Tro. Tak, krytykuj dalej Kazie i jej poczynania, a ja Ci przypominam, ?e to w?a?nie Ty, drogi marcinku, mia?e? odej?? na zawsze z forum i tylko pokazujesz, jak jeste? s?aby w swych postanowieniach.
Aby post nie podlega? kasacji....

Kiedy ja Adasiu p?aka?em? Obieca?em na fm, ?e wr?c?, dlatego zapyta?em si? Kazi czy mog? wr?ci?. Odm?wi?a, nie mam do niej ?alu, bo tak naprawd? du?o jej zawdzi?czam. Twoim zdaniem zadawanie pyta?, na kt?re Kazia odpowiada z ?atwo?ci? s? dla niej kompromituj?ce? Nie rozumiem gdzie ty tu widzisz p?acz czy ?ale. Wspomnia?e? o wizerunku, prawda jest taka, ?e je?eli nie reprezentuj? kadry to mam pe?ne prawo zachowywa? si? jak mi si? tylko podoba (oczywi?cie w normach przyzwoito?ci), forum traktuj? jako odskoczni? od ?ycia, ca?y dzie? musz? by? powa?ny, wi?c odrobina ?miechu na wiecz?r mi nie zaszkodzi, bo czasami na forum s? sytuacje komiczne. Sam gdy by?e? adminem uwa?a?e? si? za B?g wie kogo i prawie ca?a kadra podpisa?a si? za wyjebaniem Ciebie, wi?c uczenie mnie jak kreowa? wizerunek jest lekk? hipokryzj?. Mia?em odej??, co z tego? Mam czas na forum, wi?c dlaczego nie wej?? i si? nie po?mia?, wolny czas sp?dzam naprawd? mi?o i ju? min??y te czasy, gdy ca?ymi dniami by?em na tnp. Teraz ty Adasiu zajmij si? w?asnymi sprawami i nie wtr?caj nosa w nie swoje sprawy, kay?

Edit.

?miech? A mo?e po prostu brak argument?w? : ) Masz do mnie jakie? ?ale, napisz na gadu, a nie pr?bujesz si? popisa? w najcz??ciej odwiedzanej prezentacji.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top