What's new

Bazyliszek

askol27

User
Joined
Sep 24, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Bazyliszek

Prawdopodobnie jest tak, ?e Cipsoft nie udost?pni? jeszcze, ?adnego wej?cia do Bazyliszka, tylko po prostu robi sobie z nas jaja... Komputer -> oczy popsute -> okulista -> pieni?dze na okuliste.
Dojeba?e? mnie tym :p

Amashadi123 przez ciebie prawie "zesra?em" si? ze ?miechu :D:D:D:D
a je?li chodzi o liczbe teorii to nie ma ich "minlion" tylko jest "tysi?pi?setstodziewi?set<"
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Bazyliszek

Ok a wie kto? jak dosta? si? do tego Bazyliszka???
Pr?bowa?em na podstawie opisd?w tutaj zamieszczonych i nic :(
 

kassoy

User
Joined
Jul 21, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Age
30
Odp: Bazyliszek

Kocham was wszystkich, b?d?cie dobrzy dla siebie, pomagajcie sobie nawzajem.

MICHAEL JACKSON 4EVER
 

Muriel

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Bazyliszek

Moim Zdaniem zeby urypac bazliszka najlepiej miec lustro zamiast tarczy bo widzieliscie sa te male lusterka i oczywiscie bron zeby gu czyms ubic obejzyjcie wiedzmina to tam zobaczycie jak go obic i mi sie zdaje ze SCA zeby rozwalic te skaly co blokuja przejscie pogadam z Kaczorem on moze mi powiem na temat tego questa bo mi sie tez zdaje ze ludzie mogli zrobic tego questa i sa zazdrosni i nie powiedza o nim bo sie boja ze moga na forum dac i zeby albo jak nie to niewiem ale najgorsze ze mozna go zrobic tibia jest bardzo dlugo nie zrobili tego questa moim zdaniem to jest niemozliwe ze nie zrobila go chociarz 1 osoba mi sie zdaje ze zrobili ale wyposazenie wedlug mnie powinien byc :lustro,kilof(pick),lopata(schowel),lina (rope moze sie przydac bo moze miec bazliszek swoj team),magi wall(dla zabawy)
 

ehehehe

Banned
Joined
Feb 4, 2011
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

Always pokaza?e? w tibi nick i u?y?e? ng a jak na tibi net jest jaki? gm
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

Wydaje mi si? ze mam trop.
tzn. je?li pr?bowali?cie kopa? w tych zawalonych tunelach to zauwa?y?em ?e ten komunikat ?e kamienie si? zsypuj? pokazuje si? w kilku miejscach.Wi?c wydaje mi si? ?e trzeba zrobi? co? z tym ?eby kamienie si? nie zsypywa?y (nie wiem czym? pola?,m?otkiem postuka????).M?j drugi trop to to ?e te niby skamienia?e postacie rycerzy mog? nie by? skamienia?e poniewa? gdy na to patrzymy widzimy :You see a statue. wi?c nie sadz? ?eby to by? skamienia?y cz?owiek mo?ecie nie zrozumie? ale jak statuetk? mo?e by? cz?owiek gdy? widzia?em identyczne statuetki w domkach wiec niby ludzie mieli by mie? w domkach skamienia?ych ludzi?? wg mnie najbardziej prawdopodobne doj?cie do bazyliszka prowadzi przez jaki? zawalony tunel tylko trzeba co? zrobi? aby kamienie si? nie zsypywa?y..

P.S sry za ortografie
 

Golden pall

Active User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

Poczytam wcze?niejszy basilisk quest i zobacz? mo?liwe opcje i wam powiem
 

askol27

User
Joined
Sep 24, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Bazyliszek

M?j drugi trop to to ?e te niby skamienia?e postacie rycerzy mog? nie by? skamienia?e poniewa? gdy na to patrzymy widzimy :You see a statue. wi?c nie sadz? ?eby to by? skamienia?y cz?owiek mo?ecie nie zrozumie? ale jak statuetk? mo?e by? cz?owiek gdy? widzia?em identyczne statuetki w domkach wiec niby ludzie mieli by mie? w domkach skamienia?ych ludzi??
Chyba nie s?dzisz ?e Cipsoft nie zrobi itema o wygl?dzie statue a b?dzi pisa? :You see a Petrified Man ?

Ja mam do niego klucz trzbe awziasc go z kazo
poka? zj?cie i dodaj opis jak zdoby? ten klucz i sk?d wiesz ?e ten klucz jest do bazyliszka? Poka? poza tym zdj?cie drzwi od bazyliszka.
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: Bazyliszek

Uwa?am, ?e to tylko wymys? graczy, postaram si? jaknajwi?cej o tym dowiedzie? i dam wam tu zna?.
 

Wywra

Active User
Joined
Feb 7, 2011
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

To ?e nie mo?na zaatakowa? nie znaczy ?e nie da si? zabi?. Mo?e tu by? mechanizm zapo?yczony z innej gry, np. musimy go obrazi? a on si? na nas rzuca, albo u?y? na nim jakiego? przedmiotu. Zabija on wzrokiem wi?c lustro w ?ap? i powinien pa?? jak by si? do niego dosz?o. Mo?e potrzebny b?dzie specjalny he?m chroni?cy ga?y ?eby nas nie zabi?....
Doj?cie MUSI by?. Tibia nie ma klimatu RPG i robienie rzeczy po to ?eby by?a legenda to nie w stylu CipSoftu.
 

Przemek1215

Advanced User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
224
Reaction score
8
Odp: Bazyliszek

Doj?cia nie musi by? to mo?e by? tak ze nie da si? doj?? tak jak np ghoul na rooku.
 

Wywra

Active User
Joined
Feb 7, 2011
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

to mo?e by? tak ze nie da si? doj?? tak jak np ghoul na rooku.
Wkurza mnie takie pierdolenie... Masz jakie? dowody ?e nie da si? doj?? do ghoula?
 

fragarak

Advanced User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
160
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

Ludzie rozbroilo mnie to ze koles probowal chodzic tak jak ghoul na rooku zeby sie do niego dostac. W?tpie zeby Cipsoft zrobil takiego skrypta. Co do bazyliszka trzeba troche pozwiedzac kopalnie kazoo zeby wpasc na jakis pomysl. ja osobiscie nic nie odkrylem ale nie uwazam ze nie da sie dojsc do gada.
 

Vonszz

Active User
Joined
Oct 30, 2010
Messages
77
Reaction score
4
Odp: Bazyliszek

To ?e nie mo?na zaatakowa? nie znaczy ?e nie da si? zabi?. Mo?e tu by? mechanizm zapo?yczony z innej gry, np. musimy go obrazi? a on si? na nas rzuca, albo u?y? na nim jakiego? przedmiotu. Zabija on wzrokiem wi?c lustro w ?ap? i powinien pa?? jak by si? do niego dosz?o. Mo?e potrzebny b?dzie specjalny he?m chroni?cy ga?y ?eby nas nie zabi?....
Doj?cie MUSI by?. Tibia nie ma klimatu RPG i robienie rzeczy po to ?eby by?a legenda to nie w stylu CipSoftu.

identycznie jak na FWB quescie i Yalahari Azerus I Pythius najpierw gadasz potem zabijasz
 
Last edited:

lemiech

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Bazyliszek

Wkurza mnie takie pierdolenie... Masz jakie? dowody ?e nie da si? doj?? do ghoula?

A masz jakie? dowody ?e si? da doj?? do ghoula?
Szkoda gada?, wed?ug mnie to sztuczne budowanie klimatu i robienie zagadek na si??.
 

obalonek

User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

Uwa?am ?e mo?e nam w tym pom?c npc na cormaya dlaczego? bo gada co? o jakim? potworze :D

A bazyliszek to chyba potw?r nie :D
Je?li nawet si? do niego dostaniemy to nie wiemy jaki on jest, mo?e to by? najsilniejszy monster w tibi albo zwyk?y npc sprzedaj?cy lody...
Wydaje mi si? r?wnie? ?e ci rycerze zamienieni w kamie? to z nimi trzeba co? zrobi? u?y? na nim jakiej? mikstury mo?e life crystal nie wiem mo?e o?yj? :D ;p
 
Last edited:

HarryPotter

Active User
Joined
May 21, 2011
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Bazyliszek

Ostatnio jak gra?em na Harmonii przeteleportowa? si? do mnie jaki? GM z Polski.
Zapyta?em go o Bazyliszka, nie opowiedzia? mi nic o nim opr?cz jednego s?owa - Cormaya.
My?l?, ?e to tam kryje si? tajemnica.
 

FastWT

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Bazyliszek

Nie da rady :D Chocia? Hmm:D czemu by nie pr?bowa?
 
Top