What's new

Bazyliszek

Wonsz1908

User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

@Up

nie sadze ze raz na rok po server save z pewnoscia kamienie by znikaly

@topic
co do innego pomieszczenia z bazyliszkiem , Tibia sie zmienia mapperzy zmieniaja lokacje
nagroda z pewnoscia nie jest klucz do skarbca poniewaz DLS nie byly by rare aczkolwiek Cipsoft oswiadczyl ze kazdy item jest do zdobycia czytalem rozne tematy o bazyliszku i we wszystkich to samo , oczywiscie chcialbym sie dowiedziec co to za quest i NPC ale wydaje mi sie to tylko wymyslem Cipsoftu , Fabu?a musi byc
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Bazyliszek

Jedynie Bazyliszek mo?e by? reliktem tej starej Tibii. W tym que?cie chodzi?o o dostanie si? do Bazyliszka i za??danie od niego sk?ry. Potem dostarcza?e? j? Kruzakowi i otrzyma?e? od niego winged helmet, jak si? myl?. To nie m?j wymys?, ale prawda. Pozostaje nam czeka?, a? Knightmare zreaktywuj? zn?w dzia?anie wobec Kazzo.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Bazyliszek

Ciekawie na czym te "za??danie od niego sk?ry" polega?o?
A je?eli trzeba by?o tylko co? napisa? do npc, to ka?dy 8lvl mia?by Winged Helmet. :lol:
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Bazyliszek

Nie musia?em jednak wyjawia? tej informacji dla ?cis?o?ci. Jak ju? wspomnia?em Bazyliszek, mo?e by? reliktem starej Tibii. Jak ten NPC w Kazoo od miecza nap?dzony par? wodn?, czy czym? tam. Nie pomiesza?o mi si?, a tym samym nie pojeba?o mnie.
 

huyoz

New User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

Nie wiem czy wam cos to daje ale zbada?em te okolice i moje wnioski s? takie :
dziwne jest to ?e woko?o komnaty bazyliszka jest pe?no kamieni moze trzeba cos na to wylac?? lub po?o?y? fioletowy szafir probowalem rozwalic broni? niestety nie da?o si? , druga sprawa ?e wok?? bazyliszka tylko i wy?acznie s? te gruzy ,co po klikneciu na nich pickiem pisze
Przet?umaczone na Polski: "Zawsze spada nowy gruz z sufitu" druga sprawa, tam jest pomieszenie z rycerzami obok bazyliszka zas?oniete kamieniem, podspodem lawa, tak samo te dziury w komnacie bazyla s? to smal hole czyli dziury do ktorych nie da sie wejsc,podejrzewam ?e quest jest poprostu zamkni?ty ale mozna probowa? bo te rzeczy co wymieni?em wyzej moga miec jakies znaczenie , w kilku miejscach widzialem zlamane miecze, resp co dzien zwyk?y ?mie? ale mo?e to jakis znak??
Pozdro
edit czyta?em w tym temacie ?e kto? niby mia? zobaczy? w plikach tibii co m?wi dany npc np.bazylisk, ale co? mi si? wydaj? ?e nie ma takiej mo?liwo?ci
 
Last edited:

kinder97

User
Joined
Aug 25, 2009
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

TAk zrobi? ale co?! mo?e trzeba porozmawia? z tym npc i on da nam swoj? skure?
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

ROZWI?ZA?EM ZAGADK?!!!w pewnym miejscu/niedaleko Bazyliszka/ nale?y u?y? 2 razy ?opate i 2 razy kilof!!Otworzy nam si? wtedy dziura...gdy w ni? wejdziemy jest prosta droga. na ko?cy mamy drabine kt?ra nas przeniesie do Bazyliszka. Bazyliszek to NPC od qestu. gdy zaakceptujemy misie kt?r? nam da to wchodzimy w teleport za kt?rym jest 1 demon 1 orshabal i w ostatnim pmieszczeniu dwarf king!!Gdy zabijemy je wszystkie wchodzimy w teleport kt?ry PRZENISIE NAS DO SKARBCA W KAZOO w skarbcu pojawi si? Bazyliszek i da nam swoja sk?re / hi--skin--yes--yes--bye/ !!!!! MO?EMY WZI??? WSZYSTKO!!BAZYLISZEK POJAWI SIE PO WYJSCIU ZE SKARBCA //UWAGA! GDY WYJDZIEMY NIE MOZEMY JU? TAM SPOWROTEM WEJSC// A ITEMY W SKARBCU POKA?? SI? PRZY NOWYM RESTARCIE/// Skure zanosimy do kr?la kt?ry daje nam golden key. niewiem do czego on s?u?y w necie nie pisze ;p nr. klucza to 3



UWAGA!
1.qest mo?na wykona? raz dziennie.(gdy kto? inny chce go wykona? Bazyliszek znika)-tak mi powiedzia? kolega
2.tylko jedna osoba mo?e robi? qest.^^^
3.do qestu czeba mie? min. 130 lvl
4.trzeba mie? wykonany Explorer broch qest
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: Bazyliszek

@Camils
Tia... A jak wchodzi?e? do tej dziury to si? w nie uderzy?e? w g?ow?? Bo co? tak od rzeczy gadasz. Jakie? dowody na poparcie "rozwi?zania" questu?
Co do tematu to mo?e trzeba znale?? podpor? dla tego sufitu? Albo pogada? z jakim? g?rnikiem, ?eby to naprawi??
 

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Bazyliszek

Ja slyszalem ze bazyliszek i skarbiec w kazo nie maja nic ze soba wspolnego co prawda krol kazo mowi cos o bazyliszku ale po moim serwerze chodzila informacja ze jesli na zapadniach kolo skarbca stnanie odpowiednia ilosc graczy (tyle graczy ile zapadni) i kazdy z graczy bedzie mial 400+ level to zostana teleportowanie do skarbca lecz kazdy bedzie mogl wziasc tylko jedna rzecz gdy podniesie jedna rzecz automatycznie zostanie przeniesiony ze skarbca do temple kazodroon (podobno wyczytali to w jakiejs ksiedze znalezonej niedaleko kazo) ale nie wiem czy to prawda ale wydaje sie dosc logiczne bo zanim tyle osob wbije 400 setne levele to troche potrwa
 

Nalart

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

kazdy z graczy bedzie mial 400+ level to zostana teleportowanie do skarbca lecz kazdy bedzie mogl wziasc tylko jedna rzecz gdy podniesie jedna rzecz automatycznie zostanie przeniesiony ze skarbca do temple kazodroon (podobno wyczytali to w jakiejs ksiedze znalezonej niedaleko kazo)
raczej to jest nie realne to zapadni jest kilka to ten quest mo?na byby?o zrobic za xx lat bo nikt tak szybko nie wbija 400 lvl na Realu jeszcze nie mo?liwe do rozwi?zania trza szukac innej rady na ten skarbiec.
 

Lisciu Fighter

Active User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: Bazyliszek

@Arts18 Mi si? wydaje ?e mu nie chodzi?o o to, tylko o to ?e, nie ma tylu os?b z 400lvl'em. A nie, nie ma ich w og?le. Ale wiecie, zawsze mo?na kogo? namawia? ?eby pokupowali Character Transfery, no bo ile jest takich os?b? No nie wiem 400lvl'i jest ze 10, a tamtych zapadni? Nie wiem. To mo?ecie ich nam?wi? ?eby wszyscy se kupili transfery na dany ?wiat. I niech se pr?buj?, ale w?tpi? ?eby kto? si? da? nam?wi?. :/
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Bazyliszek

Coraz wi?cej os?b zdobywa 300 poziom do?wiadczenia. Wliczaj?c wszystko to za rok b?dzie ju? spora rzesza graczy, kt?ra przekroczy pr?g 400 poziom do?wiadczenia. Trzeba si? g??boko zastanowi?, szuka? dalszych wskaz?wek.
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

OMG.... dam wam filmik z tego qestu. m?czycie sie z tak prost? ?ecz? LOL
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Bazyliszek

Bazyliszek to bardzo intryguj?ca posta? w ?wiecie Tibii. Jednak wydaje mi si?, ?e istnieje on tylko po aby by? kolejn? nierozwi?zan? zagadk? dan? przez Cipsoft nudz?cym si? idiotom.
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Bazyliszek

OBY WAS BAZYLISZEK DOJEBAL!


2012r.----WSZYSCY ZGINIEMY


Ju? od dawien dawna grasz mi na nerwach i nie tylko mi. Uspok?j si? i przemy?l swoje zachowanie, albo id? st?d i nie wracaj, bo r?ka sprawiedliwo?ci i Ciebie dosi?gnie, a b?dzie to przykre do?wiadczenie! //Snipers
 
Last edited by a moderator:

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Bazyliszek

Omg Ludzie. Wszyscy za przeproszeniem Pierd**? ?e bazyliszek zosta? wycofany to czemu nikt nie postawi jakiego? ma?o stabilnego OTs'a z RL map? i clientem 7.1 albo 7.4 i po prostu nie sprawdzi? Przyda? by si? jaki? kolega GM'a Xadama ?eby Gm tepno? na Test Serverze do bazyliszka xDD
btw. Skoro wi?kszo?? twierdzi ?e bazyliszek zosta? wycofany to mo?e kto? za??czy Spoila jak kiedy? wygl?da? ten Quest??.. Pieprzenie i? Quest zosta? wycofany jest tak samo bezsensowne jak to ?e Bazyliszek prowadzi do skarbca Kazzo :D
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Bazyliszek

Sloik@@
Bo jestes noobem. Skryptow i mapy do takiego otsa nie ma, trzeba by je zrobic od 0, a ze nie ma oryginalow to sie puknij w czolo ;)

GM nie moze teleportowac graczy. Tak, jesli quest zostal "wycofany" podajcie jakiekolwiek materialy podtrzymujace ta teorie. ;x
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Bazyliszek

@up.
No dobra z tym Ots'em przesadzi?em xD
Aaa btw. jeden u?ytkownik forum podpowiedzia? mi ze Kruzak jak si? mu powie "hero" to co? sie pluje i u?ytkownik powiedzia? mi ?e skoro mam pacca to ?ebym pogada? z Avar Tarem na Edron . pyta?em avara o "basilisk" i takie tam i nic nie odpowiada? wi?c t? teorie mo?na odrzuci? ^^
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Bazyliszek

Avar Tar pewnie nic nie mowil, bo BAZYLISZEK jest tylko NPCEM KTORY MA TAM STAC! Mamy sie nad tym glowic, tak jak nad spike swordem na rookgardzie.
Dostep do skarbca nie istnieje.

 
Top