What's new

Brass Armor - Rookgard

Status
Not open for further replies.

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Nigdy nie wierzylem ze mozna zdobyc brass armor na rooku.. lecz te watpliowosci rozwialy mi po zrobieniu tego screena, ten screen przedstawia ze Brass armor quest istnieje gdzies poniewaz mozna go sprzedac u Dixi!!

 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Brass Armor - Rookgard

Istnieje, tak, gdzie? To, ?e mo?na go sprzeda?, to ka?dy o tym wie. Nie popisa?e? si?. Gdyby by? quest, ludzie by go odkryli. Uwa?am, i? nie ma takiego questu.
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

oj, pomysl to po co mial by byc na sell jesli nie istnial by? osiwec mnie dlaczego npc moze odkupic od nas tak to Brass armor? a nie np. Brass legi?
 

Pryncypalek

Active User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
147
Reaction score
2
Odp: Brass Armor - Rookgard

quest napewno jest ale w miejscu dla pacc i napewno trudno np zdobyc KEYA ;/
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

Omg. Nie da si? zdoby? Brass Armor na Rookgaardzie. Owszem kiedy? mo?na by?o i pare os?b ma, ale nie w tych czasach !! Pomy?l, a potem pisz.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

Nabijasz tylko posty, i skad niby wiesz ze sie nie da? jestes gmem? odpowiedz brzmi nie! wiec nie znasz calego rooka :) pozdro dla czopa


Do mnie to by?o dzieciaczku ? Powiesz mi, ?e mo?na zdoby? ? To na co czekasz, dalej, dalej, pro elo. Odezwa? si? ten, kt?ry nie nabija. Ja tutaj nie spamuje, tylko u?wiadamiam takim jak Ty, ?e nie mo?na zdoby? owego przedmiotu na Rookgaardzie.
 
N

Napster

Guest
Odp: Brass Armor - Rookgard

Co w tym wyj?tkowego, ?e jest na sell? Nie pomy?la?e?, ?e ta gra jest tak specjalnie rozwini?ta? Brass armor na sell jest dla picu ;).

jestes gmem?
Konto gamemastera niewiele tu zmienia.
 

Vera11

User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jest Questa na Brass Armor i istnieje do teraz ale troche te procedury sie zmienialy.

Wiec teraz nie wiadomo jak to wykonac. Kiedys <jak pamietam> u NPC zamieniano sie za kluch do bramy Mino Maga.Kiedy zabiles MinoMagaw skrzynce byl brass armor.

A teraz Prawdopodobnie na tym Quescie mozna zdobyc Spike Sworda:)
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jest Questa na Brass Armor i istnieje do teraz ale troche te procedury sie zmienialy.
Wiec teraz nie wiadomo jak to wykonac. Kiedys <jak pamietam> u NPC zamieniano sie za kluch do bramy Mino Maga.Kiedy zabiles MinoMagaw skrzynce byl brass armor.
A teraz Prawdopodobnie na tym Quescie mozna zdobyc Spike Sworda:)
A potem Dixi si? rozbiera i ?piewa hymn ZSRR smaruj?c si? jednocze?nie kremowym ciastem ze sklepu Normy. -_-


W?a?ciwie to sama zastanawia?am si?, dlaczego pomimo tylu update?w brass armor nie znikn?? z tej listy... Ale mo?e to faktycznie pozosta?o?? po tym, jak brass lecia? sobie swobodnie z rookowych mobk?w. : D
Dobija mnie tylko ta cena - kto normalny sprzeda?by dzi? brass armor za 150gp na Rooku?!
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Brass Armor - Rookgard

Mnie dziwi jeszcze 1 rzecz tam obok mino maga roomu gdzie minosy sa jest strasznie mnostwo minosow a nie ma orcow... o to chodzi ze w tibi 3.0 tam byl quest na jakis axe czy cos ni pamietam.
 

AdixXx Tibian

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Brass Armor - Rookgard

ok morze mo?na sprzeda? ale skond zdoby? go??
 

Kasken

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass armor na sell jest dla picu ;).

Mylisz si? :) nie jest dla picu, jak ka?dy z nas wie, jest kilku starych graczy kt?rzy maj? brass armor z tibi versja X i gdyby chcieli tego armora sprzedac to mogliby to zrobi? u Dixi, prawda?:)

No ale c??... takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich :)
 

Keevil

New User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass armor mo?na zdoby?! je?eli si? da spike sworda poniewa? brass armor jest lotem z mino maga....
Sunrise on jest posiadaczem brass armora :)
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Brass Armor - Rookgard

@Up Spike Sworda nie da si? zdoby? (przynajmniej na razie). Brass Armor te? nie da si? zdoby?. A je?eli kto? si? pyta dlaczego u NPC mo?na sprzeda? BA to ju? odpowiadam. Po prostu kiedy? dawno temu z Minotaur?w wylatywa? Brass Armor.
 

cwaniiumm

User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

Podobno kiedy? lecia?a z mino ale cipsoft uznal ze jak na wyspe pocz?tkuj?cych jest za silna... Zreszt? zrobili to samo z poison daggerem.:curse:
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

m?j brat mia? brass armor potem kto? mu si? na konto w?ama? i wywali? do wody -.-
Lol ja mia?em mpa wiesz??


@Topic
Podobno duzo osob w tibi 5.0 do 6.1((DOK?ADNIE NIE PAMI?TAM)) mia?o brass armor i to pewnie dlatego zostawiono bo jak wszyscy mowi? mo?na by?o go loot z mino i cipy zmien?y loot z mino na chain armor ;d pozdro
 

Speedox

Active User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
110
Reaction score
2
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

No,ba?
To chyba jasne,?e kiedy? z Mino maga da?o si? to wylooci? Brass Arma...aktualnie moim zdaniem posiada go tylko Sunrise.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass Armor owszem da?o si? zdoby? ale hoho jak dawno temu ... m?j brat mia? brass armor potem kto? mu si? na konto w?ama? i wywali? do wody -.-

Ta a moja stara wylota?a Mpa z rata wiesz ?al...
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Brass Armor - Rookgard

No,ba?
To chyba jasne,?e kiedy? z Mino maga da?o si? to wylooci? Brass Arma...aktualnie moim zdaniem posiada go tylko Sunrise.
Sunrise opowiada? ju? wiele bajek...
Oczywi?cie, tej zbroi nie mo?na zdoby? na rooku, tak jak nie mo?na si? dosta? do mino maga, z kt?rego leci. Jeden wielki MIT!
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jeden wielki mit, r?wnie dobrze mog? powiedzie? ?e na wyspie nowych mia?em Axe of Demon :curse:
 
Status
Not open for further replies.
Top