What's new

Brass Armor - Rookgard

Status
Not open for further replies.

lolo194

Active User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
110
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

M?j kolega m?wi? ?e na 30-40levlu na rook dostaje si? brass armor i brass legs.
Tylko tyle wiem.
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jak tam wzsesniej koledzy napisali to ,?e mo?na sprzeda? brass armor nie ?wiadczy o tym ?e wog?le mo?na go zdoby?.Moim zdaniem Cipsoft zrobi? to specjalnie,po to aby gra by?a ciekawsza i aby w grze by?y r??ne tajemnice.Ja s?ysza?em ze kole? wbi? 100 lvl na rooku i za ten w?a?nei wyczyn dosta? p seta:)
Pozdro by Misiek
 

Hidemichi

New User
Joined
May 16, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Kiedy? z mino lecia?y :
-Posion Dagger
-Brass Arm
-Brass Legi
-Dark Shield ( Tego nie jestem pewien )

Tak wiec z stad te itemki na rooku :)
Tak P.S po upodate 8.42 juz nie ma ich w tym sklepie wiec. Temat do zamkniecia.
 

Kubeczek

User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass armor mo?na zdoby?! je?eli si? da spike sworda poniewa? brass armor jest lotem z mino maga....
Sunrise on jest posiadaczem brass armora :)

A kto ci powiedzia, ?e akurat Sunrise ma brass armor widzia?e? rozmawia?es z nim masz screena jak nie to jak bym powiedzial, ze mamGolden boots bo zloocilem z rata to tez bys uwierzyl
 

Zrywek

User
Joined
May 22, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Mi si? wydaje ?e zrobili oni to tylko dla picu aby ludzie grali nadal na roku i wydawali kas? na pacc :curse::D
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: Brass Armor - Rookgard

Wed?ug mnie to ma jaki? zwi?zek z Mino magiem a spike swordem. Hmmm gdyby na prawd? nie by?o Brass armora to po choler? Cipsoft dawa? by brass armor dixi do kupna... My?l?,?e najpierw trzeba wykona? Spike Sword quest a potem brass armor.

To tylko moja opinia wi?c...

Pozdrawiam
 

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Brass Armor - Rookgard

Wed?ug mnie Brass Armor jest teraz na rooku nie do zdobycia.. Owszem za czas?w starej Tibii(Nie wiem dok?adnie jakiej) by? on i jak ju? m?wili panowie wy?ej lecia? on z Mino.
 

Szalony Mirek

Active User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

M?j kolega m?wi? ?e na 30-40levlu na rook dostaje si? brass armor i brass legs.
Tylko tyle wiem.

no to twoj kolega zle mowi, nic nie ma w tibii za darmo no chyba ze wpierdziel xd
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

Wed?ug mnie to ma jaki? zwi?zek z Mino magiem a spike swordem. Hmmm gdyby na prawd? nie by?o Brass armora to po choler? Cipsoft dawa? by brass armor dixi do kupna... My?l?,?e najpierw trzeba wykona? Spike Sword quest a potem brass armor.
To tylko moja opinia wi?c...
Pozdrawiam
Pewnie zapomnieli usun?? lub im si? nie chcia?o. Wiesz jaki jest CipSoft chyba nie ?
@ Topic
Co do tematu, nie da si? zdoby? Brass Armora, owszem kiedy? chyba do 7.8 ( nie jestem pewny ) lecia? z Mino Maga ;) Pozdro. Wszystko to jest, ?eby pokaza? nowym graczom, co jest na mainie :)
 

Grid

New User
Joined
May 13, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Czlowieku niema takiej opcji, niebedziesz mial na roku b seta, kiedy na starej tibii to bylo moze mozliwe bo ludzi miali g helmety ale teraz?? niema takiej opcji, goraca pozdrawiam

----------------------------------------------------------------

***Elysia***
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Brass Armor - Rookgard

Jest to pozosta?o?? z tibi 5.0 kiedy ludzie mogli normalnie w sklepie kupi? brass armor i mo?na by?o go zdoby? z jakiego? questa tylko nie pami?tam jakiego
 

Sky Blue

New User
Joined
May 26, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Da sie zdobyc Spike Sword Da sie zdobyc coper shield i te? da sie zabi? gohula na rooklandzie to czemu niby nie mo?na zdoby? brass arma mo?e kto? z moderatoruw mapki (niewiem jak to sie nazywa :D)Uzna? ?e quest na brass armor jest za?atwy wienc go przenie?li i jest mo?e gdze? na pacc schowany jak spike sword :confused: co?
 

Stellmach

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
125
Reaction score
9
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass arm nie jest do zdobycia >niema questu oraz nei wypada z zadnego monstera na rooku> pamietaj jak gra?em na secura wtedy by?a tibia 8.0 to jedna osoba mia?a brass armor :) ale sk?d to nie wiem. Pozdro
 

Bakazukez

User
Joined
May 4, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

po?owa opowie?ci o tych rarach to k?amstwa.... ludzie je wymy?laj?, ?eby byc "lepszym" bo si? widzia?o rara ;o
 

Grajcz

User
Joined
May 31, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Age
32
Odp: Brass Armor - Rookgard

Bardzo spostrzegawczy jeste?...
O tym ?e brass armor da si? seln?? od dawna wie 90% rookstayer?w.
Wynika to z tego ?e niegdy? da?o si? go zdoby? i pozosta?o to w "spadku" z tamtych niezwyk?ych czas?w;p
Swoj? drog? to ?aden dow?d na to ?e musi by? quest na ten item...r?wnie dobrze s sword mo?e by? jednym wielkim picem zrobionym dla urozmaicenia gry.
Mi si? wydaje np. ?e Cipsoft umie?ci? serpent sworda na skale aby da? przyk?ad co czeka graczy na mainlandzie...
Moim zdaniem gdyby by? quest na takie rary to by tysi?ce graczy ju? dawno je odkry?y.
 

cmoking

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Brass Armor - Rookgard

Istnieje, tak, gdzie? To, ?e mo?na go sprzeda?, to ka?dy o tym wie. Nie popisa?e? si?. Gdyby by? quest, ludzie by go odkryli. Uwa?am, i? nie ma takiego questu.
 

Lotarius

New User
Joined
May 3, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

@Up Spike Sworda nie da si? zdoby? (przynajmniej na razie). Brass Armor te? nie da si? zdoby?. A je?eli kto? si? pyta dlaczego u NPC mo?na sprzeda? BA to ju? odpowiadam. Po prostu kiedy? dawno temu z Minotaur?w wylatywa? Brass Armor.
juz nie moznna sprzedac brass armor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass armor mo?na zdoby? na rooku poniewa? sam kiedy? mia?em takowy. Dok?adnie na tibi 7.6 na mojim pierwszym rookstayerze 16lvl : D. Nie mam zielonego pojecia z kat mozna go mie? ale jestem pewien ze mozna. Ja znalaz?em go w dedzie jakiegos gracza na Mino Hell. Pozdrawiam
 

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
Odp: Brass Armor - Rookgard

Brass armor leci z Minotaur'a Maga dlatego jest na tej li?cie ;]
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Brass Armor - Rookgard

Ale o ile Mi wiadomo to Mino Mag jest nie dostepny na rooku :) wiec z kat mog?em to miec ? (raczej ktos)
 
Status
Not open for further replies.
Top