What's new

Brass Armor - Rookgard

Status
Not open for further replies.

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Brass Armor - Rookgard

Ja wam cos powiem z shenga brass armor napewno nie leci bo juz tyle ich zosta?o zabitych ze napewno jakby ktos lotno? by sie pochwali? itemem.A ze u npc mozna sprzedac brass armor to juz zal napewno pozosta?osci po starej tibi bo kto by sprzeda? brass armor za 150 gp !!!! Zakupujcie to ze nikt nie sprzeda brass armora za 150 gp xDDD chyba ze jakis debil.
SPike sword qest takze nie istnieje ;p Jezeli myslicie ze istnieje dajcie mi dowody proste.
Temat do zamkniecia.
 

Flamo

New User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Sunrise bankowo nie ma brass armora. Wedlug mnie jest to mit i nie ma o czym pisac.

Pozdrawiam
 
Joined
Jan 30, 2009
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

Mo?e Sunrise wkr?ca? kity ?e ma Brass Armor, ?eby by? bardziej pro ni? jest w rzeczywisto?ci :D.
Moim zdaniem To nie jest ?aden dow?d na istnienie questa, tylko dlatego ?e mo?na go sprzeda? w sklepie.
Jak ju? kto? wy?ej powiedzia? "pozosta?o?ci po starej tibii" :D
 

Stelmach

Senior User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
638
Reaction score
99
Age
30
Odp: Brass Armor - Rookgard

Sunrise bankowo nie ma brass armora. Wedlug mnie jest to mit i nie ma o czym pisac.
Pozdrawiam

Dobrze m?wisz Sunrise nie mia? brass armora przecie? by?y jego ss'y dawniej na tibia.org.pl i w jeo kolekcji nie znajdowa? sie brass armor, posiada? on tylko Spike sword kt?rego "niby" dosta? za wbicie jako pierwszy 100lvl.

Pozdrawiam.
 

futbolufka

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Brass Armor - Rookgard

Kiedy? czyta?em gdzie? na forum tibi ?e na Rooku wypada ?w Brass Armor ze znanego nam brzydala Minotaura.Trzeba ich zabi? oko?o stu. Jak tylko odnajd? ten temat na tym tajemniczym forum edytuje m?j post.
 
Joined
Jan 30, 2009
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Brass Armor - Rookgard

Kiedy? czyta?em gdzie? na forum tibi ?e na Rooku wypada ?w Brass Armor ze znanego nam brzydala Minotaura.Trzeba ich zabi? oko?o stu. Jak tylko odnajd? ten temat na tym tajemniczym forum edytuje m?j post.

Hmm, ja zabi?em ich jako? ponad 4000"s?ownie cztery tysi?ce" i nic ;s, mo?liwe ?e post znajduj?cy si? na tamtym forum by? bajeczk? wyssan? z "xxxxx"
Pozdro. ;s
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Brass Armor - Rookgard

Kiedy? brass armor by? do zdobycia. Obecnie jest to niemo?liwe. Je?li kto? ma jeszcze ten item, to z pewno?ci? si? tym nie pochwali... Hack murowany.
 
Status
Not open for further replies.
Top