What's new

[Krzysieq]I jego galeria =D.

Status
Not open for further replies.
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Powiem ?e praca troch? nie za specjalna, te przej?cie mo?e fajny pomys? ale wykonanie nie za ?adne, troch? zbyt du?o g?stych k?pek trawy, u?y?e? tutaj r?wnie? za?nie?one brz?zki kt?rych tu raczej nie powinno by?. Nie podoba mi si? te? u?ywanie wsz?dzie tych dziur czarnych. Praca z dragonami lepsza no i lepsze wykonanie. Z tego co widz? to musisz po?wiczy? jeszcze nad natur?, podziemia robisz ju? lepiej.
 

obiwan301

User
Joined
Feb 18, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Bardzo mi si? podoba praca z wej?ciem na posesj? tylko jak m?wi? Blackq, praca z dragonami by?a lepsza.
Widz? du?y post?p od pierwszej pracy do ostatnich prac. 8/10
 

Virczek2

User
Joined
Mar 17, 2010
Messages
26
Reaction score
1
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Od?nie?one s? w Map Editorach patrz ID : 8313.. tych ze ?niegiem nie ma na rooku daj SS .. ; p
MApy nie przypadaj? mi do gustu.. , poniewa? u?ywasz du?o nowych spod uptade 8.54 ;[ a te przedmioty mi si? nie podobaj?.,.
Chcia?bym zobaczy? u Ciebie jak?? wi?ksza prac?.. ; ]
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Natura ; ).
mpa.png
 
Joined
Mar 29, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

odno?nie tej ostatniej mapy, to albo ten wodospad, zrobi?e? wr?cz tragicznie, albo to ja jestem ?lepy i czegos tu nie widze.
odno?nie jeziorka i rzeczki to mog?e? ciekawszych kszta?t?w porobi?, bo tak jak jest to wygl?da jak autoborder.
co do natury to jakiegos konkretniejszego zdania nie mam, no nie zachwyci?o mnie to, w dodatku osobi?cie nie przepadam za 'kolorowymi' drzewami.

a na koniec,
na mi?o?? bosk?. czy naprawde tak trudno zrozumiec, przeczyta?, wzi??? to do siebie, blackq pisa? ci to chyba kilka razy, zreszt? nie tylko on, nie zostawiaj tych czarnych p?l, jak nie chce ci sie dorobi? kilku sqm wi?cej to zr?b screena mniejszego, tak ?eby nie by?o tego widac, a jak nie chce ci sie robi? ca?o?ci to po co mappujesz? : /
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Domek przy zamarzni?tym stawie : ).
64664990.png

No i ?rodek domku.
15584667.png
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

~~~~~~~~REFRESH~~~~~~~~

Prosz? o komentarze ;d.
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Domek si? prezentuje dosy? ?adnie, ale wok?? ju? nie jest najlepiej. Pustki po bokach nie prezentuj? si? zbytnio najlepiej. To Jeziorko nie wygl?da na zamarzni?te, mog?e? pomiesza? to z innym lodem, ?eby wyszed? efekt grubszego lodu. Nie jest najgorzej, ale pracuj dalej i na pewno b?dzie lepiej. 6/10
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Praca taka sobie, niby pomys?owo, lecz zastrze?enia r?wnie? si? znajd?. Na dachu domku uwa?am ?e przesadzi?e? z tymi kulkami ?niegu, troch? brzydko to wygl?da. Domek og?lnie zbyt ma?y, no ale du?o detali przy domku. Przy tym zamarzni?tym stawi? mog?e? pododawa? jaki? l?d, ?nieg kt?ry u?y?e? na dachu bo troch? pusto to wygl?da.
Przed ostatnia praca r?wnie? troch? s?abo wykonana, natura dziwna, zbyt du?a liczba g?stych k?pek trawy kt?re wyst?puj? obok siebie jak i r?wnie? zbyt du?o tych czerwonych kwiatk?w i grzyb?w. Przy wodospadzie nie potrzebnie u?y?e? tych skalistych border?w, woda nie ma jak sp?ywa? : )
?wicz dalej a na pewno twoich pracach b?dzie si? pojawia? mniej b??d?w jak i b?d? ?adniejsze. Og?lnie ?le nie jest.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Pierwsze prace s? bardzo brzydkie. Du?o kwadrat?w, ma?o szczeg???w i niekt?re elementy do siebie nie pasuj?! Lecz gdy przegl?da?em twoj? jedn? z najnowszych prac zauwa?y?em ogromn? zmian?. Wszystkie elementy (opr?cz paj?czyny) pasuj? jak ula?! Ma?o kwadrat?w. Wprost idealna praca! Za ni? daj? Ci 10/10

ffggb.png
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

~~~~Refresh~~~~
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Elo.
No to tak:
Zaczn? od tego bo to chyba najwa?niejsze, Uwa?aj jak stawiasz wej?cia do dziur bo jak si? bd z nich wychodzi? to wpada si? na rzeczy na kt?re normalnie nie da si? stan??(dopatrzy?em si? takich bug?w UWAGA a? 6!), Ale tak to nie jest ?le tylko na niekt?rych ss'ach troch? za bardzo zasyfione. W niekt?rych miejscach nie pasuj? drewniane belki. U?ywaj ro?nych kwiat?w na ro?linach kt?re rosn? na ?cianach.
Moja ocena: 6/10. ;)
 
Joined
Dec 9, 2009
Messages
45
Reaction score
3
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Nawet niezle mapy, w sam raz pod gre, wiekszych bledow nie widze. Pracuj dalej zchecia bd tu zagladal, ocena 7/10
 

Trevox

User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
11
Reaction score
2
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

W Twoich pracach to bardzo r??nie bywa. Na pocz?tku zacz??e? bardzo s?abo i kwadratowo, potem zauwa?y?em post?py. W paru miejscach zbyt na ki?kana przyroda, gdzieniegdzie jej brak. Jednak?e nim dalej, tym chyba lepiej. Jak wida? ci??ka praca przynosi do?wiadczenie :) ostatnie prace bardzo mi si? podobaj?, trzymaj tak dalej.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Rzeka (korzysta?em z poradnika autorstwa Blackq)
66540798.png
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

~~Od?wie?am~~

:p
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Ostatnia praca taka sobie, u?y?e? troch? za du?o kwiatk?w, s? one praktycznie wsz?dzie. Nie podoba mi si? te? to ?e u?y?e? zbyt wielu tych g?stych k?pek trawy. Te drzewa czerwone i ???te te? zbytnio tu nie pasuj?. Praca og?lnie nie jest z?a lecz brakuj? ci dobrego stylu : )
Ta przed ostatnia praca "wakacje" ca?kiem ciekawie zrobiona ciekawie te barierki s? u?o?one ciekawi?, a zazwyczaj widzimy kwadratowe.
 

dymitrsoltys

Advanced User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
224
Reaction score
11
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Pierwsze prace by?y s?abe ale z czasem jeste? o wiele lepszy.Oby tak dalej

Moja ocena to 10/10. Szczeg?lnie te dragony.R?wnie? spodoba?a mi si? praca "z Wakacjami". :)

Gratulacje,napewno jak b?dziesz kontynuowa? mapperstwo bedziesz naprawd? dobry.
 

Maniucza

Advanced User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
374
Reaction score
57
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Pocz?tkowe prace by?y bardzo z?e, lecz te ostatnie nie s? ju? tak 'odstraszaj?ce'.Og?lnie ca?? twoj? galeri? m?g?bym oceni? 5,5/10.Staraj si? dodawa? wi?cej detali i mappowa? z tzw. wyobra?ni?.
 
Status
Not open for further replies.
Top