What's new

[Krzysieq]I jego galeria =D.

Status
Not open for further replies.

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

T? ziemi?, kt?r? u?y?e? na pierwszym zdj?ciu powinno si? raczej u?ywa? w podziemiach.
Do domk?w nie ma zastrze?e?, poprzednia praca lepiej Ci wysz?a, mappuj dalej.Czekam na nast?pne prace.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Refresh~~~~~~~~~~~~~~~!
 

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

witam. a wi?c od razu dojd? do rzeczy :)...
na pierwszej twojej mapce, wida? ?e zrobi?e? to rach ciach :p (moim zdaniem).
ten domek po lewej stronie --> ?adny+ to ?e doda?e? drog? z kamyczkami.
do mapy nie pasuj? ta fontanna z wod?.
Pierwsza mapa 7/10
teraz druga mapa.
tutaj wida? efektownie ?e si? przy?o?y?e? :)
pi?kna natura,[i te Pole] bardzo mi si? spodoba?o, pi?kna estetyka, ta g?ra a na niej tak jak by domek jest naprawd? m?wi?c poezj?.
Nie podobaj? mi si? te czerwone kwiatki, psuj? to wszystko, ale mo?na je pomin??.
Wszystko ?adnie dobrane tak jak trzeba. wi?c ocena b?dzie taka na jak? zas?u?y?a mapa 9,8/10
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

W tym miasteczku czy co to jest pod?o?a ca?kiem nie?le wykonane, niez?e po??czenie i og?lnie sprawia dobry efekt. Nie podoba mi si? jedynie ?cie?ka po prawej z tymi kamieniami, kompletnie nie pasuj?. Sam pomys? z bram? dobry. Jednak rzeka i to za rzek? za specjalnie ci nie wysz?o.
Ob?z gal?w z MOTM powiem ?e nie wyszed? ci, wygl?da to bardziej jak jakie? miasto elf?w, czy co? w tym stylu, ci?gle w twoich pracach wida? ten mostek a na nim deski, wygl?da on tragicznie nie radz? ci go tak robi?. Tak og?lnie nie jest ?le, ci?gle do przodu : ) Powodzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top