What's new

[Krzysieq]I jego galeria =D.

Status
Not open for further replies.

misq011

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
212
Reaction score
17
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

To tak.
Rzeka fajna, tylko troche za bardzo nawalone kwiatuszkami :D:D
8/10
Pozdro
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Ostatnia praca trocha przedobrzona, za du?o kwiatk?w praktycznie tylko je wida?..
Od razu rzucaj? si? w oczy..a og?lnie to nawet fajnie tylko czego? mi tutaj brakuje, mo?e dlatego ?e to tylko rzeka.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Od?wie?am~~~~~~~~~~~~
 

Emroo

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
177
Reaction score
42
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

I ty m?wisz ?e jeste? pocz?tkuj?cy ??!!Kolego mappujesz jak stary mapper, znam kilka os?b kt?re musia?y ?wiczy? rok, dwa lata aby mappowa? tak jak ty :p.Co do mappek ca?kiem ?adne na pewno nie na pocz?tkuj?cym poziomie, sporo detali.Na takiej mapce to by si? pogra?o :pp
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Domek na wiosce ko?o jeziorka : ).
domekf.png


Notka moderatorska:
dodaj?c nowe prace do galerii musisz da? min. 2 zdj?cia
 
Last edited by a moderator:
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Domek na wiosce ko?o jeziorka, temat bardzo dziwny. Sama praca wykonana tak sobie ?le nie jest ale po raz kolejny niczym specjalnym si? te? nie wyr??nia. Natura do?? dobra, nie podoba mi si? zbytnio ten p?ot za domkiem. Sam domek te? ujdzie. Wida? ?e ci?gle robisz jakie? post?py, by? mo?e ju? za nied?ugo stworzysz pierwsz? jaka? mega map? : ) Powodzenia.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Wej?cie do jaskini w d?ungli.

Poziom 1.
jdem.png

Poziom 2.
dwaa.png
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Praca wydaj? si? nieco za?miecona, wed?ug mnie u?y?e? zbyt du?o rodzai ro?lin, co og?lnie daj? troch? chaos. Na drugim poziomie te? zbyt wiele nie przedstawi?e? bo zaledwie 3sqm. Ci?gle tw?j mapping nie jest taki jak powinien, starasz si? lecz troch? brakuj? aby mapy by?y do ko?ca dobrze wykonane. ?wicz dalej a z czasem skill przyjdzie sam.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Czy?by kolejna super gwiazda, zwana mistrzem ma?ego terenu?
Darze Ci? szacunkiem, bo wiem, ?e potrafisz na prawde wiele, lecz prosz? - udowodnij, ?e to tylko nie sprawdza si? na wielko?ciach 16x16 albo i mniejszych. Zr?b co? w wielko?ci ca?ego mapedytora, je?eli wyjdzie tak jak w/w to b?de uznawa? si? za niez?ego mappera.
Pozdrawiam!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Troszk? starsza praca, daltego ta z mniejszych ;s.
drgo.png

A tu ju? co? wi?kszego, jednak nie wiem czy mi wysz?o.
Behemoth zniszczy? tory :D.
bestt.png
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Refresh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!
 

Firentis

Advanced User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
174
Reaction score
26
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Super ;) ile ju? mappujesz? podoba mi si? ta przedostatnia praca "Ognista Jaskinia" m?j ?ywio?. :D Ostatnia te? fajna, zr?b jeszcze jakie? jaskinie bo fajnie ci wychodz? i dodawaj do nich te du?e kryszta?y. ;) Mo?e zrobisz jakie? expowiska? :D

Ocena 10/10 ;P

Pozdro
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Ostatnie prace bardzo ?adne z wyobra?ni? lecz za bardzo za?miecone :/ 8/10 :p ..
mapki dobre tylko wiesz te ?mieci niepotrzebne np. w o statniej pracy yhm za du?o tych kamieni i tego yhm ,,piasku" czy co tam :D
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Od?wie?am~~~~~~~~~~
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Refresh~~~~~~~~~~~~

Notka moderatorska:
Galerie mo?na od?wie?a? co 24 godziny, maksymalnie 2 razy od ostatniej dodanej pracy.
 
Last edited by a moderator:

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Cz?owieku, powiem Ci tyle, b?dziesz zawodowym mapperem.
Ogl?da?em od pocz?tku twoj? galerie, no fakt, na pocz?tku, naprawd? by?o bardzo s?abo. Ma?o detali, beznadziejne bordery itp., ale na to co teraz patrze, te twoje dalsze prace to cudo! A zw?aszcza ta Ognista Jaskinia cudo!
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Ostatnie mapy fajne, najbardziej podobaj? mi si? te 16x16 chocia? d?ungla troch? napchana.
Ognista mapa fajna chocia? znalaz?em kilka b??d?w i zobaczy? bym ja troch? wi?ksza.
Mapa z Behemothem nie za bardzo mi si? podoba, jak si? wychodzi z dziury wchodzi si? na ska??.
Og?lna ocena: 8/10 lol.
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: [Krzysieq]I jego galeria =D.

Ta lodowa wie?a jest nawet fajna.Mog?e? darowa? sobie g?ry, i postawi? zamiast nich kilka innych budynk?w.
Og?lnie ?adnie wydetalowane, ale poczytaj poradniki o zimowej naturze.
Te jeziorka w oazie s? takie kwadratowe, do niczego innego przyczepi? si? nie mog?.
Og?lnie rzecz bior?c nie?le mappujesz.
 
Status
Not open for further replies.
Top