What's new

Prawda o "JP"

Status
Not open for further replies.

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Ci?gle o tym gadacie, co wam tacy przeszkadzaj? ? Nie zadawaj si? z nimi, omijaj szerokim ?ukiem, osobi?cie policje mam w ..... ale to jak chyba ka?dy, nawet porz?dny doros?y.
A "Firme" skre?lili?cie bo nagrali tam kilka piosenek "JP", dobra koszulki itd...
Ale lubi? Firm?, wiecie dlaczego ? Poniewa? Firma "rapuje" o prawdziwym ?wiecie na ulicy, nie ka?dy ma tyle kasy ?eby wychowywa? si? w b?g wie jakich domach itd..
?ycie to nie bajka, narkotyki, alkohol, papierosy, dziwki itd..
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Nie wiem sk?d pomys?, ?e policjanci bij? za darmo.
Hmm... Z DO?WIADCZENIA?

Nie wszyscy, fakt. Ale spora ich cz???. Zapraszam na do?ek/izb? raz czy dwa, obowi?zkowo trzymanie si? swojego zdania - bardzo tego nie lubi?. :3

@down
Tak, my?lisz, ?e by ci powiedzieli? xd "No, synu, siadaj z ojcem. Dzi? skatowa?em trzy osoby. Wczoraj wujek jednemu skurwielowi z?ama? r?k?. Niez?y bilans, hohoho! Chlapnij brudzia."
 
Last edited:

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Nie wszyscy, fakt. Ale spora ich cz???. Zapraszam na do?ek/izb? raz czy dwa, obowi?zkowo trzymanie si? swojego zdania - bardzo tego nie lubi?. :3
Nie mam zamiaru robi? z siebie dziecka ulicy tylko dlatego, ?eby przekona? si? o tym na w?asnej sk?rze. Tak, du?o os?b wie z DO?WIADCZENIA, ale ?adna nie potrafi tego udowodni?. P?? mojej rodziny to lekarze, drugie p?? to policjanci i ?aden z nich nie jest cz?owiekiem zdolnym uderzy? inn? osob? bez powodu, nie m?wi?c ju? o dziecku.
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Prawda o "JP"

Ideologia jp ju? na pocz?tku powinni?my stwierdzi?, ?e oznacza jestem porz?dny, a nie jak wi?kszo?? os?b uwa?a - jeba? policj?. Tak wi?c, mi?dzy innymi dzieciaki pr?buj? szpanowa? w swoim gronie s?uchaniem takiego syfu by p??niej kablowa? tu i tam na innych, jaki wniosek?, to tylko muzyka niewnosz?ca nic do naszego ?ycia. Moim zdaniem to parszywe d?wi?ki kt?re s? coraz to mniej znane oraz rozpowszechniane dzi?ki czemu jestem radosny.

Zreszt?, gdyby nie te "pierdolone psy" to po?owa waszych rodzin by si? pozabija?a oraz wymordowa?a w par? dni pr?cz tego by?by niewyobra?alny burdel nad kt?rym trudno by?oby zapanowa? i ogarn?? ca?e spo?ecze?stwo chuligan?w od kt?rych si? roi na naszych ulicach. Je?li policjant wykonuje s?usznie swoj? prac? nigdy nie jestem przeciw niemu, co lepsze w miar? mo?liwo?ci mog? pom?c.

Je?li chcecie s?ucha? ju? rapu to proponuje obej?? wszystkie utwory o policji i pos?ucha? innej kategorii rapu na przyk?ad dam wam, SumaStyli: Mi?ego s?uchania, dzi?kuje.
 
Last edited:

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Prawda o "JP"

To jest tak, ch?opaczyna my?li, ?e jak napisze na ?cianie JP 100% to jest odwa?ny, a jak policja przechodzi to "Dzie? dobry panie w?adzo". Co do Firmy i Hemp Gru, do nich nic nie mam. Pos?uchajcie ich nut tych bez JP, HWDP i zastan?wcie si? co oni tam nawijaj?, trzeba zrozumie? te s?owa ?eby to polubi? i por?wna? do swojego ?ycia. Dziwi mnie jedno, ?e Miki i Beoska nie dadz? ?adnych przyk?ad?w, ich osobi?cie to nie spotka?o a pierdol? g?upoty, i? wi?kszo?? policjant?w napierdala dzieci, a jest to nie zgodne z prawd? poniewa? jest du?o spoko policjant?w, Miki a jakby Tw?j ojciec by? policjantem to te? by? tak m?wi?? Ja tu prosz? o argumenty bo inaczej dyskutowa? si? nie da.

Powiedzia?em, ?e nie napisz?. Jednak Twoje pierdolenie zmusi?o mnie do tego. Sk?d niby o tym wiem? Mia?em przyjemno?? sp?dzi? 36h na izbie dziecka. Tak wi?c, jak o czym? nie wiesz i kogo? nie znasz, to si? nie odzywaj.//Miki


Tylko, zastan?w si? dobrze, czy mo?na od razu oskar?a? wi?kszo?? funkconarjuszy? To, ?e Ciebie to akurat dotkn??o to nie znaczy, ?e wszystkich co byli na izbi?.
 
Last edited:

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

@down
Tak, my?lisz, ?e by ci powiedzieli? xd "No, synu, siadaj z ojcem. Dzi? skatowa?em trzy osoby. Wczoraj wujek jednemu skurwielowi z?ama? r?k?. Niez?y bilans, hohoho! Chlapnij brudzia."
No w?a?nie. W jednym dniu, jeden policjant, trzy osoby. Przy takim, czy nawet o po?ow? mniejszym, bilansie nie ma szans, ?eby co? takiego zatuszowa?. Rozumiem Mikiego. By? mo?e trafi? na policjanta, kt?ry ma nier?wno pod sufitem, jednak?e stwierdzenie, ?e 40-50% funkcjonariuszy jest terrorystami jest mocno przesadzone. Zdarzaj? si? przypadki chorych lekarzy, hydraulik?w, sprz?taczek i pilot?w z l?kiem wysoko?ci. U?ytkownik?w chc? ostrzec, ?e ka?de zgry?liwe pytanie dotycz?ce Mikiego b?d? kara?- i to surowo.
 

ImprO

User
Joined
Apr 11, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Prawda o "JP"

Moim zdaniem JP to szajs :) Sam go nie u?ywam.Moi koledzy to robi?, ale to palacze i pijaki.Oni nawet nie sko?czyli pi?tnastu lat... Oczywi?cie wszystko to wina policji.Chlejesz piwo maj?c 15 lat, policja cie zgarnia i to jej wina.Ludzie nie dostrzegaj? swoich b??d?w...
Na serio niekt?rym policjantom odbija, ale np.Policjant zad?gany w tramwaju przez nastolatk?w pokolenia "JP", to wina ofiary... Do?uj? mnie tacy ludzie :) Krzycz? JP do policjant?w z 300 metr?w stoj?c blisko jakiego? schronienia :/ A jak przychodzi co do czego to jest "Dzie? dobry Panie w?adzo!". <znaki> xD
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Przy takim, czy nawet o po?ow? mniejszym, bilansie nie ma szans, ?eby co? takiego zatuszowa?.
Oj, Always. Nie pisz?, ?e ci??ko to zatuszowa?, niejednokrotnie ich prze?o?eni doskonale wiedz?, co si? na takiej izbie wyprawia. Chodzi mi o sam fakt, ?e takie sytuacje maj? miejsce i panowie/panie w swoim ?wiatku policyjnym o tym wiedz?, nie czuj?c si? w obowi?zku informowa? innych, bo po co.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Prawda o "JP"

Zarowno jak ci tworcy i wyznawcy to dzieci, ktore nie maja nic do stracenia, zyja na ulicach, a niewiedza, ze policja jest potrzebna.
Policja zyciem ryzykuje, by pilnowa? porzadku [chyba wiecie o co mi chodzi], a jakas banda ... nienawidzi ich wlasnie dlatego, ze to robi?.

To nie jest ju? idiotyzm, to jest najgorszy objaw nienawi?ci...

(dla tych, co graja w diablo 2 to powiem, ze mefisto przy nich wymieka)
 

Teleq

User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
43
Reaction score
12
Odp: Prawda o "JP"

1272193693_by_Lolbean_500.jpg

Obrazek przedstawia ca?? prawd?;)
Regards
Teleq
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Prawda o "JP"

JP na 100%*


Nie wiem dlaczego m?odzi ludzie i dzieciaki w wieku 8-13 lat tak m?wi?,policja im co? zrobi?a,a mo?e chc? by? fajni?Powiem im jedno:to nic nie daje,i pogr??acie si? w swojej i tak wysokiej g?upocie(nie wszyscy)


Ja m?wi? JP na 100 %,ale w innym sensie,w csie cz?sto pisz? ten tekst.Ja nic do policji nie mam,a nie wiem o co chodzi m?odym.Nikomu takim tekstem si? nie przypodobaj?,chyba ?e kompletnym debilom.



*JP na 100 % - Jestem Pro na 100 %
 
Joined
May 3, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Prawda o "JP"

JP to ?enada , a policja owszem zdarzaj? si? osoby z policji kt?rzy naci?gaj? prawo ale wiekszo?? z nich pilnuj? miasta dla twojego dobra i powstrzymuje od g?upot.
Je?li matk? ci zabij? ,spal? dom, i pocwiartuj? psa to nadal b?dziesz krzycza? JP100%?? nie s?dz?.
 
Last edited:

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

Dla mnie te ca?e JP 100% to parodia. Biegaj? dzieci po ulicy, pisz? na stronach JP. Gdzie nie popatrzysz to namazane JP. Szkoda mi takich ludzi. Gdy Policji nie ma to s? takie Pro Elo Kozaki, ale jak ju? Policja si? zjawi, zatrzyma albo o co? si? zapyta to te Pro Elo Kozaki trz?s? gaciami, a jak co? naskrobi? i dowiedz? si? o tym jego rodzice to b?dzie p?acz. Tacy ludzi nie powinni istnie?, jest to moim zdaniem ha?ba dla ca?ej Polski. Co by by?o gdyby tej Policji nie by?o? Wyszed?by? z domu na 1h, wracasz, a w domu nic nie ma, w?amali si?, wszystko ukradli. Gdyby ich nie by?o to codziennie przychodzi?by? pot?uczony i ba?by? si? chodzi? po ulicy. Moim zdaniem te JP to ?enada i u?ywaj? ich tylko ludzie, kt?rzy s? takimi kozakami do czasu.

Pozdrawiam, Matthew
 

DaNoNeK

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Prawda o "JP"

Dla mnie te ca?e JP 100% to parodia. Biegaj? dzieci po ulicy, pisz? na stronach JP. Gdzie nie popatrzysz to namazane JP. Szkoda mi takich ludzi. Gdy Policji nie ma to s? takie Pro Elo Kozaki, ale jak ju? Policja si? zjawi, zatrzyma albo o co? si? zapyta to te Pro Elo Kozaki trz?s? gaciami, a jak co? naskrobi? i dowiedz? si? o tym jego rodzice to b?dzie p?acz. Tacy ludzi nie powinni istnie?, jest to moim zdaniem ha?ba dla ca?ej Polski. Co by by?o gdyby tej Policji nie by?o? Wyszed?by? z domu na 1h, wracasz, a w domu nic nie ma, w?amali si?, wszystko ukradli. Gdyby ich nie by?o to codziennie przychodzi?by? pot?uczony i ba?by? si? chodzi? po ulicy. Moim zdaniem te JP to ?enada i u?ywaj? ich tylko ludzie, kt?rzy s? takimi kozakami do czasu.
Pozdrawiam, Matthew

Wi?kszo?? nie trz?sie gaciami, nie wiem jak ty. JP nie wp?ywa na to by zwalczy? policj?, ?eby jej nie by?o, po prostu jest to g?oszenie spraw zwi?zanych z policj?. JP to jest znaczy tylko jeba? policj? chcia?bym wam powiedzie?.:hah:
 

McraeCT

New User
Joined
May 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Prawda o "JP"

"Firma" (zesp?? muzyczny) pozwa? hackera na policj?. "Firma", Ci kt?rzy m?wili na pocz?tku "JP" pozwali kogo? na policj?!

Nie mo?na pozwa? na policj?, tylko zg?osi?. Jest to stara informacja i podejrzewam, ?e ka?dy us?ysza? o ciotowatym post?powaniu w?a?cicieli strony.


Wed?ug mnie to jest nonsens. Rozumiem ludzi kt?rzy krzycz? "JP" i maja pow?d do tego poniewa? policja zabra?a im bezkarnie kogo? kogo kochali, lecz s? te? tacy co krzycz? po to by si? spodoba? koleg?.

Mo?e si? zdziwisz, ale m?j tata odsiedzia? praktycznie p??torej roku, brat siedzia? prawie trzy lata, a ja i tak nie mam za z?e policji. Nie wiem dlaczego piszesz, ?e zabra?a kogo? bezkarnie, policja dostaje polecenie od wy?szych osi?k?w ?eby zapakowa? kogo? na lod?wk? i tak robi?. To nie ich wina ?e kto? niewinny idzie posiedzie?, to wina s?dzi?w bo to oni podejmuj? decyzj? kt?ra mo?e decydowa? o losie osoby oskar?onej.


To jest tak, ch?opaczyna my?li, ?e jak napisze na ?cianie JP 100% to jest odwa?ny, a jak policja przechodzi to "Dzie? dobry panie w?adzo". Co do Firmy i Hemp Gru, do nich nic nie mam. Pos?uchajcie ich nut tych bez JP, HWDP i zastan?wcie si? co oni tam nawijaj?, trzeba zrozumie? te s?owa ?eby to polubi? i por?wna? do swojego ?ycia. Dziwi mnie jedno, ?e Miki i Beoska nie dadz? ?adnych przyk?ad?w, ich osobi?cie to nie spotka?o a pierdol? g?upoty, i? wi?kszo?? policjant?w napierdala dzieci, a jest to nie zgodne z prawd? poniewa? jest du?o spoko policjant?w, Miki a jakby Tw?j ojciec by? policjantem to te? by? tak m?wi?? Ja tu prosz? o argumenty bo inaczej dyskutowa? si? nie da. Powiedzia?em, ?e nie napisz?. Jednak Twoje pierdolenie zmusi?o mnie do tego. Sk?d niby o tym wiem? Mia?em przyjemno?? sp?dzi? 36h na izbie dziecka. Tak wi?c, jak o czym? nie wiesz i kogo? nie znasz, to si? nie odzywaj.//Miki
Tylko, zastan?w si? dobrze, czy mo?na od razu oskar?a? wi?kszo?? funkconarjuszy? To, ?e Ciebie to akurat dotkn??o to nie znaczy, ?e wszystkich co byli na izbi?.

Ca?e wasze pierdolenie kr?ci si? wok?? tego, ?e jak raz policjant poka?e ?e z prawem nie mo?na 'r?bta co chceta' to trzeba ich od razu jeba?.

To nie jest ju? idiotyzm, to jest najgorszy objaw nienawi?ci...

To nie jest nienawi??, to najgorszy objaw idiotyzmu. Niekt?rzy ?eby mie? wi?cej znajomych na naszej klasie. zaczynaj? po szkole biega? z koszulk? jeba? policj? i dla innych spokrewnionych idiot?w jest on fajny.

Ale wyg?aszanie na lewo i prawo has?a "jeba? policje" ?wiadczy raczej o niskim poziomie tej osoby.

Masz racje, raczej niskim poziomem. Trzymaj dalej, bo dla mnie chodzi? z kolesiami z zakryt? mord? ko?o policji i robi? ?mieszne mimiki mordy jak mocno ich si? nienawidzi, jest dla mnie nie dojrza?e. Kt?ry dojrza?y bawi si? w zabaw? wymy?lon? przez dzieci?
 
Last edited:

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: Prawda o "JP"

Sporo napisali?cie na ten temat. Ale wyg?aszanie na lewo i prawo has?a "jeba? policje" ?wiadczy raczej o niskim poziomie tej osoby. Gdyby nie policja to pewnie wi?kszo?? z was le?a?aby ju? dawno w piachu, albo co drugi miesi?c by?aby po?amana. Przez lataj?cych po ulicy psychopat?w Anarchia nie jest dobra.
No nie m?wie, ?e psychopat?w nie ma, bo s? :D Ale bez policji by?a by wi?ksza lipa.
Nie raz zg?asza?em incydenty na policje - zawsze przyjechali.
Nie raz da?o te? mandacik za jazde :D ale tu nie ma si? co dziwi? jak sie je?dzi po 140 - 150 na 90 :) Mandacik przyje?em.
Nie mam powodu ?eby nie lubi? policjant?w :)
 

Rad3kk

User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
37
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

W czesci moze to byc nonsens ale w niektorych miejscach policja ma Cie w dupie i musisz sam se radzic wtedy takich rozumiem a mam takiego kumpla co krzyczy HWDP i JP bez powodu niby slucha rapu a nie rozumie przekazu...
 

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Prawda o "JP"

w?a?nie, dzieci maj?ce 11-14 lat ubieraj? si? w ?mieszne spodnie,bluzy,czapki z napisem HWDP lub JP na 100% z my?l? ?e im co? to da, robi? z siebie kretyn?w, ha a jak zobacz? policj? to chowaj? napisy ;d i grzecznie m?wi? dzie? dobry P.w?adzo. albo jak policja powie m?odzie?cze to ju? maj? %% w portkach ;> czy to jest normalne ? zrzyna? kozak?w przy kumpli a jak jest si? z policjantem oko w oko to ju? ten kozak mi?knie :)
Prosz? zastanowi? si? dok?adnie zanim powiemy JP,HWDP.
bo te HWDP i JP mo?e nam kiedy? bardzo pom?c...
 

KirQ

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Prawda o "JP"

Wejd?cie na youtube i wpiszcie "Wywiad z HempGru" Nawet sami m?wi?... ( Nie m?wimy tak bo jeste?my jakim? chorym pokoleniem ) Oni wam wyt?umacz? co i jak -.^ Sometimes ?e u cb na podw?rkach dzieci tak robi? to nie znaczy ?e wszyscy na ?wiecie bo u mnie w mie?cie jest wszystko na odwr?t to co napisa?e?. A i do wszystkich nie tylko dzieci 8-11 lub 12 lat... S? te? starsi tacy kiedy? nawet mia?em tak? sytuacje ?e s?ysza?em jak jaki? dziadek w autobusie s?ucha? ( Hemp gru - nienawi?? ) Wi?c si? mylicie.
 

DaNoNeK

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Prawda o "JP"

#some~
Jak czytam twoje posty sometimes na otlandzie i tutaj, to zdaje mi si?, ?e jeste? wi?kszym debilem ni? my?la?em...

#topic

@up kirq

Wystarczy zobaczyc jak otwieraja nowe hemp szopy, to ludzi jest masa, wi?kszo?? w wieku 20+
 
Status
Not open for further replies.
Top