What's new

Prawda o "JP"

Status
Not open for further replies.

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Prawda o "JP"

Wystarczy zobaczyc jak otwieraja nowe hemp szopy, to ludzi jest masa, wi?kszo?? w wieku 20+
Dziwie si? takim ludziom. Sko?cz? jako zwykli robole, bo nawet matury nie zdadz?. Wszystko, co chcia?em powiedzie? m?wi za mnie pewien m?dry cz?owiek. Pos?uchajcie i zmu?cie swoje m?zgi do refleksji.

To w?a?nie przez takich ludzi m?odzie? uwa?a si? za z??. Przez pustych, niedowarto?ciowanych, zakompleksionych idiot?w.
 

krzysiek2722

New User
Joined
May 13, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Prawda o "JP"

Je?li mog? si? w??czy? do tematu to chcia?em poruszy? konkretny przyk?ad
We?my Popka cz?owieka kt?ry gra t? muz? firmy i tak dalej JP na 100% ,brat itd...I taki cz?owiek jak on mieszka na normalnym Krakowskim osiedlu mieszkam niedaleko niego to wiem ze tam mu wchodz? do d.... i strasznie cukruj?...Jak my?licie gdyby Popek kupi? sobie jakies porsche i by mu ukradli to co by zrobi? ???
Hahaha...
Sam by ?apa? z?odzieji ;P
Tu moglibysmy sie spirac ale ja sadze ze on by plakal ze mu ukradli bo gdyby na policje zadzwonil to zadna firmy by z nim nie nagrywala a zadne dziecko (13 latek) nie kupi? by jego p?yty.Dlatego jego poglady JP s?dz? ?e w takiej sytuacji zmuszaj? go do bezczynnosci chyba ze sam zacznie ich ?apa? :D
 

Thular

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
70
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

oni tylko Na Ulicach i z kolegami JP na 100%
JP - Jestem peda?em ..
nie m?wie o sobie ale o tych co krzycza na ulicach
widac ze pedaly jakies
 

Angain

User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
35
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

Czy nikt nie zauwa?y?, ?e, dzieciaki kiedy to m?wi? maj? u?miech na twarzy, chc? si? czym? wyr??ni?, ka?dy by?,jest, b?dzie w takim okresie, nikt nic na to nie poradzi.
Osobi?cie uwa?am, ?e jest to ?enada, ?mieszne, jak kiedy? policja uratuje (pomo?e...) takiego gnoja to wtedy powie tylko "JP"- jestem, a raczej by?em peda?em.
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Prawda o "JP"

Kurwa, nie pierdolcie tutaj tak teraz akurat jest moda na anty jp 100% dlaczego ten temat nie powsta? rok temu gdy Firma mia?a taki pog?os ze wi?kszo?? z was kupi?o jaki? ciuch/s?ucha muzy? Przesta?cie pierdole ja mam 14 lat i jestem anty policji za to co mi zrobili i moim znajomym np Wracamy z Imprezy w Klubie o 3 nad ranem i 5 razy w trasie kt?ra przechodzimy 20 minut zaczyma?y nas suki i jak zawsze t?umaczenie itp. Wiele razy dosta?em w pysk od psa ale mnie to jebie kto m?wi jp jp a i tak pewnie by??ie wydali gdyby nawet znalezli przy was lufke i chuj ./
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: Prawda o "JP"

Kurwa, nie pierdolcie tutaj tak teraz akurat jest moda na anty jp 100% dlaczego ten temat nie powsta? rok temu gdy Firma mia?a taki pog?os ze wi?kszo?? z was kupi?o jaki? ciuch/s?ucha muzy? Przesta?cie pierdole ja mam 14 lat i jestem anty policji za to co mi zrobili i moim znajomym np Wracamy z Imprezy w Klubie o 3 nad ranem i 5 razy w trasie kt?ra przechodzimy 20 minut zaczyma?y nas suki i jak zawsze t?umaczenie itp. Wiele razy dosta?em w pysk od psa ale mnie to jebie kto m?wi jp jp a i tak pewnie by??ie wydali gdyby nawet znalezli przy was lufke i chuj ./
No po twoim po?cie wida?, ?e jak Cie zatrzymali to pewnie zbyt grzecznie si? do nich nie wypowiada?e?.. I jeszcze si? dziwisz, ?e zarobi?e??
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Prawda o "JP"

No po twoim po?cie wida?, ?e jak Cie zatrzymali to pewnie zbyt grzecznie si? do nich nie wypowiada?e?.. I jeszcze si? dziwisz, ?e zarobi?e??

A ?eby? wiedzia? ze do policji wypowiadam si? grecznie czasami dostaje si? za to ze czego? sie nie powie lub pomyla si? zeznania i tyle
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Prawda o "JP"

To ca?e buntowanie si? wywodzi z tego w jakim ?rodowisku si? wychowuje. M?ody cz?owiek z pocz?tku jest buntownikiem ?eby przypodoba? si? kolegom a koledzy powtarzaj? i przez to powstaje takie a nie inne ?rodowisko.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Prawda o "JP"

Jaka? prawda? Przecie? to oczywista oczywisto??. Kiedy? by?a moda na "HWDP", dzi? na "JP" - ?adna r??nica. Zapewne zmiana nast?pi?a dlatego, ?e zwolennicy tego pierwszego terminu nie mogli uzgodni?, czy pisz? si? "HWPD", czy te? "CWDP". W skr?cie: jedna i druga akcja - kt?ra zreszt? jest dzie?em czysto propagandowym - jest tak samo bezsensowna. Chcia?bym zobaczy? tych "jp napinaczy" w starciu nie z - grzeczn? - policj? a milicj?. Ciekawe, czy i wtedy na murach widnia?y by napisy popieraj?ce te akcje.
 

cwaniiumm

User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Prawda o "JP"

A ile oni na tych koszulkach "JP" zarabiaj?. A ostatnio z ciekawo?ci wpisa?em "JP sklep" w google i znalaz?em skarpetki JP ^^ To ju? moim zdaniem przesada. Co do samego "JP' i ich "wyznawc?w". Pewnego dnia wracam zkumplami z miasta i nagle patrzymy, a tam dzieciak na oko 10-11 lat idzie z psem, w telefonie na ca?? par? "jot pe jot pe". P??niej s?ucham, a on co? sepleni pod nosem, my?la?em, ?e ma do mnie i kupli jakie? sapy czy co?, ale nie - on ?piewa? to, co lecia?o w telefonie. Naprawd? szkoda mi takich dzieciak?w. I du?o os?b ma racj?, wi?kszo?? dzieci JP wywodzi si? z patologii.
 

Inkognito

User
Joined
May 28, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Prawda o "JP"

Moim zdaniem te JP to jest tekst g?wniarzy i kolesi, kt?rzy chc? zaszpanowa? przed kolegami.. Wsz?dzie tylko JP I JP, a jak co? sie stanie, okradn? dom lub napadn? kogo? to gdzie dzwonicie ?? Do weterynarza ?? W?tpie. Oni wykonuj? tylko swoj? robote ..
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Prawda o "JP"

Jak wam nie podoba si? przes?anie "JP" to po co si? udzielacie w takim temacie? Gusta, gustami jak wam si? nie podoba to nie s?uchajcie i tyle. Sam wole reggae ale muzyka firmy nie pogardz? szczeg?lnie ich najnowsza p?ytk? ;- ) Taki popek rak (duma Legnicy ;- D) z tego co wiem to jest poszukiwany, wygnany z polski, sam ?piewa chyba najmniej o policji. Bo co wasz wiek z regu?y to 10-17 i was jaki? dres najeba? z bluz? na kt?rej widnia? znaczek "JP" i wam si? nie podoba? Albo jakie? dzieciaki pajacuj? i ?piewaj? ich piosenki mimo, ?e nawet nie mog? p?j?c na ich koncet, ani mundurowi im nic nie zrobili?
Pozdrawia was Jot Pe i idzcie s?uchajcie disco-polo.

ps. Nie dzia?a mi c z kreseczka.
 

MetiS

User
Joined
May 9, 2009
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Prawda o "JP"

To tekst g?wniarzy i dzieci kt?rzy nawet nie wiedza sk?d si? to wzi??o ;O.
Wymy?lili sobie jak tylko wysz?a Firma
JP tak naprawd? znaczy Jestem Porz?dny.
 

karos123

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
12
Reaction score
8
Odp: Prawda o "JP"

prawda o ,,jp,,
krzyczy jp a jak mu skladaka (kradzionego) ukradna to co chyba po wod-kan zadzwoni
gada na policje a niech pokaze mi jedno panstwo bez niej
jesli taki mocny w gebie niech porzuca w nich kamieniami co jest totalnym debilizmem
prawdziwymi jp (jakich jest malo)sa wg mnie pseudokibole oni sa na tyle glupi ze sie nie boja policji
ja jp wysmiewam na kazdym kroku

J***ac wod kan tylko b?g przepcha mi rury xD
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Prawda o "JP"

Powr?c? jeszcze do k??tni Miki-Slythia
Miki ma racj?, s? w policji takie skurwysyny, kt?rzy czuj? si? bezkarni i my?l?, ?e jak komu? wpierdol? to im nic si? za to nie stanie.
Powie kto? pewnie, ?e nie wiem o czym gadam i nie mam na to dowod?w, ale jeden wam podam.

Oko?o 2 lata temu by?em z kumplami na meczu derb?w ?odzi, wiadomo jak to po derbach na ulicy by?y zamieszki z policj?, miedzy kibicami. Wychodz?c, ze stadionu udali?my si? do naszego samochodu nie wadz?c nikomu z nikim nie zaczynaj?c, a? tu nagle za plec?w wyskoczy?o nam dw?ch psiak?w. Jeden z nich przewr?ci? kumpla na ziemi? za nic, a drugi pa?k? zacz?? go ok?ada?, widz?c to zareagowali?my i ruszyli?my na tych policjant?w, odci?gaj?c jednego na bok wzi?li?my si? za tego drugiego, a tamten wezwa? posi?ki. Gdy przyby?o kolejnych paru zostali?my odci?gni?ci od ca?ego sprawcy i zakuci w kajdanki. T?umaczyli?my, ?e nic nie zrobili?my i, ?e to policja sama wszcz??a b?jk?, ale to i tak nic nie da?o, zawie?li nas na komisariat i si? sko?czy?o na sprawie w s?dzie o czynn? napa?? na policjanta, przez najbli?sze 2 lata mam jeszcze nadz?r kuratora.

Tak wi?c nie m?wcie mi, ?e policja jest tu bezkarna, a Miki si? co do niej myli, my?l?, ?e par? os?b z tego ca?ego JP gangsta wie o co w tym chodzi i mia?o styczno?? z tak? sytuacj?.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Prawda o "JP"

Bunt zawsze by?. Ludzie d??? do wolno?ci, ale nie a? takiej, jak liberalizm. To ju? jest przesada.
Wolno?ci? jest ?ycie na wolno?ci bez poni?ania i z wolno?ci? s?owa.
Przesad? jest robienie tego, co sie chc?.

Czyli:
Wolno?? - ?ycie wolne, lecz nie obra?aj?c policji
Przesada - zabojstwo policji, wyzywanie itp.

JP, CWDP, HWDP - przesada, jak mo?na cho?by my?le?, i? ?li s? ludzie, kt?rzy broni? czyjego? ?ycia, wolno?ci
W ?wiecie bez prawa i porz?dku, sprawiedliwo?ci i policji panowa?a by hegemonia z?a.

Tu znaczenie ma wychowanie - jak rodzice wychowaja, tak jest. Mo?e teraz, w wieku 15 lat robisz, co chcesz, ale jak byles maly robiles to, co rodzice od ciebie ??dali.
Je?li rodzice po?wi?caj? ma?o czasu, a koledzy duzo, zw?aszcza ci nawiasowcy spo?eczni, wtedy rodzi si? JP.
Enter.
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

Ja po cz??ci rozumiem ludzi kt?rzy wykrzykuj?, aby jeba? policj?. Przedstawi? wam kr?tkie opowiadanie.
Rozmawia?em sobie spokojnie z znajomymi(kolega oraz dwie kole?anki). Nagle na drodze rozleg? si? pot??ny ha?as. Samoch?d, kt?ry by? prowadzony przez 21 letniego m??czyzn? pod wp?ywem alkoholu waln?? w inny pojazd prowadzony przez pewn? rodzin?. Po wypadku winien idiota wybieg? z samochodu i zacz?? ucieka?. Poszkodowany m??czyzna natychmiast pom?g? swojej ?onie, kt?rej p??niej si? okaza?o, ?e mia?a uraz m?zgu oraz z?amane ko?czyny. Ja nie zastanawiaj?c si? od razu pobieg?em z kumplem za uciekinierem. Jako i? byli?my zm?czeni dorwali?my go dopiero po uko?czeniu 1 kilometra. Oczywi?cie bez b?jki si? nie obesz?o, jednak mieli?my pow?d - samoobrona. Zadzwonili?my po policj?, podali?my wszystkie niezb?dne informacje i niecierpliwie czekali?my.. Policja pokwapi?a si? i przyjecha?a 30 minut p??niej..
Gdy nadjechali mieli?my do s?uchania.. Skar?yli si?, ?e z?apali?my go tak p??no oraz, ?e podali?my z?y adres (1 dom dalej, oko?o 10 metr?w). Nie by?o ?adnego dzi?kuje, nawet poca?uj mnie w dup? nie us?ysza?em.
Jedyne co zyska?em po tym wydarzeniu to problemy, wszystko mia?o si? obr?ci? przeciwko mnie.

Na nast?pny raz, gdy cokolwiek si? wydarzy odwr?c? g?ow? i p?jd? w swoj? stron?. I jak tu si? nie zdenerwowa? i nie krzykn?? CHWDP?!
Jest jedna druga strona medalu. Kiedy mamy w?amanie lub jak?kolwiek styczno?? z z?amaniem paragrafu na nasz? niekorzy?? dzwonimy w?a?nie pod 112.. To na tyle^^. Na koniec dodam i? mimo wszystko nie chcia?bym, aby wr?ci?a Anarchia ;]
 

Piotrze

New User
Joined
Jun 10, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Prawda o "JP"

Jak by?em na wycieczce w Warszawie to JP znaczy?o J?zef Pi?sudski ,Jestem Politykiem na 100 %
ale najbardziej wzi??em to do serca t?umaczenie wyrazu JP
Jestem Polakiem
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Prawda o "JP"

JP-jestem Polakiem/patriot?
JPI-J?zef Pi?udski
JPII-Jan Pawel II
Tak by?o.

Teraz libera?owie wymyslili co?, dzieki czemu zniszcz? patriotyczne pojecie JP.
To jest ujma i ha?ba, ?e kto? maj?cy sie za polaka robi co? takiego.
To ju? nie chodzi o idiotyczne znaczenie 'uprawiania stosunku p?ciowego z funkcjonariuszami policji', teraz to jest wojna miedzy patriotyzmem, a idiotyzmem.

Lecz z patriotyzmem jest zawsze inteligencja.
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Prawda o "JP"

Nie wiem, czemu tak uwa?am ale JP- to te s?owo was fascynuje ?
Przecie? to same brednie i te pom?wienia JP na 100% , a mo?e b?dziemy m?wi? od teraz JD na 100% ???

..:.. JP= Jeba? Policj?.
..:.. JD= Jestem Debilem na 100%
/\ to lepiej to m?wmy bo tak si? zachowujecie, m?wi?c JP na 100% JP JP !.
Kurfa, a jak np : Waszego brata lub matk? kto? pobije to co zrobicie ?
( nie wiedz?c kto u?y? przemocy ) , idziemy do naszych JP ?
A by by?o jak by?cie poszli do Policji z Pomoc? a oni do was JD= ( Jeste? debilem ) ...
przykro wam by si? zrobi?o ?
na pewno TAK!
;] ?aden, na tym forum nie jestem Tak zjebany ?eby m?wi? JP- to po co ten post ?
Pisa?em, zapozna?em tutaj du?o ludzi W tym Kadr? Tibia.net.pl
i oni S? LZK = Luzowi z Kadry.
Sympatyczni, mo?na z nimi porozmawia? itp ...

id? przez wiosk?, i widz? kolesia z koszulk? i spodniami JP na 100% !
Podjecha?a do niego policja ( nie wiem w jakiej sprawie ) to ten cwaniaczek zamiast kozaczy? JP i spyta? co tam psy ?
to ucieka? jak Pies..
takie s? z nich JP ...

w og?le te s?owo JP mnie na md?o?ci bierze.. Blee e
 
Status
Not open for further replies.
Top