What's new

Prawda o "JP"

Status
Not open for further replies.

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Prawda o "JP"

Jest to autentyczny fakt (dla wszystkich bez m?zg?w, kt?rzy nie maj? w?asnego stylu ani ?adnych ambicji, pr?cz jebania policji):
897037.jpg

"Jak trwoga to do Boga."

My?l? ?e to mog?oby zamkn?? t? dyskusj?.
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Prawda o "JP"

z panem up sie zgodze policja nas .... :d
a te ca?e jp.... zal gadac olewac dzieciaki i tyle, ja w sumei juz wole jak jakies 4-6 lat temu mowilo sie HWDP/CHWDP (roznie ludzie pisza) i piosenki o policji od 52 debiec, to bije firme na glebe
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Prawda o "JP"

M?wi?c szczerze to sama g?wnarzeria si? tym pos?uguje. Ostatnio na ulicy spotka?am jakiego? 12latka (?), kt?ry w dresie JP 100% chodzi?. Dla mnie to jest ?mieszne, bo jak si? co? takewomu ch?opakowi stanie, to pierwsze co leci na policj? - gratuluj?.

Szczerze m?wi?c wydaje mi si? to kompletnym debilizmem, co ludzie tym osi?gaj?, co prezentuj?? Tylko to jak i gdzie zostali wychowani. Dla mnie policja nie jest czym? z?ym, faktycznie czasem si? myl?, ale to te? ludzie. S? normalnymi pracownikami, ale w ?yciu prywatnym to pewnie normalni ludzie (jedynie wkurza mnie to, ?e cywilnie ?ami? przepisy na drogach -.-). Nie mam nic do policji, a to ca?e pokolenie JP jest po prostu komedi?. Na demotach si? ju? to uspokoi?o, mo?e na ulicach kiedy? te??

Jedyne co mnie boli, to ?e m?j znajomy kolega w wieku pi?tnastu lat (kolega z podstaw?wki, m?odszy, du?o m?odszy) stoczy? si? troch? i przebywa? w towarzystwie huligan?w. Krad?, bi?, straszy?, ucieka? ze szko?y, chla?, pali? etc. w ko?cu si? wszystko po??czy?o i policja wpad?a po niego na chat?. Na izbie dziecka by? bity, bo nie chcia? wyda? znajomego (uderzenia w ty? g?owy i og?lnie w miejsca, kt?re nie b?d? udowodnione). Widzia?am po Nim, ?e faktycznie musia? mie? tam ostro, bo zmieni? si? ch?opak maksymalnie.

Mimo wszystko jak ju? si? trafi rzekomy bij?cy policjant, to nie pow?d by obra?a? wszystkich, zw?aszcza policjantki.
 

PremiumMan

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Prawda o "JP"

Chcecie zrozumie? troch? prawdy?
- Czytaj..


Wezyk122p :

Ewidentnie nas?ucha?e? si? za du?o firmy, teraz ich wielk?
ide? jest niby "Jestem Porz?dny", t?umacz?c si? na jednym z filmik?w na
serwisie YouTube, przes?uchajcie ten filmik : - Okej, niby od pocz?tku ta idea uczy?a
"Jestem Porz?dny" - Buhaha!


Dajmy teraz przyk?ad z hakiem ich strony.. "M?wi? o tym co kolega wy?ej pokaza?".
Przez ten obrazek/hack firma postanowi?a zmieni? "nie oficjalnie" swoj? idee [JP].

Jeszcze przed og?oszeniem idei [Jestem Porz?dny], firma ca?y czas ?piewa?a o policji,
policji jako "ku***y" , "szmaty", i tak dalej.. - jeszcze za tamtych czas?w, ich idea mia?a na znaczeniu [Jeb**? Policj?]

Chocia?by cytat "Samo logo nie uczyni z Ciebie kogo?"
- Chodzi?o im o to, ?e dzieci nosz?ce te bluzki, na widok policji mieli by kisiel w gaciach i by nie byli ju? takimi kozakami (czyt. ku*wy).

Teraz to logo zosta?o sprzedane do idei "Jestem porz?dny".. ehh..
No co?, to s? tylko moje domys?y,zanim mnie skrytykujecie czy co?,
przeczytajcie to dwa razy ^^


P.S Nic do firmy nie mam, bo muzyk? tworz? fajna.
 

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Prawda o "JP"

Ludzie zwr??cie uwag? na to kim s? ci "prawdziwi wyznawcy JP. S? to dzieci kt?re ?a?? po mie?cie i wrzeszcz? na ca?y g?os "JEBA# POLICJE" A jak przyjdzie co do czego to spierda$#*
Powiedzcie szczerze czy widzieli?cie kiedy? ?eby, osoba (zdemoralizowana), kt?ra prze?y?a nieprzyjemne chwile na komendzie chodzi i wrzeszczy takie idiotyczne sformu?owania?? Takie jest moje osobiste zdanie, Z tym nikt prawdziwie nienawidz?cy policji si? nie afiszuje on to po prostu w sercu czuje.
 

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Odp: Prawda o "JP"

Wg mnie JP to owczy ped, to dazenie do czegos, co nie moze istniec a postepujemy tak tylko dla tego, ze jakis kumpel tak robi. Niechec do wladzy wykonawczej (policja, drogowka) byl, jest i bedzie nadal ale zeby zabijac czlowieka w mysl swoich chorych wyznan? Czy gdybym ja uwazal, ze mozna zabijac kasjerki, dlatego ze czasem nie ma towaru w sklepie to czy to byloby fair? JK na 100%? Zastanow sie ty, "zdrowy" czowieku, ktory nie cierpisz na zadna psychoze, prawda?

A moze jednak?...
 
Status
Not open for further replies.
Top