What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Tideys

Active User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

up@ nie zamykaj tego tematu , jest tutaj poto by inni nie zakladali juz innych tematow o sof i nie zasmiecali forum.Zamykaj go pewnie ktos inny odrazy zalozyl by nowy i znow by sie zaczelo.

Topic :
1. Ciekawi co napisla AOTG strone wczesniej
Da sie przej?? przez pierwsze drzwi do Mino Room ale drugie ju? nie.Y

2. Jeden w tibi napisal mi ze do minmaga nie da sie dostac .... ale da sie go wypuscic.
Mial 16lvl ale nicku nie pamietam.

3. Tez AOTG
Dajac npc Seymourowi 3 present boxy dostajemy klucz ,jak dotad dalem 2 poczym helmet jeden mam na sobie a drugi sprzedalem , ale warto sprobowac znalesc jescze jeden:p

Jesli ktos wie cos wiecej niech napisze:)
 
Last edited:

Lisciu Fighter

Active User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>


1. Da si?
2. Powiem tylko tyle ?e key'a trzeba zdoby? na pacc'u ale to gdzie ju? sami znajd?cie. Ja dosta?em t? informacj? od szwed?w jakie? 2 miechy temu ;]
3. Nie ma to jak m?j depo char. Mam tam wszystko.
4. Mino mag=kilka pot?w i gleba.
5. Chodz? na niego prawie codziennie, good luck panowie.
6. A niech tylko kto? napisze ?e to fake to po prostu nie wyrobie. niee
 
Last edited:

Szkal96

Advanced User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
187
Reaction score
10
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

B?d?my szczerzy ... temat ma 35 stron, wnioskowa? po jego przeczytaniu (CA?O?CI!) pewnie mo?na by nie ma?o. Ale wam po prostu si? nie chce ruszy? dupy i poszuka?! Ja chcia?em i?? ale najwi?kszy poziom na rooku to 3 na Berylii, wi?c mog? r?wnie dobrze zrobi? nowego chara na innym ?wiecie je?li kto? chcia?by skoczy? ze mn?. Ale musz? doda?, ?e ten 3 poziom ubi? ca?y najazd rat?w na red HP... Jaka? typa mnie zablokowa?a i nie mog?em wyj?? -.- a przyszed?em sobie poskilowa? shielding. Wracaj?c do tematu - ch?tni na t?/tak? wypraw? pisa? do mnie na PW! Z czego ja zauwa?y?em, to kto? powy?ej da? filmik, kt?ry mia? obala? mit - jednak skrypt na moich silnikach nie dzia?a?... wi?c c??. S?aba argumentacja. Chyba, ?e pod jakie? 7.6... Jak pierwszy raz szed?em na Mino Hell z po?ow? rooka z Titani to kto? z pierwszych, kt?rzy weszli wykopa? dziur? tak? jakby kilofem, podobn? do tej z Bear Room, kt?r? trzeba zrobi? ?eby dosta? klucz. Do?? szybko znikn??a i to by?o do?? dawno wi?c nie daje 100%, ?e tak by?o i ?e to nie jest moja imaginacja.

Pozdrawiam,
Szaki.

PS na Beryli mam Carlin Sworda, Small Axe i kilka innych rzeczy.
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>


1. Da si?
2. Powiem tylko tyle ?e key'a trzeba zdoby? na pacc'u ale to gdzie ju? sami znajd?cie. Ja dosta?em t? informacj? od szwed?w jakie? 2 miechy temu ;]
3. Nie ma to jak m?j depo char. Mam tam wszystko.
4. Mino mag=kilka pot?w i gleba.
5. Chodz? na niego prawie codziennie, good luck panowie.
6. A niech tylko kto? napisze ?e to fake to po prostu nie wyrobie. niee

Uwa?am, ?e to fake i? tego no, ?e poniewa? Chain LEgs maj? tu stara grafe a jest ju? small health potion :D

@Tideys
Da?em mu 3 boxy ale dosta?em w zamian 3 legion helmet ;p, mo?e dopiero mi to otwiera dalsz? drog? na co?, ale ja nie mam si?y si? ju? w to bawi?=p
 

Lisciu Fighter

Active User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

omg. Dobra cz?owieku wyjd? z t?d jak masz gada? ?e fake.
 

zakius

Senior User
Joined
May 25, 2008
Messages
869
Reaction score
52
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up:dobra, to robie chara i pokazesz na trade co?
nie bede pytal co jak gdzie, o to sie nie martw, jedynie jak dajesz screena pokaz ze to prawda xD
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

omg. Dobra cz?owieku wyjd? z t?d jak masz gada? ?e fake.


Nie r?b z nas idiot?w. Ka?dy wie, ?e to fake. 12 lvl i ju? ze Spike Swordem? ._.
I jeszcze na jakim? cienkim bocie i z grafikami z r??nych okres?w. Hah i wali?e? z niego w bugi po 6 i 3 na full attack? Jak masz zamiar robi? pro fake to dopracuj szczeg??y.
 

Lisciu Fighter

Active User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up Jaki fake ogar...
@2up Ok r?b chara poka?e.
 

zakius

Senior User
Joined
May 25, 2008
Messages
869
Reaction score
52
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

ja jestem jak co, char gotowy

Ey, jesli twierdzi ze ma niech udowodni a nie jak zwykle: mam ale nie powiem, nie pokaze bo nie itd
 
Last edited:
N

Nemo

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Prosz? o dyskusj? na poziomie, w przeciwnym wypadu zamkn? w?tek, gdy? robi si? tu jeden, wielki spam.
 

Patrikosa

Active User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
116
Reaction score
9
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak dostac spike sword?
1. zrob wszystkie questy na level 1
2. idz do mnicha i powiedz hi quest
3. on ci da klucz do minotaura maga
4. zabij go
5. idz do teleportu
6.Teleportujesz sie do temple
Nieklamie zrob tak a zobaczysz mi sie prawie udalo ale niemialem pacca wiedz niezrobilem wszystkich!
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up Jaki fake ogar...
@2up Ok r?b chara poka?e.


Krzywo z oczu patrz? na tw?j nick, jednak strawi? to. Po drugie. Ja tak?e chcia?bym zobaczy? ten mieczyk na Trade na rooku, dlatego jak tylko b?dziesz - napisz na GG.


Co do reszty. Je?eli osoba o nicku podejrzanie podobnym do mojego oka?e si? oszustem (co bardzo prawdopodobne), to oznacza, ?e dyskusja jest po prostu niepotrzebna. Bo jaki sens jest w rozmy?laniu nad tym, co jest tylko i wy??cznie na pokaz ? z tego, co Mi wiadomo jedynie jedna osoba mia?a go naprawd?, natomiast kolejna zosta?a przeniesiona na wysepk? za respem Minotaura na ska?ce. Okaza?o si?, ?e to, co wida? z brzegu jest o jedno pi?tro wy?ej. Dodatkowo na ten temat by?o ju? niezliczona ilo?? tez, i jak dot?d nikt go nie ma. Oczywi?cie nie mam zamiaru si? z nikim k??ci? o tym, czy to prawda, czy te? nie, ale w 100 % popieram Micha?a, kt?ry stron? wcze?niej napisa?, aby sko?czy? t? dyskusj?.
 

skrzypeq13

New User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Z tego co czyta?em w ksi??kach na rooku to wynika z tego aby na 1 lvl przej?? podziemnym przej?ciem nast?pnie sprawi? aby spike sword znikn?? z wysepki po oko?o 15 minutach w Mino Hell pojawia Sie Sheng uczen Minomaga nalezy go zabic ale tylko i wy??cznie na 1 lvl.I to nie tak ?e klucz leci zawsze w ksi??ce pisa?o ?e cierpliwi zostan? wynagrodzeni czy co? takiego,mo?e rzadko leci klucz albo co? co by pomog?o w rozwi?zaniu tego mitu
 

Szlubak

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja wierz? ?e istnieje spike sword na rooku, jednak tak?e istnieje key na rooku. Ten klucz otwiera drzwi do minotaura maga. Tylko mo?na otworzy? drzwi do mino maga specjalnym kluczem(tego klucza nie umie?cili na tibia.pl).
Na rookgardzie zdoby?em golden key. M?wi? od razu ?e nie od GM i ?e nie na ots. Key ten mo?na zdoby? zbieraj?c kilka potrzebnych rzeczy. Kwiatek przy waspach, cia?o waspa, cia?o szczura, cia?o orca, cia?o trolla, cia?o minotaura, cia?o szkieleta i czaszk?. Wtedy k?adziemy wszystko w kolejno?ci od prawej strony. Pierw idzie Troll, nast?pnie rat, wasp, kwiatek(na kwiatek czaszka), szkielet, orc, minotaur. Teraz idziemy do minotaura maga. Powinna pojawi? si? dodatkowa skrzynka przy Carlin Sword. Bierzemy z niej klucz i b?dziemy mie? Golden Key. Golden Keyem mo?emy otworzy? przej?cie do minotaura maga. Obok niego powinna tak?e by? skrzynka, je?li uda ci si? dobiec do tej skrzynki obok niego dostaniesz Spike Sword. Du?o graczy robi?o filmiki i oszukiwali. Ja jednak nie oszukuj? was i chc?, aby nie tylko u mnie by? golden key i spike sword. :) :) :) :)
Dobra z tymi wa?ami podzi?kujemy,ile os?b ma Spike Sword-a,2 ? 3?.
Na pewno nie chc? si? podzieli? sekretem z k?d go maj? bo nie mog?.
Zapewne tak jak m?wi wielu ludzi tn ca?y [GRACZ]Potty On Harmonia[/GRACZ] dosta? Spike Sword-a od CMa.
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Dobra z tymi wa?ami podzi?kujemy,ile os?b ma Spike Sword-a,2 ? 3?.
Na pewno nie chc? si? podzieli? sekretem z k?d go maj? bo nie mog?.
Zapewne tak jak m?wi wielu ludzi tn ca?y [GRACZ]Potty On Harmonia[/GRACZ] dosta? Spike Sword-a od CMa.


NIE OD CM! OD Slythi >.<
 

MyHeartIsMad

New User
Joined
May 3, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Niez?y spam. Sword of fury nie istnieje i to nie jest tylko moje zdanie. Ludzie szukaj? czegos na si?? podobnie jest z ghoulem. Tibia to gra fantastyczna i musi by? klimacik ;) Moim zdaniem tracicie tylko czas :D.
 
Joined
Aug 24, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mam swoj? pewn? teori? dotycz?ca tego sworda, i mam r?wnie? pomys? jakie kroki podj?? w kierunku jego zdobycia :D je?eli kto? chce pr?bowa?, to zapraszam na morgan? na rook moje gg 10911402
 

Zexarm

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak dla mnie temat ,,Spike sword na rookgardzie" jest tematem rzek? - ile os?b tyle teorii i nigdy nie udowodnimy tego, ?e ktokolwiek wszed? w posiadanie SoF legalnie(chodzi o ,,quest"). Osobi?cie uwa?am, ?e nie mo?na go zdoby?. Nie raz nie dwa zbiera?y si? ca?e rzesze ludzi, kt?re przechodzi?y wysp? nowicjuszy wzd?u? i wszerz i wraca?y z zawodem..
 

B0MBEL

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jezeli myslicie ze cipsoft nam pomoze rozwiazac ta zagadke to sie mylicie ;/
Napewno sie jakos da tylko jest 1 problem . Nooby ktore robia otsa i quest na spike sworda i wiekszosc w to wierzy ;//
 

Bizon Commander

New User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja Te? mam pomys?.Bo jak co? znika to gdzie? sie musi pojawi?.Znikniesz Spika z wysepki a mo?e sie pojawi gdzie? indziej.W tym temacie poruszyli?cie r??ne miejsca moze tam sie tp ten spike sword????.Nie wiadomo to tylko moja propozycja.
 
Top