What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Phantoms

User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Pwned...
Nie rozumiesz, ?e twoje tematy s? g?upie, dlatego zamykane ?
?eby nie offtopowa?:
Jak puk?adasz te s?ynne cia?a w katakumbach(o ile si? nie myl?) na grobach , to podobno dostaniesz key :D wszyscy pisz? ?e to bzdura , a nikt nie sprawdzi?.

Ja sprawdzi?em na wszystkie mo?liwe sposoby i nic.. Nie da si? na rooku zdoby? spike sworda (opr?cz tego przemyconego z maina kt?ry dawno temu zosta? usuni?ty) wiem ?e nie dociera to do Was i tylko nabijacie tu posty ale taka jest prawda i musicie si? z ni? pogodzi?. pzdr
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Knighmare sam powiedzia?, ?e wszystko mo?na zdoby?.Kiedy? quest na SOFA istnia?.
Podam swoje twierdzenia :
- w 2007 roku gracze odkryli spos?b znikania SOF'a z wysepki.
- Mazy of Fury, mo?e ma zwi?zek z SOF.Po cz??ci mo?e mie? zwi?zek, ale to jeszcze jest nieudowodnione.
- Pami?tajmy, ?e mapa Rookgaardu nie zosta?a jeszcze ca?kowicie odkryta.To co odkryli?my to jest jakie? 40 %, a gdzie reszta?
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Knighmare sam powiedzia?, ?e wszystko mo?na zdoby?.Kiedy? quest na SOFA istnia?.
Podam swoje twierdzenia :
- w 2007 roku gracze odkryli spos?b znikania SOF'a z wysepki.
- Mazy of Fury, mo?e ma zwi?zek z SOF.Po cz??ci mo?e mie? zwi?zek, ale to jeszcze jest nieudowodnione.
- Pami?tajmy, ?e mapa Rookgaardu nie zosta?a jeszcze ca?kowicie odkryta.To co odkryli?my to jest jakie? 40 %, a gdzie reszta?

Hahahah to mnie rozbawi?e?!
Gracze odkryli spos?b na znikanie SoFa wow! A ja odkry?em cz??ci ?limaka na rowerze.
MOF ma zwi?zek z SoF? Ciekawe jaki, my?lisz, ?e po nazwie wszystko idzie? Z tego co pami?tam MOF s?u?y? jako tajne przej?cie z maina na rooka i na odwr?t.
Kto Ci nak?ama?, ?e odkryli?my tylko 40% mapy Rooka? Skoro boty nie poradzi?y sobie, ze znalezieniem innych cz??ci map to pozdro. Z reszt?, dlaczego ludzie wszystko co dojdzie rozpracowuj? bardzo szybko, np. PoI, nowe tereny, questy i zagadki a akurat nie quest na SoFa? Bo nie istnieje.

Co do tego, ?e Knightmare tak powiedzia? to daj mi link : X
Skoro wszystko jest do zdobycia to czemu ludzie nie maj? DSL na nogach i Horned?w na g?owach? Musi by? co? oryginalnego i rzadkiego.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odk?d MOF s?u?y? jako tunel dla maina ;o, rotfl? Kto Ci powiedzia? tak? bzdur??
To co wiemy i to co odkryli?my, to jest dopiero namiastka tego co nas czeka.Bo nie wszystko zosta?o odkryte.
Wracaj?c do SOF'a to prawda, ?e gracze odkryli ten spos?b.Czytanie nie boli, m?j kolego.
POI te? ca?e nie zosta?o odkryte, ale to jest ju? zupe?nie inny temat, aby o nim komentowa?.
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Arts18?

odkrylismy dopiero 40%? wez koles sie ogarnij , bo gadasz bzdury wyssane z palca...
kiedys na jakims forum byl wywiad z jakims tam cm. ... powiedzial ,ze maina odkrylismy dopiero 40% a rookgard prawie 90%... -.-
nie wiem po co sie wypowiadasz na temat o ktorym nie masz pojecia ;>
 

Crout

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
20
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Powiedzmy sobie szczerze, by? mo?e pad?a ju? taka odpowied?!
SPIKE SWORD NA ROOKGARDZIE NIE ISTNIEJE!
 

Bananovsky

New User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nie jestem pewien czy kto? to poruszy? i mo?e nie potrzebnie od?wie?am, ale wiem ?e jak znika ten sword z tamtej wyspy to go pono? podmywa woda tak?
Santiaga zgubi? ceryfikat w?dkarki czy co?... i tu mo?e by? klucz do zagaday Sworda podmywa znajdujemy gdzies na mapie certyfikat oddajemy go, Santiago wylawia nam Sworda ;)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mam pytanie gdzie na to wpad?e?? Og?lnie co mo?e mie? Santiago wsp?lnego z SOF?
Owszem mo?na znale?? pewien papierek w domu Santiago, ale on ma nic, jak raz m?wi?em, wsp?lnego z Spike.
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Mam pytanie gdzie na to wpad?e?? Og?lnie co mo?e mie? Santiago wsp?lnego z SOF?
Owszem mo?na znale?? pewien papierek w domu Santiago, ale on ma nic, jak raz m?wi?em, wsp?lnego z Spike.

Tu niestety musz? si? z Tob? zgodzi?.

Santiago jest "nowym" przybyszem na wyspie wi?c nie koniecznie musia? zna? ju? wszystkie sekrety tej wyspy. Je?li chcecie dalej si? w to bawi? nie szukajcie odpowiedzi w tutorialu.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak ja widze te Wasze wypowiedzi to czasami chce mi si? ?mia?, ale to jest tragedia.Jak jaki? NPC mo?e mie? co? wsp?lnego z Spike Swordem?Jakie Wy tu w og?le opowie?ci wymy?lacie...To wszystko wymy?lili tibijczycy...CipSoft da? Spike Sworda na wysp? a ludzie widz?c Minotaura Mage'a wymy?lili r??ne historie...Doj?cia do Spike Sworda nie ma i nie b?dzie jak na razie.Cipsoftu nie obchodzi Rookgard bo jest on tylko po to aby zaznajomi? si? z gr?.Jak b?d? rozbudowywa? Rooka to moim zdaniem jak ju? to na terenie Pacc ?eby nie by?o ?e nie dbaj? o graczy z premiowanym kontem.

Pozdrawiam!
 

radosik12

User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

POwinnismy zebrac ekipe rookstayerow z paccem I poszperac troche w teretorium pacc ( tak mysle )
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Pacc moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy, bo w sumie wszystko toczy si? na miejscu FACCowicz?w, dlaczego?

No, a dlatego, ?e to ma by? tylko zagadk? (przypuszczam, ?e nierozwi?zywaln?), a zrobiona jest ona na FACC by by?o wi?cej ciekawskich (w ko?cu PACCowicz?w jest mniej). Wydaje mi si?, ?e Spike sword jest nie do zdobycia, fakt faktem, ?e mo?na go z wyspy usun??, ale nie wiadomo gdzie i po co. Pr?bowa?am z koleg? kiedy? to rozwi?za?, jednak uda?o Nam si? tylko usun?? SS z wyspy, dalej nic nie zdzia?ali?my... Pami?tam, ?e nawet Senior Tutor (83 rookstayer) z Nami chodzi? po mapie, jednak ca?y czas twierdzi?, ?e spike sword jest nie do zdobycia - pesymista :).

Wydaje mi si?, ?e SS znika z wyspy po to, by ludzie my?leli, i? kto? go zabra?...

Pom?czmy si? jeszcze.
 

koniusoo

New User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ehhh...cz?owieku gdyby? chocia? troch? si? interesowa? tym questem to by? wiedzia? ?e zosta? on ju? rozwi?zany a ten filmik Z Shadow Rex to ots niee tam chodzi tylko i wy??cznie o ko?ci zwierz?t no a je?li nie masz pacc to zapomnij
o tym quescie poniewa? 2 trupy le?? na cz??ci pacc idziemy do szkeletow w katakumbach i tam mamy groby ko?o wej?cia do katakumb w tym kr?gu z kamieni le?y szkelet Wolfa nie bez przyczyny :):):) potem musisz odnale??
szkelet jelenia kt?ry le?y na wyspie pacc wi?c daj se spok?j z tym a jjak masz pacc
to napisz do mnie to ci pomoge go zrobic o_O
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ehhh...cz?owieku gdyby? chocia? troch? si? interesowa? tym questem to by? wiedzia? ?e zosta? on ju? rozwi?zany a ten filmik Z Shadow Rex to ots niee tam chodzi tylko i wy??cznie o ko?ci zwierz?t no a je?li nie masz pacc to zapomnij
o tym quescie poniewa? 2 trupy le?? na cz??ci pacc idziemy do szkeletow w katakumbach i tam mamy groby ko?o wej?cia do katakumb w tym kr?gu z kamieni le?y szkelet Wolfa nie bez przyczyny :):):) potem musisz odnale??
szkelet jelenia kt?ry le?y na wyspie pacc wi?c daj se spok?j z tym a jjak masz pacc
to napisz do mnie to ci pomoge go zrobic o_O

Kilka cia? nigdy nie odnaleziono. Tyle.
 

Warchief

User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
47
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

My?l? ?e da si? zrobi? tego questa, nie wiem czy kto? go wykona?, ale wiem ?e kiedy? b?dziemy go wszyscy mieli. Przeczyta?em sobie dzisiaj t? strone:
Pisze tam du?o informacji. No i zainteresowa? mnie ten filmik: W Opisie pisze ?e to Real Tibia, ale nie wiadomo czy to prawda czy nie. Lecz mo?na spr?bowa?. Powodzenia xD
 

sebi1994

New User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Nie obraz si? ale ten filmik to fake.Nikomu nie uda?o sie zdobyc odpowiednich cia?. Gdzie? czyta?em (jak w tym temacie to przepraszam), ze minos mag kiedy? opu?ci? sw?j pok?j.
 

Olun

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up

Racja ten filmik to ewidetnie fake, no bo kto by po?o?y? ryby na wodzie ?eby nie uton??y? 0:35 minuta.

Pzdr!
 

Sild

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up

Fajnie tylko, ?e to jest taki hack :)

Ja my?le, ?e Spike sword Quest bedzie ale moga go ujawni? np przy jesiennym Update.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up
Tego jeszcze si? nie dowiemy, kiedy oni wprowadz? z powrotem SOF Quest. Narazie to mo?na uzna? w formie zagadki, kt?ra by? mo?e zostanie wko?cu rozwi?zana, albo by? mo?e zostanie tylko na zawsze zagadk?, kt?ra zawiera w sobie tajemnic?, o kt?rej gracz nie powinien wiedzie?.
 

Kolo Ziom

New User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Wszystko mo?liwe, ale nikt tego nie rozwi?za? :( te? bede probowal
 
Top