What's new

Stosunek m?odzie?y do Policji

Status
Not open for further replies.

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Wi?kszo?? z Was tak 'pierdoli' policj?, a nawet nie mia?o z ni? nic do czynienia - rozumiem pewnych ludzi - zawiasy za picie, czy jak? nic nie znacz?c? b?jk?, bo i takie przypadki znam...

Sam do policji nic nie mam - 2 razy pu?ci?a mnie wolno po kr?tkiej gadce, wystarczy mie? odpowiednie podej?cie.

Najbardziej mnie denerwuje, ?e osoby kt?rym policja nic nie zrobi?a ?ywi? do nich wi?cej z?o?ci, ni? osoby kt?re zosta?y spisane 3+ razy, tak na prawd? p?ki masz 18- policja nic nie mo?e zrobi? - jedynie rodzice, a tego m?odzie? najbardziej si? obawia =) to mnie najbardziej ?mieszy, 13 latki kt?rych mottem ?yciowym jest HWDP, JP, a najbardziej boj? si? swoich rodzic?w :d

Mi policja posz?a 2 razy na r?k? za co jestem im wdzi?czny, je?li nawet jeste?my nawaleni, ale zachowujemy si? w miar? spokojnie i poka?emy skruch? (kt?rej w rzeczywisto?ci nie mamy :d) puszcza nas wolno, ale i tak uwa?am, ?e najlepiej zdupca? gdzie nogi ponios? - najskuteczniejszy spos?b :d
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Phoenix332
?mieszysz mnie ;]
Ty Gm Rudy r?wnie?.

Moja mama jest piel?gniark?.
By?a na obstawie meczu. To by?a zima. `Kibice` (je?li mo?na ich kibicami nazwa?) tylko rzucali ?nie?kami w policj? i pogotowie kt?rzy zapewniali im bezpiecze?stwo (Stadion by? ?le od?nie?ony).
Jeden szczeg?lnie im podpad?. Ci?gle przeklina? i pyskowa?. P??niej moja mama i jej zesp?? poznali go na izbie przyj?? , i wszyscy powiedzieli to samo:
I my mamy ci teraz ku*wa pomocy udzieli? ?!

Dla mnie do s? chore popisy... Przed samym sob? lub lud?mi `swojego pokroju.`
 
Last edited:

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ludzie maj? taki stosunek, bo nie wiedz? jak by by?o, bez policji. Ten stosunek do policji, jest chyba najgorszy w Polsce. Gdzie nie idziesz na ulicy, HWDP. Oni tylko na policje narzekaj?, bo nigdy nie widzieli ?ycia, w kt?rym nie ma mundurowych. Wyobra?cie sobie ?ycie, gdzie po ulicy biega?y by bandziory, a nie by?o by ?adnej reakcji, z ?adnej strony.
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Do policji nic nie mam, wr?cz przeciwnie, jestem pe?na podziwu dla ich czujno?ci i jakiej? dziwnej zdolno?ci bycia w miejscach, w kt?rych (przewa?nie w niewielkim stopniu) ?amane jest prawo.

 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja nie widz? powod?w, ?eby nie lubi? policji. Ukradli mi kom?rk?, po 4 tygodniach mia?em j? z powrotem (tylko 1 wizyta w s?dzie i 1 na komisariacie [oczywi?cie dosta?em j? w postaci 900z? xD]).
Moich koleg?w pobili, te? nie by?o wi?kszych problem?w (w oko?o miesi?c i skazano napastnik?w).
Raz, jak by?em na Heineken Open'er jacy? kolesie pr?bowali "wbi?" si? na scen?, te? szybko policja i ochrona ich zgarn??a.
Nie rozumiem, za co mo?na ich nie lubi?. Prawo, to prawo, nie oni je wymy?lali...
#up
Zgadzam si? z tob?.
 
Last edited:

Vanix

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
54
Reaction score
4
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja do policji nic nie mam problem?w te? nie mia?em jedyne co mnie w nich denerwuje to to ?e za?o?? na siebie 3 bluzy i si? wo?? po mie?cie z my?l? ?e s? jakimi? Bogami i ka?demu zwracaj? uwag?.
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja mam dziwne zdanie, nie rozumiem ludzi kt?rzy g?o?no krzycz? JP, hwdp itd. jak oni nigdy nawet nie gadali z niebieskimi.Ale tacy ludzie co mieli przejebane za przypadek ,wrobili go itd. rozumiem ?e jp itp. krzycz? bo mnie w?a?nie tak wjebali :< wi?c mam podzielone zdanie :)

#Oser Ka?dy pies to faja :)
 

Tamax

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
134
Reaction score
14
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja niecierpie policji ale nie dre sie na ulicy "jebie Policje", "HWDP". Poniewa? to moje zdanie i trzymam je w sobie i w domu. Nie pokazuje tego na ulicy bo to jest g?upie i nie potrzebne.
A wiecie dlaczego niecierpie policji? Bo zawsze jak mam "popierdolonych" s?siad?w nic z tym nie zrobi? jak ich kto? wzywa... Raz mia?em taki problem ?e nachlany policjant s?siad jeba* butelkami w m?j samoch?d i grozi? ?e zabije moj? mam? -.-" . I teraz mam innych s?siad?w to ci?gle sufit skacze i puszczaj? muz? na ca?y regulator o 1 w nocy, a jak policje si? wzywa to oni wy??czaj? muzyk? i policja ma wtedy to w dupie.
Policja to jebane psy i tyle!>!
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Gdyby nie policja,by?aby anarchia.
Dzieciaki s?uchaj? hip-hopu,kt?ry nie jest dla nich przeznaczony i potem szpanuj?,?e jebi? policj?.
"JP 100%,HWDp,JWP i jestem zajebisty"-lans.

Teraz to ju? jest moda.
"Jak inni HWDP 100% to ja te? ! Te? b?d? kozakiem !"
 

BattleKnight

New User
Joined
May 10, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Moje zdanie na temat policji?? Hmm... Dobrze ?e ona jest...To ?e nas ?api? na r??nych przest?pstwach to nasza wina... Wpadamy w z?e towarzystwo...Narkotyki fajki itp...
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Czytam wasze wypowiedzi. Obejrza?em r?wnie? filmik (policjanci przes?uchuj? tego go?cia) i niestety sta?o si? to czego najbardziej si? obawia?em. ?yjemy w Polsce i przyszywamy ?atki, wszystko szufladkujemy - albo bia?e albo czarne nie ma innego wyj?cia prawda? Wyj?tki zdarzaj? si? zawsze - wsz?dzie s? czarne owce. Ten kole? przyzna? by si? gdyby m?wili do niego "kolego, opowiedz nam jak by?o, prosz? Ci?, bardzo Ci? prosz?" - szczerze w?tpi?. A na podw?rku jak za?atwiali?cie swoje problemy jak byli?cie m?odsi? Czasami poprostu tak trzeba. Ale nie patrzymy na policj? po przez pryzmat tej sceny. Bo gdyby?my na reprezentacj? Polski patrzyli po przez pryzmat osi?gni?? i dorobku Leo to by?my mierzyli w mistrzostwo ?wiata. Prawda mo?e okaza? si? troch? inna...
 

Voilan

Advanced User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
319
Reaction score
46
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Niekt?rzy popisuj? si? przed swoimi kolegami. Nie wiem dlaczego, niekt?rzy nie lubi? policji? Oczywi?cie ja sam te? wiele razy mia?em takich moment?w ?e si? wkurwi?em ale nie wyzywa?em ich itp. W og?le w niekt?rych szko?ach jak powie si? ?e kto? z rodziny pracuje w policji to wtedy jest poni?any i bity.

Zastan?wcie si? jeszcze raz jak wygl?da? by kraj bez policji

To samo pytanie zadawa?em swoim koleg?... Niestety zatka?o ich przez chwil? a potem znowu zacz?li wyzywa?. Mam nadzieje ?e taki stosunek minie.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Dla mnie policjanci s? wzorem dla na?ladowania... Czemu? Poniewa? on w?a?nie on gdy potrzebujesz pomocy przyje?d?a i pomaga po?wi?ca w?asne ?ycie dla drugiego cz?owieka na polu strzelaniny... A tacy g?wniarze w moim wieku (mam 13 lat) krzycz? HWDP jeba? ich... a znam przypadek mojego kolegi kt?ry tak m?wi? a p??niej policjant uratowa? mu ?ycie wi?c z mojej strony to to, ?e policja jest super i bez niej nie by?o by tak samo... :eek:
 

kowalskikk

Active User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja nie nawidz? policji dlatego ?e jak by? mecz wis?a krak?w vs Lech poznan do zadyma by?a i kurwa nic kurwa niedymi?e zaczo?em ucieka? do pa?k? po g?owie jebno? a to ten skurwysyn z lecha rzuca? butelka przyjechali armatk? ale zdarzy?em uciec bo jak z armatki nie?le boli podobno.Albo jak na z kumplem pi?em do psy przyjecha? bo jaki? skurwysyn na pa?y zadzwoni? i mnie spisali.(mam 16 lat) (dyzlektyt udowodnione w poradni)
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Kurwa nie rozumiecie tematu...Czeka?e? mie?. i dopiero znale?li..mi jebli kom?rke to po roku jeszcze jej nie mia?em...(Sonny Ericsson c 902)..

Widzisz... Czyli gdyby nie policja, to telefonu w og?le by? nie odzyska?...

@topic

Nie ?adnego zdania o policjantach. Nigdy nie dosta?em ?adnego mandatu, nie zosta?em spisany. Szczerze m?wi?c to nigdy nawet z policjantem nie rozmawia?em. Nie podoba mi si? to, ?e teraz wszyscy m?odzi ludzie chodz? i tylko 'hwdp, hwdp'. Wi?kszo?? z nich pewnie tak jak ja nigdy nie mia?a styczno?ci z policj?.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Hmm ciekawy temat Drexav. Niestety w moim ?yciu zdarzy?o si? niefartownie i mia?em k?opoty z prawem.. Nie warto o tym m?wi?, ale to wam rozja?ni sk?d wiem o podej?ciu policji do m?odych ludzi... Czyli takich jak ja. Ot?? musia?em w zwi?zku z tym ?e co? uczyni?em sp?dzi? 24h na izbie dziecka... Tam z pozoru gdy zosta?em przyj?ty by? spok?j... a? do wieczora. Wtedy wzi?to mnie na wype?nienie ankiety. Dali mi ankiet?, wype?ni?em, po czym dy?urowy zacz?? si? dopytywa? i kaza? zmienia? ankiet?... Gdy si? nie zgadza?em najpierw straszy?, po czym powiedzia? ?e w nocy sobie nie po?pi?... uderzy? mnie nie m?g? gdy? prawie wsz?dzie tam kamery s?, tam akurat by?a kamera gdzie pisa?em ankiet?. W nocy jednak by?em par?na?cie razy brany niby do ?azienki... Nast?pnego dnia mnie nogi bola?y... Wi?c, w pewnym sensie m?odzi gniewni maj? pow?d aby nienawidzi? policji... Bo np. Ja co im zrobi?em? ?le si? nie zachowywa?em tam, robi?em wszystko co mi kazali... C??, z drugiej strony mo?e to wina tego ?e tam cz?sto trafiaj? m?odzi ludzie kt?rzy s? po prostu patologi? i mo?e dlatego s? oni przewra?liwieni..

Pozdrawiam.
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie rozumiem ludzi kt?rzy krzycz? HWDP itd. s? to zwyk?e popisy przed kolegami i nic wi?cej, chc? oni si? wykaza? odwag? ?e zadarli z prawem, a tak naprawd? s? tch?rzami kt?rzy sami by tego nie zrobili. Mia?em par? razy doczynienia z policj?, czasami by?y to "mi?e" spotkania, a czasem nie, ale trzba pami?ta? ?e bez nich by?a by anarchia w naszym kraju w wi?kszym stopniu ni? jest teraz.

Policjanci to te? ludzie wi?c maj? r??ne charaktery, jeden jest nerwowy, a drugi spokojny i opanowany wi?c zawsze musisz si? liczy? z tym ?e jeden mo?e kulturalnie ci co? wyt?umaczy?, a drugi opieprzy? ?e hej. To s? tylko ludzie i pope?niaj? b??dy jak ka?dy i czasem mog? nie s?usznie ci zwr?ci? uwag? czy co?.
 

EnemyPlayer

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Gdyby policji nie by?o nie by?o by tak strasznie, nie by?o by "CHWDP" a je?eli lekarz zwr?ci wam uwage nie pal papieros?w, to idziesz po dzielnicy i krzyczysz CHWDL (chuj w dupe lekarzom) ? NIE w?a?nie wiecie dlaczego ? bo jak kto? wam pomo?e to o jest fajny, lekarz du?o pomaga ratuje ?ycie itp ale Policja to jedno i to samo ?apie przest?pc?w, ?eby?cie mogli spa? spokojnie i nie ba? si? o dom czy samoch?d.

Jeste?cie tacy ?e jak kto? wam pomo?e to jest fajny, ale jak daje nam tzn warny (mandaty) ?eby opami?ta? si? do zasad do jakich przyporz?dkowa? si? ka?dy cz?owiek to ju? trzeba go t?pi? bo on jest z?y, ale gdyby najebali wam i okradli dom to pierwsze co to by?cie dzwonili na Policje (cz?sto mamy problemy z policj? w ?rednim wieku gdy policja pr?buje nas nauczy? jak powinno si? zachowywa) wtedy widziecie ?e policja si? przydaje.

Mama wam zabrania na pc'ta usi??? na tydzie? (kara) i co wychodzicie na dw?r i pierwsze s?owo to "Jeba? moj? mame" ? DZIECI pomy?lcie zanim co? zrobicie, bo czasami POLICJA wam nic nie zrobi?a a wy pierdolicie "HWDP" ?eby pokozaczy? przed kolesiami ale i tak padacie na hita i li?ecie glebe (wtedy tylko policja).

Nie zawsze si? przydaje czasami za?atwiam sprawy sam, i jeszcze policji nie wzywa?em.

Opami?tajcie si? dzieciaczki i nastolatki.

CHWDP kr??y od 10 do 20 roku ?ycia potem widzimy potrzebe policji.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Kondzio958 said:
UP

Odpowiem tylko jedne JP lub JJP Jeba? jeban? policje ;]
Przyk?ad dziecka neo , kt?re ma 70 post?w a co 2 brzmi
Popracuj nad t? map?. 2/10
Nie wiem co tacy ludzie chc? osi?gn??. popisa? si? ? Przed kim ?
Szkoda patrze?...
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Gdyby policji nie by?o nie by?o by tak strasznie, nie by?o by "CHWDP" a je?eli lekarz zwr?ci wam uwage nie pal papieros?w, to idziesz po dzielnicy i krzyczysz CHWDL (chuj w dupe lekarzom) ? NIE w?a?nie wiecie dlaczego ? bo jak kto? wam pomo?e to o jest fajny, lekarz du?o pomaga ratuje ?ycie itp ale Policja to jedno i to samo ?apie przest?pc?w, ?eby?cie mogli spa? spokojnie i nie ba? si? o dom czy samoch?d.

Oczywi?cie zgodz? si? z Twoimi s?owami. Jednak wg. mnie por?wnanie do lekarza nie jest trafne. Pierwsza oczywista r??nica mi?dzy lekarzem a policjantem jest taka:

Lekarz: Jak b?dziesz pali? to umrzesz na raka

policjant: St?j bo Ci? zastrzel?

Oczywi?cie to nie s? dos?owne s?owa, ale pokazuj?, ?e lekarz radzi/prosi a policjant rozkazuje. Wszystko jest sterowane od g?ry (czyli w?adzy ustawodawczej i wykonawczej), jednak policja jest najbardziej nara?ona ze wzgl?du, ?e s? oni g??wnymi wykonawcami i "obro?cami" ustalonych praw. Cz?owiek z regu?y jest wolny, jest buntownikiem (do okre?lonego wieku) i wydaje mi si?, ?e st?d ta niech?? do wszelkich ogranicze? - w tym do policji.
To dzieje si? w naszej pod?wiadomo?ci - mo?emy nie mie? o tym poj?cia, ale cz?sto tak jest. Jednak prosz? nie por?wnywa? tej sytuacji do waszego ojca kt?ry jest wkurwiony, bo dosta? mandat - jego mapa rzeczywisto?ci i spos?b pogl?du na ?wiat jest nieco inny - nie p?jdzie pisa? na bloku "HWDP"...
 
Status
Not open for further replies.
Top