What's new

Stosunek m?odzie?y do Policji

Status
Not open for further replies.

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

A t czlowieczku kurwa zobacz co teraz odpierdalaja...mysla, ze im kurwa wszystko wolno bo co...bo za kratki moga wsadzic...? Ok pomaluja samochod dzwonie na psy i huj 30 min niema..60 minut tez ich niema i co powiesz?
@UP
Tak...moja mam gada?a i nic ;/

Oni nie mog? wsadzi? za kratki. Swoj? drog? ciekawe ile z tych dzieci co to narzekaj? na brutalno?? policji kiedykolwiek mia?o z nimi do czynienia. Krzyczycie JP bo si? nas?uchali?cie pajac?w z Firmy i my?licie, ?e jeste?cie fajni koniec pierdolenia. A ?eby was policja spa?owa?a to by?cie chcieli, chocia? raz wasze s?owa mia?yby pokrycie. Rzal.

@Miki ooo mistrzu gangsterze, mamy si? ba?? We? nie pierdol. We? nie pierdol, bejbe.
 
Last edited:

Damo514

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
63
Reaction score
9
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

"Wielu tak naprawde nie wie, o co chodzi nam z tym JP, przede wszystkim jestem porz?dny przemy?l dobrze moj? zwrotke, wielu g?o?no krzyczy jeba? ale brak im elegancji..." - Firma

Nie koniecznie JP musi znaczy? jeba? policje :]
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Szczerze ja do policji nic nie mam. Czasami zdarza mi si? co? o nich powiedzie? w towarzystwie (wszyscy m?wi? jakie to z nich jebane peda?y to ja nie b?d? tak sta? i nic nie m?wi? :D). Jedyne co mnie porz?dnie wk... denerwuje to spisywanie praktycznie za nic. Bo komu przeszkadza, ?e id? sobie ulic? o 9 wieczorem albo, ?e ca?uje si? na rynku z dziewczyn?. Te dwa obok to moje dwa z wielu nieuzasadnionych spisa?. Ostatnio mi si? tego nazbiera?o 50 spisa? wi?c wbi? mi na chat? policjant ?eby u?wiadomi? moj? mam? jaki to ja be, fuj i co tylko. Matka oczywi?cie go wy?mia?a bo by?o tam raptem 9 mniej wi?cej powa?nych spisa? (na 50) a mianowicie 4 za wandalizm i destruktywne zachowanie, 1 za posiadanie papieros?w oraz 4 za pr?b? zakupu alkoholu.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

@Up.
No tak , na policjant?w naje?d?asz.
A b?d? tak uprzejmy , i powiedz nam za co dosta?e? pa?k?.
Bo nie wierze ?e za nic.

@Aleq
Aleq said:
Swoj? drog? ciekawe ile z tych dzieci co to narzekaj? na brutalno?? policji kiedykolwiek mia?o z nimi do czynienia.
?wi?ta prawda...
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

@Miki ooo mistrzu gangsterze, mamy si? ba?? We? nie pierdol. We? nie pierdol, bejbe.

Jako? mi nie zale?y na opiniach, a w szczeg?lno?ci na Twojej. Nie pisa?em tego z zamiarem wzbudzenia u kogo? szacunku, gdy? sam si? tego wstydz?... Chwila g?upoty, p??niej lata skutk?w... Wi?c nie ma si? czym chwali?, ja tylko powiedzia?em o tej z?ej stronie medalu policji. Dzi?ki temu po cz??ci mo?na zrozumie? czemu niekt?rzy ludzie tak nienawidz? policji. To tyle.

Pozdrawiam.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

No nie.
Ty si? tym szczycisz ? Jak dla mnie jeste? upo?ledzony.
Jeden pobicie na meczu kibola xD.
Zajebi?cie ?mieszne. W jakim ?rodowisku si? wychowa?e? ?e przyk?adem dobrego zachowania dla Ciebie jest:
Rozwalenie typowi mordy i rzucanie si? do ps?w..
Szkoda patrze?.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

@2Up No to widz? jakie nam tu spo?ecze?stwo wyrasta... Ale szczerze nie wierze w ani jedno twoje s?owo. Ju? widz? jak to robisz:
Rozwalenie typowi mordy i rzucanie si? do ps?w

Mam w klasie takiego "gangstera" co by tylko opowiada? ile to razy on by? spisany, ile radj, radi?w (kurde nie wiem jak to napisa?, ale chodzi o radio w liczbie mnogiej :D) ukrad? z samochod?w, jak on to burzy to pa? i co tylko d?ugo wymienia?. A jak kiedy? nas spisywa?a policja to j?ka? si? i by? ca?y zesrany. Wiesz co my?l?, ?e jeste? taki sam.
 

furious

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
105
Reaction score
7
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie zmienisz naszego stosunku do policji wi?c daj se siana!!!
JP NA 100%
Naszego w sensie ugrupowania "jp"? Wszystkie posty wy?ej Phoenixa maj? mniej wi?cej racje. Smutne jest to, ?e np. patrol jest tam, gdzie nic si? nie dzieje, a kilometr dalej dziej? si? co? przykrego na widoku... Przyznajcie si?, ?e jaka? cz??? z was lubi ogl?da? "W11 Wydzia? ?ledczy", czy "Dedektyw?w". Obie serie tych film?w nawi?zuj? do policji. Dobry temat, daje do my?lenia tym, co wo?aj? "jp", mo?e ockn? si? i zastanowi? dlaczego ro robi?? Innym przyk?adem co do piosenki jest s?awne "52 D?biec", o kt?rej jednej z piosenek do policji nawet nie wspomn? (kto kiedykolwiek s?ucha?, powinien wiedzie?). Podsumowuj?c; policja jest nam potrzebna, mimo tego, ?e zdarzaj? si? sytuacje, kiedy cierpimy.
Pozdro.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Dosta?em pa?k? za:
Jeden pobicie na meczu kibola xD.
Rozwalenie typowi mordy i rzucanie si? do ps?w..
Dalej nie pami?tam ale bolalo w huj...
Czyli nale?a?o Ci si?.

Teksty typu HWDP oraz inne tego rodzaju dos?ownie mnie ?miesz?. Wypisuj? je dzieciaki, kt?re tak naprawd? nie mia?y porz?dnego kontaktu z policj?, b?d? te? m?odociani chuligani chc?cy jedynie pokaza?, jacy s? cudowni... Powracaj?c za? do tak tu poruszanego tematu kibic?w i policji - naprawd? wcale tym drugim si? nie dziwie, ?e czasem zdarzy im si? przesadzi?, zw?aszcza, ?e kibice pi?karscy w znacz?cej wi?kszo?ci w naszym kraju s? na do?? niskim poziomie... Nie potrafi? zrozumie? b?jek pomi?dzy kibicami, z kt?rych wielu nie potrafi?oby wymieni? nawet pierwszego sk?adu ich ukochanej dru?yny. Je?li ju? chc? si? nawzajem pozabija? to niech to robi? (paru... mniej), bez niepotrzebnego straszenia bogu ducha winnych przechodni?w, kt?rzy mieli pecha znale?? si? w ich pobli?u. Policja w takich sytuacjach nie mo?e dzia?a? delikatnie (przyk?adowo grzecznie prosi?, by si? rozeszli), gdy? nie przynios?oby to ?adnego skutku.

@down
Kocham to wyt?umaczenie... TY zas?u?y?e?, TY dosta?e? (szkoda, ?e wniosk?w nie wyci?gn??e?, najwyra?niej za s?abo dosta?e?), nie patrz si? na innych!
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

krecioo...Ja te? mam takiego gangstera co si? tak u mnie wozi?, ?e co to nie on...wyszli?my na ustawk? i huj..pieski przyjecha?y a ten choccie ch?opaki boj? si?, ?e nas spisz?...ja si? go zapyta?em, ?e on taki kozak i wog?le...wyjeba?em mu na jape i zosta? sam xD...

Ja tylko prosz? Ci? o jedno, zostaw ten w?tek w spokoju... Bo uwierz mi, robisz z siebie po?miewisko.

@Topic

Hmm wi?kszo?? ludzi na tym forum mia?o par? "star?" z policj? i dlatego ich nie lubi?. Z kolei Ci kt?rzy nie mieli nic wsp?lnego z organami ?cigania wiedz? jak to si? zazwyczaj ko?czy.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Slythia said:
Je?li ju? chc? si? nawzajem pozabija? to niech to robi? (paru... mniej), bez niepotrzebnego straszenia bogu ducha winnych przechodni?w, kt?rzy mieli pecha znale?? si? w ich pobli?u.
I tu zgadzam si? w 200%. To samo odnosi si? do motorzyst?w kt?rzy szalej? na drogach.
Niech si? pozabijaj? , byle nie zabi? innych.
A? mi szkoda by?o patrze? na 18 letniego ch?opaka na ?cigaczu z naklejk? `Je?li zgin? , to wiedz?c ?e robi?em to co kocham.

Rudy , po prostu ?mieszy mnie ca?a twoja wypowied?.
Najeba?em mu zapyta?em si? dlaczego mnie wyzywa? i wog?le, a piesek przyszed? i co robisz? Zajeba? mi w krzese?ka a tamtemu pozwoli? p?j??(chocia? si? bi?...)
I dobrze. Powinien Ci obrazu r?k? po?ama? ! Wczuj si? w role policjanta kt?ry pracuje od 7:00 do 19:00 , a jacy? g?wniarze bij? si? o mecz na kt?ry i tak nie patrz? , bo s? zaj?ci wykrzykiwaniem obelg na `kibic?w` dru?yny przeciwnej.
Zachowujesz si? jakby Ci? wychowywa?a patologiczna rodzina ! Co wynios?e? z domu ? ?onie te? w przysz?o?ci Naj***esz ?!

Miki
Dok?adnie! Doro?li widz? tylko `t? z??` m?odzie?.
 
Last edited:

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

powiem wam tak ... moim zdaniem policja przesadza ... dosta?em kilka kar za darmo ;/ tak samo m?j kuzyn dosta? za wymachiwanie nog? 200 z? mandatu ?:/

ale powiem tak ... wyobra?cie sobie ?e nie ma policji ... wychodzisz na miasto i Cie napierdalaj? ... za przeproszeniem ;p nie by?o by ?ycia ;/ lub idziesz podbiega 3-4 typ?w dawaj telefon bo w pierdal ... mo?e tak by nie by?o patrzcie z dw?ch stron !! ;)

pozdrawiam Daniel


Sorki za s?ownictwo ;) ale pisa?em prawd? ;)
 

Cesarz15

Active User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
128
Reaction score
2
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie mam nic do policji. Uwa?am ,?e to normalny zaw?d ,tak samo jak Stra?ak czy Spawacz... Powinni?my im dzi?kowa? za to ,?e nas chroni?.To ,?e kto? z was narusza prawo i go policja zgrania to nie nasza wina...
 

Twix23

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

A ja powiem tak.
Wi?kszo?? tych ludzi kt?rzy wo?aj? , pisz? po murach " CHWDP " to s? poprostu takie "kozaki" bo my?l? ?e tak powiedz? to s? kox :p

Ja osobi?cie nie mam nic do policji , ani te? nie powiem nic o niej pozytywnie ^.^
Macie racje policja jest potrzebna ;) ale jeszcze nigdy nie potrzebowa?em jej :)
Jak przyjdzie co do czego to b?dzie trzeba dzwoni? xd



Nie mam nic do policji
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie, swojej ?ony nie b?d? bi?, a to, ?e na meczach si? napierdalam to chyba kurwa nie moja wina jak si? na mnie rzucaj? chyba nie?

Przynajmniej jedno dobrze...
Ale naprawd? , zastan?w si? nad tym co piszesz.
To po co chodzisz na mecze ? Po prostu , lubisz to [...] 'by Job'

Dok?adnie tak , jak kto? u g?ry napisa?. Jakby nie policja , ka?dy by my?la? ?e wszystko mu wolno.
Taki ?wiat nie mia?by sensu...
 

EnemyPlayer

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Kurwa, co to ma by?? Chce m?wi? jp to m?wie jp! Nie mia?e? problem?w z policj? wi?c sied? cicho, zamykaj? niewinnych za kratki to chuj im w dupe! Ka?dy wie ?e z psami si? nie gada! Nie zmienisz naszego stosunku do policji wi?c daj se siana!!!
JP NA 100%

Sobie

Tutaj Nie zamykaj? nie winnych, je?eli wed?ug ciebie np: ?pasz haszysz na podw?rku i cie zgarniaj? i idziesz siedzie? za posiadanie) to wed?ug ciebie jest niewinno?? ? Powiem Ci jedno... Id? si? pierdolij.

Problemy kto ma z Policj? to zaraz j? "pierdolimy" ale jak Ci pomo?e to ju? co innego nie ? ahhh wy jeste?cie... ju? brak s??w.

#Artin
Ta dziewczyna w sygnaturze si? jeszcze nie z?czy?a ? mnie ju? by dupa odpad?a (nie umiem tak) :p

Pro elo koks kozak kt?ry (ucieka) bije si?, pewnie nawet niewie co to jest napierdala? si? szczeg?lnie z kibolami. Po twoim nicku GM Rudy wynika ?e masz 13 lat i marzysz o (geemmie) na ots.
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie, swojej ?ony nie b?d? bi?, a to, ?e na meczach si? napierdalam to chyba kurwa nie moja wina jak si? na mnie rzucaj? chyba nie?

To widz?,?e na forum jest "Pro elo kozak".
Pewnie g?wno robisz,a nie napierdalasz si?.
Chcesz by? fajny ?

Najbardziej wkurza to,?e nawet g?wniarze lasnuj? si? tymi has?ami HWDP,JP etc, a spytane czemu nienawidzi policji,to odpowie,ze "wszyscy tak robi?".

Chocia? nie m?wi?,?e wszyscy policjanci s? w porz?dku-s? tez tacy,co na stadiony schodz? tylko po to,?eby komu? jebn?? z pa?ki.
 

Gerrardo

User
Joined
May 5, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

EnemyPlayer uwierz ?e zamykaj? niewinnych ...i za to ja nienawidz? policji
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Niekt?rzy pisz? jak se by?cie zobaczyli jak si? ?yje bez policji ?e na ulicy od razu podchodz? dwaj telefon i tak nie ma policji w takich przypadkach cz??ciej je?d?? tam gdzie nic nie dzieje si?, a tam gdzie z?odzieje grasuj? to ich nie ma.Nie raz spotykam si? id? se np. do kina a tu ma?a grupa podchodzi i m?wi "Kurwo dawaj hajs !! a jak nie..." xD przyk?ad przypadk?w tego jest du?o a policja woli je?dzi? tam gdzie jest spokojnie, ot?? taka jest rzeczywisto?? o_O
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Niekt?rzy pisz? jak se by?cie zobaczyli jak si? ?yje bez policji ?e na ulicy od razu podchodz? dwaj telefon i tak nie ma policji w takich przypadkach cz??ciej je?d?? tam gdzie nic nie dzieje si?, a tam gdzie z?odzieje grasuj? to ich nie ma.Nie raz spotykam si? id? se np. do kina a tu ma?a grupa podchodzi i m?wi "Kurwo dawaj hajs !! a jak nie..." xD przyk?ad przypadk?w tego jest du?o a policja woli je?dzi? tam gdzie jest spokojnie, ot?? taka jest rzeczywisto?? o_O

No to ja chyba mam wyj?tkowego pecha... :x
 
Status
Not open for further replies.
Top