What's new

Stosunek m?odzie?y do Policji

Status
Not open for further replies.

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

@up
Po ka?dym twoim po?ci odejmuje Ci 1 rok od twojego mniemanego wieku. -.-
@edit
Nie Tobie ! ;X

Niekt?rzy pisz? jak se by?cie zobaczyli jak si? ?yje bez policji ?e na ulicy od razu podchodz? dwaj telefon i tak nie ma policji w takich przypadkach cz??ciej je?d?? tam gdzie nic nie dzieje si?, a tam gdzie z?odzieje grasuj? to ich nie ma.Nie raz spotykam si? id? se np. do kina a tu ma?a grupa podchodzi i m?wi "Kurwo dawaj hajs !! a jak nie..." xD przyk?ad przypadk?w tego jest du?o a policja woli je?dzi? tam gdzie jest spokojnie, ot?? taka jest rzeczywisto?? o_O
Pomy?l !
Czy policja jest Bogiem ? Nie ! Nie mog? by? wsz?dzie ! A jakby byli to by? narzeka? ?e na ?awce piwa nie mo?esz wypi? , ?e z dziewczyn? na po?egnanie nie mo?esz si? poca?owa?... Nie rozumiem twojego sposobu my?lenia...
 
Last edited:

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Chodzi?o mi o to , ?e niekt?rzy narzekaj? ?e policja jest w nieodpowiednim czasie , w nieodpowiednim miejscu.
Ca?owanie w miejscach publicznych czy picie piwa jest zabronione, wi?c gdyby patrole policji by?y by dos?ownie wsz?dzie rozlokowane , te? by?cie narzekali... I jak wam tu dogodzi? ?
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

U nas w Lubinie policja pracuje sprawnie i jest wyrozumia?a (chocia? mam ju? w aktach za fa?szywe zeznania [w wieku 15 lat]). Jak kiedy? byli?my pod wp?ywem (tzn. kole?anki i jeden kolega bo ja i jeden byli?my "prawie trze?wi") i stali?my na przy ulicy a akurat policja jecha?a to kumpel krzykn?? "li?cie si?" i tak zrobili?my. Oni pojechali dalej i nie zwr?cili nawet uwagi na nasz stan.
Policja musi by? bo bez niej zapanowa?o by bezprawie. Ale racja w niekt?rych przypadkach mogli by wyluzowa?. Ale c?? oni s? jak lustro. Nienawidzicie ich to oni was.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Nie no to ju? za du?o! Teraz wylaz?em na dw?r, siedzia?em z kolegami w kapturze i kij...mandacik i spisanie za siedzenie..?apiecie?

No c??, ja mia?em przypadek w zimie ?e podczas spisywania, zabrali na komend? bo nie zdj??em kaptura i sobie co? ubzdurali ?e jestem poszukiwany... C?? bywa i tak, ale w maju w kapturze to si? nie dziwie. Co do mandatu nie pierdol g?upot...

Tak? Jako? nigdy nie przejmowa?am si? obecno?ci? policji a nigdy nie zwr?cono mi uwagi (nie m?wi?c o spisaniu czy mandacie).
Slythia odpowied? jest prosta, bo jeste? kobiet?... Mnie du?o razy jak sta?em z kumplami pod szko?? wieczorami spisywali za nic. Takie ich zadanie. Spisali chocia? nie byli?my g?o?no, ani nie zachowywali?my si? arogancko i agresywanie wobec ludzi kt?rzy przechodzili. C?? mo?e i przesadzaj? z tymi spisaniami, ale taka ich robota w sumie...

U nas w Lubinie policja pracuje sprawnie i jest wyrozumia?a (chocia? mam ju? w aktach za fa?szywe zeznania [w wieku 15 lat]). Jak kiedy? byli?my pod wp?ywem (tzn. kole?anki i jeden kolega bo ja i jeden byli?my "prawie trze?wi") i stali?my na przy ulicy a akurat policja jecha?a to kumpel krzykn?? "li?cie si?" i tak zrobili?my. Oni pojechali dalej i nie zwr?cili nawet uwagi na nasz stan.
Policja musi by? bo bez niej zapanowa?o by bezprawie. Ale racja w niekt?rych przypadkach mogli by wyluzowa?. Ale c?? oni s? jak lustro. Nienawidzicie ich to oni was.
Cz?owieku nie m?w g?upot... Za fa?szywe zeznania co najmniej kurator, jak nie poprawczak... Nawet je?eli Tw?j s?dzia by? jaki? jebni?ty, to Ci to te akta zostan? anulowane i wyczyszczone gdy b?dziesz mia? 21 lat.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Miki a co ja kur... m?wi??! Dosta?em tylko do akt a nie ?adnego kuratora. Jak widz? albo zgrywasz "kozaka" albo masz nie po kolei w g?owie. Id? tam i powiedz im co powinni zrobi?. Dali do akt i koniec sprawy.

Slythia odpowied? jest prosta, bo jeste? kobiet?... Mnie du?o razy jak sta?em z kumplami pod szko?? wieczorami spisywali za nic. Takie ich zadanie. Spisali chocia? nie byli?my g?o?no, ani nie zachowywali?my si? arogancko i agresywanie wobec ludzi kt?rzy przechodzili. C?? mo?e i przesadzaj? z tymi spisaniami, ale taka ich robota w sumie...

Teraz zacytuj? twoje ulubione powiedzonko "nie pierdol g?upot". Nie zwr?cili jej uwagi bo jest kobiet?? To mi nie zwr?c? bo mam niebieskie oczy? Bullshit! Z spisywa? mog? zawsze i wsz?dzie nawet za nic. A wy traktujecie to prawie jak mandat. Grow up :)
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ca?owanie w miejscach publicznych czy picie piwa jest zabronione,


Hmm od kiedy ca?owanie w miejscach publicznych jest zabronione. Wiesz, je?eli ca?owanie w usta to zapewniam Ci?, ?e to karalne nie jest...

PS. Prosz? ?eby?cie w tym temacie nie k??cili si? na temat kto jest "wi?kszym bandziorem" bo to raczej pow?d do dumy nie jest. Dyskutujmy nie odbiegaj?c zbytnio od tematu!
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Zacznijcie dyskutowa? na poziomie i z kultur?, a nie rzucacie mi?sem jak niewychowane dzieciaki (to si? najbardziej tyczy Rudego, kt?ry za takie teksty wyfrun?? z banem). Dyskusja ma nie odbiega? od tematu - kij nas to obchodzi, ?e siedzia?e?/a? dzisiaj przed blokiem i Ci? spisali.

Kolejne takie dyskusje jak ta z Rudym b?d? po prostu usuwane.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Miki a co ja kur... m?wi??! Dosta?em tylko do akt a nie ?adnego kuratora. Jak widz? albo zgrywasz "kozaka" albo masz nie po kolei w g?owie. Id? tam i powiedz im co powinni zrobi?. Dali do akt i koniec sprawy.
Teraz zacytuj? twoje ulubione powiedzonko "nie pierdol g?upot". Nie zwr?cili jej uwagi bo jest kobiet?? To mi nie zwr?c? bo mam niebieskie oczy? Bullshit! Z spisywa? mog? zawsze i wsz?dzie nawet za nic. A wy traktujecie to prawie jak mandat. Grow up :)

Ehh, po prostu wiem to i ju?. Nie mo?na od tak sobie do akt dosta? ?e sk?ada?e? fa?szywe zeznania... Za to jest odpowiedzialno?? karna. Je?eli jeste? nieletni, to kurator lub zak?ad poprawczy. Co do Slythi, to ?e jest kobiet? daje du?o... Co jest bardziej prawdopodobne, kobieta kroj?ca kogo?, czy m??czyzna? Heh. Teraz to Ty pomy?l... Policjanci jednak maj? ten dar my?lenia i spisuj? osoby kt?re stwarzaj? potencjalne zagro?enie.

Pozdrawiam.

edit: I kto traktuje spisanie jak mandat? Chyba tylko Rudy. Co do grow-up to tylko vice versa.
 
Last edited:

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

dobrze kto? tam napisa?, ?e wi?kszo?? to tylko g?wniarze pisz? "Chwdp" "Jp" etc ...

Ostatni typek na gg mia? opis "HHHHwwwwDDDDpppp" a ja do niego, co Ci zrobili ? a on na to odpowiada "Nic" to ja do niego po co ten opis ? tak sobie ^.^ no i po chu** takie co? ??

o?? jee mam opis "Chwdp , Jp 100 %" i jestem koxem !! i elo fajny pozdro po?wicz zastan?w si? zanim zrobisz co? takiego ... ; )
 
Joined
Dec 12, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja policji nie lubi?, bo jak MZ'tk? moj? jecha?em troche za szybko to mnie z?apali. Teraz jak ich widze to spierdalam w drug? stron? :( o_O
 

Pendzior140

Active User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
113
Reaction score
6
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Du?o nastolatk?w wyzywa policjant?w dos?ownie pluje na nich poniewa? chc? dosta? dobr? opini? od koleg?w.Ja osobi?cie nie przepadam za policj? z kilku incydent?w w kt?rych bra?em udzia? :huh:
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Du?o nastolatk?w wyzywa policjant?w dos?ownie pluje na nich poniewa? chc? dosta? dobr? opini? od koleg?w.Ja osobi?cie nie przepadam za policj? z kilku incydent?w w kt?rych bra?em udzia? :huh:

Prawid?owo robi?, teraz koniec miesi?ca si? zbli?a to mandaty za darmo lec?, ?eby zarobi? wi?cej pod koniec miesi?ca. Dzisiaj do jakiego? ?ula przyjecha?a stra? i poszed?, nied?ugo wr?ci? ( za 2 minuty oko?o) i policja podjecha?a i mandacik, a od stra?y upomnienie.



jp!
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Policja to barany !! bior? si? za to co nie maj? !! Prosty przyk?ad takiego 12-latka spisz? a jak maj? podej?? do jakiego? gangstera to maja stracha .... i tak po za tym to nic nie robi? aha zapomnia?em napisa? ?e ewentualnie spisz? pijanego rowerzyst? .....

Pozdrawiam
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja policji nie lubi?, bo jak MZ'tk? moj? jecha?em troche za szybko to mnie z?apali. Teraz jak ich widze to spierdalam w drug? stron? :( o_O



No i co przekroczy?e? pr?dko?? i mieli prawo Ci? spisa?, to by?a Twoja wina a oni post?pili prawid?owo. Oni dbaj? nie tylko o bezpiecze?stwo Twoje, ale i innych.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Policja to barany !! bior? si? za to co nie maj? !! Prosty przyk?ad takiego 12-latka spisz? a jak maj? podej?? do jakiego? gangstera to maja stracha .... i tak po za tym to nic nie robi? aha zapomnia?em napisa? ?e ewentualnie spisz? pijanego rowerzyst? .....
Pozdrawiam

Pomy?l co piszesz. Nie masz dla nich szacunku , a powiniene?. Gdyby nie by?o policji , w?a?nie do twojego domu wpad? by morderca ,zabijaj?c ka?dego po kolei. Wystarczy tydzie? bez policji , wszyscy poczuj? si? bezkarni , a ty jeszcze by? kwicza? ?eby wr?cili... -.-
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Ja do policji nic nie mam, denerwuj? mnie ludzie wypisuj?cy gdzie popadnie "HWDP", czy coraz bardziej popularne "JP".

W dodatku strasznie g?upie jest to, ?e ludzi ci sami ?ami? prawo, a p??niej maj? pretensje, dlaczego policja si? ich czepia...
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Sk?d ja to znam.. pe?no dzieciak?w s?ucha firmy a potem pisz? se na koszulkach ' jp na bluzie mam wyszyte to samo w sercu jest wyryte ' po prostu chc? si?, przylansowa?. S?uchaj? rapu dlatego ?eby ich na ulicy nie pobili.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Heh.. R?ce mi opadaj? czasami... "S?uchaj? rapu, ?eby ich na ulicy nie pobili." Czy Ty widzia?e? co piszesz?! Nie wiem o jaki Ci gatunek chodzi?o, mo?e o pseudo-rap firmy, lub innych patologii. Jednak dla mnie ich rap nie jest rapem.

Na potrzeby tego tematu wczoraj podczas czyszczenia klawiatury u?o?y?em dla tych kt?rzy si? afiszuj? z "JP" etc. pi?kny napis...




Tak naprawd? to u?o?y?em par?na?cie innych wyraz?w, jednak ten u?o?y?em przed chwil? znowu. ;] Og?lnie to jak chcecie kreatywnej zabawy to uk?adajcie s?owa na klawiaturze, za pomoc? literek tylko z jednego kompletu. ;D

Pozdrawiam.
 

Gopax

User
Joined
May 27, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Stosunek m?odzie?y do Policji

Sk?d ja to znam.. pe?no dzieciak?w s?ucha firmy a potem pisz? se na koszulkach ' jp na bluzie mam wyszyte to samo w sercu jest wyryte ' po prostu chc? si?, przylansowa?. S?uchaj? rapu dlatego ?eby ich na ulicy nie pobili.

Ja s?ucham od hardcore, jumpstyle, hardstyle, harstyle, techno i jako? mnie nie bij? na dzielnicy.

#Topix

Policja jest taka ?e sama szuka problem?w, szukaj? powodu ?eby u?y? gazu albo pa?y. Nigdy nie mia?em z nimi problem?w a przydali si? nawet raz, jak chcecli okra?? samoch?d rodzic?w. Wi?c s? dobrzy i szkodliwi.
 
Status
Not open for further replies.
Top