What's new

Wierzysz w Boga?

Wierzysz w Boga?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 153 63.0%
  • Nie

    Votes: 90 37.0%

  • Total voters
    243
Status
Not open for further replies.

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Wierzysz w Boga?

Zna?e? Jezusa, ?e w to wierzysz ? Teraz jest tak, jak z Bogiem.
TAK JAK JUZ NAPISALEM, KAZDY MA PRAWO WIERZYC W CO CHCE, A ZNASZ JAKIES DOWODY NA TO, ZE SPIKE SWORD QUEST ISTNIEJE?DLACZEGO TEGO SI? NIE PRZYCZEPISZ?
Sugerujesz, ?e wa?ono "dusze" cz?owieka? ?mieszysz mnie
Nie bierz tego dos?ownie, zastan?w si?...

A tak wgl. co to kurwa ma byc za temat, jak?? sekte zak?adasz?

Skoro jeste? niewierz?cy, to moze najpierw porozmawaj o tym z rodzicami i taki kit wciskaj kolegom z podw?rka, o ile ich jeszcze masz(?).
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Wierzysz w Boga?

Zna?e? Jezusa, ?e w to wierzysz ? Teraz jest tak, jak z Bogiem.
Ale ty jeste? g?upi, zosta?o to odkryte przez naukowc?w.My?lisz, ?e to te? zosta?o zmy?lone?
Prosz? zachowaj swoje pogl?dy dla siebie, a nie innym wpajasz swoj? antytez? o Bogu.
 

Adiko68

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Wierzysz w Boga?

TAK JAK JUZ NAPISALEM, KAZDY MA PRAWO WIERZYC W CO CHCE, A ZNASZ JAKIES DOWODY NA TO, ZE SPIKE SWORD QUEST ISTNIEJE?DLACZEGO TEGO SI? NIE PRZYCZEPISZ?
Nie bierz tego dos?ownie, zastan?w si?...
A tak wgl. co to kurwa ma byc za temat, jak?? sekte zak?adasz?
Skoro jeste? niewierz?cy, to moze najpierw porozmawaj o tym z rodzicami i taki kit wciskaj kolegom z podw?rka, o ile ich jeszcze masz(?).



KIT TO KURWA WCISKAJA LUDZIE LUDZIOM ZE BOG ISTNIEJE I KURWA NIC NIKOMU NIE CHCE WPIERDALAC, TYLKO MOWIE CO JA MYSLE I KURWA TO JEST DZIAL DO GADANIA O WSZYSTKIM, dzi?kuje
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Wierzysz w Boga?

Michu
Wierze w Boga, ale nie ucz?szczam do ko?cio?a
To mo?e zacznij, bo w?tpi? w to aby? przyjmowa? sakramenty ?w w domu...
Po co ma czyta? mi ksi?dz, to co mog? sobie przeczyta? sam w domu, w Biblii?
A czytasz?Pozatym ksi?dz wyg?asza r?wnie? kazanie.
po co dawa? na tace? ?eby ko?ci?? budowa?? Niech miasto dofinansowuje ko?ci??. A potem widz? ksi?dza jak bawi si? kom?rk? n95 i pali marlboro, a do tego je?dzi nowym Audi
Nie chcesz - nie dawaj, to do wiary si? nie przyczynia, ale wiadomo ksi?dz te? cz?owiek zarabiac musi.
 

Adiko68

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Wierzysz w Boga?

Ale ty jeste? g?upi, zosta?o to odkryte przez naukowc?w.My?lisz, ?e to te? zosta?o zmy?lone?
Prosz? zachowaj swoje pogl?dy dla siebie, a nie innym wpajasz swoj? antytez? o Bogu.


To niby, jak zosta?o udowodnione? W Biblii napisali? haha;)
 
E

Ewande

Guest
Odp: Wierzysz w Boga?

Wiara polega na wierze, widz?, ?e naczyta?e? si? jakich? g?upich forum.
Widz?, ?e czego? nie rozumiesz. T?umacz? po prostu, ?e wiara nie polega na wierzeniu w rzeczy udowodnione, tylko w takie, na kt?re nie ma konkretnego dowodu.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Wierzysz w Boga?

Michu
To mo?e zacznij, bo w?tpi? w to aby? przyjmowa? sakramenty ?w w domu...
A czytasz?Pozatym ksi?dz wyg?asza r?wnie? kazanie.
Nie chcesz - nie dawaj, to do wiary si? nie przyczynia, ale wiadomo ksi?dz te? cz?owiek zarabiac musi.
Chodzi?em, jako? mnie to nie kr?ci, co roku to samo. Na religii mam nie raz to samo co w ko?ciele, tak?e na chuj? Czyta? Biblie? Kiedy? czyta?em, przeczyta?em 4 strony, odechcia?o mi si?. Na tace nie daj?, je?eli musi zarabia?, ok. Ale no kurwa, jak widz? nie raz jak ko?ci?? wygl?da, a jak ksi?dz si? "wozi" to sorry.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Wierzysz w Boga?

To niby, jak zosta?o udowodnione? W Biblii napisali? haha
Jak zosta?o udowodnione, ?e spike sword na rooku jest dost?pny?
Jak zosta?o udowodnione, ?e tw?j ojciec, jest prawdziwym ojcem? Mo?e to twoja mama i tata ci wpajaj? co? do g?owy, a twoim ojcem jest kto? inny? ...

Cz?owieku idz o tym z rodzicami porozmawiaj, bo ten temat zamienia si? w k??tnie.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Wierzysz w Boga?

KIT TO KURWA WCISKAJA LUDZIE LUDZIOM ZE BOG ISTNIEJE I KURWA NIC NIKOMU NIE CHCE WPIERDALAC, TYLKO MOWIE CO JA MYSLE I KURWA TO JEST DZIAL DO GADANIA O WSZYSTKIM, dzi?kuje

Przykro mi, ale nie mo?na ju? zmieni? przysz?o?ci i tak ju? by?o od staro?ytno?ci.
Ko?ci?? od wiek?w kieruj? ?yciem cz?owieka, tylko od pewnego czasu tak nie jest. Jak zaczynasz gada?, to zachowaj si? kulturalnie w stosunku do innych, bo wida? przez to stracisz w najbli?szym czasie zaufanie u przyjaci?? i innych Ci towarzysz?cych os?b w twoim ?yciu, w tym przypadku m?wi? o rodzinie.
 

Adiko68

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Wierzysz w Boga?

Chodzi?em, jako? mnie to nie kr?ci, co roku to samo. Na religii mam nie raz to samo co w ko?ciele, tak?e na chuj? Czyta? Biblie? Kiedy? czyta?em, przeczyta?em 4 strony, odechcia?o mi si?. Na tace nie daj?, je?eli musi zarabia?, ok. Ale no kurwa, jak widz? nie raz jak ko?ci?? wygl?da, a jak ksi?dz si? "wozi" to sorry.



Ko?ci?? okrada naiwnych dziadk?w :)

Dobra nie ma sensu.

Do zamkni?cia.

Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:
K

Krecioo

Guest
Odp: Wierzysz w Boga?

Adiko68 sko?cz bo przez te twoje dziecinne przekomarzanki zamkn? dobry temat. Jeste? ateist? fajnie, wi?c je?li mo?esz nie obra?aj innych religii.

Dobra nie ma sensu.

Do zamkni?cia.
Kto? si? nie zgadza z twoim zdaniem i od razu do zamkni?cia. Bardzo dojrza?e zachowanie...
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Wierzysz w Boga?

Ale k??tnia,brawo ja w Boga nie wierz? i chuj wam wszystkim do tego. Moja sprawa, b?d? chcia? - b?d? wierzy? ,a jak nie to nie. Adiko dla mnie jeste? ?a?osny, wmawiasz innym ?e Boga niema ,a ka?dy ma prawo wierzy? w to co chce, a ty si? czepiasz do wszystkich. Powiniene? ju? dawno dosta? bana (tak mi si? wydaje) ,bo piszesz post pod postem ,a nie w jednym, chyba za to kara jest czy nie? Po za tym nie wierz?, bo nigdy nie widzia?em dowod?w ,gdyby by? to by nie by?o wojen itd.'

@edit

O ju? go niema :)
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Wierzysz w Boga?

czy to naprawde takie wazne w co kto wierzy ? przeciez chyba istotniejsze jest ot aby byl pok?j na swiecie koniec nie tolerancji i szacunek dla kazdego. Wojny w imie boga dla mnie to jaki? bez sens dla tego ja sie odsuwam od tego wszystkiego ale szanuje tak samo ?yda, chrzescijanina jak inne religie. co prawda do koscio?a mam swoje osobiste podejscie ale gdybym tu napisa? mog?o by to rozpetac wielka wojne i kogos obrazic dlatego zachowam to dla siebie.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Wierzysz w Boga?

Nie wierze w Boga, w ko?ci?? i ca?e to stworzenie wszech?wiata. Stawiam na racjonalizm albo przynajmniej rozum ponad wiar?.
 

Nannance

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
109
Reaction score
18
Age
31
Odp: Wierzysz w Boga?

jestem katolikiem i wierz? chocia? nie widzia?em, my?l? ?e b?g gdzie? tam kiedy? istnia? i takie tak jednak w niekt?re rzeczy z bibli czy tam o piekle g?upie gadanie to ju? ca?kowita bzdura, ale na ofiar? ani grosza nie daje ;p
 
Last edited:

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Wierzysz w Boga?

Wierz? w Boga tak zosta?em wychowany, i dla tych co nie wie?? < dla tych nie m?drych >.
Wiara polega na tym, ?e wierzysz w to, a nigdy tego nie widzia?e?, proste ?
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wierzysz w Boga?

Jak zosta?o udowodnione, ?e spike sword na rooku jest dost?pny?
Jak zosta?o udowodnione, ?e tw?j ojciec, jest prawdziwym ojcem? Mo?e to twoja mama i tata ci wpajaj? co? do g?owy, a twoim ojcem jest kto? inny? ...
Cz?owieku idz o tym z rodzicami porozmawiaj, bo ten temat zamienia si? w k??tnie.
Mistrzu ja ci powiem tyle, ?e zanim por?wnasz co? do czego? to przemy?l to pi??set razy i dopiero napisz. Po co mieszasz rodzic?w do tego ?a?osnego tematu, by karmi? debila/trolla/idiot? itd. itp.? Sko?cz si? spina?, jak chcesz broni? swojej wiary wyjd? na ulic? z bomb?.
#topic
Oczywi?cie zaznaczy?em opcj? "Nie" od urodzenia wciskano mi t? wiar? nawet mam bierzmowanie, ale nigdy w to nie wierzy?em by? to ?mieszny przymus rodzic?w wiele razy im to powtarza?em, ?e nie mam zamiaru chodzi? do ko?cio?a i wierzy? w co? co nie istnieje, ale dla nich liczy si? to co inni b?d? m?wi?, chocia? miliony razy powtarza?em, ?e to moje ?ycie i jak komu? si? co? nie podoba niech przyjdzie i powie to prosto w oczy, a nie gdzie? b?dzie pieprzy? za plecami. Jak dla mnie ko?ci?? sam w sobie jest zak?amany kiedy? na jakim? forum by? temat o nazwie "Chrze?cija?stwo - zak?amana wiara." czy jako? tak i by? tam ciekawy cytat z biblii nie pami?tam jak brzmia? dok?adnie, ale by?o co? z tym, ?e cz?owiek nie b?dzie modli? si? do Boga w ?wi?tyni zbudowanej r?koma ?miertelnika czy jako? tak, ale co tam przecie? kasa na rydzyka i innych musi by?.
Wierz? w Boga tak zosta?em wychowany, i dla tych co nie wie?? < dla tych nie m?drych >.
Wiara polega na tym, ?e wierzysz w to, a nigdy tego nie widzia?e?, proste ?
Narysuj jak mo?esz.
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Wierzysz w Boga?

Widz?, ?e ten temat sie ?adnie rozwin??, wi?c wtr?ce tu swoje trzy grosze. Na pocz?tek dodam, ?e nie mam zamiaru obra?a? czyi? uczu? religijnych, przedstawiam wam tylko i wy??cznie w?asne zdanie wi?c nie bierzcie sobie tego za bardzo do serca ;) A wi?c na pytanie czy wierze w Boga odpowiadam ?e nie, kiedy? w niego wierzy?em, heh, tak jak z reszt? wszyscy poniewa? ju? od ma?ego wpajaj? nam do g?owy chszescijanstwo, ju? od ma?ego nie mamy prawa wyboru. Tak samo mieli nasi rodzice, i tak w k??ko. Kto? kto wymy?li? sobie chsze?cija?stwo musia? by? na prawd? sprytny ?eby tak rozprzestrzeni? t? religi? po ca?ym ?wiecie. Ktos kilka postow wczesniej powiedzial bardzo madre zdanie, nawiazywalo ono do tego, ze nasza religia zalezy od miejsca urodzenia, urodzilismy sie w polsce, wierzymy w Boga. Nawiazujac do tego, ze wpajaja nam do glowy wiare w boga nie mamy okazji sie przekonac czy takowy Bog istnieje czy nie, z reszta pewnie nikt nigdy sie o tym nie przekona :) Juz miejsza o to, ze nie ma dowodow na istnienie Boga bo taki chszescijanin powie ze biblia. Wiecie, ze istnieje cos takiego jak biblia szatana? Napisal ja Anton Szandor Lavey. To tez jest biblia tylko ze nawiazujaca do innej religi. Zanim rozpisze sie dalej to nie polecam nikomu czytania bibli szatana poniewaz ma ona duzy wplyw na nasza wiare, ja po przeczytaniu calej bilbi zafascynowalem sie satanizmem, na chwile obecja jestem ateista i niech tak zostanie, nie odbiegajac za bardzo od tematu, roznica miedzy zwykla bilbia a bilblia szatana jest taka, ze w tak jak ktos wczesniej wspomnial, w bibli jest mnostwo klamst, a w bibli szatana nie ma ani jednego klamstwa. Dla przykladu pewne przykazanie mowi ''jest jeden bog'' Ponoc sam Michal Archaniol pokonal Szatana, tak wiec chszescijanstwo dopuszcza wiare w istnienie szatana i przedstawia go w jak najgorszym swietle. A kim jest Szatan?? Szatan jest bogiem Satanistow. Wiec skoro istnieje tylko jeden Bog, to szatan nie ma prawa bytu :) Poruszylem po drodze bardzo wazna rzecz, otoz uwazam ze Nie istnieje ktos taki jak Bog. Wezmy dla przykladu, Kto jest Bogiem Satanistow?? Proste, Szatan. A kto jest Bogiem chszescijanow? Bog, kto to taki Bog?? Otoz Bog nie istnieje jako osoba, bog jest tylko OKRESLENIEM kogos, kto kieruja dana Religia. A czy Szatan istnieje? Skad sie w takim razie biora opetania przez Szatana?
Kolejn? wazna rzecza jest kosciol, czym on tak na prawde jest, Domek Bozym? Powiniem nim byc, ale kosciol to tylo organizacja wyludzajaca pieniadze od naiwnych osob. A jaki sens ma spowiedz? Muwisz ksiedzu wszystkie swoje grzechy, on wymawia regolke i nagle grzechy zostaja odpuszczone. Gdyby nie dotyczylo to wiary, wydawalo by sie to smieszne a za razen zalosne. Tak wgl to w bilbi napisane jest, ze Bog nie chcial abysmy wybudowywali jakies swiatynie dla niego, chcial zeby byl pokoj na swiecie i dal nam przykazania abysmy ich przestrzegali, a co jest w chwili obecnej? Wszedzie sa koscioly... Kolejna rzecza sa stosunki miedzy religiami. Taki chszescijanin na widok Satanisty unika go, boi sie opetania, nie rozumie ani troche jego wiary, w/g niego Szatan to samo zloo.( specjalnie wyolbrzymiam aby bardziej podkreslic) a taki Satanista, chszescijanie sa mu obojetni. Fakt faktem ze zdazaja sie wyjatki, ale spojzmy, Wokalista zespolu behemoth, Nergal podarl biblie na jednym ze swoich koncertow, o ten gest mial wytoczona sprawe w sadzie, a gdyby ktos w telewizji podarl taka biblie Szatana, albo swieta ksiege Koran, czy policja by jakos zareagowala? Watpie... a przeciez religia to religia. To chyba tyle co mam do powiedzenia na ten temat, prawdopodobnie chyba raczej calkiem mozliwe, ze tym postem rozpetam wojne w tym temacie, ale to bylo moje zdanie, nie musicie sie z nim zgadzac.
 
Status
Not open for further replies.
Top