What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Xervinek wszystko to zacza?, a ja chc? na dobre zako?czyc to wszystko. Rozumiesz?

Zacz??e? to jeszcze jak istnia? Wypas swoim wpierdalaniem si? wsz?dzie, nawet tam gdzie Ci? nie chc?. Po prostu jeste? dla mnie idiot?, tak by?o, jest i b?dzie. Poza tym ?mieszy mnie Tw?j bezsensowny styl pisania. Wi?kszo?? Twoich post?w nie trzyma si? kupy albo sama sobie przeczy. Nie wspominaj?c o u?ywaniu s??w, kt?rych znaczenia nie do ko?ca pojmujesz. Przyk?ad? 3 posty wy?ej.

owszem mam aspergera, ale to mnie totalnie nie ogranicza, ?eby byc normalnym pomimo tych ogranicze?.

"Totalnie nie ogranicza (...) pomimo tych ogranicze?" ryly?

Reasumuj?c, jak chcesz to sko?czy? to przesta? o mnie wspomina?, bo mnie to obra?a ;c

Patrysia, przyjaci??ko <3 Kiedy wpadasz na w?d??
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Ale ja nie pyta?em czy masz czas, tylko co jest dla Ciebie lepsze (zak?adaj?c, ?e mia?aby? nieograniczon? ilo?? czasu na korzystanie z tych dw?ch sprz?t?w oraz ?adnych innych potrzeb; fizycznych, intelektualnych, spo?ecznych.) PC czy konsola - dlaczego?
Zeby cokolwiek zalozyc, trzeba miec dostep do tych dwoch rzeczy i czas, zeby je przetestowac. Brakuje mi i jednego, i drugiego.
Zacz??e? to jeszcze jak istnia? Wypas swoim wpierdalaniem si? wsz?dzie, nawet tam gdzie Ci? nie chc?. Po prostu jeste? dla mnie idiot?, tak by?o, jest i b?dzie. Poza tym ?mieszy mnie Tw?j bezsensowny styl pisania. Wi?kszo?? Twoich post?w nie trzyma si? kupy albo sama sobie przeczy. Nie wspominaj?c o u?ywaniu s??w, kt?rych znaczenia nie do ko?ca pojmujesz. Przyk?ad? 3 posty wy?ej.



"Totalnie nie ogranicza (...) pomimo tych ogranicze?" ryly?

Reasumuj?c, jak chcesz to sko?czy? to przesta? o mnie wspomina?, bo mnie to obra?a ;c

Patrysia, przyjaci??ko <3 Kiedy wpadasz na w?d??

Wiesz, sesja wiaze sie z duzymi wydatkami, wiec tymczasowo jestem splukana. Moze pod koniec marca.
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Zacz??e? to jeszcze jak istnia? Wypas swoim wpierdalaniem si? wsz?dzie, nawet tam gdzie Ci? nie chc?. Po prostu jeste? dla mnie idiot?, tak by?o, jest i b?dzie. Poza tym ?mieszy mnie Tw?j bezsensowny styl pisania. Wi?kszo?? Twoich post?w nie trzyma si? kupy albo sama sobie przeczy. Nie wspominaj?c o u?ywaniu s??w, kt?rych znaczenia nie do ko?ca pojmujesz. Przyk?ad? 3 posty wy?ej.
widze ze apogeum inteligencji tutej
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy impotencja jest problemem pierwszego ?wiata?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

od?wie?am
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Kazia odpiszesz?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

to jest dopiero hit, taki maly robaczek i odswieza moja prezentacje, zabawne.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

mo?e by tak taki ma?y przewr?t, ?eby to rozjebac wszystko z b?otem?
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

~Zamykam z pro?by autora.
 
Status
Not open for further replies.
Top